Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Internet, TV, és telefon szolgáltatók, pro és kontra

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#802) kisapa válasza #41133696 (#801) üzenetére


kisapa
senior tag

Persze a digihez hasonlóan ezt is csak néhány szerencsés tudja igénybe venni.

(#803) Gubek-Einste válasza kisapa (#802) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ahol van optika, ott elő lehet rá fizetni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#804) kisapa válasza Gubek-Einste (#803) üzenetére


kisapa
senior tag

Igen tudom, sajnos a kulcs szó az, hogy ahol van optika: :((

(#805) Gubek-Einste válasza kisapa (#804) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A Digi sem szolgáltat valami sok helyen.
A T folyamatosan építi ki az optikai hálózatát így egyre több helyen lesz elérhető.
A UPC 500-as csomagján kívül más szolgáltató nem ad 100-150 Mbps-nél nagyobb netet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#806) tomi5244 válasza kisapa (#804) üzenetére


tomi5244
őstag

Én most jövök egy megyei, regionális konzultációról. A kormány nagyon komoly erőfeszítéseket tesz a fejlesztések megkönnyítése érdekében. Kormányrendeletek és törvénymódosítások születnek ennek kapcsán, hogy megkönnyítsék a munkát az engedélyeztetéstől a kivitelezésen át a kész átadásig. Én egy 4 ezer fős településen élek, ahol eddig réz alapú hálózat van/volt, de nem gondoltam volna, hogy 1 év alatt el tudjuk érni azt, hogy már az optikát építsék, és ha minden igaz karácsonykor mi is belépünk a széles sávba! :)

Azt javaslom, hogy érdeklődj Te is a hozzátok tartozó hivatal felé, szinte biztosra veszem, hogy valaki tud némi tájékoztatást adni, hogy nálatok mi a helyzet a fejlesztést illetően.

(#807) #41133696 válasza tomi5244 (#806) üzenetére


#41133696
törölt tag

"A kormány nagyon komoly erőfeszítéseket tesz a fejlesztések megkönnyítése érdekében. "
Ja, meg hogy legyen Nat Geo + Fox helyett ez is:

Andy Vajna csatornái érkeznek a The Walking Dead és a NatGeo helyére a Telekomnál

(#808) Linem válasza #41133696 (#807) üzenetére


Linem
senior tag

Azért ez így durva, hogy az összes csomagból kikerül a FOX, Nat geo, Nat geo Wild.. Ráadásul olyan felesleges töltelék csatornák miatt, mint a Fit HD. :) Legalább a minicsomagban hagynák benne. Éppen ilyen lépés miatt hagytam ott a Digit akkoriban.

Gyere vissza az Invitelhez.. ;] Ők az eddigi összes tv2 csatornát betették, és nem vettek el fontosabb csatornákat. Reméljük így is marad.

[ Szerkesztve ]

(#809) Gubek-Einste válasza Linem (#808) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Kell a hely a TV2-es csatornáknak mert arra van igény meg a ValóVilágra, mind igazi színvonalas műsor.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#810) bopeti98 válasza #41133696 (#807) üzenetére


bopeti98
őstag

Nem értem, miért pont ezeket a csatornákat veszik ki.
Mi kb 4 csatornát szoktunk csak nézni a TV-be: Cool, Comedy Central, Nat Geo, FOX. Ebből 2-t most kivesznek.
A Walking Dead-et meg természetesen nézni fogom továbbra is, de mivel a legális nézési lehetőséget elveszik, más megoldáshoz kell majd folyamodni. Ha nekik ez jó... :U

(#811) Gubek-Einste válasza bopeti98 (#810) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Még nincsen minden veszve, ha kellően nagy lesz a felháborodás akkor meg is gondolhatják magukat, a remény hal meg utoljára.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#812) Intruder2k5 válasza bopeti98 (#810) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az illegális vonalat itt ne erőltessük, lehetséges opció még viszont, hogy TV szolgáltatót váltasz, remek tányéros megoldások is vannak, gondolom Nat Geo-val együtt is. UPC Direct, esetleg DIGI?

(#813) bopeti98 válasza Gubek-Einste (#811) üzenetére


bopeti98
őstag

Ha nem rakják vissza ezt a két csatornát, akkor a T-s TV előfizetéstől valószínűleg megszabadulok. Nem fogok több ezer forintot fizetni ezért a sok töltelékadóért. Akkor már inkább nem is kell TV előfizetés.
Igazból azt sem értem hogy minek ennyi csatorna, ha alig találni olyat amin értelmes műsor megy.
Inkább fizetek 3000 Ft-ot 10 db számomra érdekes csatornáért, mint ugyanennyit 60-ért és akkor jó ha találok pár érdekes dolgot a sok töltelék között.

(#814) bopeti98 válasza Intruder2k5 (#812) üzenetére


bopeti98
őstag

Persze, bocsi. Csak eléggé bosszant a dolog, több megközelítésből is, de akkor ezt be is fejeztem itt.

Van sok lehetőség: Digi FTTH, Invitel VDSL, UPC Direct, csak hát köt a hűségidő még tavaszig, és addig nem akarok nagyon bolygatni semmit.

(#815) Gubek-Einste válasza bopeti98 (#813) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mindenkinek mások az igényei és emiatt kell ennyiféle/fajta csatorna a kínálatba.
Tavaszig még sok minden történhet pozitív irányba és negatívba is.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#816) Linem válasza Gubek-Einste (#809) üzenetére


Linem
senior tag

Egyébként várható volt, hogy idővel bekerülnek a tv2 csatornái. Csak szerintem ezt nem várta senki, hogy ilyen közkedvelt csatornák helyére.
Talán még nem végleges a döntésük, mint előzőleg már többször is visszakoztak, ha felháborodás volt. Szerintem emiatt még ne szaladjon senki felmondani a szolgáltatást, érdemes várni, hogy mit reagálnak az előfizetők támadásaira.

(#817) Gubek-Einste válasza Linem (#816) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Én is ezt mondom, a kocka még nincsen elvetve.

Más szolgáltatóra is átragadhatna a T jó példája, adhatna normális wifi router-t az előfizetés mellé "ingyen".

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#818) bopeti98 válasza Gubek-Einste (#815) üzenetére


bopeti98
őstag

Igen, kíváncsi leszek hogy máshol milyen változtatások lesznek jan 1-től. Szerintem a TV2 kábelcsatornái előbb-utóbb mindenhova bekerülnek. A Spíler TV-t sokan követelik, azt meg csak a többi 6 csatornával együtt adják. Sajnos ki van ez találva.

Egyébként a Telekom fb oldalát szépen letámadták az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#819) Gubek-Einste válasza bopeti98 (#818) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

UPC jobb ilyen szempontból, ott már mindegyik bent van de ők még nem közölték az ilyen irányú terveiket.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#820) bopeti98 válasza Gubek-Einste (#819) üzenetére


bopeti98
őstag

A UPC ha jól tudom alapból megemelte a csomagok árát, plusz a RTL-TV2 adót is külön kiszámlázzák. Így ugye természetes hogy nem raktak ki csatornákat. A T viszont nem emelt semmit, és a programdíjat sem hárítja át így érthető hogy kirak csatornákat, de a fene se gondolta volna hogy pont a Net Geot, meg a Foxot. Főleg hogy pár hete még nagyban reklámozták a TWD-t ők is.

(#821) Linem válasza Gubek-Einste (#819) üzenetére


Linem
senior tag

Az Invitelnél még 4 csatorna nincs a listában. A Humor+, Kiwi tv, Zenebutik, Chili tv. Remélhetőleg ők sem terveznek ilyen drasztikus lépéseket, mint a telekomnál.

Pedig éppen most kezdtem gondolkodni, hogy érdemes lenne az új Netmánia1000-es csomag miatt netet váltani.

(#822) #41133696 válasza Linem (#808) üzenetére


#41133696
törölt tag

Örülök,hogy megszabadultam attól a rugalmatlan ISP-től, amelyik a 100 Mbps-os kábelnetet magában 10,5 K-ért akarta nekem adni annak fényében, hogy ismerte a UPC a városban kevesebb mint a feléért ad 240 Mbps-ot.

A Telekommal nincs bajom, és mint mondottam volt, teljesen mindegy hova megy az ember, mindegyiknél megy a csatorna tetris.

A Fit HD az Invitelnél is vicc volt, komoly nézettségű lehet...

Amin kiakadok, a Spíler imádaton, meg hogy követelik, hogy Spílert, Spílert... hát vazz nézze a BL-t meg a többi szutykot, Interneten, valami ingyenes Streamen, ja, hogy sok magyar nem tud angolul? Azt úgyis látja, amikor bevágja a hálóba a labdát ...

Igazából az összes sport adót ki kellene vágni, maradna az M4... de addig tolerálom, ameddig a Fox-ot, a Nat Geot nem nyírják ki azért, hogy a sok faék egyszerűségűnek kedvezzenek.

(#809) Gubek-Einste: Ja, és ez sajnos a nép színvonalát jelzi egyben. Azt nem vágom, hogyha leszámítjuk a sport adókat, meg a TV2 csoport + az RTL csoport csatornáit, akkor is maradna még olyan adó, amit simán ki lehetne vágni a Nat. Geo és a Fox helyett. Szerintem az lehet az ok, ha kitesznek pár nézettebb csatornát, akkor ez a két csoport profitál belőle, hiszen odakapcsolnak az emberek.
VIVA, CNN, Muzsika, Sláger, Fix, hatoscsatorna.

(#810) bopeti98 : Érdekes lesz, ha hasonlóan járnak el majd egyéb szolgáltatók is. Nem feltétlen Fox + Nat Geo, hanem esetleg AMC + Discovery. Az elmélet akkor is áll, két nagyobb nézettségű adó, hogy onnan tereljék reklámot bámulni az embereket a töltelék csatornákra.

(#811) Gubek-Einste: Volt már olyan, hogy visszaléptek a T-nél ?:)

(#813) bopeti98: Nálunk nem az én nevemen van a T, meg egyébként nekem nincs velük bajom, TV kell, HBO kell. Foxon is csak a WD-t nézem, mert egyébként HBO + HBO GO és OD-t nézek amikor van időm állandóan.

(#823) bopeti98 válasza #41133696 (#822) üzenetére


bopeti98
őstag

Azért az túlzás, hogy az összes sport adót ki kéne vágni, de az igaz hogy már azokból is túl sok van, mindegyik sok ismétléssel. Ráadásul a Spíler nem is sportadó. Ahogy nézem egy csomó reality-s cucc is megy rajta.

Én a Fox-on a vasárnap délelőtti Grace klinika maratont szeretem még. Ha én itthon vagyok olyankor mindig az megy a háttérben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#824) #41133696 válasza bopeti98 (#823) üzenetére


#41133696
törölt tag

Oké, hát sajnos én is magamból indulok ki, és mivel nem nézek sport adókat egyáltalán, ezért ragadtattam kissé el magam.

A Foxon én azt bírom, hogy WD hétfői premier 22:00-től 23:00-ig, aztán ugyanazt a részt lenyomják megint :D

Spílerről is csak hallottam, hogy sport, sosem kapcsoltam még rá, de még eddig a listában sem láttam ugye :D Szóval ezért írtam, hogy sport.

(#825) Linem válasza #41133696 (#824) üzenetére


Linem
senior tag

Én vártam az Invitelnél a Spílert, de messze elmarad a HD képminősége a többi sportcsatorna mögött. A másik, hogy fáziskésésben van. Már mindenhol kapom a jelzést, hogy gól lett, mire az "élő" spíleren is megtörténik (10-20 másodpercet késik meccstől függően). A többi csatornánál ilyet még nem tapasztaltam. A meccs közbeni ismeretlen és hozzá nem értő kommentátorokról nem is szólva. Sajnos így élvezhetetlenek a meccsek a sportkedvelők számára is. Tehát nem lenne nagy veszteség, ha nem kerülne be a Telekomnál.

(#826) #41133696 válasza Linem (#825) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez is arra mutat, hogy minimális kiadás mellett maximális legyen a profit. A jó sport kommentátor egyrészt drága, másrészt meg élő szerződésben áll másik, régebbi csatornával. A bitráta meg lehetne az ISP sara is, de ha a többihez képest is gyér, akkor az előbbi elméletet erősíti.

(#827) kisapa


kisapa
senior tag

Most,hogy közeledünk a hűségidő végéhez még csak ajánlatuk sincs, hogy miért maradjak náluk.

(#828) Gubek-Einste válasza kisapa (#827) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Inkább hívd fel őket, hogy mit tudnak ajánlani.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#829) kisapa válasza Gubek-Einste (#828) üzenetére


kisapa
senior tag

Valószínűleg telefonálás lesz belőle,de azért kíváncsi lennék milyen adatbázisból dolgoznak a szolgáltatók. már csak azért is mert egy szolgáltatás kereső oldalon a lakcímemre 50-es netet kínálnak 62 csatornás iptv- vel míg a telekom max 10Mb-es netet mutat. Tudom őket is fel kell hívni de az mégiscsak furcsa, hogy pont azok nem tudnak pontos információt adni akik ezzel foglalkoznak.

(#830) Gubek-Einste válasza kisapa (#829) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A szolgáltatók weboldalai, szépen fogalmazva, nem éppen a legpontosabbak.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#831) poli27 válasza Gubek-Einste (#805) üzenetére


poli27
veterán

Mér a Digi nem építi?.... :W

(#832) Gubek-Einste válasza poli27 (#831) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Azt nem mondtam, csak hogy a Digi sem olyan nagy területeken van jelen optikával.
Az építéses mondat arra vonatkozott, hogy a T folyamatosan dolgozik így egyre több helyen lesz optikája de természetesen a Digi is fejlesztheti folyamatosan a saját területeit.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#833) headhunter


headhunter
addikt

Utólag összetehettem a kezeimet, hogy sikerült megszabadulnom az Invitel szolgáltatásaitól...

Tripla XXL 13.240Ft (100/8Mbps, Családi HD 84 + 21 HD, Telefon Start Max + 2. CA modul)

Több mint egy hónapja csak Internet van a UPC-től és most tapasztaltam meg, mennyire felesleges volt a TV előfizetés és a telefon...

TV szolgáltatás okozza a legtöbb bosszúságot, szinte minden szolgáltatónál... (Minőség, akadozás, szakadozás, kimaradás, csatornák kivétele, hányadék csókosok csatornáinak helybiztosítás, Brainwashing állami favorizálása, stb...)

December 31-ig, +46.000Ft marad a kasszában, utána +8.400Ft/hó...

[ Szerkesztve ]

(#834) #41133696 válasza headhunter (#833) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pontosan. Számomra két dolog fontos ilyen téren:

1. Internet
2. HBO - tartok tőle (most nem néztem utána, hogy kell minimum egy alap tv előfizetés mellé).

TV-nél nekem csak valami alap kellene, az is az HBO miatt, mert sajnos a Filmbox-szal ellentétben, azt nem lehet közvetlenül az HBO-tól vásárolni. TV-nél bár azt nem én fizetem, mégis úgy érzem, a Fox elvételével jól kicsesztek velem.

(#812) Intruder2k5: Van legális mód a WD további nézésére. Ha az előfizető nem osztja meg, csak a Streamet nézi az teljesen legális az előfizető részéről, az aki feltölti a Stream-et szóró oldalra az valóban illegális tevékenységet folytat, de a fogyasztó csak akkor sért törvényt, ha ezt a linket illetve maga is szórja a Stream formájában, vagy feltölti, megosztja.

Többek között, az ISP váltásból való megtakarításból veszem most majd az eddigi legdrágább VGA kártyámat (eddig 1060 volt tervben, de már mennek fel az árak, szóval ünnepi szezon után lesz, és Nvidia GTX 1070 és nem 6 GB-os hanem 8 GB).

Summa summarum: Az Invitelhez nincs az az élethelyzet amikor visszatérnék (olyan helyen soha nem fogok lakni ahol csak az jöhetne szóba ugyanis), Telefon nekem sem kell, de a családban van Hoppá plusz-os kettő is, amelyből az egyiket azért néha én is igénybe veszem 1-2 perc erejéig (ez mobillal sem egy érvágás ha az időtartamot veszem), TV-ből meg én is el tudnék lenni annyival, amennyi az HBO-hoz kell. Ha nem lenne feltétel anélkül is, mert Mindig TV applikáción keresztül nézhetném az alapcsatornákat amihez ugye eleve csak egy Internet előfizetés kell.

A Fox sajnálja, hogy a Telekom Andy Vajnát választotta helyettük

Jó étvágyat! :W

[ Szerkesztve ]

(#835) bopeti98 válasza #41133696 (#834) üzenetére


bopeti98
őstag

Most már lassan tényleg leáldozóban van a lineáris tévézés.
Ha a Netflixen majd lesznek magyar feliratos, vagy esetleg szinkronos tartalmak, már dobom is el a TV előfizetést. HBO GO + Netflix párossal tökéletesen ellenék és ha ügyes az ember egy átlagos TV előfizetés díjából kihozza mindkettőt.

(#836) #41133696 válasza bopeti98 (#835) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezért is követelik meg az HBO előfizetéshez,hogy legyen TV előfizetésed is. Persze az HBO is sáros ebben, mert legalább a GO-t elérhetővé tehetné a FilmBox mintájára. A Telekom meg az HBO előfizetésből is leszedi (miképp a többi szolgáltató is a maga részét, tehát még nem is az az ok, hogy kell hozzá előfizetés).

(#837) #41133696 válasza #41133696 (#836) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyébként érdekesek ezek az idős milliárdosok, főleg amelyiknek utóda sincs és 70 meg a halál között lebeg..., hogy nem tud leállni. Aztán amikor elhallgat a zene, akkor jön rá, hogy elteltek az évtizedek és pont az életet nem volt ideje élvezni. Ellenben az asszonnyal :D

(#838) bopeti98 válasza #41133696 (#836) üzenetére


bopeti98
őstag

A Telenornál 990 Ft az HBO GO 2 év hűséggel. Persze kell mellé mobilnet előfizetés, de arra meg amúgy is szüksége van az embernek.A Netflixnél a középső csomag meg ~3000 Ft. Így 4000 Ft-ból kihozod mindkettőt, ami még olcsóbb is mint a TV + HBO előfizetés.
Csak kérdés hogy a Netflixen mennyi feliratos, illetve szinkronos tartalom lesz majd, vagy hogy egyáltalán lesz-e majd.

(#839) Gubek-Einste válasza bopeti98 (#838) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha komolyan gondolják és szeretnék, hogy legyen előfizető/bevétel, miért is ne szeretnék ezt (?), akkor mindenképpen szükséges lesz a magyar hang/felirat elérhetővé tételére.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#840) bopeti98 válasza Gubek-Einste (#839) üzenetére


bopeti98
őstag

Persze, ebben igazad van.
A kínálattal egyébként már nincs is gond. Sok minőségi film, és sorozat van már fent, és folyamatosan jönnek az újak is, és ha minden igaz már a magyar feliratok is készülőben vannak.

(#841) headhunter válasza bopeti98 (#840) üzenetére


headhunter
addikt

"...és ha minden igaz már a magyar feliratok is készülőben vannak..."

[link]

(#842) #41133696 válasza bopeti98 (#838) üzenetére


#41133696
törölt tag

" Persze kell mellé mobilnet előfizetés, de arra meg amúgy is szüksége van az embernek."
Idén februárig volt Telekom 4G-s mobilinternetem 2 évig. A kisvárosban ahol élek, és ahol járok (belváros) van egy 300 méteres szakasz ahol abszolút nem volt jel. Internet rádiózásnak az meg jót tesz, mert gyaloglás közben, tuti nem bufferrel annyira előre.

Azt hittem hiányozni fog, de nem. Most a UPC Wi-Free miatt lényegében ingyen van egy fél mobilinternetem. Két város között, országúton nyilván nem lesz Internetezés, de amikor Debrecenben járok, még a T34-es mellett is van Internetem :D

A NatFlix-ben az a jó, hogy már van rajta 4K-s tartalom is. De egyébként nekem az HBO sokkal jobban bejön. HBO-n is van feliratos film, például sorozatok közül a WestWorld: A NetFlix-nél meg tervben sincs, hogy szinkronizáljanak, úgy vannak vele, hogy megjelentek Magyarországon is, akik angolul beszélnek előfizetnek (most a kezdeti állapotokról beszélek, amikor még felírat sem volt), akik meg nem azok meg nem. Most annyiban módosult, hogy felirat már van.

(#843) betyar1974


betyar1974
senior tag

[link] Erről valami tapasztalat?
Jelenleg 2MB invitel-lel szenvedek! :(

(#844) taki01 válasza betyar1974 (#843) üzenetére


taki01
őstag

Műholdas netnél nagyon nagy a válasz idő így online játékokra, licitkere vagy tőzsdézni nem alkalmas. Ha csak online nézzel filmeket meg facebook, torrent stb akkor arra szerintem jó.

16Mbps/1Mbps-es net kb 10 ezer plusz az eszköz és a bekötési díj.

[ Szerkesztve ]

(#845) Gubek-Einste válasza betyar1974 (#843) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mobilnet nem alternatíva?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#846) betyar1974 válasza taki01 (#844) üzenetére


betyar1974
senior tag

Köszi a választ! :R

(#847) betyar1974 válasza Gubek-Einste (#845) üzenetére


betyar1974
senior tag

Közben töltögetek is, csak korlátlan a jó! :)
Sajnos így imátkozhatok(más nem maradt), hogy fejlesztés legyen, vagy költözök! :W
Komolyan: Telepítésnél jönnek a frissítések, driver letöltések, stb. és rámegy 1nap. Felváltva használjuk, hogy ez a sz.r(2mb) valamire jó legyen, ezért kapkodom a fejem, 'hátha valami'? :F
Azért köszi a reakciót! :R

(#848) Gubek-Einste válasza betyar1974 (#847) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Kérdezz utána, hogy benne vagytok-e a mostani nagy optikai fejlesztésbe.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#849) betyar1974 válasza Gubek-Einste (#848) üzenetére


betyar1974
senior tag

Mondták, hogy folyamatos fejlesztések vannak, de hozzánk nem tudják mikor érnek! :( Ezt mondták 2015-ben is. Cell-kábel 15km-re van tőlünk, P.mesterünk igényelné, de van köztünk egy falu és az ottani nem kéri. Politika, bíztos tömik a zsebét! Úgy tudom 25-30MB lenne, bazárhatna felénk az invitel és a másik szuper 2MB-os(rádióhullám).

(#850) Gubek-Einste válasza betyar1974 (#849) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Most több pozitív változás is volt net ügyben így talán most már nem lesznek ilyen akadályok.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.