Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ronin s8

    senior tag

    Nah, én sem bírtam ki, ahogy hazaértem, beizzítottam az olasz 4 személyes Brikkát. :D

    Gyorsan lefőztem 3 kuka törökkávé maradékot (amiért nem kár - újonnan is ihatatlan), és csináltam egy 3 hete bontott, az elmúlt időszak hektikus hőingadozásaiban ledöglött P&Y Black LXR-t.
    Az eredmény fenomenális! :C Icipicit érezni még a gépzsíros tömítéseket, de ez lehet, hogy csak érzékcsalódás, és csupán az olaszországi kávéélmények árnyékában tűnik fel... Szóval, az ízt hagyjuk is, bár kifejezetten finom, gyümis ízeket hozott az első főzet. :K
    A kidolgozás talán jobb, pontosabb, mint a 2 személyes románomé, a vákuum nagyon erős, alig lehet utána szétszedni. Szinte semmi sem folyt ki előre, egyszerre robbant elemi erővel! Ami más, hogy a felső rész erősebben nyomja és tömöríti a kosártömítést. :R
    Negatívum: a teteje idegesítően nyílik, egy facsavarral ráerősített műanyag fogantyú van az üvegtetőn, tehát nem lehet csak úgy menet közben le-fel nyitogatni, a víz sem tud könnyen belefolyni mosáskor, előtte fel kell nyitni, mozgatáskor idegesítően rácsapódik a felső részre, szóval ezt a román ügyesebben tudja. :K

    Kicsit korai még bármiféle következtetést levonni, ezek csak az első benyomások...

    (Parci, mielőtt nekem esel, tudd, hogy 3 pohár Frescobaldi Nipozzano grappa és egy elég erős csanti után vagyok, szóval óvatosan...! :DD )

    [ Szerkesztve ]

    "Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés