Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Flórika91


Flórika91
újonc

Sziasztok!
Szerintetek ezt a fajta szivacs légszűrőt mivel lehetne jobbá tenni, helyettesíteni? Vastagabb filc anyagra gondoltam, nem tudom valamivel jobb lenne-e. Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1602) Pillerb válasza Misi87 (#1600) üzenetére


Pillerb
kezdő

Tank résznél minden rendben van?? Szuszogó stb…….

(#1603) Misi87 válasza Pillerb (#1602) üzenetére


Misi87
csendes újonc

Igen ott rendben van minden. Új benzincső új szűrő. Szuszogó ezeken egy kb 5cmes benzincső abban két hernyó csavar szerűség. O44ben is ilyen van. De raktam rá rendes szuszogót azzal is ezt produkàlta csak az nem is fér el benne. Tanksapka sem ereszt. Tele tankkal is ugyanez a hiba màr próbáltam úgy is.

(#1604) Btamas81 válasza Flórika91 (#1601) üzenetére


Btamas81
csendes tag

Motorokhoz lehet kapni légszűrőhöz sprayt. Kb mintha ragasztót fújnál, olyan állagú. Na az megfog mindent. Ezt mennyire jó ötlet lehet fűrészbe használni azt nem tudom.

(#1605) Btamas81 válasza Misi87 (#1603) üzenetére


Btamas81
csendes tag

A henger és a karbi közötti rész?

(#1606) Btamas81


Btamas81
csendes tag

Azért vannak érdekes emberek.
Vettem megint egy fűrészt, gondoltam alkatrésznek jó lesz, vagy valamire. Annyi volt a hirdetésbe, hogy nem fordul át. Ma megjön, nézegetem. Hát szegény fűrészből szerintem nem fogyott el egy tank benzin életébe, olyan új. Csak az az egy tank benzin tiszta benzin lehetett...
Értem én, hogy senki nem úgy születik, hogy tud mindent, de ha valamit nem tudok, akkor annak utána nézek, vagy elolvasom a kezelésit.
Szétkaptam, a henger talán még menthető lenne, de úgyis jön a partnerhez a henger, inkább ez kapja meg.

Ez milyen lánc? Tudom 3/8 pico oregon, de miféle mélységhatárolók ezek?

(#1607) Misi87 válasza Btamas81 (#1605) üzenetére


Misi87
csendes újonc

Gégecső vagy szívócsonkot is cseréltem mert az előzőn volt egy repedés szerűség de nem volt lyukas. Cseréltem is mert előbb utóbb úgyis cserés lenne volt itthon igaz bontott de az hibàtlan. Szóval az is cserélve. Nekem azért nem àll össze a dolog mert ezekkel szerintem földön is mutatnia kellene ezt a hibàt tehát ha farsolna akkor mindenhogy kellene mutatnia. Oldalra fordítom akkor is működik szépen. Csak ha előre döntöm akkor mutatja ezt a hibàt. Hàt ezért fogott meg mert egyszerűen nem àll össze a kép. Holnap foglalkozok vele aztán meglátjuk mit mutat.

(#1608) PALEDOG


PALEDOG
kezdő

Nem lehet, hogy a gyújtáskapcsoló környékén van a hiba? Ha az üzemanyagellátást kizártad. Valami olyannak néznék utána ami laza és lötyöghet.

(#1609) Misi87 válasza PALEDOG (#1608) üzenetére


Misi87
csendes újonc

Nem automatikusan leàll ha előre döntöm hanem el kezd dadogni és akàr le is àll! Oldalra fordítom felfelé stb semmi csak ha előre döntöm. Holnap neki ugrok mégegyszer aztán meglátjuk.

(#1610) Btamas81 válasza Misi87 (#1609) üzenetére


Btamas81
csendes tag

Elkezdte ezt csinálni a gép, azért cserélgettél ennyi mindent? Vagy kicseréltél valamit és utána lett ilyen?

(#1611) PALEDOG válasza Stihl024 (#1599) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Szereztem hobbiboltból vékony pu hablapot.
Eddig úgy néz ki, hogy zárni fog lenyomata alapján. Rugalmasabb mint a gumi.

[ Szerkesztve ]

(#1612) Stihl024 válasza Flórika91 (#1601) üzenetére


Stihl024
junior tag

Ezek a szivacsok tökéletesek! Keverj be 5:1 benzin-2T egy kis edénykébe és rakd bele a szivacsot.Nyomkodd ki és mehet a helyére Kb 1 hónapig olajos marad de nem annyira ,hogy gátolja a levegőt.15-évig így használtam a McCulloch 436-gépemet főleg puhafát és OSB-lapot vágtam vele kapott port rendesen. 15 év után gyűrűztem meg először.Már nyugdíjas de még megy

[ Szerkesztve ]

(#1613) Stihl024


Stihl024
junior tag

Srácok .eszméletlen jó 357xp-t fogok csinálni ,van egy hengerhibás de olyan hengert kukáztunk hozzá mint az új gyári.

[ Szerkesztve ]

(#1614) Misi87 válasza Btamas81 (#1610) üzenetére


Misi87
csendes újonc

Ezt kaptam ezt a gépet régóta àllt màr hiànyos is volt. Benzincső szét volt rajta stb. Meg akartam meg akarom menteni anno volt nekem is tehát ismerem is csak ilyen hibàval még nem talàlkoztam.

(#1615) Flórika91 válasza Stihl024 (#1612) üzenetére


Flórika91
újonc

Köszönöm! 😊

(#1616) PALEDOG


PALEDOG
kezdő

A 028 hidegindító pillangószelepe nem a karbiban van, hanem a légszűrőben. Nem lehet, hogyha előre billented a gépet az zár le? Mert elmondásod alapján vagy benzint kap hirtelen sokat, vagy levegőt keveset.
Mivel az üzemanyagrendszert szerintem többszörösen kizártad ez lenne a következő tippem.

(#1617) PALEDOG válasza Stihl024 (#1613) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Az igen, kérem. Ez jó vétel volt. Mindig tetszett a 357-359. Szépen szoktak fütyülni. Videó is lesz róla?

(#1618) PALEDOG válasza Btamas81 (#1606) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Az a lánc kisteljesítményű hobbikategóriás gépekre van tervezve. Ritkított vágószem, de ezzel együtt növelve lenne a visszarúgás esélye az orron. Azok a kis cápauszonyok azért vannak, hogy ennek esélyét csökkentsék.

(#1619) Misi87 válasza PALEDOG (#1616) üzenetére


Misi87
csendes újonc

Igen erre is gondoltam de megnéztem benne van rendesen és a rugó is jó benne. Ma neki esek àtnézem az egészet aztán meglátjuk.

(#1620) kopepe


kopepe
aktív tag

Na mi van? Leültetek mint a hattyúk tavában az iszap :)))
Jövő héten elvileg lesz még 1 gsh400-am,39ooo- ért.
Egy év jótállással.
Bevállaltam,remélem meg is kapom.
Egy tank után nehezen indul(szóval melegen)...talán gyertyacsere?
Mit gondoltok láttatlanban?

[ Szerkesztve ]

(#1621) Stihl024 válasza kopepe (#1620) üzenetére


Stihl024
junior tag

Gyertya az ha rossz inkább kihagy bedadog, porlasztó nem tartja a nyomást. Teszteld le és ha nem tartaj átveszem féláron ;] ;] ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#1622) Dolmar ps420 válasza kopepe (#1620) üzenetére


Dolmar ps420
lelkes újonc

Egy ideje lesegetem èn is a gsh sorozatot,egyszer talán rá is veszem magamat egy 400 asra.

(#1623) Stihl024


Stihl024
junior tag

Kinőtt egy füle... ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#1624) kopepe válasza Dolmar ps420 (#1622) üzenetére


kopepe
aktív tag

Nem bánnád meg,nem véletlenül veszek egy harmadikat,még ha beteges is kicsit.
73 az új ára.Meglátjuk mi sül ki belőle...

(#1625) kopepe válasza Stihl024 (#1621) üzenetére


kopepe
aktív tag

Rendben,köszönöm :D :D :D :D :D

(#1626) kopepe válasza kopepe (#1624) üzenetére


kopepe
aktív tag

Jaj kicsit félreérthető voltam,nem a harmadik gsh400-am lesz.Ha lesz...
Van egy gsh400,megy egy gs820-as...Na!
Egyébként van oleo mac BCH400T fűkaszám,és BV 250 lombfúvóm.
Mindegyik teszi a dolgát.

(#1627) PALEDOG válasza Stihl024 (#1623) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Még több nyomaték kell? Amúgy szép munka!
Megnéztem a 962 videókat.
Motorikusan 1:1. különálló tekercs és tirisztor pipa. Kuplungon anya pipa. Ódon Philips csavarok pipa 😅. Olajzását féltől egy kicsit vissza állítottam mert afelett előbb kiszopta az olajat mint a benzint. Amit kifogásoltál a burkolatok kialakításában az más. Nincs kulacsos tank és a berántó sincs útban. Dekószelep nuku és szerintem a berántó sem könnyített. Szóval fejlesztették a kínaiak. 😁Légszűrőt és az alatta lévő takarólemez (mert 621-en is van).
Fűrész mániás bemutatóba hiányzik. Írtam is a cikkszámát a videó alá, ha már olyan büszke rá a tulaj, gondoltam segítek, hogy 100%legyen a gép. De törölték a kommentemet. Semmi sértőt nem írtam. Eddig sem voltam rajongójuk. Végülis leszarom. 😌
Ha gumibakokat keresel, de szerintem csak a fedele hiányzik ami odatartja 190ft a peterlancfureszen. De rengeteg dolog nagyon olcsón a beregkisgep nél is elérhető a típushoz kb hasonló árban mint a többi kínai fűrészhez. Többi észrevételed remélem már jövő héten összegyűjtheted. Nagyon bízok a száraz vasárnapban és, hogy a légszűrő alatti tömítésem is beválik.
Apropó Advancecut lap az husqvarnahoz való D009?

(#1628) PALEDOG válasza kopepe (#1620) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Jó vétel. Nem hiszem, hogy nagy gebasz lehet vele. Az is lehet, hogy félgáz nélkül próbálták indítani, aztán semmi baja. Vagy már te próbáltad?

(#1629) PALEDOG válasza Stihl024 (#1623) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Szinte minden kopó alkatrész.
Bár a peterlancfuresz szerintem nem kicsit túlárazott nagyon sok alkatrésznél.

https://www.peterlancfuresz.hu/lancfuresz-hu/62ccm-Kinai-lancfuresz-c7_1379_3.htm

https://www.beregkisgep.hu/shop_search.php?search=62cc

(#1630) Stihl024 válasza PALEDOG (#1629) üzenetére


Stihl024
junior tag

Köszi sokat segítettél!! Akkor a gumibakoknál nincs is benne az átmenő menetes szár? Kiszednéd a tiedből a kupakot és dobsz fel egy fotót?? Csak a hang miatt,öreg fűrész hangja van de nem elég öreg... :K :K :U
Fűrészmániás Balázs kb hasonlóért "okos"-ozott le ,kuplungcsere erdei körülmények videójuknál amit a lehető legszarabbul csinált meg lehetett volna a címe a videónak -kuplung csere tévúton- de ő ilyen.Beszéltünk még a nyáron normális gyereknek tűnik de a sajátján kívül nincs más vélemény a földön típus.

[ Szerkesztve ]

(#1631) PALEDOG válasza Stihl024 (#1630) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Balázst én sem tartom hülyegyereknek, sem rosszándékúnak, csak ahogy írod kicsit a saját igazát bástyázza. Sokszor vélek részrehajlóságot felfedezni a videóiban. Aztán ha szóváteszik nyersebben vagy nem túl nyájasan. Nem reagál, vagy kinyilvánítja, hogy igazából leszarja mit makogsz. Dehát, nekem aztán ettől másnap ugyanúgy felkel a nap. 😌 Aki így szereti szeresse.

Estig melóba vagyok sajna. Csak utána tudok fényképezni.
Nincs menetes szár!
Mailedre majd átküldöm a 621 és a 962 alkatrész listát PDF-ben, ha engedi.

(#1632) Stihl024 válasza kopepe (#1626) üzenetére


Stihl024
junior tag

Kéne venned egy Gs 650-est is,hogy legyen már egy középkategóriás Oleo is ott a polcon :K :K
mert nagyon kíváncsi vagyok rá mennyire Komatsu az is ..... :K :K ;]

[ Szerkesztve ]

(#1633) Stihl024


Stihl024
junior tag

Ricsi, mennyit lehet adni egy picit lerugottam gépért mint a tied?
https://www.olx.ro/d/oferta/drujba-komatsu-zenoah-g-621-IDdkpu6.html#ff05972b87

(#1634) PALEDOG válasza Stihl024 (#1633) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Ebben az állapotban 200-250 euró között mennek. De inkább 200. Az a baj hogy évente egy ha felkerül a netre. Angliában láttam olcsóbban hírdetve. 50-120 font között.

[ Szerkesztve ]

(#1635) kopepe válasza PALEDOG (#1628) üzenetére


kopepe
aktív tag

Jövő héten postázzák elvileg.bár ha itt lenne is késő lenne... :D

(#1636) kopepe válasza Stihl024 (#1632) üzenetére


kopepe
aktív tag

Kicsit sokallom az árát,majd egyszer használtan talán. :K

(#1637) isti732712 válasza kopepe (#1620) üzenetére


isti732712
aktív tag

A gsh 400 testvére az mth 4000, most vettem egyet kb egy hónapja nagyon tuti!

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#1638) kopepe válasza isti732712 (#1637) üzenetére


kopepe
aktív tag

Ismerem! Másfél hónapja még volt az egyik webáruházban 53ooo-forintért.
Asszem linkeltem is.Akkor rendeltem a szomszédnak a gsh 400-at 57-ért.
Másnapra felugrott 70 rongyra....
Rájöttek,hogy foglalkozni kéne a weboldallal... :D :D :D
(mennyiért vetted?)

[ Szerkesztve ]

(#1639) kopepe


kopepe
aktív tag


Ja október hatodikán jött meg a szomszédé.

[ Szerkesztve ]

(#1640) Arkar


Arkar
aktív tag

Héten megjött a Portland vezető (köszi Stihl024) lánc az Husqvarna lett (az volt itt a környéken elérhető)

Aprítani meg van mit :)

Előbb utóbb minden szerszámból kalapács lesz! CPU HQ Tuning listák: Intel, http://cpu-tuning.joruska.com #... AMD: http://www.cpu-tuning.joruska.com/amd.htm

(#1641) kopepe válasza isti732712 (#1637) üzenetére


kopepe
aktív tag

Érdemes megejteni ezt az íves bemetszést a légszűrőfedélen,mert le fog törni a füle.
Nem kerül be több por emiatt.

(#1642) isti732712 válasza kopepe (#1638) üzenetére


isti732712
aktív tag

Sajnos 65 ért de azért még mindig nem 70! Igen láttam 1 nap alatt felugrott sőtt 73 ra is!!

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#1643) isti732712 válasza kopepe (#1641) üzenetére


isti732712
aktív tag

Köszi!! :R

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#1644) kopepe válasza isti732712 (#1643) üzenetére


kopepe
aktív tag

Én több mint egy éve nyúzom,és szeretem.
És már az Árpi is "megerőszakolta"... :K :K :K
https://www.youtube.com/watch?v=zIdm8D-YGDw

(#1645) Stihl024 válasza isti732712 (#1643) üzenetére


Stihl024
junior tag

Egyébként nekem az Efco szine jobban bejön.Oleo szine olyan Husqvarnás ,de az Efco az egyedi. És ugye sok helyen pont azért olcsóbb mert piros és más van ráírva pedig tök ugyan az. Ja és gratula a szép kis 40-esekhez ,nagyon jó kis gépek.Nem szabad nagyobb feladat elé állítani mint amire való akkor meghálálja sokáig!!!

[ Szerkesztve ]

(#1646) Stihl024 válasza Arkar (#1640) üzenetére


Stihl024
junior tag

Vezetővel megleszel elégedve! Erősebb mint az Oregon Advent-cut!!

(#1647) isti732712 válasza kopepe (#1644) üzenetére


isti732712
aktív tag

köszi a linket ez marha jó videó volt! Itt aztán mindegyiknek keményen oda.... furi hogy a stihl gyengén teljesített, viszont az oleo mac az 2. lett ez jó :C

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

(#1648) Stihl024 válasza isti732712 (#1647) üzenetére


Stihl024
junior tag

Köszi az elismerést!! :R A gépek adták magukat ,Stihl nagyon megy de ugye ez bitang kemény fa és könnyű megfolytani. Ha nem nyomom oda akkor agyonver mindent. A 231 es csak puhafában megy és vékonyban,gazdája egy nagyon jó barátom és imádja-ezzel keresi a kenyerét.Eszem ágában se lett volna lejáratni a gépet -ment ahogy ment nincs mit szépíteni rajta. Oleo ,végig egyenletes teljesítménnyel jól szerepelt-meglepett!

(#1649) kopepe válasza isti732712 (#1647) üzenetére


kopepe
aktív tag

Itt simán be lehet írni,hogy" odabasznak "! Nem kell finomkodni!
Iratkozz fel a csatornára,sokat tanultam én is onnan... :K :K :K

[ Szerkesztve ]

(#1650) isti732712 válasza kopepe (#1649) üzenetére


isti732712
aktív tag

Felíratkoztam az az odabasztam magam :DD :D

Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.