Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) ludsimon válasza Ariadne (#900) üzenetére


ludsimon
veterán

Értem, köszi!
Apropó, hogy hogy fent vagy ilyenkor? ;]

undefined

(#902) ludsimon válasza Ariadne (#900) üzenetére


ludsimon
veterán

Én is megyek most már aludni. :))
Holnap én is bringázni szeretnék, ha az időjárás is engedi...
Na, majd meglátjuk holnap, vagyis ma. :D

undefined

(#903) ludsimon válasza Ariadne (#900) üzenetére


ludsimon
veterán

Én is megyek most már aludni. :))
Holnap én is bringázni szeretnék, ha az időjárás is engedi...
Na, majd meglátjuk holnap, vagyis ma. :D

undefined

(#904) horvathd válasza Ariadne (#898) üzenetére


horvathd
aktív tag

Én szerintem arra gondol, hogy egy érintésérzékeny felületen kell aláírni egy stylus-szal (mint egy PDA-nál).

"The Kid just rages for a while."

(#905) Davey7


Davey7
senior tag

Szép kis kommentek keletkeztek :DDD
Majd megkérdezem a havert hogy volt,de azért írtam ezt le,mert én is tervzek nyárra kimenni dolgozni az USA-ba és ha nem kell drága, ilyen-olyan feature-ökkel megáldott kártyát csináltatni,hogy tudjak 1-2 helyen fizetni akkor nagyon örülnék.
Ha a haver tudott otp junior visa electron kártyával fizetni,akkor remélem ha most átmegyek az MKB-hoz én is tudok vele.

Az aláírást meg csak úgy említette,hogy ugye pin kódot nem kértek sehol,csak néhány helyen ezt az elektronikus aláírást.

(#906) cocka válasza Davey7 (#905) üzenetére


cocka
veterán

akkor remélem ha most átmegyek az MKB-hoz én is tudok vele.

Ha van rajta chip, akkor valószínűleg igen, ha nincs és csak egy visa electron, akkor szerintem felejtős.

(#907) Ariadne válasza Davey7 (#905) üzenetére


Ariadne
őstag

Cockához csatlakozom, szerintem sem veheted biztosra, hogy tudsz fizetni vele. Ráadásul attól, hogy a haverod egy helyen tudott fizetni, még nem biztos, hogy bárhol menni fog. Fél évi franciaországi tartózkodásom tapasztalata, nagyon változó volt, hogy a dombor MC kártyámat milyen módon fogadták el, és egyszer volt, hogy nem is nagyon akarták (illetve mondták, hogy felhívják a bankomat :D, de siettem, ezért ezt inkább hagytam)... Az USÁ-ban sem biztos, hogy jobb a helyzet, pláne egy tisztán elektronikus kártyával. :U Dombor Visát kellene váltanod, kockáztatni nem érdemes, mert az az igazi gáz, ha ott állsz, fizetned kéne valamiért, és nem tudsz. Egy ilyen nagyságrendű útnál nem hiszem, hogy oszt vagy szoroz az a 10k, amibe egy dombonyomott kártya éves díja kerül, viszont azzal legalább biztosan tudsz fizetni.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#908) cocka válasza Ariadne (#907) üzenetére


cocka
veterán

3500 Ft az hol 10k vagy a tiltás díja, mert feljelentés esetén az is feleződik.

Amúgy meg amit már korábban is leírtam a chip + dombornyomás adja a legtöbb esélyt arra, hogy majdnem mindenhol elfogadják a kártyát. Ez igencsak leszűkíti a kört, miután az mkb nem ad chipes bankkártyát. Ha még szerencsejátszani is akar, akkor meg csak az OTP jöhet szóba. :DDD Ez a tipikus szopás esete, de hát akinek igényei vannak azt meg kell fizetni. :DDD

(#909) Ariadne válasza cocka (#908) üzenetére


Ariadne
őstag

Tényleg 3500, a céges összegre emlékeztem, ott mocskos lehúzásként 10-12k is lehet egy kártya... :U
K&H-nak nincs chipes kártyája?

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#910) cocka válasza Ariadne (#909) üzenetére


cocka
veterán

Van, de ha szerencsejátszani akar, akkor a K&H úgy felejtős, ahogy van. Egyébként szóba jöhet. :) Csak az igényléshez be kell tolni 20k-t.

(#911) Davey7


Davey7
senior tag

semelyik banknál sincs olyan,hogy hűségidő igaz?

mert ahogy nézem nekem a legjobb lehetőség az lenne,hogyha átmennék az MKB-hoz mert azzal tudom használni a paypal-t.
ha meg isten adná és összejönne a nyári meló,akkor meg arra a 3 hónapra csináltatnék haverral egy közös kártyát.

a szerencsejátékot lesz*rom magasról,több eszem van annál :)) csak a vásárlásnál a fizetés a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#912) horvathd


horvathd
aktív tag

Esetleg ezt is ki lehetne próbálni: Neteller Net+ PrePaid MasterCard [link].

Egyedül a devizakonverzió kerül sokba náluk (3% + 2,5% ha a számla és a kártya pénzneme eltér), de igényelni ingyen lehet, és a vásárlás is ingyenes.

"The Kid just rages for a while."

(#913) ludsimon


ludsimon
veterán

PayPal vásárlásával melyik árfolyam számít? A deviza vételi? :U

undefined

(#914) cocka válasza ludsimon (#913) üzenetére


cocka
veterán

Deviza eladási -> bank ad el neked devizát

deviza vételi -> bank vesz tőled devizát

Innentől meg logika. :)

(#915) ludsimon válasza cocka (#914) üzenetére


ludsimon
veterán

Thx :)

undefined

(#916) horvathd válasza ludsimon (#915) üzenetére


horvathd
aktív tag

Egyszerűbb úgy megjegyezni, hogy mindig a számodra rosszabb árfolyamon történik a váltás. :)

"The Kid just rages for a while."

(#917) ludsimon válasza horvathd (#916) üzenetére


ludsimon
veterán

Igen, úgy könnyebb memórizálni. :D

undefined

(#918) concret_hp válasza horvathd (#912) üzenetére


concret_hp
addikt

hogy raksz rá pénzt itthonról?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#919) horvathd válasza concret_hp (#918) üzenetére


horvathd
aktív tag

Én konkrétan nem nyitottam még náluk számlát, de ahogy rákerestem, lehetőség van másik bankkártyával azonnal feltölteni. Ennek díja 1,75%.
Azonban ingyenesen is fel lehet tölteni úgy mint a Moneybookers-t, az Ersténél vezetett számlájukra történő utalással.
Ha a Neteller számla forintban vezetett, akkor még konverziós díj is van.

[ Szerkesztve ]

"The Kid just rages for a while."

(#920) concret_hp válasza horvathd (#919) üzenetére


concret_hp
addikt

és akkor ez mire volt jó? :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#921) horvathd válasza concret_hp (#920) üzenetére


horvathd
aktív tag

Kapsz ingyen egy chip & PIN-es dombornyomott bankkártyát.

"The Kid just rages for a while."

(#922) concret_hp válasza horvathd (#921) üzenetére


concret_hp
addikt

ja csak mire átfut a rendszeren a pénzed, buktál 4-5%ot :D
és amugy van éves díja is

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#923) horvathd válasza concret_hp (#922) üzenetére


horvathd
aktív tag

Nincs éves díja a kártyának, csak ha a Neteller számlád inaktív 15 hónapig akkor vonnak le 30 dollárt ha van miből, de egy vásárlással, feltöltéssel, újra aktív lehet.

Ahogy számoltam a Citibank is kb. 3%-os átváltási jutalákkal dolgozik (CIB 1,75%; OTP 1%), így csak egy kicsivel tűnik rosszabbnak, mint ha a bankot váltana. És elég csak akkor használni, ha a rendes kártyádat nem fogadják el.

"The Kid just rages for a while."

(#924) concret_hp válasza horvathd (#923) üzenetére


concret_hp
addikt

de ennyiért válthatsz kp-t is...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#925) horvathd válasza concret_hp (#924) üzenetére


horvathd
aktív tag

Akkor mi az értelme külföldre bankkártyát vinni?

Meg szerintem nem mindenhol tudod a Forintot beváltani.

[ Szerkesztve ]

"The Kid just rages for a while."

(#926) Davey7


Davey7
senior tag

melyik bank lenne előnyösebb nekem(egyetemista,néha egy kis ösztöndíj,meg a telefonszámlámat neten keresztül szoktam utalni).
a cibezz-t és az MKB student csomagot nézegettem. debrecenben 2 mkb ATM és egy CIB van ahogy néztem.

paypal használatára pedig egy internetkártyát szeretnék csináltatni. annak nemtudom,hogy van a díja.

(#927) concret_hp válasza Davey7 (#926) üzenetére


concret_hp
addikt

cibnél ha elég havi 2 kp felvét akkor teljesen mindegy, hogy hány atm van, mert mindből ingyenes havi 2.
cibezz sms értesítővel masszív havi 25 ft, normális netbank meg nem húznak le minden sz@rral úgyhogy ajánlom :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#928) Davey7 válasza concret_hp (#927) üzenetére


Davey7
senior tag

mkb sem rossz,mert ott ahogy néztem szinte minden ingyen van :D
a cibezz-nél meg csak az első évben ingyenes a kártya díja.

már csak az a kérdés,hogy az internetkártya mennyi az mkb-nál,mert azt így hirtelen nem találtam... holnap bemegyek és megkérdezem. ha nem lesz sok akkor szerintem az mkb lesz.

(#929) concret_hp válasza Davey7 (#928) üzenetére


concret_hp
addikt

hát nekem a kondíciós lista alapján nem úgy tűnik, hogy minden ingyen van :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#930) Flashcash válasza Davey7 (#928) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

MKB student: [link]
-ingyen bankkártya éves díj nélkül (netes illetve paypal fizetésre is alkalmas)
-havonta 2db ingyen kp felvét bármilyen belföldi automatából
-ingyen netbank
-ingyen sms kártyaőr, illetve minden vásárlás után egyenlegértesítőt is küldenek sms-ben, sms díj nélkül
-nincs havidíj
-ha átléped a 24 évet vagy megszűnik a tanulói jogviszonyod akkor is van továbblépés 28 éves korig egy kedvezményes 95FT-os csomagba

Szerintem teljesen felesleges a netes kártya hozzá, én a főkártyát használom több mint 600 tranzakcióm volt netes / külföldi vásárlás, problémamentesen.

Egyébéként a Visa netes kártya 600FT / év.

A cibezznél vigyázni kell a kártyaőrrel mert Május után már nem ingyenes az sms hanem 19FT-ot vonnak minen üzenet után.

[ Szerkesztve ]

(#931) concret_hp válasza Flashcash (#930) üzenetére


concret_hp
addikt

mármint hogy májustól nem lesz ingyen vagy hogy?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#932) ludsimon


ludsimon
veterán

Most pedig az MKB adja jobb árban az USD-t!
hogy lehet? Eddig úgy volt, hogy az OTP, nem? :U

undefined

(#933) Flashcash válasza ludsimon (#932) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ezek az webes árfolyam listák nem valós idejűek, nem pontosak, és nem is azt az árat tükrözik amin kapod a devizát.

A bankkártya kibocsátótól, az alkalmazott konverziók számától, a devizaárfolyamtól is függ, hogy mennyit fizetsz.

Más bankkal úgy a legegyszerűbb összehasonlítani, ha egymás után vásárolsz velük pl. dollárban, és pár nap múlva összehasonlítod a lekönyvelt terheléseket.

(#934) ludsimon válasza Flashcash (#933) üzenetére


ludsimon
veterán

Hoppá!!
Most vásároltam az eBay-en és 1GBP= 304,1 HUF!

Ez nemsemmi!
Még olcsóbban kaptam fontot, mint ahogy fel van tüntetve (306,3HUF-nak van feltüntetve)! :R

Hogy egyértelmű legyen, előjegyzett forgalomnál néztem meg, hogy mennyit fizettem érte forintban!
Még mindig OTP Bank!

Maradok is!
Bekapcsolatam az értesítést mindenre, úgyis tök ingyen van, akkor miért ne?

Az MKB-t meg majd amint válaszolnak e-mailen az ügyintézők megváltoztatom a beállítást, és kikapcsolom az értesítéseket, mert az 10Ft/SMS-be kerül, és ha sokat vásárolok, nem kevés pénz (Magyarán drágább, mint az OTP)!

[ Szerkesztve ]

undefined

(#935) Flashcash válasza concret_hp (#931) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Az apró betűs részt kell elolvasni.

Biztonsági SMS üzenetek a CIB bankkártyával végzett tranzakciókról (kártyafigyelı szolgáltatás) 25 Ft/hó
SMS üzenetek a bankszámlán történı terhelésekrıl és jóváírásokról (számlafigyelı szolgáltatás) 100 Ft/hó
SMS díj 19 Ft/üzenet

Az SMS díj a bank által küldött SMS-ek alapján kerül felszámításra. Az SMS díj egy összegben a szolgáltatás igénylésének napjától kezdve havonta kerül felszámításra. Akció: a Kártyafigyelı szolgáltatáshoz tartozó SMS-ek díjai elengedésre kerülnek. Az akció 2010.05.01-ig érvényes.

Ha én ezt a szolgáltatást élesben használnám a cibnél, az nálam havi 2db. kp. felvét és kb. 15 vásárlás önmagában az sms díj kb. 400FT lenne havonta.

[ Szerkesztve ]

(#936) Flashcash válasza ludsimon (#934) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Nem biztos hogy olcsóbban kaptad, ahogy az előbb is írtam ez csak egy kalkulált terhelés, a valóban fizetendő összeget majd 4-7 nap múlva könyvelik le a számládról, és ekkor jelenik majd meg a számlatörténetben, hogy pontosan mennyibe került a tranzakció.

(#937) ludsimon válasza Flashcash (#936) üzenetére


ludsimon
veterán

Rendben, már kíváncsi vagyok már rá!

Amúgy nekem általában másnapra már könyvelik, szóval ha minden igaz holnap reggel 7-8 között jön az SMS.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#938) Flashcash válasza ludsimon (#934) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ha bankkártyával vásárolsz az MKB-nál, márpedig feltételezem, hogy mással nem tudsz akkor a vásárlási értesítő és egyenleginfó 0FT / SMS, semmilyen díjat nem számítanak fel utánna. A számlaértesítő szolgáltatást (adott összeg érkezik a számlára, egyéb egyedi szűrők stb. ahol valóban 10FT/SMS) pedig teljes mértékben te konfigurálod a netbankon keresztül, és nincs rá alapban beállítva semmi. Magyarul nem kell senkit felhívnod, semmit nem vonnak tőled. De ezt már leírtam párszor, meg mások is elmagyarázták.

Ha a számlaértesítő szolgáltatást konfigurálod a netbankban és pl. beállítasz egy ilyet, hogy 100000FT feletti jóváírásokról a számlán SMS értesítést kérek. Pl. jön egy fizud havonta, akkor havi 10FT az SMS értesítés erről. De ezt neked kell beállítanod, ha semmit sem állítottál számlaértesítőre, akkor nincs semmilyen sms díj sem, ez csak egy lehetőség, amit ha akarsz használsz, ha nem állítod be akkor meg nem kapsz sms-t sem.

A bankkártya műveletekhez tartozó SMS kártyaőr az egy másik szolgáltatás és díjmentes, ha 30X vásárolsz a bankkártyáddal és 30db SMS-t kapsz erről akkor is ingyenes.

Ennél jobban már nem tudom leírni.

[ Szerkesztve ]

(#939) ludsimon válasza Flashcash (#938) üzenetére


ludsimon
veterán

Ha bankkártyával!
Itt a kulcsszó!

Nekem meg havi 20 számlás tranzakcióm van, és legalább ennyi kártyás (PayPal-al fizetés is ennek számít.)

Szóval igen, megéri, de nem nekem!

"Magyarul nem kell semmit kikapcsolnod, semmit nem vonnak tőled. De ezt már leírtam párszor, meg mások is elmagyarázták."

Ha megrendelte nekem bent az ügyintéző az értesítéseket, akkor miért ne kellene kikapcsolnom? :U

[ Szerkesztve ]

undefined

(#940) Flashcash válasza ludsimon (#939) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Nem érted még mindig. Az ügyintéző csak aktiválta a számlaértesítő szolgáltatást de nem állított be rajta semmit. Neked kell magadnak beállítanod, hogy kérsz-e valamiről SMS értesítést vagy nem.

Ide bemész a netbankba, ha nincs bepipálva semmi, akkor semmilyen számlaértesítő sms-t nem kapsz, csak a kártyaőr sms-ek aktívak, magyarul sms díjad sem lesz.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#941) ludsimon válasza Flashcash (#938) üzenetére


ludsimon
veterán

Ne nézzél már hülyének légy szíves! :W

Ha a számlaértesítő szolgáltatást konfigurálod a netbankban és pl. beállítasz egy ilyet, hogy 100000FT feletti jóváírásokról a számlán SMS értesítést kérek. Pl. jön egy fizud havonta, akkor havi 10FT az SMS értesítés erről.

Köszönöm, hogy megmondod miről is szeretnék értesítést kérni! :W
Arra talán nem gondoltál, hogy minden jóváírásról szeretnék tudni?

De ezt neked kell beállítanod, ha semmit sem állítottál számlaértesítőre, akkor nincs semmilyen sms díj sem, ez csak egy lehetőség, amit ha akarsz használsz, ha nem állítod be akkor meg nem kapsz sms-t sem.

Valóban?
Ne legyél már ennyire okos!
Most néztem meg, és ez gyárilag így volt:

Ennyit erről, éljen az OTP Bank!
Az legalább ingyen küld SMS-t a terhelésekről, és a jóváírásokról.

Fentebb pedig kiszámoltam, hogy ha 22 jóváírásról, vagy terhelésről kapsz havonta az MKB-tól értesítést ugyan ott vagy mint az OTP éves díjával, és a havi 180Ft-os havi direkt díjal.

Szerk.:

Itt van, szépen leírtam mindet.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#942) Flashcash válasza ludsimon (#941) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Nem értem mi bajod van. Már korábban ugyanezt az oldalt leírtam szövegesen hogyan éred el. Egyébként meg anyázzál máshol. :o Elég sok segítő hszt. kaptál itt de tök hiába.
[link]

Ha nem akarsz sms-eket akkor vedd ki a pipákat és készen vagy.

Nem hülyének nézlek, de ha neked ezért ügyintézőt kell hívnod akkor vetesd ki a pipákat telefonon ügyintézőn keresztül .....

[ Szerkesztve ]

(#943) ludsimon válasza Flashcash (#942) üzenetére


ludsimon
veterán

Egyébként meg anyázzál máshol.
Ki anyázott, áruld már el?
Te akarod itt megmondani nekem, hogy miről akarok értesítést kérni. :W

Nem hülyének nézlek, de ha neked ezért ügyintézőt kell hívnod akkor vetesd ki a pipákat az ügyintézővel.

Ne haragudj, de látom még mindig nem érted miről beszélek már itt oldalakon keresztül...

Az ügyintézővel azért vettem fel a kapcsolatot, mert nem tudtam beállítani az értesítéseket!
Nem tudtam belépni a menübe, és most, mikor megnéztem, mostanra sikeredett nekik kijavítani a problémát, vagy valamikor a mai nap folyamán(Nem néztem naponta.).

[ Szerkesztve ]

undefined

(#944) Flashcash válasza ludsimon (#943) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Van itt kb. 60-80 hozzászólásod már csak erről a témáról. Nem fogom egyesével végigolvasni mindet. Gondolatolvasó sem vagyok.

Senki nem nézett hülyének, az, hogy mit dumáltál az ügyintézővel, meg mit állítottak be neked ahhoz nekem semmi közöm, ne nálam reklamálj. :o

A problémád megoldódott, beállítottad.

[ Szerkesztve ]

(#945) ludsimon válasza Flashcash (#944) üzenetére


ludsimon
veterán

Ezt pedig nehezen tudom elképzelni, mikor már kitárgyaltuk, hogy a szerződés alapján:

"MobilBANKár szolgáltatás havidíj-mentesen: a bankkártya műveletekhez kapcsolódó
üzenetek díjmentesek, egyéb esetben 10 Ft/SMS
"

Kitárgyaltuk, hogy minden olyan műveletről való értesítés, ami a bankkártyával történő (ilyen pl.: KP felvét, boltban való fizetés, paypal) az ingyen van.

Itt viszont csak a bankkártya van meghatározva, vagyis a számlás tranzakciók az az egyéb esethez sorolhatóak, ami 10Ft/SMS!

"Nekem havi 20-30 terhelés van a számláról, az sms-ek díjmentesek, soha nem számláztak még érte semmit."

Akkor vagy nem vagy tisztában a fogalmakkal, vagy nem tudom. :F

undefined

(#946) Flashcash válasza ludsimon (#941) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ha a számlaértesítő szolgáltatást konfigurálod a netbankban és pl. beállítasz egy ilyet, hogy 100000FT feletti jóváírásokról a számlán SMS értesítést kérek. Pl. jön egy fizud havonta, akkor havi 10FT az SMS értesítés erről.
Köszönöm, hogy megmondod miről is szeretnék értesítést kérni!
Arra talán nem gondoltál, hogy minden jóváírásról szeretnék tudni?

Itt meg írtam egy példát hogy működik amin még meg is sértődsz és rögtön azt hiszed, hogy meg akarnak neked mondani valamit.
Persze ha az első hsz. ben leírod, hogy értem mi ez csak nálam a netbankban a menü inaktív mert gond van ezzel akkor spóroltál volna nekem pár oldalt. :)) Végülis csak 5-6 szó de mindegy.....

(#947) ludsimon válasza Flashcash (#946) üzenetére


ludsimon
veterán

Jól van na. :))
Most már remélem érthető volt.

undefined

(#948) ludsimon


ludsimon
veterán

Érvek, hogy miért érdemes diákként 24 éves korig az OTP Junior-t választani!

Mindezt havi 130Ft-ért!!
180Ft, ha kérünk hozzá számlakivonatot postázni.

Egyedül az OTPdirekt-en való utalás egy kicsit húzós, de aki nem utalgat állandóan annak nagyon megéri (én havi 1x)!

115Ft az OTP-n belüli utalás, függetlenül az összegtől.
190Ft bankon kívülre való utalás.

Mobiltelefon egyenleg feltöltés, mind a 3 szolgáltatót tudja!
Csak azért említem meg, mivel ledöbbentem, mikor láttam, hogy az MKB-nál egyedül a Pannon-t lehet feltölteni (Én pedig T-Mobile-os vagyok.)! :Y

Annak ajánlom aki keveset utalgat, viszont kell a kontroll üzenetek olcsón korlátlan mennyiség esetén is fix havidíj van, úgyhogy én most bekapcsoltam az összes ingyenes szolgáltatást. :)

undefined

(#949) ludsimon válasza ludsimon (#948) üzenetére


ludsimon
veterán

Azt elfelejtettem írni, hogy átálltam "takarékos módra", lemondtam a papír alapú számlakivonat postázását, mivel gyönyörűen pdf-be is le lehet hívni, és 50Ft-ot nekem nem ér az meg.
Ha kell akkor kinyomtatom azt, de eddig soha nem kellett...

Így januártól 130Ft-ot fizetek mindezért az egész szolgáltatásért. :))

undefined

(#950) Davey7 válasza ludsimon (#949) üzenetére


Davey7
senior tag

ezt a netbankár-ban be lehet állítani,vagy személyesen/telfonon kell ezt kérni(MKB)? mert nekem sem hiányzik a postai úton történő számla...
igaz még ma kötöttem meg a szerződést,kártyám sincs,de az elejétől kezdve minimalizálni akarom a költségeket.

és ha belépek a netbankba mindig küld sms-t ez is az ingyenek közé tartozik,ugye? belekavarodtam a beszélgetésetekbe,most akkor az mkb-nál csak azokért kell fizetni amelyek az általatok feltöltött képen be vannak pipálva? student csomagom van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.