Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) kopepe válasza isti732712 (#2739) üzenetére


kopepe
aktív tag

Ja és lóg a lánc... :D :D ;]

(#2752) isti732712 válasza kopepe (#2751) üzenetére


isti732712
aktív tag

:DD :DD :DD Tudom!! Csak beindítottam hogy kicsit járjon. Mikor elteszem nem feszítem meg a láncom egyik gépen sem. De jogos :D :D :D :D :)

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#2753) kopepe válasza isti732712 (#2752) üzenetére


kopepe
aktív tag

Attól nem fog megnyúlni ha feszes lánccal rakod a polcra. :U
Ez nem keretes fűrész... :O :O

(#2754) isti732712 válasza kopepe (#2753) üzenetére


isti732712
aktív tag

Tudom, hogy nem keretes fűrész :) Nem azért nem feszítem meg a láncot, hogy nehogy megnyúljon, hanem takarítás után mikor elteszem nem feszítem úgy meg mintha másnap használnám, ez lehet egy hülyeség nálam, de így szoktam csinálni.
vagy netán most akkor te kötözködőőőő velem? :D :D

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#2755) kopepe válasza isti732712 (#2754) üzenetére


kopepe
aktív tag

Isten mencs,hogy kötözködjek!Van itt elég vita.Csak érdekes,hogy miért rakod el laza lánccal.
Az én gépeim ugrásra készen várakoznak,ha használom másnap,ha nem.Ennyi. :R

(#2756) Peti66 válasza kopepe (#2755) üzenetére


Peti66
senior tag

Szia! Nem belevau,de a gumi ágyazású csapágyat nem baxtatja az egyirányú húzás? :)

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#2757) kopepe válasza Peti66 (#2756) üzenetére


kopepe
aktív tag

Gondolom minden csapágyat basztat az egyirányú húzás...
De ha feszes lánccal rakok el egy gépet,az nem vágja haza,ha erre gondoltál.
Két ujjal lazán megemelem a lánc közepét 1 centire,nem megtépem.Az nem baxtat.. :D

(#2758) isti732712 válasza kopepe (#2755) üzenetére


isti732712
aktív tag

Van vita elég olvasom én is... Egyébként meg csak hülyéskedtem :DD :D :DD :D

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#2759) Deskó74 válasza Stihl024 (#2745) üzenetére


Deskó74
újonc

Nézd.
Tökéletesen igazad van,vérlázító lehet bármilyen korú márkaszervizestől,ha ő "ránézésre" képes megítélni és dönteni olyan kérdésben,amit valóban kizárólag labor vizsgálat után lehetne eldönteni. Ez tényleg bicska nyitogató....tuti. Én sem hagynám annyiban természetesen. Dehogy fogadom én el!
Abban is igazad van,hogy tényleg lehetne sorolni olyan konkrét eseteket amikor a márkaszervíz nem megfelelően járt el és egy "maszek" szerelő megoldotta a problémát. De viszont ez visszafelé is érvényes...... mindenre van példa.Ez teljesen kézenfekvő.

Hogy a másik fórumon évekkel ezelőtt kiosztottalak volna?.....őszintén szólva nem emlékszem, rengeteg ember megfordult ott. De ha ez a bizonyos" kiosztás" a részemről oktalanul és igazságtalanul történt,akkor látatlanban megkövetlek, elnézésed kérem érte. De ez vonatkozik mindenkire aki így érzi az elmúlt 10+ év alatt a fórumon aki velem értekezett.
Dolgozom rajta,hogy egyre "finomítsak" a fórum kommunikációmon, szerintem jó iránya változom az elmúlt években. :-)
Tehát sajnos nem emlékszem rád, de ahogy itt olvasgatom amit írsz, egy intelligens embernek tűnsz,ráadásul még értesz is hozzá. Ez egy elég ritka kombó a fórumokon. :-)
Viszont függetlenül attól,hogy őseid törökökkel harcoltak, :-) ...engedj meg annyi építő jellegű kritikát,hogy sokszor ezért érthetetlen tőled több olyan stílusbéli megnyilvánulás,ami nem a fent említett intelligens embert takarja.
Hangsúlyozom,kérlek ezt ne értsd félre!
Nem bántásból,hanem építő jellegű észrevételként mondom ezt! :-)
Ha megfogadod,akkor meg,ha nem,hát nem....:-) Csak javadat a szolgálja ! :-)

Jaa....még egy fotó érdekességként!
Aspen-nel , 300! üzemóra után:

[ Szerkesztve ]

(#2760) Satya82


Satya82
lelkes újonc

Senki nem tud ezekről a gépekről, vagy csak nekem nem akartok válaszolni? :(( :F

(#2761) Peti66 válasza Satya82 (#2760) üzenetére


Peti66
senior tag

Szia! Szerintem a 45-ös dugóval sehogy nem jön ki a matek,marminthogy a 65ccm.Ez, szerintem 52ccm.De, amúgy én koca fűrészes vagyok,nállam sokkal nagyobb spílerek vannak itt, :)

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#2762) Btamas81 válasza Satya82 (#2760) üzenetére


Btamas81
csendes tag

A daemonról Árpinak van videója. Lelövöm a poént, nem 65ccm.
Elmondja Árpi (stihl024), hogy nincs mit adni a leírásban lévő számokra. Az igazság akkor derül ki ha leveszed a hengert. Ennyire olcsó kategóriánál sajna ez van. Még ha vett is valaki ilyeneket, nem biztos, hogy lehúzza a hengert az új gépről.
Mindenképpen kell a 60ccm? Mire használnád és mi a plafon árba?
Ha ezeket leírod, talán többen tudnak tanáncsod adni.

(#2763) Satya82


Satya82
lelkes újonc

Akkor ez se annyi? A fenébe. Pedig a videókba elég meggyőzően megy a nagy fákban.
Na már mindegy, mert megrendeltem egyet, de szerintem úgyse azt küldik ki, hanem valami egész mást.
Köszi a segítséget.

(#2764) Deskó74 válasza isti732712 (#2754) üzenetére


Deskó74
újonc

Jó teszed.
Nem szabad üzemi feszességre beállított lánccal letenni a fűrészt huzamosabb időre. A vágófelszerelést közvetlenül a felhasználás előtt kell felszerelni. A munka végeztével pedig
a feszítő csavart kissé oldani kell.
De ha igazán hivatalos akarsz lenni,akkor használat után leveszed a láncvezetőt,alaposan letakarítod a vezetőt, kitakarítod a hornyot,különös tekintettel az olajzó furatokra,majd fülön teszed el.
A láncot szintén alapos áttörlés után, külön teszed el.
Amikor vadi új láncot bontasz, tedd egy éjszakára lánckenő olaj fürdőbe előtte.
Ez kedvezően hat az élettartamára.

[ Szerkesztve ]

(#2765) kopepe válasza Deskó74 (#2764) üzenetére


kopepe
aktív tag

Nem szabad?Talán erre is van egy paragrafus?Van 1 barátom aki kb 10 éve azt mondta,
hogy "PEPE te egy akkurátus barom vagy"!Erre azt válaszoltam,hogy "igen,veled ellentétben"
Idén már elmondhatom,hogy 28 éve használok láncfűrészeket...
Mindegyik túlélte a velem való találkozást!
És soha nem lazítottam vissza a láncot,még karácsonykor sem,még ha két hétig álltunk is !!
És soha egyik gépnek sem volt erre vonatkozó problémája.
Áztassátok olajba a láncokat egy éjszakára,és tegyétek az éjjeliszekrényetekre.Mert
a horkolás rezgése által jobban beveszi az olajat !Sokkal jobb lesz a lánc!!!! :U

(#2766) kopepe


kopepe
aktív tag

Néha "eszem faszom megáll", hogy mekkora baromságokat lehet itt olvasni...

(#2767) Stihl024 válasza Fonti86 (#2748) üzenetére


Stihl024
junior tag

Egy dolgot azért tisztázzunk. Nem töltöttem fel valótlant, és nincs az a szerviz aki az ebből eredő kárért elvitte volna a balhét. Remélem tisztában vagy vele ha a gép ott van ezt a karburátort felszerelik és kiadják a gépet a kezembe. Ha nem is az első próbára-sőt az elsőre nem lett volna semmi de használat közben ez elszabadul ,több mint 100e ft károm van .Nincs szerviz aki ezt kifizette volna nekem. Anyagfáradás-vagy itt még biztos nem volt baja stb...Amig az én zsebemre megy a játék senkire nem leszek tekintettel. Én ezért a gépért felelőséggel tartozok, ugyan ezt elvárom mástól is .Ezzel nem azt mondtam az embereknek minden szerviz ilyen hanem-megkérdeztem a véleményüket. Ha el lovasod a komenteket igen csak magadra maradtál a véleményeddel. Nagyon "örülök" ha más zsebére mindenki megtudja mondani mi a helyes magatartás , kapom az okos meglátásokat-"a garanciális gépet a márkaszervizbe kell vinni"-az meg se fordul a kocka fejében az embernek már megrendült a bizalma benne és alternatív megoldást keres -ezért videózok az ilyen esetekért nem azért hogy x időnként eldaraboljak egy faágat. Ez ezek után is így lesz és piszok sok embernek taposok a tyúkszemére -de ez nem az én problémám. A problémák már meg vannak fűrészgépek-fűkaszák formájában várnak rám és én örömmel fogadom ezeket a "problémás" eseteket. Ezért kezdtem el videózni nem azért, hogy egy legyek a tucatból aki körbepacsizza a többieket beáll a sorba és azt adja mint a többi csak silányabb minőségben.

[ Szerkesztve ]

(#2768) Deskó74 válasza kopepe (#2765) üzenetére


Deskó74
újonc

Rendben. Használd ezután is így. Én nem akarlak meggyőzni semmiről.
Örülj neki,hogy te jobban értesz ehhez a témához,mint az Oregon.
Engem aztán hidegen hagy, csak gondoltam írok pár sort,mert ha valaki hozzáértő bele olvas ebbe a fórumba és azt látja,hogy itt azt írják,hogy állandó üzemi feszesség alatt kell tartani a vágószerszámozást a gépen éjjel-nappal, akkor biztos röhögő görcsöt kap.
Evégett is gondoltam írok egy pár sort a kérdezőnek,segítségül.

(#2769) Stihl024 válasza kopepe (#2765) üzenetére


Stihl024
junior tag

Figyelj ettől van jobb megoldás. Tedd a macskamellé mert a dorombolás frekvenciája meg is élezi . Két hétre állsz le az smafu. Én vagy 2 hónap vagy le se állok. Pepe, te eleve laza lánccal tolod ott lehet a difi ;] ;] ;]

(#2770) Deskó74 válasza kopepe (#2766) üzenetére


Deskó74
újonc

Na, ezzel tökéletesen egyetértek!!!!! :C

(#2771) kopepe válasza Deskó74 (#2768) üzenetére


kopepe
aktív tag

Az Oregon egy gyártó,én viszont végfelhasználó vagyok!
Tudod...28 éve.Akarsz beszélni róla?
Az olajba áztatott lánctól viszont nekem volt röhögőgörcsöm.

Nálunk egyszer volt macska,10 órán át gübbedt a meggyfán,a kutya miatt!
Úgyhogy részemről marad a reszelés..... :K

(#2772) Brenekke tog válasza Deskó74 (#2764) üzenetére


Brenekke tog
újonc

"Amikor vadi új láncot bontasz, tedd egy éjszakára lánckenő olaj fürdőbe előtte.
Ez kedvezően hat az élettartamára." Semmi fűszer, vagy legalább valami tartósítószer?

(#2773) kopepe válasza Brenekke tog (#2772) üzenetére


kopepe
aktív tag

Ha nincs macskád ,dorombolásletöltőt használj.

(#2774) Deskó74 válasza kopepe (#2771) üzenetére


Deskó74
újonc

Akarok- e róla beszélni???? :D :D
Akkor hajrá....

Azt hajtogatod megint,hogy te a 28 éve....
Tudod az,hogy 28 éve nem tudsz valamit,( ami a jelen esetben egy hivatalos Oregon ajánlás) az nem válik igazzá sem 28,sem 128 év után sem.

Jaaa...szóval az Oregon CSAK egy gyártó ,bezzeg te a NAGYBETŰS felhasználó....ahh...értem.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Én tényleg jó szándékkal mondom neked,hogy tanulnod 28 év után sem késő,mert a láncfűrészvilág rengeteg újdonságot rejteget még neked.....

Kár nevetned a saját tudatlanságodon.

28.oldal lap teteje....

https://www.oregonproducts.eu/fileadmin/support/2_technical/maintemanual/MM_HU.pdf

(#2775) kopepe válasza Deskó74 (#2774) üzenetére


kopepe
aktív tag

Nem félek tanulni,sőt szeretek,de ez a PDF ERROR... :U
Linkeld újra kérlek.

(#2776) Deskó74 válasza kopepe (#2775) üzenetére


Deskó74
újonc

https://www.oregonproducts.eu/fileadmin/support/2_technical/maintemanual/MM_HU.pdf

https://www.oregonproducts.eu/fileadmin/support/2_technical/maintemanual/MM_HU.pdf

Nekem megnyitja ha kimásolom,majd beillesztem.
nem tudom mi lehet a gond...most jó?

[ Szerkesztve ]

(#2777) 4-18xt


4-18xt
friss újonc

Üdvözlöm a tagságot!
Stihl024 videóit nézve szántam rá magam a belépésre.
Nem vagyok nagy láncfűrészes, csak a ház körüli munkák során, vagy ismerősöknek segítve használok gépet.
Van egy Mac 4-18xt fűrészem, már 11 éves.
Még az első lánca is használható, nem volt gyilkolászva.
Szakmamat tekintve esztergályos a végzettségem, de ekcéma miatt szakítanom kellett a szakmával.
Egy motorgeneral műhelybe dolgoztam, akol hajtókarokat, kismotor főtengelyeket, és hengereket újítottam fel.

(#2778) Satya82 válasza Stihl024 (#2769) üzenetére


Satya82
lelkes újonc

Szia. Látom, te vagy itt a kínai szakértő.
Én többek között, emiatt a videó miatt rendeltem meg a gépet.
[link]
Nekem is volt már pár kínai gépem, de az enyémek közel sem vágnak így.
Ez mitől ilyen, ha ez is 52 köbcentis?

[ Szerkesztve ]

(#2779) kopepe válasza Deskó74 (#2776) üzenetére


kopepe
aktív tag

igen,most jó.

(#2780) Satya82 válasza Deskó74 (#2774) üzenetére


Satya82
lelkes újonc

Szia. Én nem rakom bele éjszakára, mert mindig elfelejtem. Ezért csak belerakom egy tálba és addig rázom, amíg látom, hogy jönnek fel a buborékok a szegecsek mellől. Így gyorsítok az eljáráson, hogy legyőzem a felületi feszültséget, ami meggátolja, hogy az olaj az apró résekbe jusson. Szerinted, így is jó lesz?

(#2781) kopepe válasza Deskó74 (#2774) üzenetére


kopepe
aktív tag

Ha úgy érzed,hogy neked ez a szentírás...ám legyen!
Nyomtasd ki és tedd a párnád alá.Egyébként 24-ik oldal.
A beáztatott lánc legyen veled :R

(#2782) 4-18xt


4-18xt
friss újonc

Remek ez a láncáztatós téma!
Bicikli láncnál ajánlották kb.45 éve, hogy grafitos faggyúba kell kifőzni.
Legalább olyan jó hatása van, mint reuma ellen teliholdkor vöröshangya bolyba űlni letolt gatyával.

(#2783) kopepe válasza 4-18xt (#2782) üzenetére


kopepe
aktív tag

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

(#2784) Satya82 válasza 4-18xt (#2782) üzenetére


Satya82
lelkes újonc

Elnézést kérek, hogy beleszólok, de a láncáztatás nem hülyeség, valóban működik. Azt a célja, hogy végig tudd reszelni a vágófogakat, mielőtt az elnyúlna és ne kelljen szemet kivenni belőle. A szegecsek lényegében szárazon futnak, ezért gyorsan kopnak. A láncolaj fűrészeléskor, csak nagyon nehezen tud bejutni a szegecsek mellé, mert nagyon apró résről van szó, a láncolaj meg sűrű. A jobb láncokon direkt van egy ilyen horony a vezetőszemeken, aminek az a célja, hogy segíti az olajnak a szegecsekhez jutását. Olcsóbb láncokon nincs ilyen és ahogy szokták mondani: "nyúlik is, mint a takony". Persze, az anyaguk sem egyforma.

De bocsánat, nem okoskodni jöttem, csak egy erősebb kínai gépet szeretnék.

(#2785) 4-18xt válasza Satya82 (#2784) üzenetére


4-18xt
friss újonc

Nem vitázom, kinek-kinek más a maggyőződése.
Azt ellemben tudom, hogy a saját gépemen még nem volt száraz a lánc.
Hasznalat után le szoktam szerelni, és a vezetőlemezzel együtt letisztitom, és befújom WD40- el.
Ritkán használom, igy mindig tiszta lánccal és vezetőlemezzel kezdek dolgozni.
A légszűrő szivacsbetétes, azt is szoktam cserélni egy- egy munka után.
Persze nem 5 perc, hanem egy nagyobb használat után.
Van aki ezt tartja hülyeségnek, de ezzel biztos nem ártok a gépnek.

(#2786) kopepe válasza Satya82 (#2784) üzenetére


kopepe
aktív tag

Milyen reszelőzsírt használsz?Mert erről is megoszlanak a vélemények.

(#2787) 4-18xt


4-18xt
friss újonc

:Y :C

(#2788) Stihl024 válasza Satya82 (#2778) üzenetére


Stihl024
junior tag

Na ez nem akartam soha lenni-a Kínai fűrészes. Annyi , hogy én megjavítom azt is nem dobom kukába . A videóban puhafát vág a fickó ,egyéltalán nem extra sebességgel Ms 261-el ezt úgy vágnám át mintha nem volna ott fa-de mondhatnák Hq 550xp vagy Dolmar 5105 gépet is. Az viszont tény , hogy a Demon ugyan ahhoz a termékcsaládhoz tartozik mint a LEK a henger márkája is az tehát Kínaiban az egyik legjobb ami elérhető. Lehet portolni is a hengert mert van benne anyag ,azt sem tartom kizártnak, hogy a fickó feljebb is tekerte a gépet mert a puhafában még úgy sem fullad. Ezzel a fordulattal keményfában csak fulladozna.Ha ilyen gépet rendeltél egy felsőkategóriás 52cc Kínai géped lesz amivel megleszel elégedve ,de nem kell odatenni 60cc mellé mert akkor el leszel keseredve.

(#2789) 4-18xt


4-18xt
friss újonc

Üdv Stihl024!
Először is gratulálni szeretnék a videóidhoz.
Értelmes magyarázatokkal kiegészitve jó tananyagnak tartom.
Nem vagyok szerelő, inkább csak barkácsoló Mekk Elek.😁
Érdekelne a véleményed Mac 4-18xt levegőszűrőjét illetően.
Nincs gondom vele, de valahogy kevesellem azt a szivacsot.
Van belőle 2 db melyeket cserélgetek.
Ki szoktam mosni konyhai mosogatószerrel és picit beolajozom.
Érdemes-e valami más szűrőn gondolkozni, vagy hobby használathoz jó ez így?

(#2790) Stihl024 válasza 4-18xt (#2785) üzenetére


Stihl024
junior tag

Ártani nem ártasz ,sőt. De gondolj bele mennyire életszerű egy olyan embernek aki reggel 7 kor beindítja a gépet -18.00 kor lejár a műszak hazamegy ,vacsorázni akar fürdeni és még az asszonnyal is vannak tervei. Nem életszerű egy építő iparban hétfőtől péntekig-szombatig?- dolgozó átlagos embernek. Én pl minden szombaton is dolgozok -kivétel nélkül. Elméletileg a láncot sem reszelhetnéd a saját vezetőjébe ,áztathatod babusgathatod ha a vasreszelék utána meg beletapad az olajba. Én ha szöget fogok ott helyben reszelek ,ritka az, hogy cserélem a láncot. De ahogy elnézem a videókat a "vérprofi" favágók is büszkén beverik a mini satukat a tuskóba és megreszelik de az is lehet csak a videó kedvéért ,és a valós helyzetekben-cserélik a láncot. Fakitermelő lennék én biztos nem 1/gép lánccal mennék. Ha nagy ritkán megyek tűzifát darabolni valahova akkor is 2 láncot viszek minden géphez. Gépeket amit tudom, hogy jó darabig nem használom -lánc le eltakarít-benzinben elmosom és beteszem dobozba. Gépeket is dobozban tárolom. Azokat a gépeket amiket legalább 2 naponta indítom ,akkor veszem le a láncot amikor cserélem. Meglazítás akkor játszik ha 1-2 hét vagy egy hónapra nem fog kelleni. Gumiházas csapágyak maxra összenyomva kell, hogy legyenek a helyükön én is azt hittem más videós beszámolója alapján van köze a rezgéscsillapításhoz de valójában azért gumírozott hogy ne tudjon megforogni és a mikrórezonancia ne mángorolja a henger fém részeit. Stihl 230-250 betegség csapágy felmángorolja a henger anyagát és az új csapágyat sem tudod beszorítani. Ezért tartom jobbnak a Hq340-350 gépeket.

(#2791) Satya82 válasza Stihl024 (#2788) üzenetére


Satya82
lelkes újonc

Hát, ez nem hangzik valami jól. Tényleg nagyon fel van tekerve. Ez meg fűzfa, vagy valami ilyesmi? :F
Akkor ez egy igazi Tv-shop-os videó lett. :((
Csak azt nem értem, hogy van egy másik Demon is. Kérdeztem már ezt a gépet egy piacos fickótól és azt kérdezte, hogy a kisebb vagy a nagyobb Demon érdekel? Az ára se volt egyforma. De aztán nem tudott szerezni. Hogy akkor az mi lehetett? :F

Meg is van: Demon CS-58T
[link]
Akkor ezeknek van képük ugyan azt, két típusszám alatt eladni? :(((
Mert ez meg Demon CS-65T

(#2792) Stihl024 válasza 4-18xt (#2789) üzenetére


Stihl024
junior tag

Szia! Hasonló gépem volt nekem is Mc738 néven de a régi 436 -ban is ez a szivacs szűrő van. Elmondani nem tudom hány köbméter fűrészárú lett méretre szabva vele ,hétvégén egy kb 1:10 be kevert benzin 2t mosás levegős kifújáson kívül különös bánásmódban nem részesítettem. Ha több olajat adsz neki-gyorsabban szennyeződik ha kevesebbet bemegy a finom por. Ezzel a keverékbenzines megoldással 99% -ban pormentes és elmegy 1 hétig pucolás nélkül-nekem ez érte meg ez vált be. 24 éves gépben 1 gyűrű és egy kuplungharang lett cserélve -erről a lánc akkor lett le véve ha lekopott kb 5 éve nyugdíjaztam, áll azóta rendszeresen elromlik.

(#2793) Stihl024 válasza Satya82 (#2791) üzenetére


Stihl024
junior tag

Csak a 65T gépet ismerem az ott van a videómban-52cc még csak nem is a hosszabb löket.Én bepróbálnám az 58 cc -nak csúfolt az sanszos , hogy a hosszabb löketet kapta de mivel olcsóbb lehet nem LEK hengert kapott . Ha megvetted szedd szét mert engem is érdekelne:))))

(#2794) 4-18xt válasza Stihl024 (#2790) üzenetére


4-18xt
friss újonc

Én ritkán fűrészelek annyit, hogy közben reszelni kelljen a láncot.
Bevallom nem is szeretek a vezetőn láncot élezni.
Inkább satuba, szép komótosan.
Utana elmosom, mert ahogy irtad is a reszelék beletapad az olajba, és mint a csiszolópaszta nyírja a lapot, láncot.
Komolyabb melóhoz egy barátomtól szoktam gépet kérni.
Van két brigádja 2 LKT éy kb 7-8 fűrészgép.
Megszállot Stihl parti, neku minden más szar.😁
35 éve 056 majd 064 most pedig MS 650 és 660 gépekkel dolgozik.
Nekem a 064 tetszett leg jobban, azt nagyon eltalálták.
A videód nézve most nem vennék magamnak mást mint egy Efco-t.
Meggyőző volt ahogy bemutattad.

(#2795) Stihl024 válasza 4-18xt (#2777) üzenetére


Stihl024
junior tag

Ami engem érdekelne- van e olyan ,hogy főtengelyt újra tűgörgőznek vagy mit csinálsz a hajtókar felújításnál? Egyébként üdv a csapatban egy csomó kérdésre pont ilyen szakember tudja a választ mint te!!!

(#2796) Satya82 válasza Stihl024 (#2793) üzenetére


Satya82
lelkes újonc

Én arra tippeltem, hogy az cs-58 as az 52 ccm, a cs-65T lesz legalább 58 ccm. Ezért a 65 öst rendeltem. De benne van, hogy Krafteket kapok, vagy ki tudja mit. :U

(#2797) Stihl024 válasza 4-18xt (#2794) üzenetére


Stihl024
junior tag

Csak az én hatásomra amit tudok 6-7 ember ezért vette az Efco-t ( pirosban szebb szerintem mint a narancs színben) de szerintem lényegesen több ember mint azt gondolnánk. Azt a gépet több esetben kipróbáltam, nem csak fűrészbakon 3 karika hanem videón kívül jött velem dolgozni. Aki megvette azt a gépet az én hatásomra mindenki meg van vele elégedve , tűzifa darabolásra még mindig a topp ár-érték arány (tudom, hogy elcsépelt szöveg) .Sokszor lehet nincs igazam ,de ebben 100%-a meggyőződésem, volt itt már olyan aki "olcsóhúsnak híg a leve " kategóriába tette de van idióta felhasználó meg a normális. Az idióta is a gépet hibáztatja ha beszarik nem magát.

[ Szerkesztve ]

(#2798) Stihl024 válasza Satya82 (#2796) üzenetére


Stihl024
junior tag

Ha a henger felömlője alatt megtalálod a LEK feliratot megnyugodhatsz -nem Kraftec rémálom
Ha lesz kedved meg persze anyagi kereted -kitolhatjuk 60cc-re a motort -jól jönne egy ilyen projekt az enyémekre sajnálom rálocsolni a pénzt:))))))

[ Szerkesztve ]

(#2799) 4-18xt válasza Stihl024 (#2795) üzenetére


4-18xt
friss újonc

Foglalkoztam ilyennel, mert egy cpeciális hajtókar felújító gépen dolgoztam.
Este tudok róla írni, de most mennem kell!

(#2800) Brenekke tog válasza Stihl024 (#2797) üzenetére


Brenekke tog
újonc

Nekem már meg volt a gépem, amikor végigszenvedtem Druzsba cseppet sem pártatlan összehasonlító videóját, és nagyon nem akartam hinni neki. Majd láttam többször is a te videódat (ahol még dícsérted a katalizátort), és megnyugodtam, hogy jól döntöttem.
Kösz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.