Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39916) sb válasza anrab (#39912) üzenetére


sb
veterán

Nincs ilyen TV-m, én nem tudom. Csak fórumon olvastam, hogy állítólag be lehetett állítani pl. a bluetooth-t is.

Te nem erted: hiaba van ez leirva, ha ez a feltetelt a hatalyos torvenyek explicite ervenytelenitik. Azt is odairhatnak, hogy ha belepsz a szervizmenube, akkor eladhatjak a gyerekeidet rabszolganak, pont ugyanigy ervenytelen lenne.

Ebben igazad van. A probléma a részletekben rejlik:
Ha leírják, hogy a gyerekeim eladják rabszolgának azt egyértelmű, hogy a hatályos törvények, rendeletek felülbírálják.

Azt is, ha a gyártó leírja, hogy ne használd este 8 és 10 között a TV-t, mertcsak.

Ha viszont egy eleve szerviz menünek hívott, eleve a felhasználótól elrejtett, a bejutást nehezítő eszközökkel védett, ill. több helyen (akár leírásban, akár belépéskor) a használatát tiltó bejegyzésekkel támogatott funkcióról van szó akkor ez hidd el, nem fog a rendeltetésszerű használat körébe tartozni.

Ha pedig hiba van és nem rendeltetésszerű a használat, nem fognak vizsgálódni, hogy volt-e köze a hibához. És valszeg törvényi változás sem lesz a végén, ahol majd jó részletesen megmondják a gyártóknak, hogy miket van joga még a júzernek csinálni a szerviz menüben, a panelen meg az elektronikában.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.