Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111910) gaben0211


gaben0211
tag

sziasztok. remelem jo helyen járok. bocs ha nincs mindenhol ékezet de pár billentyumet utni kell hogy érzékeljen. van 1 thinkpad x220 laptopom már sok hónapja csak porosodik mert egyszer csak gondolt egyet és nemkapcsolt be tobbet. a bekapcsolo gomb csak villogott de ennél több nemtörtént se kép se hang. a ventillátort sem hallottam felpörögni. az aksija 0 szazalekos . az adaptert szetszedtem mert azthittem az tört meg valahol de hulye otlet volt mert tulsagosan szetszedtem szoval használhatatlan lett és most rendelnem kell hozzá egyet mert szeretném megnézni hogy az alaplap halt meg vagy töltö hibaja volt-e . egy ilyet néztem ki hozzá : Lenovo Thinkpad X220 20V 65W Laptop töltő (Adapter) utángyártott tápegység. viszont inkább univerzálisat szeretnék keresni ami több laptophoz is jó. a kérdésem az lenne hogy mit kell figyelembe venni az ilyen töltöknél hogy jót vegyek? a 20V az kötelezö vagy a 65W?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.