Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) Golota válasza Golota (#9532) üzenetére


Golota
aktív tag

Bentley Infinite Intense

Furcsa, nekem egyáltalán nem azok az illatjegyek, amiket írnak róla. (vagy a bőröm, vagy az orrom más, mint a legtöbb értékelőé) Én ezt egy édeskés, de vizes illatnak érzem, enyhe fenyő beütéssel. A karakterét végig megtartja, nem változik az idő teltével. A sima Infinite verziónál tisztább, de egy fokkal édesebb talán. EDP-nek mondja magát, de egy közepesen erős EDT tartósságával bír, a "hatótáv" igen mérsékelt. Mondjuk az árához képest korrekt. Diszkrét, nagyon kellemes, de elmaradt a "hűha" érzés. Ha ajándékba kapnám használnám, de szerintem nem fogom magamnak beszerezni.

Ha már bor téma: más is érezte már, hogy valamelyik Chanel Allure Homme (nem emlékszem már melyik) egy az egyben egy testes, kisimult Cabernet Franc? Kerek, harapnivaló, visszafogott hordóhasználattal? Ha egy borász hölgyet akar valaki meghódítani, ne keressen tovább. :D

(#9552) szab.tam


szab.tam
nagyúr

újra hi!

nem ismerem az itteni etikettet: utánzatokról szabad beszélni, kérdezni?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9553) pohár


pohár
félisten

valaki próbálta már a Davidoff Silver Shadow Pure Blendet, vagy a Zino illatát? lehet ezekrmet itthon kapni valamelyik drogériában? (sosem láttam, vagy hallottam még róluk, csak azért)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9554) Azie válasza szab.tam (#9552) üzenetére


Azie
őstag

kínai sz*rokról nem szokás, fejtsd ki mire gondolsz. :) de ha visszaolvasol, akkor szerintem megkapod a választ

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9555) kk831228 válasza szab.tam (#9552) üzenetére


kk831228
addikt

DUA johet... :B Nincs szabàlyozva mondjuk...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#9556) ToBeY válasza pohár (#9553) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Zino-t régen szagoltam,nekem túl büdös"nagy papás" volt :U

(#9557) mufi


mufi
senior tag

Richwood, továbbra is! :R :R :R Akinek van, írjon!

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#9558) Mercutio_ válasza Golota (#9550) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha megkapnám KP-ban amit az elmúlt 20 évben kóstoltam az nem lenne rossz:DDD és ja, Eger, Mátra, Sopron, de vörösben méginkább Szekszárd :K

Kis pincékre privátban jöhetnek tippek, itt ne offoljunk tovább:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9559) Azie válasza Mercutio_ (#9558) üzenetére


Azie
őstag

vagy szálljjuk/játok meg a bortopikot (és offoljátok azt parfümmel)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9560) Jhonny06 válasza Azie (#9559) üzenetére


Jhonny06
veterán

Van bortopic? : O :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9561) slick-adam válasza Jhonny06 (#9560) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nyissá bászki! :DDD

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#9562) Mercutio_ válasza Jhonny06 (#9560) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van!:D de elég kihalt.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9563) Golota válasza Golota (#9551) üzenetére


Golota
aktív tag

Gucci pour Homme II

Fahéjas fekete tea, hatalmas adag szegfűszeggel. Édes ez is, de nem hasonlít az eddig tesztelt darabokra. Téli illatnak tűnik. El nem tudnám képzelni magamon.

Mont Blanc Individuel

Édesen, buján indít, majd átmegy egy kellemes marcipán illatba. Sajnos ahogy szárad, úgy válik egyre szintetikusabbá az illata. Ebbe a marcipánba már nem kóstolnék bele... Nem nyert.

Mugler A men

Csoki és dohány, később inkább csak csoki. Sajnbos ebben is markánsan jelen van az eddig tesztelt minden Muglerben benne lévő ipari cukorszirup. :(

(#9564) zs.tom válasza Jhonny06 (#9560) üzenetére


zs.tom
tag

Szomelijé topik kell ott lehet sznoboskodni ;] benne vónák(szép magyarsággal idézem a buszmegállóban elhangzottakat) :))

(#9565) Jhonny06 válasza zs.tom (#9564) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem hiányzik egy újabb hobbi a pénztárcámnak.. :DDD

(#9566) szab.tam válasza kk831228 (#9555) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok, ha nem tilos, akkor ki vele: :D

az acqua di gio mintájára "megalkották" az acqua di bello-t.
ha hamis üveges gio-t kap az ember, jó eséllyel ez lehet benne.
viszonylag jól sikerült. kicsit erősebb a citrus, és egy édeskés összetevő gyengébb.
tartóssága sem sokkal rosszabb.
west end aluljáróban a parfüm bódéban 2k/100 ml.

van valami hasonló creed aventus-ból?
tehát nem hamisítvány, hanem más néven valami olcsóbb utánzat.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9567) kk831228 válasza szab.tam (#9566) üzenetére


kk831228
addikt

Van persze DUA-bòl is van neg Amarf azt hiszem...Ráadásul Mancerabòl. Is van ami szinte ugyanaz az illat...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#9568) Azie válasza szab.tam (#9566) üzenetére


Azie
őstag

van zara 6k-ért 100ml
rasasi 9k-ért 50ml,

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9569) szab.tam válasza kk831228 (#9567) üzenetére


szab.tam
nagyúr

köszi, ezen már el tudok indulni.
így már a gugli is segít. :R

(#9568) Azie
a zara-ból melyik?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9570) szab.tam válasza kk831228 (#9567) üzenetére


szab.tam
nagyúr

Mancera Cedrat Boise?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9571) kk831228 válasza szab.tam (#9570) üzenetére


kk831228
addikt

Igen... Azt hiszem...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#9572) Azie válasza szab.tam (#9570) üzenetére


Azie
őstag

igen. sokak szerint cedrat jobb is, mint az aventus
zara: rich leather
mások szerint zara: vibrant leather is

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9573) Gyick válasza szab.tam (#9566) üzenetére


Gyick
őstag

Szerintem hanyagold a nyugati aluljárót parfüm szempontból.Nézz utánna a Perry Ellis 360 red-nek.Nagyon hasonlit Adg-hez(nekem speciel jobban is tetszik) és pár ezert forint.Azt még hozzá tenném hogy nem tudom mennyire ildomos ilyenkor ilyen parfümőt venni.Ősz/tél jön és nem ez a legszerencsésebb választás szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#9574) Gyick válasza szab.tam (#9566) üzenetére


Gyick
őstag

Aventus klónból meg a Club de Nuit intense ami nagyon jó kb 90%-ban hasonló csak Magyarországon kicsit nehéz szerezni illetve még ez

Az előző posztba akartam írni csak elment a net :)

[ Szerkesztve ]

(#9575) szab.tam


szab.tam
nagyúr

köszi mindenkinek, ennyiből már el tudok indulni! :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9576) ToBeY válasza szab.tam (#9575) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Youtube-n van jó pár aventus clone teszt,minimális angol kell hozzá.

(#9577) Golota


Golota
aktív tag

Illatszerbolt.eu-val van tapasztalat? Mennyire megbízhatóak és föleg: eredeti cuccot árulnak vajon...?

(#9578) Azie válasza Golota (#9577) üzenetére


Azie
őstag

lempickám és exceptionnelem onnan van, nem volt velük gond, meg volt valami másik rendelésem is rendben, nem emlékszem már mi

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9579) vond


vond
MODERÁTOR

Sziasztok!

Belépnék ide is. Aztán lehet, hogy maradok is (főleg readonly-ban). :)

Szóval. Szeretnék 1 (esetleg 2) jó parfümöt (egyelőre). Viszonylag megfizethető árban (értsd.: lukszuri 50-100 ezres üvegekre nincs lóvé) keresnék valami jó minőségű, tartós és semmi esetre sem tucat illatot, ami nagyjából minden helyzetre megfelelne.

Az utóbbi években pénz se nagyon volt parfümre, annyira nem is érdekelt a dolog, meg mindig kaptam is valami szirszart ünnepekre, stb., amit "muszáj volt" elfújni. Kb. 15 éve volt egymás után/mellett egy Fendi Life Essence-em, meg egy Bvlgari Black-em. Tök különböző illatok voltak, de tetszett mindkettő. Nincs kifejezett illat preferenciám, jöhet kb. minden, talán csak a sportosabb, aquásabb illatok nem jönnek be annyira. Az utóbbi napokban voltam párszor drogériákban (két nagyobb Müller elérhető Szombathelyen, meg 1-2 kisebb DM, Rossmann, stb.), de kb. ezer év lenne, míg mindent lepróbálnék szépen akkurátusan, mert ugye arra kellett rájönnöm, hogy a papírra fújogatás, és szagolgatás kb. semmit nem ér, mivel egyrészt belezavarodok pár illat után az egészbe, másrészt teljesen más bőrön a cucc, harmadrészt meg ugye 1-2 (vagy még több) óra múlva akár megint tök más lehet az illat, addigra szépen "beáll", és ez bizony sokkal fontosabb, mint ott helyben, amit a papírcsíkról szívok. Bal-jobb kézre fújtam kettőt boltból kifele, de így is sokáig tartana lepróbálni mindent, meg nincs is időm minden másnap ide is eljárkálni, meg ugye lehet, hogy a legjobb illatok nem is elérhetőek az épp aktuális helyen.

Szóval egy kis iránymutatást kérnék, ha lehet. :B

Feleségemnek hamarosan elfogy a pár éve jól bevált parfüme (Hugo Woman), és rendelnénk egy üveget, így arra gondoltam, hogy bepróbálnék 10-11 illatmintát innen, mivel van most ilyen minden 1000 Ft után 1 ingyen minta akció. Javasolnátok innen pár illatot, amit a fentiek fényében mindenképp ki kellene próbálnom?

Illetve ha van más/jobb/olcsóbb/stb. online bolt, ahonnan értelmes keretek között lehet mintákat rendelni párszáz forintért, akkor ajánlhatnátok ilyeneket is.

Előre is köszi szépen! ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9580) Azie válasza vond (#9579) üzenetére


Azie
őstag

szia!

1. kicsit olvass vissza, úgy fél-egy évnyit, de előrefelé, akkor kapsz valamilyen képet, hogy mik alapján tudnak az itteniek, vagy egyáltalán bárki tippeket adni.

2. 1. pont gyorsítva: milyen illatokat szeretsz úgy egyébként, minden alkalomra= nagyjából milyen stílusod van, hogy öltözködsz, milyen közegre kell (nem mindegy, hogy egyetemi tanár vagy, orvos vagy gyári hegesztő)

3. mit akarsz rendelni mennyiért - mert lehet, hogy máshonnan rendelve annyival olcsóbb, hogy még ha fizetősek is a minták, akkor is jobban jársz :)

4. igen, sokan nem szeretnek boltban szagolni, mondjuk kb a müller a legjobb szerintem, ott b*sztatnak az eladók legkevésbé, nagy tér van, el tudsz sétálni szagmentesebb övezetbe is a csíkokkal.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9581) slick-adam válasza vond (#9579) üzenetére


slick-adam
aktív tag

üdv!

árat picit konkretabban, ha lehet, mert irod, hogy ne 50-100e, meg hogy megfizethetö kell legyen. ez igy elegge tág. tehat 30-50e belefer? :D na ugye...

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#9582) Azie válasza slick-adam (#9581) üzenetére


Azie
őstag

troll! :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9583) vond válasza Azie (#9580) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Köszi! :R

Pár hónap visszaolvasás már nagyjából megvolt, bár néha már kezdtem besokallni, meg elveszni a részletekben. :) Ezen kívül fragrantica.com-on leskelődtem, olvasgattam kicsit, magyar oldalak közül meg a kremmania.hu-s értékeléseket néztem leginkább. Nem igazán tudom, mit érdemes még ezek mellet, vagy helyett meglesni.

Ezek alapján pár illatot már eltettem könyvjelzőbe is, pl. Balmain Carbone, Lanvin Avant Garde, Boucheron Jaipur, Antonio Puig Quorum / Silver, Bentley For Men, Narciso Rodriguez For Him, meg pár mainstream CH, meg YSL, ez utóbbiakból párat meg is kóstoltam (nem rosszak, de félek, hogy tucat cuccok).

38 éves hetero (már házas) férfi vagyok, grafikai, TV-s, videós munkákkal, informatikával foglalkozom, nagyrészt irodában/stúdióban dolgozok, szórakozni nem nagyon járok, max. néha mozi, pizza, stb., meg 1-2 meccs, sportosan elegánsan öltözködök (a casual, smart casual stílus bejön pl.)

Illatból sokminden jöhet (nem nagyon értek hozzá). A lényeg, hogy valamennyire egyedi legyen, meg tartós, de ne túl tolakodó, ne émelyegjek tőle (se a kollégák) egész nap. Szeretem az édes, a fűszeres, a fás illatokat is, mondom, talán csak a sportosabbakat annyira nem, meg pl. az ilyen erős kölni-szerű cuccokat. De szívesen kipróbálnék kb. mindent. Ki tudja, honnan jön szembe egy-két tökéletes illat. :)

A feleségemnek ilyet rendelnénk, emellé járna 10 ingyen illatminta.

(#9581) slick-adam: Azért 20-25 körül, vagy inkább alatta legyen egy átlagos üveg, de nem baj, ha még ennél is olcsóbb. :D 40-50-ért már procit veszek, aztán évekig nyüstölöm, meg keresek vele, szóval egy vagyont nem szeretnék parfümre költeni, és nem is tudok jelenleg. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9584) Mercutio_ válasza vond (#9583) üzenetére


Mercutio_
félisten

Merre vagy helyileg? Ha Bp. és útba esel néhány illatot bedobok valamelyik nap a táskába és megnézheted.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9585) kk831228 válasza Mercutio_ (#9584) üzenetére


kk831228
addikt

Dobj ve egy kèt roja mintát is, hátha... ;]

Szèp gesztus amùgy!!! 👌 :R

Egy - kèt mintát èn is tudok mutatni ha eljön Egerbe pl... :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#9586) vond válasza Mercutio_ (#9584) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Igazán köszi :R, de mostanában biztos nem járok a nagyfőváros közelében (Szombathelyi vagyok).

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9587) Azie válasza vond (#9583) üzenetére


Azie
őstag

ami még fontos, hogy a feleséged is elviselje/szeresse :)

egyébként a felsoroltak alapján hasonlóakat néztél ki, mint amik nekem vannak (nézd meg a notebook listát, ott van amiken gondolkodok vagy sci-fi beszerezni).

ezt próbáld ki, ha tudod: rmw

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9588) Mercutio_ válasza vond (#9586) üzenetére


Mercutio_
félisten

huhh, idejét se tudom mikor jártam arra :B :R

kksokszám: roja? :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9589) vond válasza Azie (#9587) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hát persze, hogy az is fontos. :K

Jesszus, mennyi parfümöd van/volt. :Y Na ez már a bőség zavara nálam, de azért átnyálazom, ha lesz egy kis időm. A tippet is köszönöm, megpróbálok szerezni belőle, meg a többiből is, amiket írtam. De szívesen várok még javaslatokat. :)

Fendi Life Essence-hez hasonló nincs mostanában? Unisex cucc volt, de nagyon jó emlékeim vannak róla. Csak sajnos már régóta nem kapni.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9590) slick-adam válasza vond (#9583) üzenetére


slick-adam
aktív tag

szaglássz helyben, vasarlas nyilvan online. irom, hogy en miket ajanlok megszaglaszni ALAPOSAN (tucat, über-hyepolt szarokat nem is irok direkte). arakat notino-n csekkoltam, onnan ajanlott rendelni.

ja es 1-2 parfümöt irtal. nos a 2 mindenkeppen ajanlott. 1 tavasz-nyárra, 1 ösz-télre. szerintem most koncentraljunk az ösz-télre.

- Narciso Rodriguez for Him: ezt kinezted mar egyedül is, nagyon helyes. különleges darab. ferfias, egyszerü (az illatjegyei), de nagyszerü. van ugye az Eau de Toilette koncentracio (az a szürke festésü) és az Eau de Parfum (bronz festes). ezek különbözöek. tesztelt mindkettöt! bar en az EdT-re szavaznek, az van nekem is. 16e forint (100ml)

- Dior Eau Sauvage Parfum (ez a neve pontosan, nem keverendö a sima Sauvage-al). ez nemrég lett kicsit atalakitva, a jelenleg boltban talalhato verzio valamivel frissebb, mint az eredeti 2012-es verzio, de naggyabol megmaradt a karaktere és a tartossága (ezert tesztelheted nyugodtan ami van helyben meg ha az illatjegyek elvileg masok is). oh boy! ez nuklearis cucc. a 2012-es verziot ajanlanam, ha jol latom Notino-n meg az van (az Eau Sauvage cimke teljesen fekete, az ujnal ezüst). kb 18e forint 50ml, de mint irtam, ez nagyon erös cucc. 1-2 fujas es jol vagy egesz napra. ugyhogy az ár szerintem rendben van. minösegben lazan ott van, mint a sokkal dragabb niche cuccok. mirrha, bergamot, vetiver (az uj elemigyanta, bergamot, vetiver, levendula)

- Guerlain Habit Rouge - a nagy klasszikus. citrus, vanilia, bör. a "férfi Shalimar". lehet nem talalod modernnek, de mindenkepp szaglaszd meg, akkor is, ha a vanilia nem tünik erdekesnek! tartos cucc. ja és az Eau de Toilette koncentraciot ajanlom. Notino-n jelenleg nincs 100ml-es, csak 200ml 18e-ért.

- Guerlain Vetiver Extreme (NEM a sima nem-Extreme) - ez a masik ferfi klasszik Guerlain-tol. vagyis annak a kicsit modernizalt valtozata. ez kicsit hüvösebb illat, de nagyon jo, ferfias. vetiver, tömjén, bors, szerecsendio, ... 17e forint (100ml)

en egyelöre ennyit irok (ha kell meg szolj), ezeket talan le tudod tesztelni 1-2 forduloval. édes cumokat majd ajanlanak masok... tipp: tenyleg ne szaglassz sokat az üzletben, csak azokat amikert eleve bemesz, különben televagod az orrod hamar. fujj börre bösegesen es szaglaszd a nap folyaman hogyan alakulnak az illatok. illetve a kirakott probacsikokra is fujd fel ugyanazokat a parfümöket, jooooooo sokat, hogy szinte tocsogjanak. ha megszaradt az alkohol, akkor tasiba be (de ket csikot sose egymas melle, mert atveszik egymas illatat). otthon meg azokat is tanulmanyozhatod.

az én jelenlegi kollekciom. csak hogy tudd milyen az izlesem naggyabol.

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#9591) vond válasza slick-adam (#9590) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Köszi! :R Szép kollekciód van neked is.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9592) Azie válasza vond (#9589) üzenetére


Azie
őstag

az itteni "öregekhez" képest elhanyagolható ami nekem van

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9593) slick-adam válasza Azie (#9587) üzenetére


slick-adam
aktív tag

hékás, ugy latom van L'Aventure Blanche-od (vagy mar irtal rola? mert az tuti, hogy kerdeztem korabban, csak agyam semmi... :D ). mennyire van közel a SMW-hez?

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#9594) kk831228 válasza slick-adam (#9590) üzenetére


kk831228
addikt

+ 1 Eau sauvage!! Brutàl fèrfias, picit old school...

Ejj, ez a vetiver extreme èrdekes lehet.. 🤔

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#9595) kk831228 válasza Mercutio_ (#9588) üzenetére


kk831228
addikt

[link] ;] :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#9596) kk831228 válasza Azie (#9587) üzenetére


kk831228
addikt

Uhh, nekem se ártana már beìrogatni a mintâkat frag-on.. :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#9597) Azie válasza slick-adam (#9593) üzenetére


Azie
őstag

passz, nem tudom smw milyen, ez ribizlis virágos, olyan, amilyennek smv-t leírják. ha még más is érdekel meglévőkből összefuthatunk hogy megszagold őket

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9598) Mercutio_ válasza kk831228 (#9595) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kettőt kérek:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9599) pohár válasza vond (#9583) üzenetére


pohár
félisten

édes, fűszeres, fás? akkor nézd meg a Davidoff Hot Watert, meg Prada Luna Rossát is, előbbi olcsóbb cucc kicsit, 10 körül beszerezhető a kisebb kiszerelése, egy próbát megérnek :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9600) lapoe válasza vond (#9583) üzenetére


lapoe
csendes tag

"Balmain Carbone, Lanvin Avant Garde, Bentley For Men INTENSE"
Ha írsz privátban egy címet szívesen postázok neked 1-1 ml mintát belőlük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.