Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19651) Dolby válasza Jakuu (#19648) üzenetére


Dolby
senior tag

nem folyamatosan lövi. shift+klikk = ha van elérhető rangeben enemy azonnal lő. Sima jobbklikk pedig a menés. Nézd meg, amikor auto attack-el lövi akkor mindig piros a klikkelés, ez a shift+klikk avagy "player attack move click". Szóval amikor úgy érzi rangeben van shift+clicket nyom, és ha tényleg akkor lő, ha nem akkor tovább fut. viszont amint lőtt a sima click-el már indulis tovább.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#19652) #56230144 válasza Dolby (#19649) üzenetére


#56230144
törölt tag

Elo boosted golden best golden.

(#19653) Jakuu válasza Dolby (#19651) üzenetére


Jakuu
őstag

Ertem tehat nalam az volt a hiba, hogy azt gondoltam, hogy a sima mozgasnal is csinalja az autoattackot.
Asszem akkor ezt a shift+clicket helyettesitem inkabb a 3. egergombbal, mert ugy talan gyorsabb lesz az egesz, meg nekem nem fekszik a kezemre a shift, mert olyan billentyuzetem van, hogy a bal shift nalam kicsi billentyu, mint a karakter billentyuk. (mondjuk mar a space-re tettem a left space-t kivalto billt amugy is)

Tehat akkor valahogy ugy nez ki a dolog, hogy autoattack a target re , amikor az animacion latja, hogy a mozgas megtortent,utanafut a jobb klikkel, es amikor johet a kovetkezo mozgas fazis, mert mar befejezodott az autoattack animacio, akkor megy a "shift+click" es ujra ismetli a folyamatot elorol?

[ Szerkesztve ]

(#19654) Dolby válasza Jakuu (#19653) üzenetére


Dolby
senior tag

elvileg igen. Persze nem mindig lehet az animáció után azonnal aa-ni, csak ha pl te gyorsabb vagy mint ő és mindig utoléred. Különben aa után csak futsz majd utána -)

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#19655) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Gold2 is meglett :). Egy kis szerencsével a season végéig még talán platinumba is feljutok.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#19656) ClydeBeka2 válasza #56230144 (#19652) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Az nem elo-boost, csak simán szar ez a rendszer. Simán lehet akárki Gold/Platinum/Diamond: "Ezzel a rendszerrel sokkal könnyebb diamond playernek lenni, és erre nagyon sokan büszkék is, pedig nem kéne. Elég noob-friendly ez az új rendszer, akárki lehet a jó játékosok között." LegomyEgo. És 100% egyetértek, a Gold teteje és Silver alja között nem sok különbség van, de még Platinában is Silver szintű playerekkel lehet összefutni.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19657) n a x v i L válasza ClydeBeka2 (#19656) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

"a Gold teteje és Silver alja között nem sok különbség van" Mondd, mikor játszottál utoljára silverben? :D

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#19658) sagem válasza ClydeBeka2 (#19656) üzenetére


sagem
addikt

Annyiban én is egyetértek, hogy mivel csak és kizárólag inaktivitás miatt eshet vki szintet, így tényleg bárki elérheti a legmagasabb szinteket, és ott is ragadhat ha néha játszik egyet-egyet, elég ha vki odahúzza. Nem az inaktivitást kellene büntetni a gold és alatti szinteken, mert olyan megesik, hogy valaki nem tud játszani 2 -3 hétig, hanem azt, ha valakit csak felhúztak egy szintre, de egész egyszerűen nem való oda. Igen, rendben, a "rejtett eloja" a béka feneke alatt lesz, de a szintje / kerete (ami ösztönzi az embereket a húzásra) megmarad, ez a gond.

És ráadásul gombamód elszaporodtak a boosterek, nem véletlenül, a jelenlegi rendszer sokkal jobban kedvez ennek az "üzletnek". Én komolyan nem értem, hogy mi szól amellett, hogy ha egyszer elérek xy szintet, akkor a büdös életbe nem eshetek le onnét, ha játszom. Ok persze mindenki agyvérzést kapna, ha tök simán le lehetne esni, azok után, hogy 100 pont + még egy selejtező is kell a feljutáshoz,, így én sem azt mondom, hogy egyből zuhanjunk szintet..de a mostani állapot sem jó, valami köztes megoldás kellene:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#19659) ClydeBeka2 válasza n a x v i L (#19657) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Rég, de én nem hiszem el néha amiket látok. Ha az a Gold/plat szint, amiket látok ( és azt ne mondja nekem senki, hogy csak abban a gameben feedel...) akkor Silverben csak afk-znak kb., bár még az is jobb lenne néha :-/

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19660) Dolby


Dolby
senior tag

lolnexuson mit jelent a placement?

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#19661) kexksz válasza Dolby (#19660) üzenetére


kexksz
addikt

Ugyanazt mindenhol máshol. :D Még nincs rangsorolva, nem játszotta le az első 10 ranked meccsét.

(#19662) sagem válasza Dolby (#19660) üzenetére


sagem
addikt

Besorolás alatt áll, azaz még csak most játssza az első 10 ranked mérkőzését ami után eldől, hogy hol kezd.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#19663) Dinter válasza sagem (#19662) üzenetére


Dinter
addikt

És ha valaki 10/10 megnyer diába is rak(hat)ja? :D

(#19664) sagem válasza Dinter (#19663) üzenetére


sagem
addikt

10/10 esetén részt vehet egy illegális, underground meccsen. Itt nincs finomkodás, amolyan harcosok klubbja stílusban tolják ipart. Ha ezt is megnyeri, akkor ő lehet az egyik Baron a szezonban (ha jól megnézed némelyik Baront nem az AI, hanem a játékosok irányítják, amikor elfutsz előtte, beszólogat, provokál stb, innét fel lehet ismerni őket :D ;] )

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#19665) kexksz válasza Dinter (#19663) üzenetére


kexksz
addikt

Ha 10-et nyersz Gold 1-be rak.

(#19666) zeli válasza kexksz (#19665) üzenetére


zeli
aktív tag

Úgy, hogy előtte nem rankedezett? Azt nem hiszem.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#19667) #56230144 válasza kexksz (#19665) üzenetére


#56230144
törölt tag

How many profiles need to get this... :DDD

(#19668) kexksz válasza zeli (#19666) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem tuti oda dob, team is 5-0 után Gold 1-be dob, haveromnak meg most toltam le a placementjeit, 0-2be kezdett aztán nyertem rajta 8-at és Gold 3-ba dobta.

@Danielssss: Ezeket az angol one-linereket ne erőltesd, ha nem tudsz angolul.

[ Szerkesztve ]

(#19669) #56230144 válasza kexksz (#19668) üzenetére


#56230144
törölt tag

зувшп рфеэкщнщеефт уьджлынуьб рщпя егвефь фтпщдгд :)

Egyébként meg helyesen írtam :))

[ Szerkesztve ]

(#19670) Dinter


Dinter
addikt

Azt hogy tudom elkerülni, hogy ellopják a jungelemből a buffokat? Sok ward?

(#19671) ClydeBeka2 válasza kexksz (#19665) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Enemy MMR-től függ még mindig, ha jól tudom.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#19672) #56230144 válasza Dinter (#19670) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ha blue kezdés van vagy red , akkor szólj topposnak, vagy botosoknak (kék-lila attól függ hova tesz a játék) hogy covereljék a másik buffot, aminél te nem vagy ott, ez annyit tesz, hogy beáll 1 bokorba, és szól ha invade van, illetve próbálja megvédeni a buffot.

[ Szerkesztve ]

(#19673) Jakuu


Jakuu
őstag

Ahhoz kepest, hogy kozelharci melee karikkal nekem nem megy, ez a Darius nagyon zsir. :P
Vegul is hogy felaras volt ezen a heten ezt vettem meg. A masik valoszinuleg Zyra lesz, mert kiprobaltam Khazit, azzal meg egyaltalan nem megy,pedig erzem, hogy milyen potencial van benne foleg a vegen.
De ugy tunik en bena vagyok nagyon hozza.

(#19674) zeli válasza marked one94 (#19635) üzenetére


zeli
aktív tag

Hát igazából ez a saját véleményem, de szerintem például berusholni vele a tear-t hülyeség. Nem tudom, szerintem az elder lizard még így nerfelve is megéri amúgy, úgy pedig a core így néz ki: elder lizard, gauntlet, cdr cipő, utána pedig lw/muramana (így volt a garena oldalon). Az a nehéz benne, hogy akkor effektív, ha minél hamarabb meg tudod venni az elder lizardot, ahhoz pedig ki kell farmolni 2k goldot.

[ Szerkesztve ]

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#19675) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Miért van mindenki oda a jungeles itemért?
Evelynn junglet toltam ma és nagyon szarul ment ahogy a jungeles kapucnis izé megvettem konkrétan olyan 5/11 körül.
Tegnap csak az alapot vettem meg és 11/3.

EUNE: iNeeko

(#19676) marked one94 válasza zeli (#19674) üzenetére


marked one94
őstag

Köszi :R Majd próbálkozok, de most MF, és cait-el adc-zek, velük már jól megy.

Ja és sikerült :C

You'll Never Walk Alone

(#19677) Dinter válasza marked one94 (#19676) üzenetére


Dinter
addikt

Elegem is volt a Nasusokbol tegnapra :(((

(#19678) #56230144 válasza Jakuu (#19673) üzenetére


#56230144
törölt tag

Darius egy eléggé erős champ, én early gamebe gyengének éreztem, de mid és lategame az nagyon jó vele :)

(#19679) WinnerB0Y válasza #56230144 (#19678) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Ja, meg egy óvodás champ egyben.
Lategameben megölhetetlen óvodás ultival.
Már nerfelték de még így is 3 szor tud ultizni ha lasthitel, ráadásul az a noob passzív..
Shit az egész.
Megölhetetlen OP dmg retek.

EUNE: iNeeko

(#19680) sasa311 válasza #56230144 (#19678) üzenetére


sasa311
veterán

Pedig pont early és mid game elején erős, lategame meg egy jó nagy nulla, csak az ultija van, ami csak arra jó, hogy KS-elj az ADC elől...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#19681) #56230144 válasza sasa311 (#19680) üzenetére


#56230144
törölt tag

Earlyben azért érzem gyengének, mert damage sincs még annyi, meg hp-sem.Pl Volibearrel elég szépen megtudom fingatni, de még fiórával is tán.

(#19682) Dinter


Dinter
addikt

Haverom azt mondta, hogy keleti szervert lesz*rják, a nyugaton sokkal többet ér uaz eredmény. Ez tényleg így van?

(#19683) kenwood válasza #56230144 (#19681) üzenetére


kenwood
veterán

egy jo darius early gameben oda se enged a minionokhoz,mikozben fossa farmolja magat.
lategameben max tanknak jo.

elejen 2 berant,1 porges,ha 2 autoattackot kapsz, 20-30% ,ha beer a 3. alig eled tul a cripplinget.

fiora total eselytelen ellene,ha nem fogyatekos a darius.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#19684) sasa311 válasza #56230144 (#19681) üzenetére


sasa311
veterán

Nincs semmi dmg-e?

Lvl 3-on 1 db cipővel:

1 pull + 1 aa
Q + 1 aa
w + 2xaa a lassítás alatt

Vagyis:
4 x 50 = 200
-70 dmg a passzív
70/105 dmg a decimate, attól függ hogy találod el
60 dmg a crippling

Tehát összesen 390 / 425 dmg egy kombó lvl 3-on.
- armor és mr
+ rúnák, esetleg item ha nem cipővel kezd.

Nagyon is jó dmg ez early. Inkább lategame fogy el a szufla.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#19685) freelanced


freelanced
addikt

Hali! Vennék valami új mides karit, esetleg tudtok ajánlani valamit?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#19686) kexksz válasza Dinter (#19682) üzenetére


kexksz
addikt

Nem.

@freelanced: Attól függ milyen stílusúakat szereted, szerintem Lissandra most az egyik legerősebb.

[ Szerkesztve ]

(#19687) LLaci89 válasza WinnerB0Y (#19679) üzenetére


LLaci89
tag

Csak annyit h közel se OP.

És ez a "remek" stílus csak engem zavar? :B

(#19688) chosa921


chosa921
tag

Szeretek Lux-ozni

Üdv.:Peti

(#19689) ChromeX válasza kexksz (#19686) üzenetére


ChromeX
addikt

amúgy ja de ami az érdekes, hogy még platinába se magas a winrateje lolking szerint. Pedig eszméletlenül erős.
Most platina promonál állok 1/1-re eddig.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#19690) #56230144 válasza LLaci89 (#19687) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ha zavar ne nézd ;] Am meg láttam már itt cifrábbat egy másik fórumtárstól , szóval ez átlagosnak mondható :DDD

(#19691) kexksz válasza ChromeX (#19689) üzenetére


kexksz
addikt

Nem tudom, nem néztem chartokat. De van burstje, pokeja, escapeje, gapclosere, waveclearje, ccje, tehát kb mindene.

Hajrá a promóban, menni fog az! :)

(#19692) freelanced válasza kexksz (#19686) üzenetére


freelanced
addikt

Igen én is őt nézegettem, egyedül a kis range ami zavar. Esetleg más?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#19693) ChromeX válasza kexksz (#19691) üzenetére


ChromeX
addikt

szerintem egyik legerősebb mides meg topra is nagyon jó. a melee-ket nagyon csúnyán tudja szivatni, gankelni őt nehéz de neki meg nagyon könnyű.

na tolok egy harmadik mecset még soloba :D

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#19694) marked one94


marked one94
őstag

Na végre meg van az első ranked Pentakill-em :D

De jó érzés volt hallani :)

You'll Never Walk Alone

(#19695) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Annyira bosszant, hogy ma miattam buktak egy ranked-et :( . Azt nem mondom, hogy easy win lett volna, de nyerhető volt. Erre fel nem elment a net :W cirka 4 órája volt és most jött vissza...

https://ingatlan.com/33821564

(#19696) ChromeX válasza ChromeX (#19693) üzenetére


ChromeX
addikt

megint lastpicknek rakott be, nem annyira utalok supporotlni meg tudom hogy az is fontos de amikor a többi role-t ilyenek viszik el akkor azér... [link]

ja és az enemybe mér van mindig egy diamond5 ? :D és nem is béna.

innen már picit nehéz lesz

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#19697) kexksz válasza ChromeX (#19696) üzenetére


kexksz
addikt

Azért te sem panaszkodhatsz a Philostone-os Leonával. :D

(#19698) Dinter válasza ChromeX (#19696) üzenetére


Dinter
addikt

Mi van akkor, ha elbukod a promot?

(#19699) ChromeX válasza kexksz (#19697) üzenetére


ChromeX
addikt

annnyira mindegy volt mit veszek :D a kassadin 1 shotolta az ezrealt

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#19700) aNorganiK_


aNorganiK_
tag

Eve egyre jobban tetszik, régen nem játszottam már vele jungleba de eléggé op ha kap egy kis feedet.

--- too weird to live too rare to die ---

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.