Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#665) Shy válasza cocka (#633) üzenetére


Shy
tag

Na megjött a válasz az OTP-től, sokkal okosabb nem lettem:

"Köszönettel vettük Bankunkhoz küldött levelét.

Tájékoztatjuk, hogy 2009. április 3-án kihirdetésre került "A hitelintézetekről és pénzügyi vállalkozásokról" szóló törvény módosítása, amely szigorította az egyoldalú szerződésmódosításra vonatkozó rendelkezéseket. Az OTP Bank Nyrt. a referencia értékhez viszonyított automatikus módosítás technikáját fogja a jövőben alkalmazni, mely szerint a díjak max. az éves infláció mértékével fognak változni.
Az akciós jelleggel elengedett díjakat a továbbiakban sem kívánjuk felszámítani. 2010.02.28. után - az infláció függvényében - felülvizsgáljuk ezeket a díjakat is, és a Bank valószínűleg dönteni fog a díjmentes időszak meghosszabbításáról.
Az OTP Bank Nyrt. szolgáltatásaival a továbbiakban is állunk az Ön szíves rendelkezésére, valamint biztosítani szeretnénk Önt arról, hogy bankunk üzletpolitikájában mindig kiemelt szerepet kapott Ügyfeleink bizalmának elnyerése és megtartása, a színvonalas, kultúrált és korrekt ügyfélkiszolgálás.
Tisztelettel:
xxxxxxxxxx Gabriella
OTP Bank Nyrt.
Elektronikus Banki Igazgatóság"

Kiemeltem a lényeget, valószínű... Majd mérlegelnek hogy milyen sarc lesz.. Előbb megnézik Bajnai mennyivel rövidít, aztán eldöntik mi legyen én lakfolyómmal. Szép kilátás.

:Y

[ Szerkesztve ]

Kell, vagy rakom el?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.