Új hozzászólás Aktív témák

  • SoundON

    tag

    válasz soldier2 #79886 üzenetére

    Ugyan azt mondjuk.
    Semennyire nem szuperzöld a lebomló (széteső) hulladék, pedig a keletkezésének a szándéka az volt hogy környezet barát legyen. Csak hangzatosnak tűnik, de nagyon nem az.
    Amúgy meg nem igazán érdekel ez a környezettudatos kávécsomagolás téma mint felhasználó. Szerintem már azzal többet teszünk a környezetért, ha a közértbe viszünk magunkkal saját zacskót vagy táskát mint azzal hogy a kávét mibe csomagolják a pörkölők. Persze örülök ha a csomaglás nem szennyezi a környezetet.

    Ha már kávé csomagolás, akkor engem sokkkkal jobban érdekel az a vonal, amiben szintén Kis Zoli volt úttörő.
    Mégpedig abban, hogy a pörkölő végig gondolja hogy a kávéjával mi történik miután már megvették.
    Az zseniális hogy a Holistik eleve 2x100grammra van szétbontva ami így sokat (2-3napot) számít egy átlag otthoni fogyasztónak, de hogy még a zacsikba oxigén elnyelő abszorbert is tett, hogy a már felbontott 100grammos zacsi is kibírjon legalább 2-3kinyitást úgy hogy a visszazárást követően az abszorber elnyelje a zacsiban rekedt oxigént... HÁT EZ CSILLAGOS5ÖS!!!

Új hozzászólás Aktív témák