Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) isti732712 válasza Stihl024 (#1648) üzenetére


isti732712
aktív tag

Köszi a jó videót!! Az oleo mac az én véleményem szerint egy nagyon jó gép gépek, emellett ugye az efco is mert ugye ez mindkét gép az emak tulajdona, olasz gyártmány, nekem az efco mth4000 nagyon megfelel az itthoni ház körüli munkákhoz! Nekem nagyon bejött!
A katalizátoros kipufogóról meg annyit, hogy kicsit fura de hidd el teljesítményben nem vagy csak alig folyt valamit, leadja nekem az a 2,3 LE !! No nem mértem de bitang jó hobbi szinten!
Örülök hogy itt lehetek a fórumon és értékes embereket ismerhetek meg értékes tartalommal!!!!! :R :R

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#1652) kopepe válasza Stihl024 (#1648) üzenetére


kopepe
aktív tag

Ha tényleg postázzák,és megkapom azt a gsh 400-at,tervezem,hogy azon szétperemezem és kiherélem a kipufogót,
aztán visszaperemezem.Szerintem az is közrejátszhat a melegen nehezen indulásba.
Ki tudja milyen keverékkel használták...sokat számít.
Egy kínai gépen csináltam már ilyet...jó kis móka! De megoldható simán!
(lásd fékszalag videó ugye)
Akár egy összehasonlító videó is bejátszhat utána,bár nem vagyok egy videós fajta.
Az én úgymond bolti gépemet még inkább nem mókolnám,mert elvileg tökéletes....

(#1653) Menni válasza Stihl024 (#1648) üzenetére


Menni
csendes tag

Szia! Itt mutattam pár képet a gépemről ms460, komplett hengerszet csere kellene elvileg. Úgy, hogy én már szétszedtem és egy szatyorban eljuttatnám hozzád vállalnád a megszerelését? Ha a jó oldalát is nézed akkor már szétszedni nem kell :)) ha a rosszat is akkor baj van mert elvileg megvan hozzá minden de gyakorlatilag bármi hiányozhat :D

(#1654) Stihl024 válasza Menni (#1653) üzenetére


Stihl024
junior tag

Inkább dobozban,mint szatyorba küld .Privátban adok címet

(#1655) Stihl024


Stihl024
junior tag

Köszönet Andrásnak-(Grafy12) az újabb Oleo-videó alanyért!!!

[ Szerkesztve ]

(#1656) kopepe


kopepe
aktív tag

:U :K :B ;) :P ;] :O :o :((( :(( :( :N :DDD :DD :D

(#1657) PALEDOG válasza Stihl024 (#1630) üzenetére


PALEDOG
kezdő

(#1658) Stihl024 válasza PALEDOG (#1657) üzenetére


Stihl024
junior tag

Akkor a gumibakot maga a kupak tartja a helyén?

(#1659) PALEDOG válasza Stihl024 (#1658) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Szerintem nem. Nagyon könnyen csak egy fél fordulat és ki is lehet fordítani a kupakot. Szerintem csak takarófedél. Alatta egy bordára támaszkodik szerintem a gumibak. De nem plobaltam kiszedni. Nem tudom hogy ül benn.

[ Szerkesztve ]

(#1660) PALEDOG válasza kopepe (#1656) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Tiszta TV shop! :C

(#1661) Grafy12 válasza Stihl024 (#1655) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Nagyon szívesen :) Megrendeltem a tirisztort amit találtál! :D

(#1662) Btamas81


Btamas81
csendes tag

Én is túlvagyok életem első hengercseréjén. Pöpec lett a masina.
Most egy magassági ágvágóval küzdök. Kérdésem, ezekben van valami szűrő az olajtartályban? Mert az enyémben semmi.

(#1663) Stihl024 válasza Grafy12 (#1661) üzenetére


Stihl024
junior tag

Membrán ami a gépedbe megy
https://kertmotor.hu/product/karburator-javitokeszlet-walbro-k20-wat/03-030000-0386

(#1664) kopepe


kopepe
aktív tag

Egy kis olvasnivaló...Mostanában van valami a levegőben. :U

(#1665) Dolmar ps420 válasza kopepe (#1664) üzenetére


Dolmar ps420
lelkes újonc

Tyűha..komoly dolgok ezek..egyèbkènt sajnos mèg sok jót nem hallottam a gsh sorozat lègszűrèsèről..ha ház körüli,ha nem,egy picit lehetne jobb .

(#1666) kemenylegeny válasza kopepe (#1664) üzenetére


kemenylegeny
csendes tag

Ezt a posztot követtem egy darabig, aztán feladtam. :)

(#1667) isti732712


isti732712
aktív tag

HECHT 962 videó nagyon tetszett mindkét része! [link] :C

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#1668) Arkar válasza Stihl024 (#1646) üzenetére


Arkar
aktív tag

Remélem is :) érzésre van benne anyag , jó cucc.

#1656 kopepe :) :D " egyedül álló csapágyazás" mekkora duma :C

Szeptember végén csináltam a kínai karbin egy ultahangos szerves oldószeres(n-hexán) tisztítást. Meglepett, hogy egy kb 100 g os fém cuccból mennyi minden kijött.
[kép]

vissza nem mértem de biztos van vagy 10-15gramm

Előbb utóbb minden szerszámból kalapács lesz! CPU HQ Tuning listák: Intel, http://cpu-tuning.joruska.com #... AMD: http://www.cpu-tuning.joruska.com/amd.htm

(#1669) Stihl024 válasza kopepe (#1664) üzenetére


Stihl024
junior tag

Majdnem minden gépnek megy be némi por. Ugye én is hallottam Balázs videójában azt a mondatot ,hogy éles lánc kell és akkor nincs por. Szoktam videókban nézegetni melyik gépbe mennyi jut, és egy picit magamra is vettem a Balázs mondandóját. Erre volt nekem is pár mondatom főleg a 462 tesztelésénél -amit így ebből a kontesztusból már bánok.Eszem ágában sincs a Balázst piszkálni,mert ő az egyetlen -legyen akármilyen nagyképű- aki segít is ha kéred.Mindenki másnak szúrom a szemétt -neki nem. Sulyok-ék a kegyeimet keresik ,bandika emailekkel bombáz,hogy legyünk jóban hoznák hozzám a drága új fűrészeiket -de ez mind önös érdek. Ez a Balázsgyerek , főleg azért un szimpi sokaknak mert pénzt csinál abból amit szeret. Ezt el kell tudni engedni.Barkács kategóriás gép a Gsh 400 de másra is tökéletes. Ha be-engedi a port és nem vagy botkezű -megoldod ,vagy kell venni egy drágább gépet.Ez a gs 451 ami most nálam van ez már arra való,hogy bírja a gyepát és gondolom a légszűrő is ehhez tervezett. Van jó pár haverom aki a Balázst nem kedveli, de csak ezért a gépet lehúzni nem fogom,viszont ha nem jó akkor azt kegyetlenül oda teszem.Nyilván ez nem neked szól Pepe ,mert tudom te szereted és gondozod a géped, hanem a link amit beraktál megmozgatta a fantáziámat.Nagyon jó téma és köszi,hogy közzétetted!!!!!!!

(#1670) isti732712 válasza Stihl024 (#1669) üzenetére


isti732712
aktív tag

Üdv!

Igaz nem ehhez kapcsolódó lesz a kérdésem, bár bevallom én a Fűrészmánia videókból ellesett dolgok miatt vettem magamnak egy efco mth4000 gépet amit mindig patika tiszta állapotba teszek el, és jól bírja a strapát! Jelenleg 1:40 be kevert benyát kap Husi lánckenővel!
A kérdésem a következő lenne hozzád és hozzátok!
Ehhez a géphez egy 35cm vezetőt adtak gyárilag oregon állítólag és 53 szemes picco lánc kell hozzá, na most ez nem is gond én beszerzem vagy épp csináltatok hozzá 53 szemes láncot,de és itt jön a de amit nem értek, ehhez miért nem jó az 52 szemes ami leginkább elterjedt lánc? Nem vagyok egy "erdészgyerek" aki annyira vágná ezeket a dolgokat, csak sok helyen más gépekbe 35 vezetőhöz 52 szemes kell, miért van ez?
Megköszönném ha erről adnátok egy kis agytágítást nekem.
Köszönettel

István

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#1671) PALEDOG válasza isti732712 (#1670) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Nemrég volt téma itt.
Lehetséges, hogy a vezetőt nem tudod hátravonni annyira, hogy fel menjen az 52 szemes lánc.

(#1672) kopepe válasza PALEDOG (#1671) üzenetére


kopepe
aktív tag

Ez pontosan így van!

(#1673) kopepe


kopepe
aktív tag

Ha ez a vájat,amiben a láncfeszítő csavar vége kóricál,hosszabb lenne hátrafelé kb. 1 centivel,akkor rámenne az 52 szemes lánc.Ki lehetne vágni,a gépnek nem lenne baja.
Ha megjön a másik lehet ezt is megcsinálom,mert a hq láncok meg a polcon rohadnak...

(#1674) isti732712 válasza PALEDOG (#1671) üzenetére


isti732712
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#1675) kopepe válasza Stihl024 (#1669) üzenetére


kopepe
aktív tag

Amikor belinkeltem,azt hittem itt is kapok hideg meleg zuhanyt tőletek!
Örülök neki,ha jó a téma,bár én befejeztem a Balázzsal a vitát,mert értelmetlen vita.
Valamit bemagol,és azt nem ereszti,mint egy pitbull. :U
Tegnap este rámírt messengeren,mindegy mit írtam vissza,én voltam a rossz,az értetlen...
Na mindegy foglalkozzunk a gépekkel ! :D :D

(#1676) isti732712 válasza kopepe (#1675) üzenetére


isti732712
aktív tag

Személy szerint kedvelem a Balázst, sok videójából volt mit okosodnom, de az nem azt jelenti hogy mindenben egyet kell érteni vele! Neki van egy vállalkozása ami az Oleo Mac ra épül, ebből adódóan foggal körömmel ki fog állni emellett,és ha néha kicsit elfogultan is de csak csak a saját malmára hajtja a vizet hiszen ebből él. Erre most én is mondhatnám,hogy persze így úgy amúgy de ha az a légszűrő fedél úgy biztonságban van ha azt a bemetszést megcsinálom akkor megcsinálom, mert nagyon jó ötlet, inkább mint valóban letörjön a pöcök.

És nem titok azért jöttem erre a fórumra mert Balázstól nem kaptam meg azokra a kérdésekre a választ amit itt viszont megkaptam!
A fűrészekről meg csak annyit, hogy mindenkinek az a jó fűrész amit meg tud venni és tisztességesen karban is tud tartani, lehet ez kinai oleo efco stihl husi dolmar stb, ha kihagytam valamilyen márkát nem akarattal volt......

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#1677) Stihl024 válasza kopepe (#1675) üzenetére


Stihl024
junior tag

Nem egy rossz gyerek a Balázs,amit mondott az nem hülyeség. Hibás a termék -reklamálsz-csere. Ha garancián túl ,megbarkácsolod és ennyi.Képzeld el ,hogy napi szinten te kapsz egy hasonló falhoz állítást...Képzeld azt,hogy igyekszel a legjobbat adni és kapsz egy adag szart a képedbe pedig elismerésre számítottál. Vagy meló hejen kidolgozod a beled ,ídő elött kész a tető és a főnök másnap lebasz,hogy nem söpörtél rendesen össze. Elismerésre számítassz és kapsz egy lebaszást....Egyébként tényleg nem értem,minden géped Oleo-Mac szereted a márkát -elvégzed vele a munkádat az ember azt hinné iszod a Balázs szavait :K :K . Egyébként nem is szabad személyeskedésbe bele menni-mondjuk én belemegyek de nekem boxer volt a jelem a nagycsoportban.Nem verheti el mindenki rajta a port akinek az Oleo gépe beköpi a gyertyát..főleg ha nem is tőle vette.Remélem ezt nem veszed zokon ,kell ilyesmiről is beszélni.

(#1678) kopepe válasza isti732712 (#1676) üzenetére


kopepe
aktív tag

Amire itt nem kapod meg a választ,azt valószinüleg nem tudjuk.. :D :D :D

(#1679) kopepe válasza Stihl024 (#1677) üzenetére


kopepe
aktív tag

Dehogy veszem zokon! Persze,hogy beszélni kell róla !
És átéltem azt amiről beszélsz.
A tető kész,főnök megjött. :O
És közölte,hogy kupleráj van,addig innen nem megyünk haza..(anyád) :)
Hulla fáradtak voltunk,kitettünk magunkért.
Az elismerés meg a szomszéd utcában... :D
Mondjuk én oroszlán vagyok,velem sem egyszerű sokszor...
Viszont nekem házikó volt a jelem,be is figyelt az ácsszakma. :)

(#1680) isti732712 válasza kopepe (#1678) üzenetére


isti732712
aktív tag

:D :D :DD :DD :DD

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#1681) Stihl024 válasza isti732712 (#1680) üzenetére


Stihl024
junior tag

Igy van! Tényleg szeretjük az összes márkát-még a Fuxtec gépet is csak" Fuxi bát "azt nem .. azt nagyon nem .Még a szeme sem áll jól.

(#1682) PALEDOG válasza kopepe (#1679) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Banyek... Nekem bolondgomba volt a jelem :))

(#1683) Taki55 válasza Stihl024 (#1677) üzenetére


Taki55
újonc

Szerintem a Balázs a Székesfehérvári makitaszervízbe főnöki helyet kapna :D :D :D

(#1684) PALEDOG válasza Stihl024 (#1677) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Teljesen egyetértek. Volt amikor a nyakamba vettem egy márkát. A téma szempontjából most lényegtelen, hogy mi volt. Amolyan önkéntes nagykövete voltam az országban. Az utolsó csavarig ismertem. Segítettem az alkatrészbeszerzésben aki csak megkért. Bábáskodtam rengeteg felújításnál élőben, akár telefonon vasárnap délben is. Rengeteg emberrel voltam baráti és tárgyaló viszonyban. Az esetek döntő többségében a segítségért kaptam egy virtuális kuppot. Szakszerűtlenűl beszerelt alkatrész miatt is én kaptam mert, hogy ez egy kalap szar. Pedig soha nem profitáltam belőle. Hiába írtam blogot. Segítettem ahogy tudtam, hogy mindenki a legnagyobb örömmel tudja használni amiért pénzt adott. De rá kellett jönnöm , hogy az emberek saját maguknak csinálták a hibáik zömét. Hiába mondtam, hogy a 10000ft os alkatrészt amit tudok küldeni azzal lesz jó. Nem kellett mert talált ő 5 ért ami ugyan olyan. Hozzáteszem 3-400 ezres összköltségű nagyjavitásokról volt szó. Hiába mondtam, hogy az amit talált nem oda való. Küldözgették a videókat , hogy nézzem , hogy működik ne okoskodjak, ezell is csak le akartam húzni. Aztán fél egy év múlva fikázta a márkát, mert lekotlott ugyanazzal a hibával, vagy azzal amire figyelmeztettem, hogy tönkre fogja tenni. Volt hogy jó alkatrészt küldtem használatát berakták, tönkretették, mert nem értették a hogyant utána üvöltve hívtak fel, hogy szemetet adtam. 100 ezer forintról beszéltünk. Visszaadtam a pénzt. Lett egy rossz alkatrészem. Szereztek máshonnan , azt is hazavágták. Elmentem megnéztem a gépet. Puszta figyelmetlenségből hazatettek két jó és drága alkatrészt. Mert aki csinálta típusismeret nélkül belevágott. Kiderült közeli rokok és ő volt a megmondó ember a családban, mit hogyan kell. Természetesen utána sem lettem kártalanítva. De a márka továbbra is szar maradt. Meg én is. Talán ott pattant el valami és feladtam lélekben a dajkáskodást. A barátok akiket így szereztem jóban vagyok, segítjük egymást az életben akár 500km távolságból is. De nagyon kevesen vannak. Ígéretek meg így barátom meg úgy meghálálom stb persze rengeteg. Kicsit elkalandoztam de talán így megértitek miért nincs Balázzsról rossz véleményem.
A közösségi médiában mindenki azt mond amit akar. Rengeteg az okos. Mint tudjuk az ész van legjobban elosztva a világban. Mindenki azt, hiszi, hogy neki több jutott mint másnak. Egy nehéz nap után nem is lehet annál jobb mint terelgetni a FB birkáit. Nem csodálom, ha néha arroganciaba fordul. És ezt most nem rád értettem kopepe.
Vitázni is csak addig lehet míg kölcsönös tisztelettel és érvekkel, vagy tényekkel tudjuk alátámasztani a vélt véleményünket. És ez kell is. Azért is van pl ez a topik. Na elnyújtottam a mondandómat talán végig sem értem rajt. Több nézőpontos dolog ez.

(#1685) PALEDOG


PALEDOG
kezdő

Érdekes...

https://youtu.be/ebcCD9a0mD0

Ez valami új trend?

(#1686) Flórika91 válasza PALEDOG (#1685) üzenetére


Flórika91
újonc

Új trend-e? Azt nem tudom. Lehet velem van a baj, de én nem értem a videó lényegét! Egy példa az életből: az autómnál is megcsinálom a kötelező szervizeket, ha használni szeretném, hiába ennyi + annyi az alkatrész.

(#1687) Stihl024 válasza PALEDOG (#1685) üzenetére


Stihl024
junior tag

Azt kell,hogy mondjam -igen. Ha Husqvarna lenne szó nélkül beadná a szervizbe .Én elfogadnám tőle de most kiköltekeztem. Ha valaki megveszi -megcsinálom neki!

[ Szerkesztve ]

(#1688) Misi87


Misi87
csendes újonc

Azt a videót én sem értettem...Azt hittem egy új gépről van szó. Aztán elmondja hogy úgy került hozzá hogy már a láncfeszítő sem volt jó rajta.Ő gyűrűzte és előéletét nem ismeri. Használt gépnél bármi lehet bármikor.De ahogy láttam most már meg van helyette az új neki :) Meg hát nem egyedi esetről van szó. Nekem van egy Husqvarna 323r kaszám abba is a csapágy szimering egyben van és 20ezer ft a kettő.Után gyártott nincs is belőle így egyenlőre vár a sorára :) . De ahogy írtam egy használt gépről beszélt tehát ez nem erről szólt igazából főleg hogy meg lett helyette az új gép.

(#1689) kalmis


kalmis
csendes tag

Hát srácok szerintem pedig érthető a videó lényege, el szeretné adni és ennyi! :N
Elmondja hogy gyártótól függetlenül nem érti miért kell egyszerű dolgokat megbonyolítani bizonyos típusokban, és szerintem teljesen igaza van. Sajnos én is ilyen vagyok ha egy gépben csalódtam, teljesen mindegy hogy milyen márka, akkor az sokáig nem foglalja nálam a helyet! Részemről ilyen egyszerű, persze nem ismerem a tagot! Márkafüggő lenne? :Y

(#1690) Btamas81 válasza kalmis (#1689) üzenetére


Btamas81
csendes tag

Oké, hogy utólag hogyan javítható. De ezeket ugye gépsoron rakják, ami kb sz@rja kifelé. Nem gondolnak arra, hogy ezt valaki javítani is akarja, inkább vegyen újat. Ez a mai világ erről szól.
Én inkább úgy látom, hogy 65öt kér érte. Na kb ennyiért vehette, ráköltött egy 10-15öt, aztán szerintem rájött, hogy ezért mást is vehetett volna. Az alkatrész annyi mint a két nagyhoz, akkor miért ne olyan legyen.

(#1691) kalmis válasza Btamas81 (#1690) üzenetére


kalmis
csendes tag

Igen minden bizonnyal ez így van, de mielőtt a gép sor „sz@rja kifelé”, azért csak megtervezik a gépet, és ha gondolnak , ha nem hogy valaki javítani akarja azért úgy van kitalálva hogy ne nagyon érje meg javítgatni eredeti alkatrésszel! Itt pedig ugye más nem nagyon jöhet szóba!?
Egyébként jól látod! :K

(#1692) PALEDOG válasza Btamas81 (#1690) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Végigpörgetve a videóit,szerintem bizniszelget a srác. Így ezzel a hibával inkább eladtam így. Mert ha megcsinálná és el akarja adni arra a pénzre keresztet vethet. Legalábbis a nagyjára biztos.

[ Szerkesztve ]

(#1693) Stihl024 válasza PALEDOG (#1692) üzenetére


Stihl024
junior tag

Sajnos abban viszont igaza van, ez egy új ten dencia amitszinte az összes gyártó elkezdett alkalmazni a tervezett elavulás jelszava alatt a -kombicsapágy. Legyen olyan drága egy alkatrész és szinte beszerezhetetlen,hogy ne is gondolkoddj a javításon dobd ki vegyél újat mert ez a fogyasztói társadalom alapelve. Melette ugyan ezek a cégek óriás molinókkal hirdetik a klímaválltozás elleni harcukat-részvételüket...A Stihl remélem nem kezdi el ugyan ezt. Jelenleg a 024 től az Ms 461 ig ugyan az a csapágy viszi és ettől felfelé is egységes cspágyak találhatóak mint fűrészben mint kaszában.Ha Stihl-nél is megjelenik ugyna ez akkor szomorú leszek.

(#1694) Stihl024 válasza Grafy12 (#1661) üzenetére


Stihl024
junior tag

Most egy olyan dolog jön ami nálam a rémálom kategóriába tartozik.András a légszűrő fedeled kis pöckét sikeresen letörtem... :U :U :U :U
Letekertem, a kupakot kesztyűben le akartam szedni -kicsúszott a kezemből és a padlóra esett.Az a fél centis kis darab azonnal lepattant ,Kertmotornál rendeltem új fedelet,nem drága de jelenleg nincs nekik ünnepek utánra ígérték mert nincs az országban... Egyébként egy teljesen fölösleges darab rajta a forma kialakítása miatt e nélkül is feszesen ül a helyén.Minden esetre az én hibám, de egy konstrukciós baki az egész...

[ Szerkesztve ]

(#1695) PALEDOG válasza Stihl024 (#1693) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Sajnos kell vagy 10 év mire az utángyártó piac belelendül ,a kombicsapágy ontásába. Az oleohoz egyébként nem horror és nem is beszerezhetetlen a gyári. Csak a cumi , hogy szét kell rántani a blokkot miatta bosszantó.

(#1696) PALEDOG válasza Stihl024 (#1694) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Mindenki rêmálma szerintem. Elég ciki az ilyen, ha megtörténik és bosszantó. Bár az elég érdekes , hogy pusztán a leeséstől elpattanik. Elég vékony lehet ott az anyag. Kár érte 😔

Ez a Szegh Jani...!!!
Azt hittem már nem habzik a szája.
Erre tessék 🤣

(#1697) Stihl024 válasza PALEDOG (#1696) üzenetére


Stihl024
junior tag

Egész egyszerűen, rossz anyag rossz tervezés. Erre van ítélve. Amég nem tört le csak beakasztani tudod mert íves de akkor egy kereszt lemez telibe kapja a gyertya pipát. Ráfordítás közben húzni kell hátrafelé és úgy akad a helyére,ez kb minden 2.-3. próbálkozásra sikerült.Most rámegy azonnal........... várom a kertmotor visszajelzését remélem sikerrel járnak.
Janikánk egy igazi seggfej.. totál műszaki analfabéta de az a legjobb gép a világon ami neki van persze csak addig amég el nem romlik mert akkor őt átverték szar szemét csaló aki a hitvány modellt rá erőszakolta. Egy igazi looser az a fajta akinek a fantázia világában rengeteg gépe van valójában egy Fuxtec ami 1 hónapot bírt nála.

(#1698) Pillerb válasza Stihl024 (#1693) üzenetére


Pillerb
kezdő

Ha jól tudom akkor a Stihl összebalhézott a Gilardoni és a Mahle cégekkel. Értesüléseim szerint Meteor fog talán gyártani nekik. Csapágyról nem tudok, hogy kombi cuccot terveznének…..
Kíváncsian várom a fejleményeket….

661 henger van nálam olyan amin már nincs Gilardoni felirat, csak Stihl….

(#1699) Stihl024


Stihl024
junior tag

Fedél lesz, hála a magasságos világbékének!Állitólag a Brazil Stihl termékeken már eleve semmilyen felirat nincs. Nyilván valami helyi gyár csinálja de az attól még jó. Meghatározott anyagok,minőség ellenőrzés tőlem még az esőerdelyi Inkák is csinálhatják ,ha jó akkor jó.

(#1700) Btamas81 válasza Stihl024 (#1699) üzenetére


Btamas81
csendes tag

Árpi! A legújabb videódba, a reszelős rész után kire célozgatsz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.