Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Internet, TV, és telefon szolgáltatók, pro és kontra

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#857) #41133696 válasza #41133696 (#856) üzenetére


#41133696
törölt tag

Csak azért, mert az Inviteltől erre hivatkozva léptem ki, és mert ez felvetheti azt a kérdést egyesekben, hogy most miért is nem vagyok kiakadva, és miért nem fogok kilépni, pár dolgot leírnék indokként.

1. Az Invitel már hónapokkal ezelőtt bevezette, mondhatni elsőként, és ugye visszamenőleg.
2. Az Invitelnél minden szolgáltatás az én nevemen volt, itt a TV és a Telefon nem az én nevemen fut.
3. Akkoriban - az első pontból következik - úgy tűnt, hogy egyoldalú szerződésmódosítást nem fog rajtuk kívül más csinálni, most meg úgy tűnik, hogy szépen minden szolgáltató ráterheli a meglévő előfizetésekre is.
4. A második pontból következik, ha akarnám sem mondhatnám fel, mert nem az én nevemen van, másrészt most én igen kellemes helyzetben vagyok, mert ugyanúgy van TV-m mint az Invitelnél csak nem DVB-C, hanem IPTV - (ráadásul az RTL is HD-ben, és a TV2 is HD-ben) és csak az HBO-ért valamint a nálam tanyázó STB-ért fizetek.
5. TV egyébként is kell, és a Telekomnál ott a TV GO - tehát már itt többet kapok a szolgáltatótól, mint az Inviteltől kaptam -, mert a TV GO-t vihetem magammal bárhova, csak Internet legyen.
6. A 290 Ft is kevesebb mint a 362 Ft.
7. Az HBO MaxPak miatt mindenképpen szükséges legalább egy alapcsomagú TV szolgáltatás, az HBO MaxPak-ról meg nem szeretnék lemondani, ráadásul a Telekomnál ez is lényegesen kedvezőbb áru mint az Invitelnél volt.
8. Van kedvezményes készülékvásárlási lehetőségem duplán (két előfizetés okán).
9. A műsordíjat sem én fizetem :D

Bár az elvvel nem értek egyet, de ha nincs kollektív társadalmi összefogás mint anno az Internetadó ellen, akkor egy fecske nem csinál nyarat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.