Hirdetés
- GoodSpeed: Aquaphor Modern víztisztító
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sh4d0w: Árnyékos sarok
-
LOGOUT
Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gaben92
őstag
válasz
ricsip #121376 üzenetére
Nem. Ki kellett üríteni egy raktárat ahol ömlesztve volt egy rakat cucc és az lett a döntés, hogy minden megy a kukába ami ott van de szabad a rablás ha valakinek kell valami. Aztán az egyik öreg szaki kollégám mondta, hogy van egy rohadt nagy doboz ahol vannak Siemens cuccaink (emiatt mentem elsődlegesen) és kikukáztam amit tudtam/érdekes volt. Aztán pár doboz bontatlan MicroMaster 440 hajtás és egy rakat szervó alatt ott pihent ez a két TP, egy PG 720C (486DX
) meg 1-2 nemérdekes lerúgott Toshiba azt hiszem. A PG 720C-t ki is próbáltam, bootol szépen Win95-be de a TP-kkel elakadtam a Bios jelszó miatt. Egy két helyen olvastam, hogy elég rövidre zárni boot alatt két lábat egy eeprom-on, máshol viszont eeprom programozásról beszélnek. Ha van megoldás megoldom én, programozás/forrasztás és ilyesmik nem okoznak gondot, csak nem árt tudni, hogy tényleg működő megoldásnak kezdek neki vagy valami kamu gányolásnak.
FoxiestFox: Az a baj, hogy gondolom oda is kellene vinni a gépet én meg Finnországban élek.
Új hozzászólás Aktív témák
- Építő/felújító topik
- CPU léghűtés kibeszélő
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Hardcore pizza és kenyér topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Villanyszerelés
- Hobby elektronika
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO IdePad Gaming 3 Gamer notebook - R5 5600H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3050Ti 4GBWIN11
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO IdeaPad Gaming 3 Gamer notebook - R5 5500H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2050 4GB WIN11
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX SCAR 15 Gamer notebook - i9 12900H 16GB DDR5 1TB SSD RTX 3070Ti 8GB WIN11
- Lenovo Legion 5 Ryzen 5 5600H/ RTX 3060/ 16GB RAM /1,5TB SSD +ajándék!
- LENOVO T14 GEN 5 Core ultra 5 USA
- AKCIÓ! Dell Latitude 5550 notebook - Intel Ultra 7 165U 16GB DDR5 RAM 1TB SSD Intel Graphics WIN11
- QNAP TS-870U-RP 8 lemezes Rack NAS
- Honor 200 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Alkatrészt cserélnél vagy bővítenél? Nálunk van, ami kell! Enterprise alkatrészek ITT
- Lenovo ThinkPad dokkolók: USB-C 40A9/ 40AY/ 40AS/ Thunderbolt 3 40AC/ Hybrid USB-C DisplayLink 40AF
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest