Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6912) Gyuri27 válasza Parci (#6906) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem is nehéz. Vegyünk engem (most attól tekintsünk el, hogy nem vagyok közönség kedvenc) Érden lakom. Közel van Diósd, Tbálint, Börs, Szbatta, Tétény és természetesen Érd. Tőletek megkér engem valaki (akihez befut, hogy xy szeretne boltolgatni. ha az ember szab érték főlőtt 20k szeretne eladni, venni) akkor én fenti helyekre szépen kimennék. Kezemben az általános szerzödési feltételekkel amin rögzitve vannak a jogok és kötelezettségek. Meg egy adatlap. Azt szépen kitöltenénk. Azon szerepelne emberünk minden szükséges adata. Az bekerülne egy zárt boritékban amin a nick név és egy élő telefonszám szerepel. Természetesen az emberünk ekkor már befizette a reg dijjat postán.
Ha gond van a rendörségnek át lehet adni a boritékot.
20k értékhatár alatt mondjuk 3 alkalomig meg skype azonositás és reg elég lenne (meg ugye a reg dijja).
Mert szvsz inkább kevés minöségi apró legyen mint sok kacat. Minden kategóriában kb fele a hirdetéseknek az amit az ember egyszer feladott és azóta sem nézett rá, vagy már elkelt és nem törölte. Átláthatatlan az egész.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.