Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) kk831228 válasza Petyke77 (#9350) üzenetére


kk831228
addikt

nekem van mintam de nem emlékszem hogy melyik... :F Régi aftershave ,nagyon férfias ,nem rossz... lehet öreguras picit...Azért annyira ne bízz a véleményekben ,szerintem nem lehet nagy eltérés...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#9352) Golota válasza Golota (#9338) üzenetére


Golota
aktív tag

15) Paco Rabanne Invictus
Kifújva: gyümülcsös, kicsit harsányabb, mint a Black XS
Órák múlva: alapja hasonló, mint az XS, de ez sokkal gyümölcsösebb. Barack, mangó.
Verdikt: nekem ez már túl tolakodó, kevesebb jobb lenne-

16) Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme
Ez már lényegesen jobb, mint az Intense változat.Ez is egy sötétebb, nehezebb illat, de nincs benne az a brozalmas hamutartós, kapas aroma.
Órák múlva: édeskésebb, diszkrétebb lett. Enyhén púderes hatású.
Verdikt: téli estékre talán, de továbbra sem az én illatom.

17) Mercedes Benz Cologne (zöld):
Aquás, citrusos, intenzív, de nem tolakodó
Órák múlva: kicsit fássá válik, a citrus továbbra is erősen jelen van.
Verdikt: ez egy nagyon kellemes illat. Benne van a top 3-ban. A tartósságával van valakinek tapasztalata?

(#9353) Azie válasza Golota (#9352) üzenetére


Azie
őstag

16. hát én sötétnek, nehéznek semmiképp sem nevezném, az egyik legkönnyedebb yuzus illat szerintem :)
Kifejezetten nyári, semmiképp sem téli. Az általad említett púderes, édes dologból nálam nincs semmi, mert 30p-1 óra után mintha nem is lett volna, paff eltűnik nálam - ezért nem is vettem meg, amúgy az 1 órás illatát szeretem.

17.tartósság: a kéket próbáltam, az addig bírta, hogy a müllertől elértem a villamosig a blahán (5 perc??)
a zöldet te próbáltad, neked kéne nyilatkozni róla ;)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9354) slick-adam válasza Petyke77 (#9350) üzenetére


slick-adam
aktív tag

lehet, hogy öregember illata van a klasszik ES-nak (sztem nincs...), de van egy speci karaktere, nem hiaba legendas.
nos a Cologne-nak nincs. sime friss bergamot <--- ennyi maradt meg a fejemben. boooooring :)

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#9355) Golota válasza Azie (#9353) üzenetére


Golota
aktív tag

17) Kb 5 órája fújtam magamra, én már alig, de a feleségem egyértelműen érzi. Jó kis cucc ez. Notinon még nincs, elég újnak tűnik a Mercedes kollekcióban.

(#9356) Golota válasza Golota (#9352) üzenetére


Golota
aktív tag

18) Mont Blanc Legend

Rendkívül intenzív, kicsit édeskés, mandulás illat. Nem egy könnyü darab, kifejezetten domináns. Rajtam sokáig megmaradt és végig erösen érezhetö volt.
Verdikt: én kellemesnek találtam, de két nö is megszagolta és minketten -egymástól függetlenül- "tucatillat, semmi különös" feedbacket adtak.

19) Mont Blanc Legend Intense

Neve ellenére ez a visszafogottabb. Nagyon hasonló karakter, de kicsit fásabb, kesernyésebb, kevésbé édes.
Verdikt:kifejezetten tetszik, egy ilyet vennék magamnak, de erröl is lebeszéltek a "fenti nönemüek" :D

[ Szerkesztve ]

(#9357) Golota válasza Golota (#9356) üzenetére


Golota
aktív tag

20) Dsquared2 He Wood

Fás, datolyás, alapvetöen édeskés, de nem túlzott mértékben. Visszafogottabb, diszkrét, szerintem kifejezetten elegáns.
Verdikt: sajnos annyira elnyomta a Mont Blanc (sima), hogy ki kell még próbálnom, mert nem tudott mellette érvényesülni (két alkarra fújva). Alapvetöen tetszik.

(#9358) Azie válasza Golota (#9357) üzenetére


Azie
őstag

rocky mountain wood-ot próbáld ki, sokkal jobb, mint a sima

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9359) Mercutio_ válasza Golota (#9356) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha számomra komfortérzetet ad egy illat nem érdekel mennyire jön be a csajoknak. Ha zavarja őket, vagy kimondottan fujjognak azt persze figyelembe veszem, de nem miattuk vannak az illatok :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9360) Golota válasza Mercutio_ (#9359) üzenetére


Golota
aktív tag

Általában véve egyetértek, de ez e két "nöszemély" (semmi bigámia) nagyon fontos nekem, legalább annyira szempont, hogy nekik mi tetszik, mint hogy nekem. :D Nyilván olyat nem vennék, ami csak nekik jön be, de abszolút vétójoguk van. Amúgy nekik a Versace Fraiche, a Mercedes Cologne és a Paco Rabanne Xs Black jött be eddig legjobban, meg a Bentley,

(#9361) Jhonny06 válasza mufi (#9341) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én idén nyáron baromi sok Terre-t éreztem külföldön, vagy valamit, ami nagyon hasonlít rá, de valószínűleg az volt. Szerintem külföldön se annyira jellemző, hogy durvább cuccokat hordanának az emberek, ott is a tömegillatok jönnek szembe, kb. bármivel ki lehet tűnni, ami nem az aktuális Douglas TOP 10. De ennek örülök, így könnyebb dolgunk van. :)

(#9362) kk831228 válasza Jhonny06 (#9361) üzenetére


kk831228
addikt

:R ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#9363) Azie


Azie
őstag

megjött a lacoste pour homme, elsőre tényleg nagyon kellemes, aszaltszilvás, abszolút nem tolakodó illat.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9364) mufi válasza Azie (#9363) üzenetére


mufi
senior tag

Én mondtam :K

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#9365) Master_Pubi


Master_Pubi
csendes tag

Ez komoly? :D

[ Szerkesztve ]

-

(#9366) kk831228 válasza Master_Pubi (#9365) üzenetére


kk831228
addikt

:Y :C

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#9367) Safranek válasza Master_Pubi (#9365) üzenetére


Safranek
aktív tag

$310 for 50ml
Hát hogyne...

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#9368) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Én teljesen odáig vagyok az úgynevezett tömegillatokért:

- Hugo Boss Bottled
- Chevignon Best of Chevignon
- Trussardi My Land
- Mexx Black

És már több éve a nagy kedvencem: Giorgio Armani Acqua di Gio

Két kérdésem lenne:
- Hol érdemes beszerezni őket, melyek számítanak megbízható forrásnak? Douglas meg a Müller nekem túl drágának tűnik. Parfümcenterből/Parfümmániából rendeltem többnyire 100 illetve 200 ml változatot a Acqua di Gio-ból, én már sajnos 5 perc múlva sem érzem az illatát, de elvileg más elég erősen érzi.

- Látva abból amit szeretek Ti mit ajánlanátok még amit érdemes lenne megszagolnom. Jó lenne valami céllal a Müllerbe menni, mert hogy csak találomra szagolgassak össze-vissza mindent annak nem sok értelme van. Kéne 5-6 tipp, amit feltétlenül nézzek meg :D

Köszi!

(#9369) Mercutio_ válasza tonermagus (#9368) üzenetére


Mercutio_
félisten

Balra fent a jobbra-balra nyillal lépkedhetsz.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9370) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Kösz a gyors tippet!

Az általam írt oldalkoról mi a véleményetek? Megbízhatóak? eredeti parfümöt árulnak? Vagy tudtok valami jobb oldalt?

(#9371) Azie válasza tonermagus (#9368) üzenetére


Azie
őstag

Azzaro chrome, CK one elsőre, amik jó eséllyel tetszeni fognak

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9372) Azie válasza tonermagus (#9370) üzenetére


Azie
őstag

notino jó ár, megbízható - de van, ami keresett az nem mindig van nekik.
másik kettő megbízható, de szerintem rendelős viszonylatban drágák.
ha bp-i vagy, van pár kínai parfümös, akik mgbízhatóak

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9373) Gyick válasza tonermagus (#9368) üzenetére


Gyick
őstag

Acqua di Gio-ból érdemes inkább az Essenza-t venni szerintem a sima elég gyenge már.

(#9374) Gyick


Gyick
őstag

Körkérdés: Ki milyen parfümöt tervez az Őszre?

(#9375) kk831228 válasza Gyick (#9374) üzenetére


kk831228
addikt

Inkább "mennyit.." :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#9376) Gyick válasza kk831228 (#9375) üzenetére


Gyick
őstag

Úgy gondoltam hogy hordani nem feltétlenül újat venni :) Persze lehet többet is írni

(#9377) mufi


mufi
senior tag

Interlude man, Lacoste pour homme van valakinek elfekvőben?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#9378) zs.tom válasza Gyick (#9374) üzenetére


zs.tom
tag

DH és DHI lesz a két fő idén meg a sok niche minta.

(#9379) kk831228 válasza zs.tom (#9378) üzenetére


kk831228
addikt

Elèg gyengusz.. 😏 CCX, Reflection Man, Xerjoff, Angélique Noire, MFK - Oud...??🤔 Apropò, mufinak azt hiszem van mephisto, kèrj mintát.. :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#9380) slick-adam válasza Gyick (#9374) üzenetére


slick-adam
aktív tag

Eau Sauvage Parfum 2012, SL Serge Noire, CdG Black & CdG Blackpepper.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#9381) zs.tom válasza kk831228 (#9379) üzenetére


zs.tom
tag

Te maradjál el ;] nem kell árulkodni

(#9382) Petyke77 válasza slick-adam (#9380) üzenetére


Petyke77
tag

Télre be fogok szerezni megint egy decantot a Tom Ford Noire Extreme-ből az tuti. Nagyon jól működik a hidegben! Ajánlom figyelmetekbe ha még nem találkoztatok vele! 👍

(#9383) slick-adam válasza Petyke77 (#9382) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nagyon kellemes csak ugy megszaglaszni neha (van egy kis probam), de nem tudnam viselni, tul edes az en izlesemnek.:) de ja, mindenkepp ajanlott egy proba.

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#9384) Azie


Azie
őstag

őszre a givenchy gentlemen only intense és a troussardi red is jónak tűnik, tényleg nem szabad bemennem a douglasba

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9385) mufi válasza Petyke77 (#9382) üzenetére


mufi
senior tag

Akkor szerencsés q vagy! Sajna rajtam az nem tartó de h b jó illat az tuti!

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#9386) Petyke77 válasza slick-adam (#9383) üzenetére


Petyke77
tag

Édes igen de valahogy a fűszeresség kompenzál vagy a bőrömön más. Rajtam a TV vagy a Spicebomb valahogy sokkal émelygősebb...

Mufi,tuti bőrfüggő ez a longevity. Rajtam egész nap kitart...

[ Szerkesztve ]

(#9387) Jhonny06 válasza Petyke77 (#9382) üzenetére


Jhonny06
veterán

A TF Noir Pour Femme 90%-ban ugyanaz, mint a Noir Extreme, csak még jobb illata van (egyáltalán nem feminin) és jobb a tartóssága, ajánlom.

(#9388) Petyke77 válasza Jhonny06 (#9387) üzenetére


Petyke77
tag

Na majd megnézem,köszi az ajánlást. Lehet hogy gáz de valahogy soha nem gondolkoztam abban hogy női parfümmel fújjam magam. Tudom hogy hülyeség a beskatulyázás meg minden, ti hogy vagytok ezzel? Tényleg kíváncsi lennék!

(#9389) kk831228 válasza Petyke77 (#9388) üzenetére


kk831228
addikt

Gáz, de en is ìgy vagyok vele, a Black Orchid amire azt mondom talán magamra fùjnám... :K Mondjuk nekem nem igazán tetszenek a feminin illatok, ìgy aztán kiesnek a női illatok is... :B

Nekem unisexből is vannak ferfi/női illatok ,ès van kevès amit ténylegesen unisexnek gondolok/èrzek...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#9390) Jhonny06 válasza Petyke77 (#9388) üzenetére


Jhonny06
veterán

Soha és azóta se, ez az egyetlen kivétel. Amikor elkezdték forgalmazni a Douglas-ben a TF parfümöket, akkor gondoltam kipróbálom végre a Black Orchid-ot (brutál jó ez is, de szerintem full feminim) és ott volt a Noir Pour Femme is, legjobb döntés ever. Mondjuk rajtam a Noir Extreme néhány óra alatt elillan. Ha valakin jobban tart, akkor nem annyira egyértelmű, de nekem a Pour Femme illatra is sokkal jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#9391) Azie válasza Petyke77 (#9388) üzenetére


Azie
őstag

aqua allegoria és a hermes vékonyüveges szériájában elég sok női van, ami eléggé unisex ahhoz, hogy akár magamra is fújnám, de férfiból is annyi van még, amit szeretnék, hogy ilyen gondom nincs. nem vagyok biztos benne, hogy ami tetszene nőiben, abból ne lenne valahonnan nagyon hasonló férfiasabb verzió.

ja, CK obsessiönből nőit használok, mert mindenki azt írta, hogy kb ugyanaz, csak jobb. :P

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9392) Azie


Azie
őstag

Ezekről: kolmaz van valakinek tapasztalata ?

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#9393) Gyick válasza Azie (#9391) üzenetére


Gyick
őstag

Nekem is van most egy ilyen dilemmám a Montale Intese Cafe-val .Van belőle 2ml mintám,tényleg nagyon bejön meg tartós stb. de valahogy mégse hordanám szívesen emberek közt mert értem én hogy unisex de inkább áll közelebb a női illatokhoz mint a férfihez.Azért meg hogy itthon szagolgassam a párnánom nem tudom megéri-e érte pénzt kiadni.

(#9394) slick-adam


slick-adam
aktív tag

illatra kell menni, nem arra, ami az üvegen vagy a reklamban all...

külföldi topikokban is feljön gyakran ez az unisex/nöi tema es jön egyböl a sok macso, hogy "a-aaa en csak zuppa macso cuccokat fujok", aztan kiderül, hogy ezeknek a sracoknak nagyreszt Dior Homme a kedvence, ami siman megallna a helyet nöi parfümkent (söt, sok nö hordja...). szvsz nöiesebb MAI szemmel (vagyis orral), mint a legendas Shalimar EdT...

nekem vannak unisex illataim, amiket a nagyközönseg tul nöiesnek tart. pl Sa Majeste La Rose, Daim Blond, ... vagy ott van a Dzing!, ami hivatalosan nöi parfüm. Fleur du Male? hivatalos ferfi lötty. sok csira nem tudta viselni, mert tul "(feher) viragos, jaajjjjj". le is allitottak a gyartasat. sajnos...
in yo face tipikus edes borzadaly nöi cuccot nem fujnek magamra en se, de van rengeteg atfedes, mindket oldal atnyulhat könnyeden a másikéba.

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#9395) slick-adam válasza Azie (#9392) üzenetére


slick-adam
aktív tag

cannabis, marihuana, ... eleg komolytalannak tünnek.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#9396) mufi


mufi
senior tag

3 héten belül innen fogok rendelni néhány cuccot. Aki akar, társulhat.

NEOS1911

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#9397) pohár válasza mufi (#9396) üzenetére


pohár
félisten

fú, nekem is kell majd valami őszre... annyira tanácstalan vagyok, hogy nagyon :( :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9398) lapoe


lapoe
csendes tag

őszi illat kérdésre reagálva:

A Cartier L'Envol EDP-t vagy EDT-t próbáltátok már?!
Szerintem fantasztikus illatok...

(#9399) mufi válasza pohár (#9397) üzenetére


mufi
senior tag

Nekem LADDM lesz meg lehet még egy két apróság. interludeot már intéztem.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#9400) kk831228 válasza mufi (#9399) üzenetére


kk831228
addikt

Csak szòlok, hogy a gyári oldalon 99 chf, ami 86 euro... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.