Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40851) n@p@lm válasza laczkoo (#40848) üzenetére


n@p@lm
őstag

az a neccesebb. :)
de egy telefont feléjük mindenképp megér.

(#40852) n@p@lm válasza anrab (#40849) üzenetére


n@p@lm
őstag

köszönöm, ez a 2. variáns hd filmek lejátszására.
kipróbálom.

(#40853) snipr válasza ChrYsler (#40802) üzenetére


snipr
aktív tag

Egy kis additiv ehhez... eddig 1+2év volt náluk a gar, de decembertol már 2+1 náluk is (holnap jon a 40b651t3 tőlük... nem volt szimpi, hogy nyafogtak a "visszaveszitek-e ha elegedetlen vagyok" kérdésben (nem szeretnek bontott árut visszavenni), de egyreszt hirtelen csak náluk volt ilyen bordó, másreszt kaptam egy fulest, hogy a raktaron levo bordo 40b651-esek még mind a "regebbi" jobb szeriások... holnap kiderul)

(#40854) Yany válasza snipr (#40853) üzenetére


Yany
addikt

Ez a 2+1 pontosan mit takar? Mi a 2 és mi az 1? :)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#40855) laczkoo válasza Yany (#40854) üzenetére


laczkoo
tag

2 ev teljes gar + 1 ev a fo alkatreszekre. Hogy pontosan melyek a fo alkatreszek, azt nem tudom.

csak akik pokereznek: http://poker150.fw.hu/

(#40856) user137 válasza laczkoo (#40855) üzenetére


user137
őstag

ez vonatkozik az "XC" kódú (Ny-Európába szánt) termékekre is itthon, vagy vajon csak a K-Eu kódosokra (XH)?

(#40857) snipr válasza user137 (#40856) üzenetére


snipr
aktív tag

Valszeg XC-re is, mert a garit rajtuk keresztul tudod csak intezni...

(#40858) user137


user137
őstag

új kérdés: mi a különbség az R (HDReady) és az F (FullHD) _tunerrel_ rendelkező Tv-k között, itthoni viszonylatban? Jön nálunk bármi is 1080p HD-ben (vagy vannak tervek ilyenre)?

(#40859) laczkoo válasza user137 (#40856) üzenetére


laczkoo
tag

Ezt sajnos nem tudom, a webshopoknal tobb helyen jartam ugy, h megkerdeztem, h milyen garit adnak, ravagja, h gyari. Kerdem, a magyar hologramos garipapirt adjak hozza, itt szoktak kezdodni a gondok. Itt jon a suketeles, h nem tudjak, mert a csomagban van, meg h ha nem magyar, akkor is jonak kell lennie, stb.

En annak hiszek, amit a Samsungnal mondtak nekem, hogy CSAK a korabban itt is scannelve bemutatott 3 nyelvu (magyar, a masik ketto talan szlovak es cseh) papirral ervenyesitheto a gar a magyar Samsungnal.

Azt tudjatok, hogy ez helyszini garancia, tehat kijonnek, ha gond van a TV-vel, vagy nekem kell elvinnem a szervizbe?

csak akik pokereznek: http://poker150.fw.hu/

(#40860) user137 válasza snipr (#40857) üzenetére


user137
őstag

köszi! közben megkérdezem a samsung.hu-t is, és azt mondták, h amennyiben samsungos magyar nyelvű garilevél van hozzá, akkor elfogadják, egyéb esetben nem.

tehát a papír határozza meg a garanciát, nem a kód :F :D

(#40861) laczkoo válasza user137 (#40860) üzenetére


laczkoo
tag

igen, a gar.papir, ugyanis ha nem a magyar nyelvut adjak hozza, akkor nem magyar forrasbol (itt nem gyarra gondolok :) ) szarmazik a TV, tehat hiaba ugyanaz a vas, valami haszna nincs meg rajta a magyar Samsungnak.

csak akik pokereznek: http://poker150.fw.hu/

(#40862) snipr válasza user137 (#40860) üzenetére


snipr
aktív tag

Azzal amit irtam kb ugyan ezt probaltam kifejezni... (jelen esetben) a digitalko-n keresztul ervenyesitheto a gari... ergo valszeg nem a magyar gyari garirol van szo (en specileg bőnyállal... marha mindegy nekem ki intezi a gart csak legyen) igy viszont mindegy, hogy xu, xc, xh... adnak amit adnak, a gart ok intezik rá... ugyan ugy 2+1 év, max kicsit tobbet kell rá várni ha gáz van...

[ Szerkesztve ]

(#40863) laszlo168 válasza Norbika 88 (#40834) üzenetére


laszlo168
senior tag

Ez egyszerű, fordisd meg a tv.t:) bocsi:)

(#40864) Norbika 88 válasza laszlo168 (#40863) üzenetére


Norbika 88
csendes tag

már megoldódott. megfordítottam :C a viccet férre téve minden tökéletesen működik , sikerült beállítani, azért köszi mindenkitől!

(#40865) guriga1234 válasza user137 (#40858) üzenetére


guriga1234
addikt

1080p-ben semmi. 1080i-ben jön.

(#40866) laszlo168 válasza Norbika 88 (#40864) üzenetére


laszlo168
senior tag

És rájöttél hogy mitől fordult meg a kép? vagy csak sikerült véletlen visszaállitani?

(#40867) Norbika 88 válasza laszlo168 (#40866) üzenetére


Norbika 88
csendes tag

aha a szerviz menübe rossz modelt választottam mert volt egy lb550 és volt egy másik is ami pb550 jelzésű volt asszem és átraktam a másikra és jó lett

(#40868) Attiba válasza n@p@lm (#36193) üzenetére


Attiba
tag

Szia!
Én is B650-es tulaj vagyok, csak én a 220voltnál vettem - no hologramos, saját garijukkal.
Ha jól olvasom a hozzászólásodat, akkor a regisztrációval kapok én is egy hivatalos samsung, hologramos garit? Postán?
Te a regisztrációt követően kaptál valamilyen visszajelzést - akár e-mailen - a samsungtól?
Mert én eddig semmit nem kaptam... :(

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#40869) n@p@lm válasza Attiba (#40868) üzenetére


n@p@lm
őstag

1. internetes regisztráció a samsung weboldalán.
2. ha ez megvan akkor jön a termék regisztráció.
3. ha ezzel sikerrel jársz, azaz elfogadja a magyar samsung weboldal az akár szürkeimportos (nevetséges kifejezés) terméket akkor (legalábbis én a pc dream kft-vel) telefon az üzletbe ahol vetted és kérd a magyar nyelvű hologramos garancia jegyet.

szánalmas a samsung magyarország hozzállása ezzel a lerázom az ügyfeleket ha nem magyar a garancia levele hozzállásal
olyan magyaros.
a gyár minden javíttatást (költséget) megtérít a szerviznek ami garanciális.
csak a magyar samsung sz@rik rá, és arra hajt hogy ő tőle szerezzék be a kereskedők a terméket.

(#40870) politomi válasza snipr (#40853) üzenetére


politomi
tag

Gratulálok a vételhez. Légyszíves írjál holnap egy beszámolót a tvről és ha tudsz egy makró felvételt a panelről. Köszönjük.

(#40871) Levin01


Levin01
őstag

Sziasztok!

Most fogom cseréltetni a Sharp LCD-t mert utánhúzása van.
Két tpíus között vívódom:

LG 50PS3000 plazma vagy 42LH5010 LCD

Elolvastam mindent amit tudni lehet a plazmákról és az LCD-kről.
Alapvetően HD filmenézésre lesz, amire inkább a plazma az előnyösebb és ott tuti nincs utánhúzás. Árban kb ugyan az a kettő.

(#40872) Attiba válasza n@p@lm (#40869) üzenetére


Attiba
tag

az internetes és termék regisztráció ezek szerint egy és ugyanaz:
http://regisztracio.samsung.hu/
A termék regisztrációt 2x is végigcsináltam, a végén "elköszöntek" ennyi. Hogy sikeres volt e vagy sem, eddig semmilyen visszajelzést nem kaptam. Kellene??

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#40873) n@p@lm válasza Attiba (#40872) üzenetére


n@p@lm
őstag

igen, e-mailben.
de azzal szoktak csúszni, várjál pár órát;)

(#40874) snipr válasza politomi (#40870) üzenetére


snipr
aktív tag

Mindenkeppen :) ( ugyan nem magamnak vettem, de kicsomagolom kiprobalom mindenkeppen)

(#40875) laczkoo válasza Attiba (#40868) üzenetére


laczkoo
tag

Neked melyik tipus van a B650-bol?

csak akik pokereznek: http://poker150.fw.hu/

(#40876) guro


guro
csendes tag

Sziasztok,
Mostanában gondolkodtam rajta, hogy vennék egy új monitort. Arra gondoltam, hogy a mostanit is megtartanám, tehát 2 monitor lenne. A vga-n 2 DVI csatlakozó van úgy sejtem ez már lehetővé is teszi. Viszont közben még arra is gondoltam, hogy nem ártana, ha televízió szerepét is betöltené. Így egy TFT+Tunner kombóra gondoltam, de azt is látom, hogy vannak az LCD TV-k amiken szintén van DVI kimenet. De inkább az első verzióra gondoltam, mert nem vagyok egy megrögzött TV néző és inkább mint monitorra lenne szükségem ráadásul tunnerrel tudnám rögzíteni is a kívánt adásokat.
Szóval a kérdés: melyik verzió a jobb véleményetek szerint illetve van-e olyan tunner amivel lehetséges úgy tévézni, hogy esetlegesen a pc nincs bekapcsolva? Úgy gondoltam még ez a topic felel meg a legjobban a kérdésnek, de amennyiben nem akkor pls tájékoztassatok és elnézést.

(#40877) Attiba válasza laczkoo (#40875) üzenetére


Attiba
tag

32B650T2W

Iphone 13 Pro, Apple Watch Series 7, Airpods Pro 2, Samsung 55QN95B,

(#40878) t.tomi válasza Johnny W (#40795) üzenetére


t.tomi
tag

Hali,

Samu B650-et vettünk tőlük.
Korrektek voltak nagyon, ígért száll. határidő, jó ár, ajándék kábelek.
SQ04-es panel...
A garit nem tudom,mert nem voltam otthon a beüzemelésnél, de a regisztrációt én is megpróbálom majd.

Üdv

[ Szerkesztve ]

Life begins @ 40! (knots) :)

(#40879) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

hello!
eltudná valaki mesélni h miért drágább a samsung t260hd típusú monitor-tv mint a samsung p2770hd szintén monitor -tv?

Life is Short... Ride Hard!!!

(#40880) salez


salez
csendes tag

sziasztok

most veszek egy LG 42LG5000 lcd tv-t, és szertném ellenőrizni, hogy hány üzemóra van már benne. tud nekem segíteni vki, hogy van-e benne ilyen counter, illetve hogyan lehet előcsalni?

üdv
salez

Amitől szabadulnék: Half-X X-metal/Warm grey (04-143), Half-X Plasma/Tungsten (04-140), Juliet Titanium/Gold Iridium (04-111)

(#40881) Yany


Yany
addikt

Nézegetem a [40B651] és [40B653] TV-k adatlapját itt a BitMarket-en és szemet szúrt, hogy több csatlakozót írnak a 653-ashoz (HDMI-ből is, SCART-ból is) és ráadásul 2 tuneresnek írják mindkét kütyüt. Ez vajon igaz, vagy csupán az ilyen adatlapok esetében sajnálatosan szokásos pontatlanság kavar meg?

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#40882) oxox válasza tupacamaru (#40688) üzenetére


oxox
addikt

:R köszi
annyi kérdésem lenne még, hogy HDM- DVI kábelnél mindegy, hogy a DVI vég D vagy I?
A videókártyám ati4850 amin elméletileg DVI-I van, gondolom akkor I kell (ill. azt nem tudom, hogy single vagy dual link...)

/közben kicsit olvasgattam, de nem mondom, hogy tiszta minden..../ a jelenlegi VGA-VGA-m neve D-SUB ha nem tévedek.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#40883) snipr válasza Jodanovich (#40879) üzenetére


snipr
aktív tag

Monitoros topikban szerintem inkabb fogjak tudni, de elso blikkre én azt talaltam, hogy a p2770hd egy jo 10-15k-val drágább (tehát forditva mint ahogy leirtad)

(#40884) anrab válasza oxox (#40882) üzenetére


anrab
addikt

(#40885) ChrYsler válasza Yany (#40881) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Ezt olvasd el. ;)
Samsung oldalán ugyanez a helyzet, ha rákeresel: [link]

ChrYsler

[ Szerkesztve ]

(#40886) snowball válasza guro (#40876) üzenetére


snowball
tag

tudom ajánlani a Samsung P2470HD-t 79körül már van. 24"- fullhd és tévétuner van benne. nagyon jó kis monitor. Gyakorlatilag 24" ugyan azt tudja mint egy új TV.

(#40887) oxox válasza anrab (#40884) üzenetére


oxox
addikt

hát kb ennyit sikerült már kibogarásznom közben...azért köszönöm.

nahh most ott tartok, hogy felhivtam a google által kiadott "techshop" nevü céget (úgy tünik árulnak egy kevés tyúkbelet)...tehát van digitális, meg analog, meg a kettő egybe, meg teljesen mindegy, hogy mit akarok, mert hdmi-dvi-t kell vennem és az jó lesz :K
remélem igy is van....

oxox

ps a linked legnagyobb igazságtartama :))
"A tanulság: legyünk óvatosak, ha DVI-csatolókábelt vásárolunk! Tapasztalataink szerint ez nem is olyan egyszerű dolog, hiszen a legtöbb esetben maguk a kereskedők sem tudják megkülönböztetni egymástól a különféle DVI-csatlakozókat és a hozzájuk való kábeleket."

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#40888) sagit


sagit
addikt

sziasztok

200k-ig milyen tv-t vennetek? feltelel csal a FULL HD es a minel nagyobb kepatlo.

elore is koszi

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#40889) febi


febi
tag

Sziasztok,
Nagyon sok hozzászólás van és sajnos idő hiányában nem tudom elolvasni.Ha vki tudna nekem segíteni egy LG 32LH5000 típusú tv-vel kapcsolatban. Tapasztalatokra gondolok és a külső vinyó csatlakoztatása divx és mkv filmek lejátszásával kapcsolatban.
Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#40890) snipr válasza oxox (#40887) üzenetére


snipr
aktív tag

Jo lesz neked a D is szerintem (elég a digit jel)... nyilvan ha I van az sem baj, de nem fogsz analog jelet tovabbitani hdmi-re az fix :)... Dual link az jol jon! (szerintem mind ilyen)

(#40891) Yany válasza sagit (#40888) üzenetére


Yany
addikt

Ezt a kérdést saját magad tudod megválaszolni a legjobban: argep.hu --> sorbarendezed a TV kategóriát ár szerint és ami tetszik, kiválasztod. Más is max ennyit tudna tenni. Ha vannak szempontjaid, akkor már többet tudunk vele kezdeni. Ha az minden, amit írtál, akkor pedig a fenti tanácsom tűnik ésszerűnek...

Chrysler: hú, miért vártál eddig ezzel a linkkel? Vagy már volt a fórumon, csak elkerülte a figyelmem? Mindenesetre: :R

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#40892) ChrYsler válasza Yany (#40891) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Nemrég csöppentem a fórumba, nem tudom volt-e már.

ChrYsler

(#40893) bertokl


bertokl
tag

Sziasztok !

LG 32LH4000 tulajokat kérdezném, hogy ez a tv 50 vagy 100 Hz-es ?

Több helyen 100Hz-esnek reklámozzák, viszont az LG honlapján az van írva, hogy 50Hz-es.

Link

Érdekes módon a nagyobb 37" és " 42" méretű LH4000 készülékeket 100Hz-esnek írják.
A válasz(oka)t előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#40894) guriga1234 válasza Yany (#40881) üzenetére


guriga1234
addikt

A bitmarket adatlapjaira nem kell adni, mert talán nincs is hiba nélküli adatlap ott.
A 650-es sorozat mindegyik tagja 1 tuneres, és ugyanannyi csatlakozója van mindegyiknek. Scart-ból 2, HDMI-ből 4.

(#40895) csimav


csimav
senior tag

Hy!
A Philips 32PFL5604H-t meg lehet buherálni, hogy lejátsszon mkv fájlokat?
Alapból miket visz? DVD,AVI..? :R

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#40896) oxox válasza snipr (#40890) üzenetére


oxox
addikt

tehát akkor igencsak ügyes leszek ha rossz dvi-hdmi kábelt találok :DDD

thx all :R

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#40897) nagynorbi válasza csimav (#40895) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

A saját lejátszója mkv-t nem fog lejátszani.
Ezeket támogatja: MP3, LPCM, JPEG állóképek, MPEG1, MPEG2, H.264/MPEG-4 AVC

Üdv.:

[ Szerkesztve ]

(#40898) ORCA58


ORCA58
addikt

Már sokkal okosabb vagyok a vásárlás területén. Több mail és telefon után az alábbi következtetést lehet levonni (cégeket itt szándékosan nem említek) Nem a nagy üzletláncokról van szó.

Mindenhol készségesek, segítőkészek.

Konkrét kérdést ne tegyél fel mind mást mond, vagy fogalma sincs a dolgokról, esetleg elfelejtenek rá válaszolni. Néha ők az egyetlen hozzáértők, bármit mond a többi az nem igaz.
(Egy kirívó példa a szakértelmükről, egy itt sokat emlegetett üzletből: "Ha tényleg fekete a kép bekapcsolás után és 4:3 -nál a két szélén akkor az a készülék biztos hibás." vagy "Bekapcsolás után minden készülék mindegy plazma vagy LCD kéknek kell lennie a bemelegedés miatt"

Ha konkrét igényed van pl. panel területén, rendeld meg a TV-t és ha nem tetszik vidd vissza. Vagy vidd magad, vagy az általuk megadott futárral kb. 7000Ft-ért.
Volt ahol a hirdetésükkel ellentétben az elállásra vonatkozó kérdésre kétségbeestek. "Mit kezdjenek egy használt TV-vel"

Megnézni sokszor még nagyobb üzletekben sem lehet, még kiállított darab sincs.

Kevés a gyári garanciát adó üzlet, vagy azok már drágábbak. A többi mind ígéri, majd intézkednek ha elromlik, vagy saját szervizt említenek.. (A SAMSUNG nekem is azt mondta, csak hologramos magyar garit fogadja el.)

A SAMSUNG pedig amellet, hogy köszsöno az érdeklődést ...... visszadobja a küldött mail-eket
"Levelének szövege sajnos csak részben érkezett meg. Kérjük küldje el újra kérdését."

A vissza küldött levél természetesen egy az egyben tartalmazza a levelet amit írtam.

A tanulság számomra: Ne legyenek igényeim, vagy legyek nagyon szerencsés

(#40899) ORCA58 válasza bertokl (#40893) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha jól emlékszem a Samunál is volt olyan korábban, hogy a kisebb nem volt 100 Hz-es.

(#40900) tupacamaru válasza ORCA58 (#40898) üzenetére


tupacamaru
veterán

Mai, Magyar valóságkép. :( :((

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.