Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2566) Lmh


Lmh
őstag

Csak azért nézegetek be még a topikba, h halljam az újdonságokat, illetve ha kell, akkor a billegőknél a műtétre biztassam, mert össze se lehet hasonlítani szerintem egy szemüveges és egy szemüveg nélküli életet. (najó lehet, de szemüveg/lencse nélkül királyabb xD) Mondom ezt úgy, hogy huszonöt évig voltam "büszke" szemüveges. Értem ezalatt, hogy komoly gondom sosem volt belőle, hogy szemüveges voltam, nem zavart.

Fantasztikus hogy fejlődik az orvostudomány ezen része. Nagyon szurkolok ezeknek az új technológiáknak.
Remélem egyre jobbak és olcsóbbak lesznek, hogy mindenkinek elérhetőek legyenek. Remélem 1-2 évtized és minden ember búcsút inthet a szemüvegeknek. Én anno (3 éve kb) azt hiszem Magyarországon akkor elérhető legmodernebb technológiával, sima FEMTO-val csináltattam, azóta mit fejlődött...és hol a vége?

Szóval aki gondolkozik rajta, az vágjon bele (persze ha alkalmas), aki most volt, annak türelem és kellemes felépülést!
:R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.