Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • >>>W!nman*

    tag

    válasz !Overdose! #30277 üzenetére

    Öreg autóm van, nálam melegedett már el fék. (Utána kapott Brembo+ETF+Ate DOT4-et és új fékcsöveket. Ég és Föld. Persze előtte szocializmus remekművei voltak bent, szóval jelen esetben nem mérvadó.) Mindenesetre fékelmelegedésnél sok sz@rabb érzés nincs... :D

    Mindenesetre a gyári betétről azt olvastam, h elég hitvány, igaz ez? A Nissin.

    Miféle ez az EBC? Unix-ban nem látok. Tudtok linket? Egyáltalán árulják valahol kishazánkban? Hol gyártják amúgy? Amúgy mitől jó? Alapvetően nem a betéten áll vagy bukik minden?
    Én eddig úgy gondoltam, h Brembo a tárcsák királya, tekintve, h sportautókra is ilyen fékeket raknak lépten-nyomon. Betétből meg be kell vállalni a puhát, hiszen az kell h kopjon. Meg ugye a fékport is be kell vállalni a futómű alkatrészein/felniken.

    Unixnál 16K a Brembo db ára, ami nem vészes, tekintve h kedvezményesen is talán sikerül elintéznem...

    EBC tényleg annyival jobb lenne? Árban mi lenne?

    Gyári Honda folyadékot honnan lehet szerezni?
    Motor/váltóolajból milyet használtok? Szintetikus? Viszkozitás? (Bár tudom, motor állapotától is függ.)

    Erről jut eszembe! Reggel ment a verda műszakira, de beszélgetés miatt hidegen pöfögött magában ~20percet. Mögötte a hó fekete kormos lett pöttyökben. Lefotózni elfelejtettem, de ez mennyire gond/mitől lehet?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés