Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Internet, TV, és telefon szolgáltatók, pro és kontra

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) gyeniko válasza Gubek-Einste (#500) üzenetére


gyeniko
őstag

Köszönöm, akkor várok, amíg lesz gyorsabb net-je az Invitelnek...

[ Szerkesztve ]

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#502) Gubek-Einste válasza gyeniko (#501) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Arra ne nagyon számítsál, már évek óta azt pletykálják, hogy eladó és fejlesztésről sem nagyon hallani a házuk tájáról.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#503) gyeniko válasza Gubek-Einste (#502) üzenetére


gyeniko
őstag

Csak kényszerből vagyok náluk (a csillagpontos koax vezetékezés miatt): analóg kábel TV + 10 Mb/s internet 9.290.- Ft/hó (hűség nélkül). Annyira gagyi az analóg kábel TV adásuk, hogy inkább nem is nézzük, amikor itt vagyunk.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#504) Gubek-Einste válasza gyeniko (#503) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Sat tv nem lenne jobb?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#505) gyeniko válasza Gubek-Einste (#504) üzenetére


gyeniko
őstag

Nem nagyon lehet, mert a belső vezetékezés csillagpontja a lépcsőházban van, tányért pedig csak az erkélyre tudnánk tenni. Innen nem tudnám osztani a jelet a 3 TV-hez. A TV adás egyébként nem volna gond, ha volna gyors net, mert az otthoni UPC és Digi előfizetésekhez tartozó mobilos aplikációkat a telefonokról át tudnánk tükrözni az itteni TV-kre és egyból volna sok, jó minőségű adás. A jelenlegi 10 Mb/s internet erre nem nagyon elég...

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#506) #41133696 válasza gyeniko (#505) üzenetére


#41133696
törölt tag

Olyan fejet tesznek fel, amiből három koax kábel jön ki, és majd ők elvezetik.

(#507) greggorius


greggorius
tag

Sziasztok, van valakinek tapasztalata/jogi ismerete az alábbiakkal kapcsolatban?

Most hívott egy ügyfélszolgálatos a mobilos szolgáltatómtól és azt mondta, hogy a jelenlegi
csomagom meg fog szűnni és majd választanom kell egy új csomagot.
Elfelejtettem rákérdezni, hogy ilyen esetben 2 év hűséget alá kell majd írnom??
Ez jogos lenne a részükről??
Köszi!

(#508) kigyi_23 válasza greggorius (#507) üzenetére


kigyi_23
addikt

A Telenor is vezetett ki csomagokat 1 éve talán és náluk is így ment, ha jól emlékszem. A jogi hátteréről nem tudok, de gondolom valahogy kibulizták, hogy "legális" legyen. Elvileg csak úgy tehetik meg, ha ilyenkor jobb feltételeket biztosítanak az új csomagban.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#509) Gubek-Einste válasza kigyi_23 (#508) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Engem pár hete hívtak ugyan emiatt a Telenor-tól pedig tavaly volt már egy váltás ugyan ezen okból.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#510) greggorius válasza Gubek-Einste (#509) üzenetére


greggorius
tag

és nektek alá kellett írni újabb 2 évre?

[ Szerkesztve ]

(#511) Gubek-Einste válasza greggorius (#510) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Visszautasítottam az ajánlatot, korábban is voltak ilyen próbálkozások de eddig csak tavaly volt olyan, hogy valóban át is raktak, addig használhattam a már régen kivezetett csomagomat (ami mellesleg kedvezőbb is volt minden szempontból mint a jelenlegi).
Nem kellett aláírnom semmit sem, szépen ment tovább a hűségem ameddig le nem járt, addig kaptam is havidíj kedvezményt a két csomag árkülönbségére.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#512) greggorius válasza Gubek-Einste (#511) üzenetére


greggorius
tag

Köszönöm a válaszokat! Kíváncsi leszek, hogy mit akarnak/fognak rám kényszeríteni...

(#513) Ferko75HUN


Ferko75HUN
senior tag

Sziasztok!

Srácok segítségre van szükségem, hátha van valakinek összehasonlítási alapja.

upc, vagy Telekom? :F
Most jár le a jelenlegi hűségem a pr -telecomnál és szerencsére módomban áll válogatni.
Adott a T. új optikás rendszere 120-as nettel-Tv-Telefon 10.350 ft-ért.
Szembe állítva a upc hasonló csomagja 240-es nettel 10.500 ft-ért.
Nem ismerem a upc-t, a technológiához sem értek, de az üvegszálas optikai kábelről jókat hallottam, upc-s kolléga próbált meggyőzni telefonon, hogy a koax is nagyon jó és bőven elbírja amit kell.

Szerintetek? :R

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#514) Gubek-Einste válasza Ferko75HUN (#513) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A T-nél IPTV van így max 3 tévé tudod nézni az adást, a UPC-nél max 3 tévén tudod nézni a kódolt digitális adást, a többin pedig a kódolatlan digitális és analóg adást.
A T nagyobb feltöltést ad mint a UPC.
Telefon az egyforma.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#515) #41133696 válasza Gubek-Einste (#514) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ami azt jelenti, hogy 3 CA modult használhat a UPC-nél, 3 távirányítóval kevesebb, és 600 Ft-ot még meg is spórol havonta a villanyszámlán kb.

(#516) Gubek-Einste válasza #41133696 (#515) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Lehet az box is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#517) Ferko75HUN válasza Gubek-Einste (#514) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

T: 120/10
upc: 240/20

Igazából a szolgáltatás minőségére volnék talán kíváncsi, mennyire tartják magukat az ígért sebességhez, avagy a garantálthoz.
Hallottam jót-rosszat mindkettő szolgáltatóról.
Itt nálunk most épült ki a hálózat pár hónap különbséggel, nem nagyon van még se jó, sem rossz hír.
A tv-nél nem nagyon lehet mellélőni, amúgy sem nézem sokat.
Azt nem tudtam, hogy a upc-nél lehet esetleg egy negyedik tv-t is használni, ha korlátozottan is.
Köszönöm! :R

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#518) Gubek-Einste válasza Ferko75HUN (#517) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Optikán 120/50-t ad a T.
Általában meg van mindig a sebesség de terhelt időszakban lehet csökkenés a koax esetén ha terhelt a környezet.
Mivel van kódolatlan digitális és analóg adás így van lehetőség háromnál több tévén is nézni az adást, igaz csökkentett csatorna számmal.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#519) Intruder2k5 válasza Gubek-Einste (#518) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sőt, ha valakinek nem kitétel, hogy 2-3 TV-n is legyen sok csatorna, akkor esetleg egy box-al / médiakártyával is beérheti, a második, harmadik, stb... TV-ken pedig marad a szabadon fogható 26-28 kódolatlan digitális, vagy analóg adás.

(#520) Ferko75HUN


Ferko75HUN
senior tag

Köszönöm szépen nektek! :R
Mérlegelek aztán döntök.

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#521) #41133696


#41133696
törölt tag

A házszámom alatt, ahol az Invitel szolgáltatásaim vannak :)

Hoppá :)

(#522) Gubek-Einste válasza #41133696 (#521) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

És mi a véleményed róla?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#523) Multibit válasza #41133696 (#521) üzenetére


Multibit
veterán

Eddig nem volt jelen nálatok a UPC?

(#524) Gubek-Einste válasza Multibit (#523) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Most építik ki a kertvárosi részen, eddig csak a szüleinél volt a panelban.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#525) #41133696 válasza Gubek-Einste (#522) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az, hogy gondoltam árcsökkentőnek jó lesz, de:

Felhívtam a 1421-et: mondom az ügyintézőnek, hogy a UPC oldala szerint a címemen már létesíthető a szolgáltatás, holott légkábelt még nem láttam az utcában.

Válasz: Várhatóan nyár vége, ősz eleje, amikor ténylegesen az lesz, addig ajánlatról sem érdemes beszélni, mert változhat náluk is a csomagok ára, és egyébként is regionálisan eltérő havidíjakkal operálnak.

(#526) Gubek-Einste válasza #41133696 (#525) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha már valóban köthető lesz a szolgáltatás akkor lenne érdemes erre visszatérni, addig csak meddő vita lenne minden.
A publikus áraknál csak jobbat kaphatsz regionális/egyedi ajánlat esetén.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#527) #41133696 válasza Gubek-Einste (#526) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igazából az ár ami érdekel, de nem gondolom, hogy reális esély van arra, hogy a UPC lényegesen olcsóbban szolgáltasson mint az Invitel. Elég csak rágondolni a CA modul áraikra.

A UPC-nél ha nem HGW-t osztogatna az pozitívum lenne, vagy ha gagyi routerem lenne, akkor meg a HGW nem zavarna. Viszont jelen felállás szerint, most azzal is szívni, hogy használhassam tovább a minőségit. Igen tudom, be lehet állítani, de olyan információt is kaptam, hogy megesik, hogy bekapcsolt Wi-free mellett nem stabil a HGW, és ez vonatkozik, bridge és router módra is.

Viszont a UPC gyorsabb Internetet kínálna. Majd meglátom. Lehet írásban kérek tőlük ajánlatot, és majd akkor azt felvázolom az Invitel előtt is :)

Az új UPC STB-vel is csak szívás lenne szerintem. Most jelenleg ott tartok, hogy nekem mind a kettő párbajából az a lényeg, hogy melyik kínál lényegesen olcsóbb ajánlatot, de úgy hogy 100 Mbps-nál nem lehet lassabb az Internet. Gyorsabb igen :D

(#528) Gubek-Einste válasza #41133696 (#527) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A bridged mód beállítása annyi, hogy menüben átrakod router-ról bridged-re és kész.
A Wi-Free kikapcsoltatható így ez a gond könnyen és gyorsan megoldható.
Csak az interakív funkcióknál van gond az új box esetében de az utóbbi visszajelzések alapján már ők sem erőltetik annyira őket, volt aki újonnan is a régi box-ot kapta.
Netben biztosan jobban járnál a UPC-vel, ha csak a kisebbik 120/10-esre gondolunk már akkor is de a te esetedben reálisabb a 240/20 megrendelése.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#529) #41133696 válasza Gubek-Einste (#528) üzenetére


#41133696
törölt tag

Sebességben biztos, de:

Lenne két ilyen:

https://www.upc.hu/business/televizio/mediaeszkozok/hd-csomag-mediacarddal/

Plusz kellene egy STB ami az Intek HD-C63CX-et, ami egy ilyen készülékre csatlakozik:

Philips 237E3QPHSU00 monitor

Mennyibe kerülne a második MC (ha jól látom 1000 Ft csak az MC), és az STB mint harmadik egység? Ja és az elsőnek mennyi lenne a havidíja?

[ Szerkesztve ]

(#530) Intruder2k5 válasza #41133696 (#529) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az első eszköz - akár box, akár kártya - benne van az előfizetési díjban. A második és harmadik eszköz árai itt találhatók. Értelemszerűen ha boxot választasz, annak a díja tartalmazza a kártya díját is, ami benne van az eszközben. És persze ezekből az árakból sikerülhet még faragni esetleg. Én is 4-500Ft közt fizetek a második SD boxért. Pontosabban maga a box HD képes, csak nincsenek előfizetve a HD csatik.

[ Szerkesztve ]

(#531) #41133696 válasza Intruder2k5 (#530) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezt kerestem most gyorsan, csak nem találtam. Itt azért kemény az 1550 Ft/hó HD-s MC-vel. STB ugyanennyi, nekem felvétel opció nem kell, de ha ebből nem engednek akkor 3100 Ft csak erre.

(#532) Intruder2k5 válasza #41133696 (#531) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Meg kell próbálni alkudni. Ha át akarnak csábítani, mondjanak olyat amiért érdemes kifizetned a kötbért az Invitelnek.

(#533) Lauda válasza #41133696 (#525) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor ez igy cumi. Lemondani nem tudod, mert ki tudja mire lesz ebbol szolgalatatas a upc-nel es milyen. Mikorra meg szolgaltatnak annyi ideje lesz huseged az invitelnel, hogy nem eri meg kotbert fizetni. Majd ha lejar ez a huseged, akkor lehet terrorizalni oket. :D

[ Szerkesztve ]

(#534) #41133696 válasza Lauda (#533) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ha lejár a hűség az tiszta sor, mindenki számára evidens. De gyorsabb /némileg költségesebb csak/, ha gyorsan berendel valamit az efi, akkor újból 14 napos elállási jog illeti meg. Szóval ha nagyon menni akarnék a UPC-hez meg tudnám oldani :D

Itt az a kérdés, hogy amint belesítik a hálózatot a UPC-nél akkor megéri e nekem átmenni oda vagy sem, és ebben jelentős szerep jut az Invitel magatartásának is.

Ha átmegyek, akkor mínusz egy előfizető lesz az Invitelnél - ráadásul a tejelősebb fajtából - és egy plusz a UPC-nél. Lenne Horizon GO. De az is azt mutatja, hogy nekem a UPC csak eszköz, hogy amennyiben komolyan váltani akartam volna hozzájuk, akkor egyértelműen nem rendelek HBO-t a Telekomos lakásba, hogy itt az Invitel infrastruktúrán használjam az HBO GO-t.

Viszont a dac nagy úr, ha keménykednek, és felbosszantanak, akkor tényleg rájuk csapom az ajtót, és megyek a UPC-hez.

Viszonyításképpen. Telekomnál hasonló telefont ejtettem meg mint ma az Invitel irányába. Egyből kaptam a speciális ajánlatot, és a Telekom kicsit izmosabb cég mint az Invitel, szóval ez a nárcisztikus hozzáállás kissé meglepett :)

Megjegyzem, az Invitel brutális mértékű ügyfélszám csökkenésre számíthat új előfizetők esetében azonnal, lejáró hűségidős ügyfelek esetében pár hónapon vagy maximum 2 éven belül, hacsak nem ad kemény kedvezményeket. Magyarán, ezzel a sebességgel, majdnem 2 év ügyfelet kellene kiszolgálniuk annyiért amennyiért eddig csak egynek szolgáltattak.

Invitelnek nincs TV GO, Horizon GO, és még az HBO csomag is jó drága. Az embereknél pedig ezek számítanak, nálam is. Csak ugye nekem ebből a háromból kettő megvan invitelesként is, mert ugye telekomos is vagyok, de csak ezért, szóval speciális a helyzetem eléggé ebből a szempontból :D

[ Szerkesztve ]

(#535) Lauda válasza #41133696 (#534) üzenetére


Lauda
félisten

Bocs en mar az elejen megakadtam. Miert mondhatnad le, ha meg rendelsz valamit pluszban ezekhez? Az addigi megegyezesetek nem lenne targytalan. Vagy itt nem tudom mire gondolsz.

En maradnek a valagamon amig ez a huseg le nem jar. Egyelore azt sem tudni mit epitenek majd ki. Amig lejar a mostani huseged, addigra beinditjak a szolgaltatast, kiszurik a hibakat stb es akkor majd ranyithatod az ajtot az invitelre. Szerintem sokkal nem is lenne olcsobb, csak gyorsabb netet kapnal ezert az osszegert. Azonban nem hinnem, hogy a 100 mbit ne lenne eleg neked. Te nem is torrentezel ha jol tudom.

[ Szerkesztve ]

(#536) #41133696 válasza Lauda (#535) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerinted miért küldözgetnek, minden esetben komplett szerződést ?:)

Általában a három alapszolgáltatásra vállalsz 2 év hűségidőt. Ilyenkor újraindul a két év, és megillet a 14 napos elállási jog.

Valóban én nem torrentezek. Youtube-ra töltök fel videókat, ott jól jönne az extra, de az sem igazán érdekel, meg a plusz 140 Mbps-sem annyira, hogy ezért menjek. Innentől engem csak az érdekel, hogy minél kedvezőbb áron kapjam.

Ha nem lenne telekomos előfizetésem, akkor egyértelműen a UPC a jobb választás, mert ott van Horizon GO, meg kedvezőbb HBO csomag is. De így nekem ez a része 8, mert az HBO-t megkapom, ezért is vásároltam Google Chromecast-ot, hogy ne csak táblagépen, okostelefonon, LG okostévén és PC-n tudjam nézni, hanem Sony LED LCD tévén is.

[ Szerkesztve ]

(#537) Lauda válasza #41133696 (#536) üzenetére


Lauda
félisten

Hat ha ez igy megy, akkor tulajdonkeppen barmikor barki ki tud lepni? A husegido felenel telefonalok, felemeltetem a csomagomat magasabbra, ujra 24 honapot vallalva mondjuk, 1 het mulva meg lemondom az egeszet es kilepek? Oszinten szolva ezt en nem nagyon hiszem el. :N ;) Persze ettol meg lehet igy. ;)

[ Szerkesztve ]

(#538) Intruder2k5 válasza Lauda (#537) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ilyenkor szokott képbe kerülni a "hűségöröklés", ami annyit takar, hogy ha szerződést bontasz a hűségidő lejárta előtt, akkor az előző, megszakított hűségidő kötbérét is kifizettetik.

(#539) Lauda válasza Intruder2k5 (#538) üzenetére


Lauda
félisten

En ezt tartom valoszinunek! Ilyen egyszeruen nem engednek el es jogosan is teszik.

(#540) net91 válasza Intruder2k5 (#530) üzenetére


net91
senior tag

......... volt eddig.
Én most fogadtam hűséget ismét két évre.
Egy boxom és egy kártyám volt a korábbi szerződésben és csak a kártyát kellett fizetni, mivel az volt a második eszköz.
Most az új előfizetésben mindkét eszközért fizetek.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#541) Intruder2k5 válasza net91 (#540) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt most nem nagyon értem... Fentebb ugye arról az esetről beszéltünk, hogy ha valaki meglévő hűség mellett újraköti a szerződést, ekkor a hűség ugye újraindul, majd ezt a szerződést 14 napon belül felbontja, mert menne más szolgáltatóhoz.

Nálad is ez a helyzet?

(#542) Gubek-Einste válasza Intruder2k5 (#541) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Szerinte most már az első box/kártya után is fizetni kell.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#543) Intruder2k5 válasza Gubek-Einste (#542) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Jaaa, jól van ezt benéztem, másik téma. Sorry! Azt hittem a felette lévő kettőhöz szólt hozzá, a hűségöröklés kérdéshez. Ezért nem is értettem, hogy mit akar mondani...

[ Szerkesztve ]

(#544) net91 válasza Gubek-Einste (#542) üzenetére


net91
senior tag

Igen. Most már az első után is fizetni kell.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#545) Intruder2k5 válasza net91 (#544) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tehát ez az alapdíjad, és erre jön rá egy box vagy egy kártya díja, ha csak egy eszközön szeretnéd használni? És az mennyi? Mert ugye ezek az árak a második, harmadik eszközre vonatkoznak.

(#546) net91 válasza Intruder2k5 (#545) üzenetére


net91
senior tag

Akkor kezdem elölről. Gold csomagom van. Két tv-ét használok.

A korábbi szerződésemnél:
Egyik tv-nél boxot használva nem kellett fizetni érte, mivel első eszköznek számított az előfizetésnél.
A második tv-ben kártya volt, ez második eszköznek számított ezért kellett fizetni a kártyáért.

Az új előfizetés:
Most is ugyanazt a két tv, boxot és kártyát használom. Semmi sem változott, kivéve a fizetés.
A kártya mellett most már a boxra is kell fizetni.

Tehát korábban egy eszközért fizettem, az új szabályok alapján most meg két eszközért.
A számla alapján bevezették, a felvételi opciót, (box) amelyért korábban nem kértek pénzt.

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#547) Intruder2k5 válasza net91 (#546) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A felvétel opció korábban is pénzbe került, nekem már 1+ éves a szerződésem, és szintén fizetek érte, de azelőtt is fizettem, azt hiszem 1000Ft/hó. De ezt nem a boxért fizeted, hanem a felvétel opcióért. Ha azt lemondod, akkor régebben kaptál egy másik boxot (Pace), ami nem felvevős, és kész. Ebbe most persze némileg bekavar a Horizon megjelenése.

[ Szerkesztve ]

(#548) Gubek-Einste válasza net91 (#546) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Csak az alap box volt ingyenes, a felvétel és a HD mindig is fizetős volt, max valamilyen kedvezmény okán (csomag/egyedi) ezt elengedték.
Felvétel és a HD is egyenként 1k/hó.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#549) net91 válasza Gubek-Einste (#548) üzenetére


net91
senior tag

Ez a felvétel opciós díj nekem új.
Jó sok éve nálam van ez a felvevős box és eddig még soha nem fizettem felvételi opciós díjat.
Ezek alapján meg szerencsésnek is mondhatnám magam.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#550) Intruder2k5 válasza net91 (#549) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Pedig ez volt korábban is: Felvétel opció mediaboxszal

Akkor vélhetően egyedi ajánlattal volt szerződésed.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.