Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) ludsimon válasza cocka (#649) üzenetére


ludsimon
veterán

Értem.
Akkor meg mindig jobban járok, ha junior extra-t megrendelem.
Nem kavarok, mert ha nem működik a paypal-lal akkor cseszhetem.

undefined

(#652) cocka válasza ludsimon (#650) üzenetére


cocka
veterán

Nem akarok undok lenni, de szerintem senki nem fogja helyetted kiszámolni. Ott vannak a díjtételek fehéren-feketén. Venni kéne a fáradságot, kiírkálni a rád vonatkozó vagy esetleg majd rád vonatkozó részeket és mérlegelni.

Ágyba ne vigyük neked a reggelit? :DD

(#653) Flashcash válasza ludsimon (#639) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

5-6 oldalt értelmezni nem bonyolult. Az első oldalon egy normál folyószámla költségei vannak, a 4. oldalon külön ki van emelve a student meg a 24-28 év közötti karrier csomag összes díjtétele. Az előbbi 0FT/hó a másik pedig 95FT/hó.

(#654) ludsimon válasza cocka (#652) üzenetére


ludsimon
veterán

Bocs, de telefonon nem tudok mindent.... Tudom, hogy hülyének néztek, de pdf-et nem tudom megnyitni.
Este meg fogom nézni mindet. :R

undefined

(#655) ludsimon válasza Flashcash (#653) üzenetére


ludsimon
veterán

Átnézegettem, de most nincs sok időm, de már látom, megtaláltam a student csomagot, és eddig ez a nyerő!

Biztos képes Paypallal együttműködni?

undefined

(#656) ludsimon


ludsimon
veterán

Többiek hozzászólásaira meg annyit, hogy talán azért Hol nyissak folyó-/bankszámlát? a topic címe, hogy az ilyen tudatlanoknak, mint én segítsenek, de hát én ezt már megszoktam, ha pénzről van szó, akkor Magyarországon ez természetes hozzáállás, lehülyézni a másikat...

Persze azért jöttem ide, megkérdezni, mert gondoltam léteznek még normális segítőkész emberek, de tévedtem.. :(

Nincs sok időm átnézegetni mindent, ellenben veletek, "topic lakókkal" szemben, akik elvileg tudják mi a jó, és mi nem.

Köszönöm a segítőkész hozzáállást, ezaz PH! fórum, csak így tovább!
Lassan kialakul bennem a PH!-s sötét oldala.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#658) tkazmer válasza ludsimon (#656) üzenetére


tkazmer
addikt

Nincs sok időm átnézegetni mindent, ellenben veletek, "topic lakókkal" szemben, akik elvileg tudják mi a jó, és mi nem.
nyilván, vannak itt "topic lakók", akik egész nap az összes magyar bank hirdetményét nézegetik, kívülről fújják az adatokat, összehasonlításokat, elemzéseket végeznek, hogy utána az így szerzett adatokat egy fórumban a hozzád hasonló embereknek ingyenes segítséget nyújtsanak.
hát nem barátocskám, el vagy szálva de nagyon. valóban adnak/adunk néha tanácsokat, de nehogy már azt várd el akárkitől is, hogy majd helyetted átböngészi az összes banki hirdetmény mind a 30 oldalát, aztán felméri a te igényeidet, végül ajánl egy számlacsomagot. nem tudom, hol és hogyan éltél eddig, de jobb, ha hozzászoksz: azért, hogy valamit megtudj, bizony tenni is kell valamit.
az érvelést még folytathatnám, de nem teszem, megyek vissza hirdetményeket böngészni, hiszen a PH sötét oldalát erősíteni kell. azért ha az úri kedved úgy tartja, esetleg azon bankok hirdetményeibe, amelyekhez javaslatokat kaptál, kukkants bele te is, lehet, hogy sok és fontos érdekes információra bukkansz :K

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#659) cocka válasza ludsimon (#656) üzenetére


cocka
veterán

Van egy mondás:

"az éhezőnek ne halat adj, hanem tanítsd meg halat fogni"

Nincs több hozzáfűznivalóm. :D

(#660) ludsimon


ludsimon
veterán

Nem tudom miért kell ilyen hangnemben válaszolni. :O Ez inkább a hozzászóló szegénységi bizonyítványát írja le...
Nem személyeskedtem, és nem névre szólóan fogalmaztam.

De nem baj, kértem moderátort.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#661) #41635072 válasza ludsimon (#660) üzenetére


#41635072
törölt tag

A mi hsz-eink csak annyira voltak sértőek mint a te hsz-ed.
Most mire is kértél modit?

Egy kérdés: Gondolom azt nem lehet megcsinálni, hogy forint alapú folyószámlára rakok eurót és fontot. Csak mert van itthon pár ilyen nemű papíros. :D

(#662) horvathd válasza #41635072 (#661) üzenetére


horvathd
aktív tag

De lehet, a bankod örömmel elvégzi a konverziót, és forintként írja jóvá a számlán.

"The Kid just rages for a while."

(#663) ludsimon


ludsimon
veterán

Most volt egy kis időm, és átolvastam az MKB Bank Student csomagot, nagyon jó ajánlatai vannak, és elvileg tud akkor Paypal-al is működni.

Holnap elmegyek, és nyitok akkor egy ilyet.

Flashcash, kösz a segítséget.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#664) #41635072 válasza horvathd (#662) üzenetére


#41635072
törölt tag

Jah, azt gondoltam, de devizaként nem lehet felrakni ugye?
Az lett volna a jó, ha nem kell elmenni a bankig vele. Mondjuk elvileg fater megveszi tőlem jövő hónapban... :D

[ Szerkesztve ]

(#665) Shy válasza cocka (#633) üzenetére


Shy
tag

Na megjött a válasz az OTP-től, sokkal okosabb nem lettem:

"Köszönettel vettük Bankunkhoz küldött levelét.

Tájékoztatjuk, hogy 2009. április 3-án kihirdetésre került "A hitelintézetekről és pénzügyi vállalkozásokról" szóló törvény módosítása, amely szigorította az egyoldalú szerződésmódosításra vonatkozó rendelkezéseket. Az OTP Bank Nyrt. a referencia értékhez viszonyított automatikus módosítás technikáját fogja a jövőben alkalmazni, mely szerint a díjak max. az éves infláció mértékével fognak változni.
Az akciós jelleggel elengedett díjakat a továbbiakban sem kívánjuk felszámítani. 2010.02.28. után - az infláció függvényében - felülvizsgáljuk ezeket a díjakat is, és a Bank valószínűleg dönteni fog a díjmentes időszak meghosszabbításáról.
Az OTP Bank Nyrt. szolgáltatásaival a továbbiakban is állunk az Ön szíves rendelkezésére, valamint biztosítani szeretnénk Önt arról, hogy bankunk üzletpolitikájában mindig kiemelt szerepet kapott Ügyfeleink bizalmának elnyerése és megtartása, a színvonalas, kultúrált és korrekt ügyfélkiszolgálás.
Tisztelettel:
xxxxxxxxxx Gabriella
OTP Bank Nyrt.
Elektronikus Banki Igazgatóság"

Kiemeltem a lényeget, valószínű... Majd mérlegelnek hogy milyen sarc lesz.. Előbb megnézik Bajnai mennyivel rövidít, aztán eldöntik mi legyen én lakfolyómmal. Szép kilátás.

:Y

[ Szerkesztve ]

Kell, vagy rakom el?!

(#666) cocka válasza #41635072 (#661) üzenetére


cocka
veterán

Természetesen ha nem forintot fizetsz be forintszámlára, akkor devizavételi árfolyamon konvertálnak.

(#667) #41635072 válasza cocka (#666) üzenetére


#41635072
törölt tag

És ha azt akarom hogy megvegyék tőlem a külföldi pénzt, akkor a deviza vagy a valuta vételi oszlopot kell néznem?

Bocs a láma kérdésekért, de e téren nem nagyon vagyok jártas. :R

(#668) ludsimon


ludsimon
veterán

Azt meg tudja nekem valaki mondani, ha OTP számlára akarok pénzt betenni/befizetni postán keresztül mennyi összeget számol fel a posta?

Sehol nem találom. :U
Az OTP-s díjszabást megtaláltam.

undefined

(#669) tkazmer válasza #41635072 (#661) üzenetére


tkazmer
addikt

szerintem az eurónak nyugodtan nyiss egy euroszámlát (cibezznél elvileg asszem ingyen van), és ha elég eurót befizetsz (3-400 most a limit), akkor elég jó kamatokkal le tudod kötni. ha nincs ennyi euród, akkor meg csinálj egy euro értékpapír számlát + egy ebrokert hozzá (cibezzel az is ingyenes), és vegyél belőle valamilyen euróban denominált befektetési jegyet. vásárlási jutalék nincs, az eladási jutalék pedig az euro pénzpiacinál (ami gyakorlatilag biztosan hoz évi pár százalékot) 0.5€.
fontnál már nem nagyon van ilyesmi ajánlat, azt lehet, hogy jobban megéri, ha konvertálod valamivé és úgy fekteted be.

#668) ludsimon
elvileg a posta olyan, mint egy ATM, tehát szerintem olyasmi összeget számolhat fel az OTP, mintha ATM-nél fizetnél be pénzt.

(#663) ludsimon
az MKB-nál eddig még csak jó kiszolgálássan találkoztam, mégha számomra nem is voltak jók a kondíciói, az ügyfelekhez (potenciális ügyfelekhez) való hozzáállásuk példás.

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#670) ludsimon válasza tkazmer (#669) üzenetére


ludsimon
veterán

Akkor ez ugyan így van gondolom, ha kiveszek is.
Köszi! :R

undefined

(#671) ludsimon válasza tkazmer (#669) üzenetére


ludsimon
veterán

Higgadt, nyugodt környezetben volt most egy kis időm körülnézni.
Elég messze van tőlünk az MKB bank, úgyhogy maradok az OTP-nél, és átolvasva a szerződést, nem drága.

Junior Light-al van nekem, ami díjmentes.
11 Ft/SMS - csak jóváírásokról kérek

Számlavezetési díj, bankszámlakivonat postázással, ingyenes.

Szóval én most havonta "csak" az SMS értesítésekért fizetek, minden más ingyen van, átutalások és a pénzfelvétel persze pénz, de hol nem?

Még ha jövőre bejön nálam a 450Ft-os éves kártyadíj, még akkor is ez a 2. legolcsóbb bank az MKB után.

Erről legalább tudom, hogy tuti Paypal compatible. :))

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

undefined

(#672) #41635072 válasza tkazmer (#669) üzenetére


#41635072
törölt tag

Euróm kevéske van, inkább fontom van.
Lehet inkább beváltom. Szóval ott a devizát vagy a valutát kell nézni? :R

(#673) tkazmer válasza ludsimon (#671) üzenetére


tkazmer
addikt

otpnél a kp felvét elképesztően drága, míg a legtöbb helyen havi 1-2 alkalommal bármilyen automatából lehet ingyen felvenni. emiatt én az otp-s kártyámat már régen csak fizetésre használom.
jóváírások helyett lehet, hogy jobban jársz, ha a terhelésekről kérsz, mert akkor tudod, hogy egy adott vásárlás vagy kp felvét után még mennyi marad a számládon.

(#670) ludsimon
ha kiveszel, akkor mindenképpen így van (volt is már belőle problémázás elégszer, hogy miért hárítja a posta a banki költségeket a vevőre), ezért gondoltam, hogy valószínűleg befizetésnél is hasonlóan lehet.

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#674) cocka válasza #41635072 (#667) üzenetére


cocka
veterán

Amennyiben csupán pénzváltást akarsz, akkor a valutaárfolyam oszlopot kell nézni. Valuta = készpénzt készpénzre cserélsz. Minden más eset amikor számlával kapcsolatos a tranzakció az deviza.

(#675) #41635072 válasza cocka (#674) üzenetére


#41635072
törölt tag

és ha kézpénzt viszek be de folyósítani akarom a számlámon, akkor már deviza?

(#676) ludsimon válasza tkazmer (#673) üzenetére


ludsimon
veterán

Szerencsére én 1 hónapban jó, ha 2x veszek fel. :)
Inkább beteszek pénzt postán, de azt havi 4-5x.

Te melyik banknál vagy, és melyik csomagban?

undefined

(#677) Ariadne válasza ludsimon (#660) üzenetére


Ariadne
őstag

Ne haragudj, de hiába vagyunk topiklakók, nem vágjuk fejből az összes bank összes kondíciós listáját, de tudunk segíteni abban, hol találod meg. Időt meg szánsz rá, ha fontosnak tartod. Szerintem fontos, és érdemes szánnod bokros teendőid között pár órát erre... Kiírod, milyen költségek a fontosak neked, és kiírod a két-három szóba jöhető kondíciós listából, hol mennyi - és kész, máris megvan, melyik a legjobb _neked_. Most viszont azt látom, hogy csak kapkodsz ide-oda, egyszer egyik tetszik jobban, aztán a másik, közben meg sem nézted alaposan. :N Plusz tíz életévem tapasztalatával mondom, hogy szánj rá időt, érdemes. ;)

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#678) ludsimon válasza Ariadne (#677) üzenetére


ludsimon
veterán

Én kérek elnézést mindenkitől, attól függetlenül, hogy rögtön hülyének néztetek, mert nincs időm végigolvasni a hsz-eiteket, volt 2 percem végigolvasni mindent, ezalatt csak gyorsan átfutottam rajtuk.

Most már tudom, maradok az OTP-nél, mert havidíj meg ilyenek nincsenek, csak jövőre lesz évi 450Ft. 37,5Ft/hó.
11Ft/SMS az értesítés, és ennyi.

MKB Student persze még kedvezőbb, de szerintem nem érdemes rá annyi időt kidobni, amennyit spórolnék vele, jóformán csak a jövő évben 37,5Ft-os összeget tudnám úgyis megspórolni. :))

[ Szerkesztve ]

undefined

(#679) Ariadne válasza ludsimon (#678) üzenetére


Ariadne
őstag

Azért azon érdemes lenne elgondolkodnod, hogy ha mindenki szembe jön, akkor lehet te mész rossz irányba... :U

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#680) ludsimon válasza Ariadne (#679) üzenetére


ludsimon
veterán

:B :))

undefined

(#681) Chaser válasza tkazmer (#673) üzenetére


Chaser
titán

Én most a K&H-nál vagyok, emelt szintű elektronikus számlacsomagban, most havi 600ft, ebben benne van 4kp felvét saját automatából -más bank automatájából se nagy összeg-, korlátlan számú utalás bármilyen belföldi bankba: ingyenes. Kártya díja: ingyenes. Az erste reklámját láttam valamelyik nap, hogy 1ft* számlavezetési díj van, ha legalább 100k van a számlán, ha jól tudom 2 kp felvét ingyen van, de utalások is? Ezt nem találtam meg.

szerk: *akarom mondani 0ft :B

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#682) cocka


cocka
veterán

elvileg a posta olyan, mint egy ATM, tehát szerintem olyasmi összeget számolhat fel az OTP, mintha ATM-nél fizetnél be pénzt.

Ezt erősen kétlem. A banki befizetéseket a legritkábban szokás sarcolni, a kifizetéseket annál inkább.

Ha számlára akarsz befizetni postán keresztül, azt elvileg a rózsaszín csekken teheted meg, ami ugyebár banki átutalásnak minősül a posta szemében, szerintem erről inkább a postát kéne megkérdezni.

Mellesleg megoldás: keresel egy OTP-t és befizeted ott az tuti ingyenes és azonnali.

Junior Light-al van nekem, ami díjmentes.

Jó, hogy ismételsz. :D

11, akkor T-mobilera kéred? :D

átutalások és a pénzfelvétel persze pénz, de hol nem?ű

cibezz: 2 ingyen felvét bármely belföldi atmből és minden irányban ingyenes az átutalás meg a beszedési megbízás. Jobb mint az otp 190 Ft-os átutalási díja. :D

ludsimon: Nehogy már nekünk linkeld az otp kondíciós listákat, mikor szerintem én pl. többször olvasgattam összességében mint ahányszor te valaha fogod. :D :P

És azt is tudom, hogy paypali kompatibilis a kártya, mivel anno használtam is vele.

és ha kézpénzt viszek be de folyósítani akarom a számlámon, akkor már deviza?

Számlára kerül, tehát deviza.

(#683) ludsimon válasza cocka (#682) üzenetére


ludsimon
veterán

Hát barátom nagyon tévedsz. :)
A postán ugyan úgy lehúzza a kártyámat, ha felveszek, ha beteszek.
Semmilyen rózsaszín csekk nincs.

Nem, valószínű Orange-ra 11Ft. :W
Barátom, Te nagyon el vagy szállva magadtól.
Nem kellene okoskodni, főleg, hogy halvány lila fingod nincs miről beszélsz.
Mellesleg azonnal rajta van a számlámon a befizetett pénz.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#684) horvathd válasza ludsimon (#676) üzenetére


horvathd
aktív tag

Szerencsére én 1 hónapban jó, ha 2x veszek fel. :)
Inkább beteszek pénzt postán, de azt havi 4-5x.

Akkor jó ha tisztában vagy ezzel:

1. Készpénzbefizetés
1.1.OTP ATM-jein keresztül 210 Ft***
1.2. a Magyar Posta hivatalaiban POS-en keresztül 153 Ft+0,26%/tranzakció

"The Kid just rages for a while."

(#685) Khaal válasza tkazmer (#634) üzenetére


Khaal
őstag

K&H munkavállalói csomag nem játszik, mivel a cégnek OTP-s a számlája.
Az emelt szintű elektronikus számlacsomag viszont nem tűnik rossznak, 600.- / hó és ebben benne van 4 atm pénzfelvét, éves kártyadíj, összes belföldi netes utalás, csoportos beszedési megbízások, valamint csak 10ft / sms.
OTP-nél most 26ft / sms, első 3 csoportos beszedésiért fizetnem kell és csak 2 kpfelvét ingyenes, azon kívül ki tudja tényleg meghosszabbítják-e az akciókat feb. 28 után :(((

K&H netbankjáról milyenek a vélemények?

Erste-n kívül tudtok még mondani más bankot ahol értelmes kamatok vannak lekötött devizára (GBP és EUR)?

Plusz lenne egy hülye kérdésem: deviza lekötéshez mindenképp kell fenntartani egy deviza folyószámlát is?

(#686) ludsimon válasza horvathd (#684) üzenetére


ludsimon
veterán

:Y
Jó sok lóvét lehúz a Magyar Posta.
Otp fiókban teljesen ingyenes a kézpénzfeltétel, illetve a befizetés?
Bocsi, de megint telefonról vagyok, nem tudom megnézni. :)

[ Szerkesztve ]

undefined

(#687) horvathd válasza ludsimon (#686) üzenetére


horvathd
aktív tag

Befizetés ingyenes.
Fiókban pénzfelvétel kártyával (pénztárnál): 50 Ft + 0,45%, max. 2000 Ft
Kártya nélkül: 530 Ft

"The Kid just rages for a while."

(#688) ludsimon válasza horvathd (#687) üzenetére


ludsimon
veterán

Köszi a gyors reagálást, és köszi a megértésed!

undefined

(#689) horvathd válasza Khaal (#685) üzenetére


horvathd
aktív tag

Én nem láttam másol magasabb deviza kamatokat, de a legtöbb helyen nincs (még) számlavezetési díja a devizaszámálknak. Az Ersténél ez 1,5 EUR/hó. A számlán lévő összegtől függhet, hogy megéri-e.

Én úgy tudom, hogy a lekötés után is meg kell lennie a devizaszámlának. Én sem tudtam addig megszönetni a Raiffeisennél az egyik forintszámlámat, amíg még volt róla indított lekötés.

"The Kid just rages for a while."

(#690) Ariadne válasza ludsimon (#683) üzenetére


Ariadne
őstag

Azért halkan mondom, cocka picivel régebb óta jár erre nálad, és többször _alaposan_ átnézett sok kondíciós listát, szóval egy kicsivel több tisztelet elkelne felé, meg elgondolkodni azon, ki is van elszállva magától... :U
Pláne úgy, hogy alap dolgokról sincs fogalmad, és azt várod, hogy mi keressük ki neked, mert 18 éves létedre nincs időd rá... :W

Postán ha pénzt veszel ki, az jóval drágább mindig, mint egyébként, ugyanis nem rendes pénzkivétnek számít, hanem külön tarifája van. Lásd posta honlapja... :U És a betét is pénzbe kerül, viszont a saját bankfiókban ingyenes.

Ha kpt akarsz kivenni, legolcsóbb ATM-ból, a fiók ehhez képest horribilis. ATM-ből kivét pedig attól függ, milyen a kártyád, neked valszeg 25Ft +0,45%.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#691) ludsimon válasza Ariadne (#690) üzenetére


ludsimon
veterán

Értem, ok.

undefined

(#692) Chaser válasza Khaal (#685) üzenetére


Chaser
titán

"K&H netbankjáról milyenek a vélemények?" Jó :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#693) ludsimon válasza Ariadne (#690) üzenetére


ludsimon
veterán

Tegnap jó, ha 10 nyugodt percem volt, akkor írogattam ide este, tegnap pörgős napom volt, telefonról csak néha fel-felnézegettem, de Te biztos jobban tudod, hogy mennyi időm volt. ;)
Hagyjuk.
Nem fogom részletezni tegnap mennyit kellett rohangálnom.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#694) Ariadne válasza ludsimon (#693) üzenetére


Ariadne
őstag

Akkor például várhattál volna pár napot, amíg lesz időd... Na mindegy, a te dolgod, csak fel tudom húzni magam, amikor valaki úgy jön ide, és különösen ebben a topikban jellemző, hogy nem olvassa el a neki linkelt dolgokat alaposan, és azt várja, hogy mi böngésszük ki helyette, hogy mi is az ideális neki, és amikor nem tesszük, még neki áll feljebb. Azért egy fórum nem egészen így működik, szerintem... :U

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#695) ludsimon válasza Ariadne (#694) üzenetére


ludsimon
veterán

100x elnézést kértem, de úgy látom, hogy tök fölösleges volt.
De azt is leírtam vagy 5x, hogy telefonról pdf-et nem tudom megnyitni.
Legközelebb akkor írok, ha lesz időm.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#696) Khaal válasza horvathd (#689) üzenetére


Khaal
őstag

K&H-nál van most eurónk és fontunk is, de a folyószámla díja most már több mint amit a lekötött betét kamatozik (0.25% Hol élnek ezek? :W )

Úgy néz ki elő kell vennem a számológépet, hogy dönteni tudjak:
Lekötött betét kamatja - számlavezetés díja - k&h-s számla megszüntetésének és a pénz átvitelének költsége (esetleg kihagytam valamit?)

Szerintetek hogy lehetne a legolcsóbban megúszni? Kiveszem valutában kpban, vagy átutaltatom devizában? Forintra váltani gondolom nem érdemes, mert az euro meg az angol font se túl erős jelenleg, bár forintra meg ugye sokkal jobbak a kamatlábak. Kockáztatni se akarok, szóval a befektetési alapok se játszanak. Tanácstalan vagyok :O

(#697) cocka


cocka
veterán

ludsimon:

Beégtem. :DD Nem járok postára bankügyeket intézni.

Ha valami kínom van vagy bemegyek a bankba vagy cib24, ha épp nincs a közelben netbank.

Maradj is az OTP-nél jó lesz az neked. :DDD

Hasonló jó modort kívánok neked az ügyintézők részéről is.
(posta-otp csodálatos fúzió :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#698) Ariadne válasza ludsimon (#695) üzenetére


Ariadne
őstag

Na jó, ez egy elég meddő vita, részemről ennyi, majd válaszol a kérdéseidre, akinek van kedve és ideje másnak kikaparni a gesztenyét. Mindenesetre a nagy arc és a pökhendiség helyett érdemes valamivel illedelmesebben és visszafogottabban beszélned/írnod, ha azt akarod, hogy segítsenek neked mások. Ja és a segíteni nem egyenlő a helyetted elvégeznivel. Ennyi, viszlát.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#699) Ariadne válasza Khaal (#696) üzenetére


Ariadne
őstag

A pontos költségek pontos összegek ismeretében a kondíciós listában megtalálhatóak a bank honlapján.
Ami még ötlet: mindkét devizásat ott nyitott forintra áttenni, és onnan elkölteni/kivenni, és azt is megszüntetni? Számla megszüntetésnek ha jól tudom, nincs költsége, normál OTP-s forint folyószámlánál legalábbis nem volt.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#700) ludsimon válasza Ariadne (#698) üzenetére


ludsimon
veterán

Még te vagy megsértődve? :DD

Ezzel a hozzászólással értelmét veszti ez a topic.
Lehetne akár zárni is...

undefined

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.