Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#921) concret_hp válasza Drizzt (#915) üzenetére


concret_hp
addikt

eej a régi szép idők... :D amikor kb. 3. előadáson végta le az ember, hogy lassan a középsulis tudás végére érünk ;]

DP tudtommal nincs bsc-seknek, kimaradnak a jóból :D bár annak ellenére, hogy 3as lettem belőle, szvsz nem volt egy parás tárgy.

sz0k3e_ , Kman:
fogtok egy progkönyvet és megtanuljátok abból. van 500 féle könyv. lehet találni olyat ami full az alapoktól indul. meg egyébként ez is olyan, hogy gyakokon kell észnél lenni és figyelni. előadás meg van...
én is azt hittem egy darabig, hogy majd meg fognak tanítani :) aztán rájöttem, hogy naív vagyok ezen a téren ;]
Levendovszkyról meg annyit, hogy az idősebbik Levendovszky sztem sokkal rosszabb :DDD Tihi az még legalább jó arc, még csokit is osztott nálunk :C. mondjuk abból a kb. 4 előadásból amin bentvoltam, annyi maradt meg összesen, hogy:
''a tehén aze gyállat'' :D és ebben röviden össze is van foglalva az objektum oriáltság lényege ;]

Vitéz meg egy hatalmas kö***g.

annyit még hozzáfűznék, hogy ha egy prog1-2 házival képtelen valaki elbánni, akkor jobb ha másik pályát keres. nem bántásként mondom, de akkor kínszenvedés lesz nagyon sok minden.
csak hogy egy példát mondjak: prog1-2ből nemsok tanulással lettem 5ös. szglab3-at duplakereszten csináltam meg 2esre, pedig arra gyúrtam is. meg később is elég sok olyan jellegű dolog van, hogy ott a gugli aztán az majd a barátod lesz ha nem tudsz valamit. pl. szglab5, bár az bsc-n más lesz. de hozhátnám példának a mérés/assembly-t is, ami kb. az volt, hogy ott egy 400 oldalas (természetesen angol nyelvű) leírás aztán ha nem tudsz valamit keresd ki ;]

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.