Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) birno válasza cocka (#300) üzenetére


birno
addikt

Ez ok, a kérdés az volt, hogy a bankkártyával le lehet-e tiltani a netes vásárlást, pl. azzal, hogy érvénytelenítik a CVC2 kódját s netre csak a netes kártyát lehessen használni.

(#302) cocka válasza birno (#301) üzenetére


cocka
veterán

Azt nem a kártyatulajdonos dönti el, hogy a kártya használható-e neten vagy sem, hanem a bank.

Ha azt akarod, hogy a normál kártyát ne lehessen neten használni, akkor olyat kell kérni, nevezetesen: a CIB-től a Visa Electront.

(#303) birno válasza cocka (#302) üzenetére


birno
addikt

Ok, köszi.

(#304) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Sziasztok!

Barátnőm betöltötte a 24. életévét! :C

Namost OTP-nél van a számlavezetése, ahová jövedelem érkezik. Gondolom átrakják tempóra, de a kitétel szerint amennyiben juniorról tempóra való átállás esete forog fent, valamint jövedelem is érkezik a kártyára, havi számlavezetési díj nincs. (+ kártyadij sincs ugye)
Ezekszerint nem érdemes bankot váltani. Jól értelmezem?

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#305) cocka válasza Cyberslider (#304) üzenetére


cocka
veterán

De, mert a Tempóval röghöz lesz kötve. Ugyanis ha jól emlékszem, a 2 év számlavezetési díjmentes időszak után még kutya kötelessége nem tudom én meddig fenntartani a számlát, különben az otpnek hol lenne benne az üzlet, ha 2 év múlva felmondja?

Azért olvasd el az ide vonatkozó üzletszabályzati részt. :)

(#306) Cyberslider válasza cocka (#305) üzenetére


Cyberslider
őstag

Köszönöm válaszod, te aztán jól belerágtad magad, látom mindenre tudsz feleleni, netán ez a foglalkozásod? (költői kérdés) :D

Ennyira nem rágtam bele magam, valóban nem olvatam át betűről betűre az üzletszabályzati részt..

Amúgy magamnak is most nézek bankot, még nem volt számlám. Fontos az internetes vásárlás, + electron kártya. A CIB-et néztem ki, úgy tűnik az a legjobb, 220+kötelező kártyainfó 50ft = 270 + kártyadíj 1400+800 ~ 5500/évre jön ki, és ezért kapok 1 számlát, electron és netkártyát + neten is használhatom. Ha jól értelmezem...
Tetszik, mert az átutalások sem vészesek, és kp felvételnél is max 4500 a sarc.

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#307) Chaser


Chaser
titán

Mondjatok már egy olyan bankot, ahol lehetőleg ingyenes a számlavezetési díj, netes ügyintézés, havi 1-2 kp felvétel, és nem mellesleg megbízható. Túl sokat akarok?:) Az OTP-vel tele van a fakkom.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#308) cocka válasza Cyberslider (#306) üzenetére


cocka
veterán

és kp felvételnél is max 4500 a sarc.

Hol olvastad ezt? Saját ATM-ből fix 100 idegenből fix 250, saját bankból max. 5000. (idéztem a díjszabásból az árakat)

(#309) cocka válasza Chaser (#307) üzenetére


cocka
veterán

Ilyen bank nem létezik.

Ahol feltételek nélkül ingyenes a számlavezetés az az Ella és a Raiffeisen. DE!

Ami miatt egyik sem ajánlható: Ellánál 6800-at kell előre kicsengetni, azonkívül nincs saját ATM-je, tehát a min. kp. felvét díja 189 Ft és tudomásom szerint nincs ingyen egy kp. felvét sem.

Raiffeisennél netbankért egyszeri 2000-et kell csengetni, de minden más qrva drága. Pl. netbankban indított átutalás 150-200 Ft körül van. Minden kp. felvét 220 Ft. Tehát összességében sokkal drágább mint azok a számlák, ahol vonnak x mennyiségű számlavezetési díjat és a tranzakciókért csak egy jelképes összeget számolnak fel.

A Raiffeisenes számla csak egy valamire jó: befizetni rá, meg bankkártyával költeni róla, minden másért fizetni kell.

(#310) Chaser válasza cocka (#309) üzenetére


Chaser
titán

Pedig létezhetne:)
OTP-nél elkérnek x forint számlavezetési díjat, éves kártyadíjat, ennek fejében ha kp-t veszek ki az 400ft körül van, ha utalok 200 körül, régen volt havi 1 v 2 ingyenes kp felvét, már rég nincs. Havi 1x veszek ki pénzt általában, így az jó is volt anno. Valamelyik reklámban hallottam fél füllel, hogy sok minden ingyenes náluk, talán erste vagy cib :F

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#311) Cyberslider válasza cocka (#308) üzenetére


Cyberslider
őstag

04_magan_bankszla_080728.pdf: [link]

Idézek: Készpénzfelvétel bankfiók pénztárból: 0,20 % min. 400 Ft, max. 4500 Ft

Érdekes, hogy a bankkártya kondíciós listában valóban 5000Ft van megemlítve. Akkor ezt most én sem értem.

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#312) Ariadne válasza Chaser (#310) üzenetére


Ariadne
őstag

A Citibanknak van most ilyenje, de ennek feltétele, hogy talán 150.000 Ft havonta menjen hozzájuk. Bár egyébként nem hallottam dicsérni a szolgáltatásaikat sosem... :U

Ajánlom a PSZÁF honlapján a termékösszehasonlító táblázatokat megnézni, minden bank benne van, nagyon jól látszanak a különbségek, meg a hasonlóságok is.

CIB-nél van olyan csomag (netes), amiben sok minden ingyenes, szerintem erről hallhattál.klikk

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#313) Integra


Integra
titán

a raiffeisen sunyiban elkezdte számlázni az sms értesítéseket.....
LOL

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#314) Cyberslider válasza Chaser (#310) üzenetére


Cyberslider
őstag

Unicredit... hm?

Kártyákkal kapcs.: UniCredit ATM felvétel: Díjmentes (csak betéti kártyánál!)

Privát bankszámla ; 199Ft/hó+15Ft, de átutalások 0.05% min 80Ft,stbstb..(igy se rossz)

Vagy:
Unicredit nonstop bankszámla 449/hó

mely esetén ingyenes:
+eseti forintátutalás telefonon, interneten vagy Home Bankingen keresztül;
+állandó forintátutalás bankon belülre és bankon kívülre;
+csoportos beszedések terhelése (közüzemi számlák kiegyenlítése);
+havonta 2 alkalommal díjmentes készpénzfelvételi lehetőség bármely belföldi bankjegykiadó automatából;
+egyszeri belépési díj nélküli Internet Banking szolgáltatás;
+Cirrus Maestro bankkártya első éves díját elengedjük;
+sávos, látra szóló kamatozás.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#315) cocka válasza Chaser (#310) üzenetére


cocka
veterán

Ha maradtál az ezer éves lakosságiban akkor még szerencséd is van, mert a semmi ott csak 290 Ft-ba kerül. Ha hozzászámolom a netbankot is akkor csak min. 339 Ft. Marha olcsó. Ha tempós vagy, akkor meg 368 körül van.

Én azért jöttem el tőlük, mert netbankos átutalás min. 110 meg 180 Ft. Hát nehogy már.

ennek fejében ha kp-t veszek ki az 400ft körül van, ha utalok 200 körül,

Ha kp.-t veszel ki ATM-ből akkor az 0.49%+49 Ft, ha idegen ATM-ből az 750 Ft. A pénztári viszont lehet, hogy tényleg 400 körül van.

Ha utalsz akkor bankfiókban asszem tényleg alapjáraton valami 220 Ft + x %. De pontosan meg kell nézni a díjszabásban.

Ha objektíven kellene dönteni, akkor attól függ mire kell a legtöbbször, ha szubjektíven, akkor CIB. :) Ha okosabb netbankot akarsz, akkor is CIB. :D

Egyébként a cibnél megvan az, hogy mindenkinek havi 1 kp. felvét bármely ATM-ből ingyenes.

(#316) Chaser


Chaser
titán

Kösz a tipeket mindenkinek, utánuk nézek :R

#315 cocka: Ált 50-60k-t veszek ki, de mikor 20k-t vettem ki, a netes számlán pár nap múlva ott is volt, hogy kp felvét: 4xx ft.
Igazából arra kell, hogy legyen amire a fizu megy:) Átlag havi 1 kp felvét, tehát ezért lenne jó, hogy 1 ingyenes legyen. Néha-néha utalok neten keresztül, de ált inkább személyesen fizetek be kp-t, mer' az ingyen van adott x banktól-x bankig, meg 1ből ott van. Ahol csak lehet, ott kártyával fizetek. Szóval elsődleges az lenne, hogy 1 kp felvét ingyen, minimális számla/kártyavezetési díj, meg olcsó net bank, amit általában csak arra használok, hogy ellenőrizzem mennyi van a számlán, esetleg megérkezett-e egy adott utalás

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#317) cocka válasza Chaser (#316) üzenetére


cocka
veterán

A 20k-t bankból vetted ki vagy OTP-s ATM-ből?

A cibnél minden lakossági ügyfélnek van havi 1 ingyenes kp.felvét.

219 Ft a legolcsóbb számla díja. A kártya az 1400 Ft.

A netbank mindenkinek ingyen van. Csak OTP-éknél divat érte díjat felszámolni, meg még egy-két kisebb banknál jellemzően sima lakossági számláknál.

Ja és 3 hónap után feltételek nélkül igényelhető dombornyomott kártya, már ha szükséged van rá, nekem elég volt a dombornyomásmentes MC is. :)

(#318) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Hát én is a CIB-et tudom ajánlani mert olcsó, az utalások se drágák, ha kiveszed a lóvét keveset kell fizetni, (több millánál nem mindegy hogy 5 v. 10e) a netbank is ingyen van, a számlafigyelő sms 50ft/hó. Jövő7en megyek megkötni :D

Cocka: unembossed csak cibezz-re van igaz? Mert muszálj netkártya, ez még jó lenne, a dombornyomott meg drága. Úgyhogy nálam Visa electron + netkártya lenne elkülönített számlával. Szvsz ez a legjobb megoldás. Már amit kivettem belőle :)

#311-re vélemény...?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#319) Chaser válasza cocka (#317) üzenetére


Chaser
titán

OTP-s ATM-ből, csak abból veszek ki pénzt, más automatánál még drágább.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#320) cocka válasza Cyberslider (#318) üzenetére


cocka
veterán

(több millánál nem mindegy hogy 5 v. 10e)

Ennek asszem technikai akadálya van cibes atmeknél. A napi kp.felvételi limittől függetlenül egyszerre max. 200k vehető fel 1 atmből.

a számlafigyelő sms 50ft/hó

A kártyafigyelő ennyi, a számlafigyelőt külön kell még hozzá megrendelni, ha az is kell ami 400 Ft/hó. Így ha mindenről kell sms az 450 Ft/hó.

unembossed csak cibezz-re van igaz?

A netbank felkínál nem cibezz-es unembossed MC-t is, a díjtételekről viszont megkérdezném a CIB24-et, mert az nincs leírva sehol, de gyanítom, hogy az is 1400 Ft.

Mert muszálj netkártya

Muszáj? Nem erőszak a disznótor. Az unembossed használható neten is, az a kártya van beregisztrálva a paypalra a netkártyám mellé.

a dombornyomott meg drága

Igen, relatív. Az OTP-nél 4000 meg 650-féle feltételnek tegyél eleget, itt meg elég csak a 3 hónapos ügyfél mivoltod és 3500.

Hacsak nem hordod magaddal külföldre is a kártyád, akkor kell dombor, egyébként felesleges.

(#321) Cyberslider válasza cocka (#320) üzenetére


Cyberslider
őstag

Én is igy gondolom. Neten ugyan nem sokat vásárolnék, de nem árt. Ezért végülis jó lehet az unembossed.
Mert ugye 2 kártyánál (electron+net 1400+800= 2200Ft), vagy dombor 3500Ft, vagy Unembossed (1400?) tehát ezzel jönnék ki a legolcsóbban. Nem mintha olyan nagy összeg lenne a másik kettő..

Jah, a számlafigyelőt elírtam. A net kártyához csak a kártyafigyelő a feltétel ahogy olvastam.

De ha csak 1 kártyám van (unembossed v. dombor), hogy lehet megoldani azt hogy elkülönített számlaszámom is legyen? Hisz csak 1 számlán van akkor a pénz nem? Amihez a kártya tartozik. A net kártyában pont ez a poén, hogy elkülönített számla tartozik hozzá, ezért biztonságosabb..

sok a kérdés de ez az egész nekem nagyon új :R

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#322) Chaser


Chaser
titán

Ez ha jól értelmezem havi 149ft-ba kerül, havi 1 kp felvét ingyen van, netbankért külön nem kell fizetni.
Feltételei: 1. legalább 50k-s fizu rá havonta, az oké
2. Minimum 2 db megbízás tetszőlegesen kombinálva az alábbiak közül
- csoportos beszedési megbízásra vonatkozó felhatalmazás vagy
- minimum 1000 Ft állandó átutalási megbízás teljesítése vagy
- CIB Internet Bankon megadott, minimum 1000 Ft eseti átutalási megbízás teljesítése.
Ebből ha a harmadikat választom, azt jelenti hogy bárkinek küldhetek 1k-t és le van tudva? Ami ugye díjmentes is, csak azt nem értem még pontosan, hogy bármelyik bankba, vagy csak Cib-be?

szerk: És hozzá ez a kártya..ennek van külön még díja?

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#323) Cyberslider válasza Chaser (#322) üzenetére


Cyberslider
őstag

1400ft/év

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#324) cocka válasza Cyberslider (#321) üzenetére


cocka
veterán

De ha csak 1 kártyám van (unembossed v. dombor), hogy lehet megoldani azt hogy elkülönített számlaszámom is legyen?

Erről hosszasan folytattam régebben privátbeszélgetést egy kedves fórumtársunkkal, akitől dióhéjban a következőket tudtam meg.

A kérdésre az a válasz, hogy sehogy. Még egy számlát akartam én is a meglévő mellé, kártya és minden egyéb nélkül, de csak devizaszámlát vagy megtakarításit tudsz mellé kérni. Előbbihez nem feltétlenül kell kártya tartozzon, utóbbihoz elvileg nem tartozik kártya, gyakorlatilag lehet MC electronicot igényelni, de értelme kb. 0.

Ha nem akarsz sem devizaszámlát, sem megtakarításit a meglévő mellé, akkor csak úgy lehet másik számlád, ha igényelsz egy második bankkártyát is. Mondjuk arról nem szól a fáma, hogy mi van akkor ha nyitsz egy normál bankszámlát, bankkártyával, utána igényelsz egy másik kártyát elkülönített kártyaszámlával, majd az első kártyádat leadod a bankban. Ez végül is az lenne, amit akartam, csak a kártya nem a megfelelő számlához tartozna. :)

(#325) Szólista


Szólista
senior tag

Sziasztok!

Otp lakossági folyószámláról váltanék valami hasonlóra.A mostani számlával/kártyával (6-8 éve nyitottam)nem tudok neten fizetni,ehelyett kellene.
Erre használnám:átutalás,csop.besz.megbiz.,netes vásárlás alkalmanként,telefon feltöltés,internetes ügyintézés.Rendszeres jövedelem nem jön számlára,havonta szoktam befizetni.
Sajna már elmúltam 40 is.
Erre kérnék javaslatokat.

Elöre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#326) Ariadne válasza Szólista (#325) üzenetére


Ariadne
őstag

Feljebb jópár hszben leírták már, kis visszaolvasás segít. Egyébként ha csak netes vásárlás miatt váltanál, akkor elég csak kártyát váltanod az adott banknál, nem kell feltétlenül bankot is váltanod - a számla és a kártya két külön dolog.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#327) Szólista válasza Ariadne (#326) üzenetére


Szólista
senior tag

A kártyaváltáshoz azt mondták,hogy számlát is kell váltanom. :F
Visszaolvastam,de a Cib-nél is akkor kedvezményes a havidij ha a fizut ráutalják.De ez nálam nem lehetséges.Ezért is kértem segitséget,hátha van kedvezöbb lehetöség mint az Otp.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#328) Ariadne válasza Szólista (#327) üzenetére


Ariadne
őstag

Otpnél is lehet bármilyen számlához kérni webkártyát, vagy a normál helyett egy dombornyomott Visát vagy Mastercardot, és akkor tudsz neten fizetni. ;)

Mondjuk egyébként szinte minden bank olcsóbb, mint az Otp, szerintem...

A CIB alap lakossági számlájánál is olcsóbb a havidíj pl, mint az Otp-nél, legalábbis amikor én átjöttem, így volt. A kpkivét kivételével minden olcsóbb volt, az alap számlatípusokat figyelembe véve.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#329) Szólista válasza Ariadne (#328) üzenetére


Szólista
senior tag

Miután régi folyószámlám van,amit már nem forgalmaznak ezért kellene számlát is váltanom szerintük.Majd személyesen utána érdeklödök.

Köszönöm. :R

Nem vagyok normális. Na és?!

(#330) Ariadne válasza Szólista (#329) üzenetére


Ariadne
őstag

Hmm, ez érdekes. Nekem úgy a '90es évek közepétől volt lakossági folyószámlám náluk, máig is megvan, azóta volt már mindenféle kártyám hozzá, nem kellett módosítani. :F Monduk már nem használom egyáltalán, csak pont netes fizetésre. :)

Szóval ha nem akarsz bankot váltani, emiatt nem lesz muszáj.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#331) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Remélem ez a megfelelő topik a kérdésem számára :)

A rövid story a következő;
Rendeltem fotós felszerelést az USA-ból. (megbízható hely)

Noh most; a csoamgomat kint a USPS (USA posta) -val lett feladva.
Itt Mo.-n ezt kifogja nekem házhoz hozni?
Lehet butát kérdezek; de a USPS-nek és a UPS-nek van köze egymáshoz? :B
..vagy az országba érkezés után átadják a Magyar Postának?

Az USPS honlapján nyomonkövetem a csomagom.
Sajnos angolul nem beszélek,de nyilván 1-2 dolog számomra is egyértelmű. Noh de; miért jelenik meg 3x is Magyarország?

A csomagom;

-Delivered Abroad, November 04, 2008, 1:32 pm, HUNGARY
-At Foreign Delivery Unit, November 04, 2008, 7:17 am, HUNGARY
-Arrived Abroad, November 02, 2008, 10:18 pm, HUNGARY
-International Dispatch, October 30, 2008, 12:03 pm, ISC MIAMI FL (USPS)
-Acceptance, October 29, 2008, 6:45 pm, TAMPA, FL 33618

Ha vki lefordítaná pontosan megköszönném. :R
Köszönöm előre is a segítséget!
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#332) Szólista válasza Ariadne (#330) üzenetére


Szólista
senior tag

Utána érdeklödtem az otp-nél,dombornyomott kártya nem lehetséges(több ok miatt),átváltás más folyószámlára nem éri meg.De szerintem a CIB-nél is hasonlók a feltételek,max olcsóbb a havidij.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#333) runner 125 válasza runner 125 (#331) üzenetére


runner 125
nagyúr

Senki srácok?!
Vagy talán rossz helyen tettem fel a kérdésem?! :O
Fontos lenne,vki segítsen legyen szives.
Köszönöm :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#334) Kraptor válasza runner 125 (#331) üzenetére


Kraptor
őstag

Hát elég rossz helyen:) De itt a válasz:

USPS Unites States Postal Service (Amcsi posta, ugyanaz mint náluk a Magyar posta)
UPS Uinted Parcel Service ("futárcég")

Neked a Magyar posta fogja kiszállítani vagy lehet, hogy még a vám elötte befoglalja és Vám+Áfát kell majd még fizetned:)

-Kézbesítették, November 04, 2008, 1:32 pm, HUNGARY
-Magyar Postára megérkezett, November 04, 2008, 7:17 am, HUNGARY
-Megérkezett Mo-ra, November 02, 2008, 10:18 pm, HUNGARY
-Elindítva nemzetközileg, October 30, 2008, 12:03 pm, ISC MIAMI FL (USPS)
-Csomag felvétel, October 29, 2008, 6:45 pm, TAMPA, FL 33618

(#335) Ariadne válasza Szólista (#332) üzenetére


Ariadne
őstag

Ezt nem igazán értem, hogy lehet, hogy nem lehetséges dombornyomott kártya. Megvannak a feltételei, ha teljesíted, adják. Webkártyát is lehet kérni bármelyik számlához, azzal is tudsz neten fizetni.
A feltételeket érdemes megnézni a bank honlapján, a kondíciós listákban, CIB-nél legalábbis semmi súlyos nincs...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#336) runner 125 válasza Kraptor (#334) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi.
Netes váráslás kapcsán gondoltam h megfelelő topik lehet ez..
Köszi még egyszer!
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#337) Szólista válasza Ariadne (#335) üzenetére


Szólista
senior tag

Dombornyomott kártya feltételeit sajna nem tudom teljesiteni. :( Webkártyát az én lakossági folyószámlámhoz nem lehet kérni,ez van.Ezt a folyószámlatipust már nem lehet ujonnan nyitni.A CIB-et néztem,jobbak a feltételei.A jövő héten elmegyek személyesen megérdeklödöm.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#338) sziking00


sziking00
csendes tag

halika
szeretnék bankszámlát nyitni ehez szeretnék segitséget
18 elmultam, vaterázni szeretnék tehát nincs fix jövedelem rá.
ezenkivül még fizetni szeretnék boltba a kártyával, (tesco,plus , stb....)
alacsony havi és kártyadijas számlát szeretnék
már sokat néztem de már belezavarodok
elöre is köszönöm a segitséget :R :R :R :R

(#339) Ariadne válasza Szólista (#337) üzenetére


Ariadne
őstag

Cib-nél az online számlacsomag egész jó link, már ha megteheted, hogy menjen oda jövedelem. Ha nem, akkor a normál is jó. Netkártya kondíciók, ezek meg a bankkártyák.

A webkártya jóval olcsóbb, mint egy dombor Mastercard vagy Visa, mert ez utóbbiaknak elég húzós éves díja van minden banknál. Remélem találsz megfelelőt. :)

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#340) Flashcash válasza sziking00 (#338) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

[MKB student]

-220ft/hó a számlavezetés díja
-ingyen visa electron kártya
-24 éves korig lehet használni a számlacsomagot, hallgatói jogviszony kell hozzá
-2 ingyen kp. felvét havonta bármilyen belföldi atmből
-ingyen netbank
-ingyen kártyaművelet sms infók
-paypal is működik vele
-50ft/hó-ért devizaszámla is nyitható hozzá

[ Szerkesztve ]

(#341) sziking00 válasza Flashcash (#340) üzenetére


sziking00
csendes tag

33 vagyok, akkor ez nemjó
bocsi ez kimaradt :W

(#342) Flashcash válasza sziking00 (#341) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

A 18 elmúltam miatt azt hittem még diák vagy. :)

(#343) sziking00 válasza Flashcash (#342) üzenetére


sziking00
csendes tag

sajnos nem :(
egyéb ötlet?
tényleg csak vaterázni kéne meg vásárolni vele, lehet hogy havonta csak pár ezer ft menne rá....

(#344) Szólista válasza Ariadne (#339) üzenetére


Szólista
senior tag

Itt néztem én is,a normál és az online között dúl a harc. :D
Köszönöm a segitséget. :R

Nem vagyok normális. Na és?!

(#345) cocka válasza sziking00 (#343) üzenetére


cocka
veterán

Raiffeisen alapszámla okoskártyával. (kifejezetten arra való, hogy kártyával vásárolj, akár neten, akár normális posnél) Másra nem jó, mert az átutalást, pénzkivétet a 0 Ft számlavezetési díj fejében kegyetlenül megsarcolják.

(#346) sziking00 válasza cocka (#345) üzenetére


sziking00
csendes tag

köszike
de sajna nemtalálom mennyit von le ha automatábol veszek ki pénzt :(

(#347) cocka válasza sziking00 (#346) üzenetére


cocka
veterán

220

(#348) Padam


Padam
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg az OTP-nel van szamlam, de szeretnek valtani.

26 eves vagyok, igy a student dolgok kizarva. :-(

Amik fontosak:
- netes vasarlasi lehetoseg (PayPal, EBay)
- kulfoldon is tudjam hasznalni
- elektronikusan tudjak utalni, illetve figyelni a penzugyeimet

Mit ajanlotok ahol nem egy vagyon, ha masik bank automatajanal veszek ki penzt es tudjak ezeket a szolgaltatasokat?

MKB-rol mi a velemenyetek? Az tuti, hogy van itt Budaorson. :)

[ Szerkesztve ]

(#349) Ariadne válasza Padam (#348) üzenetére


Ariadne
őstag

Budaörsön van minden. :D Amiket felsoroltál, azt minden bank tudja, és hát ugye ha netbankolsz, akkor nem is kell, hogy legyen közel fiók - ha jó, akkor gyakorlatilag sosem kell bemenned. ;) A fizetés attól függ, milyen a bankkártya, amit kérsz a számlához, ez megint egy külön dolog a folyószámlától.

Talán a Citibanknál meg esetleg Unicreditnél van olyan, hogy más automatájából sem drágább felvenni, de teljesen biztos nem vagyok benne, nézd meg a kondíciós listáikat a honlapjukon.

Ajánlani meg a Cibet tudom, nekem beváltak. Citiről elég rosszakat hallottam, Unicredit meg passz.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.