Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6401) Tamoo válasza macikos (#6400) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A lényege az egésznek: Hiába vagy izmos ha nem látszik.

(#6402) Ijk válasza Kassadin (#6399) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az exem nem tudott főzni, de apukája olyan bitang jó pörköltet készített hogy pár év alatt fel is jött vagy 20 kiló;]

Zomb€€: Vagy ha megkérdezik kokszolsz-e.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6403) Kassadin válasza Ijk (#6402) üzenetére


Kassadin
addikt

Konklúzió: Szerezz egy jól főző apóst! :D

(#6404) Zomb€€ válasza macikos (#6400) üzenetére


Zomb€€
őstag

Szerintem az izmosság jelző faktor első lépcsője amikor már megkérdezik, hogy mennyivel nyomsz fekve :U

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#6405) Ijk


Ijk
nagyúr

Hagyjátok már macikost. Eddig úgy gondolta, hogy 100kg-tól kezdődik az ember, mára ezt az elképzelést 80kg-ra szelídítette;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6406) Kassadin válasza Ijk (#6405) üzenetére


Kassadin
addikt

Még 1-2 superbody, s eljutunk a 60-ig. YES! ;]

(#6407) Ijk válasza Kassadin (#6406) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egyébként rohadtul nem értem miért jó ez az agyonszálkásított, csokibarnára bekent test:F
Ha erre a képre nézek akkor elkap a röhögőgörcs, ellenben egy ilyenre meg azt mondom hogy csodás forma.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6408) God Vazzeg válasza macikos (#6400) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Véleményem ebben a témában:

1. igaza van Macinak, a testépítés a minél nagyobb esztétikus izomtömeg felépítése, nem a 60kg csiszolgatása.
2. igaza van Bubee-nak is, mivel hiába 130kg valaki, ha értékelhetetlen az izomtömege, mivel fedett. Testépítésnek ez nem nevezhető, ezek inkább gyúrósók...
3. az én véleményem szerint mindenki döntse el mit akar, és aszerint rendezze a lehetőségeit, hogy mit akar elérni az életben, és arra legyen büszke amit elért, mindegy hogy 60kg lepucolt fazon, vagy 140kg tömeg. A lényeg hogy elérte, és legyen BOLDOG az életben, mivel ez egy olyan sikerélmény ami előre viszi az életben!

Leültem :R

(#6409) macikos válasza God Vazzeg (#6408) üzenetére


macikos
addikt

Túl diplomatikus vagy. Viszlát! ;]

(#6410) Zomb€€ válasza macikos (#6409) üzenetére


Zomb€€
őstag

Meg csaja is van ... :(

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#6411) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Én is hozzászólnék a témához. Én az aranyközépút híve vagok.
A totális izomagy nem az én stílusom, de mellesleg a csajoknak sem jön be!
Viszont szálkás fogpiszka sem jó.
Egy jó példa, milyen az etalon.

http://m.blog.hu/as/astoriafitness/image/breast_red_web.jpg

Kérdésem is lenne. Mi a leg hatékonyabb, a mellizomnak a nyak felé terelése? Mármint, ilyen "gorillás" mellizomnak mi a titka? Mert hiába edzek vagy 8 féle mellgyakorlattal, de egyikkel sem tudok oda a mell fenti-középső részére edzeni... :W

(#6412) Tipo16V válasza megint én (#6411) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

hát azért ez elég szálkás :U

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#6413) Tomics válasza megint én (#6411) üzenetére


Tomics
addikt

Tökéletes genetika + kox :U
Ezt átlagember nem tudja elérni, legalábbis ilyen formában. Soha.

PH! addikt since 2004

(#6414) God Vazzeg válasza megint én (#6411) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Sima padon teljesen nyakra engedd a rudat, utána 30 fokon is, majd áthúzás, vagy tárogatás 30 fokon.. Van még pár gyaki, de ezek az alapok, 8 év edzésmúlttal kellene már ismerned ezeket :D

Ez a forma nem rossz, én is kibékülnék egy hasonlóval, de nem egyszerű ez, bár én is még csak 11 éve edzek :D

(#6415) Pukii válasza megint én (#6411) üzenetére


Pukii
senior tag

Nekem felül kb ilyen szerü, de alul jóval kevésbé telt, felsö rész titka szerintem a tárogatás, minnél mélyebre kell engedni, az nyujtja a mellizmot, szerintem, persze akinek olyana genetikája, annak teljesen mindegy :((

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#6416) Gaboman válasza Jimy83 (#6366) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Köszönöm!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#6417) Woodslave válasza Kassadin (#6380) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miért, fejlődsz? Sajnos itt főképp kilóban, de leginkább centiben mérhető a fejlődés, pláne ha 60 kilós vagy, mert ott még azzal se nagyon tudod áltatni magad, hogy zsír le izom fel...
Én nem lábazok (gondolom ezt ki lehetett már találni) mert egyrész lusta vagyok, másrészt qrvára nem érdekel, csak az hogy nagy karom legyen, harmadrészt így is vastagabb mint a felsőrészem. Ma ültem a kocsiban és benyomtam 2 snickerst és éreztem hogy elkezd feszülni a nadrágom combban meg seggben. MI lenne ha még guggolnék is :D

Egyébként a guggolás nagyon jó gyakorlat, meg a karod is nagyobb lesz tőle, de attól még hogy te guggolsz (vagy bárki) nem hiszem hogy te mondjuk testépítő vagy ( :)) :DD ) aki meg nem lábazik az meg egy köcsög. Most azt mondod hogy nem ezt mondtad, de ez jön le.
Na kötöszködés OFF, olvassuk el amit God írt, morzsoljunk el egy könnycseppet. Ő izmos neki csak igaza lehet :R :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6418) Tamoo válasza megint én (#6411) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A melle már túl izmos :D

Na bicepszezek egyet, a lényeg hogy kar legyen!!!

[ Szerkesztve ]

(#6419) God Vazzeg válasza Woodslave (#6417) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Halljátok szavamat HIV-eim :DDD

(#6420) Xirtam


Xirtam
veterán

Srácok egy kérdés, tömegnövelés alatt ehetek puffasztott rizst? :R

(#6421) Tomics válasza Xirtam (#6420) üzenetére


Tomics
addikt

Miért ne ehetnél? Ha bírod az ízét és sokat le tudsz belőle nyomni akkor nyugodtan. Bár tömegnövelésnél célszerűbb finomabb/zsírosabb kajákat enni hogy élvezd az ízeket.

PH! addikt since 2004

(#6422) Xirtam válasza Tomics (#6421) üzenetére


Xirtam
veterán

Nasi miatt gondoltam! :D :R Am, szilva vagy barack lekvárral! :C

[ Szerkesztve ]

(#6423) Kassadin válasza Woodslave (#6417) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem tudtam, hogy nem lábazol, de most már értem, miért vagy ilyen vehemens a témában. A lekezelő, paraszt stílusodat meg otthon hagyhatnád, én nem így diskuráltam veled, de tőled ezt már megszokhattam. Mindegy, hagyjuk.
Legyen nagy a bicepsz, csak az számít. :K

[ Szerkesztve ]

(#6424) Ijk válasza megint én (#6411) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez éppen hatalmas izomtömeg, alaposan leszálkásítva. Ezekután már csak arra vagyok kíváncsi mi számít "totális izomagynak"?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6425) tzahola válasza Ijk (#6424) üzenetére


tzahola
csendes tag

Nekem a melle kicsit szintolgyanús (esetleg photoshop).

(#6426) kovsol válasza megint én (#6411) üzenetére


kovsol
titán

na majd otthon megnézem ezt a csókát, itt a meló helyen valamiért nem hozza be a képet

May the Force be with you!

(#6427) macikos válasza megint én (#6411) üzenetére


macikos
addikt

LOL, ez aztán tényleg elérhető :D 1 millióból jó ha 1 ember tud így kinézni 10 év edzésmúlttal+koxxal. Ennyi.

tzahola: Ebben semmi synthol nincs.

Voltam a körzetinél a vérképemmel. A májamnál voltak rossz értékek. SE GOT (ASAT) és SE GPT (ALAT) 2,5-szerese a normálisnak.

Orvos azt mondta, hogy a májam nagyon odavan. Egyből megkérdezte: "szed valami testépítőt?"

Persze. Napi 2x1 Ronnie Coleman és 3x1 Flex Wheeler :W

[ Szerkesztve ]

(#6428) P00By válasza macikos (#6427) üzenetére


P00By
nagyúr

Én beteg vagyok csütörtök óta, szerda reggel voltam vérvételen látszik rajta, h már akkor bennem volt ez a vírusos fertőzés. A májamnál nekem mindig rossz értékek vannak, nem szereti a gyogyókat amiket szedek, de hatóanyagilag nincsen alternatíva :D Ez van. Nem 3x1-et kell a Kólmenből? :F :D

[ Szerkesztve ]

(#6429) macikos válasza P00By (#6428) üzenetére


macikos
addikt

Tényleg B+! Én meg csak 1 dobozzal váltottam ki :W :D

Amúgy az orvosnak fingja sincs ezekről az SE GOT, SE GPT értékekről, csak mivel máj, akkor alap, hogy oda a májam meg ki kell venni, stb. és ugye a fehérje az oka. A legrosszabb hogy ugye most anyámék is nekem estek, hogy tönkreteszem magam, meg hogy dobjam ki a fehérjét mert meghalok.

macikos: Legalon-t írt fel. Kiváltom 1300 forintért, erre nézem, ilyen máriatövis lófasz kivonat, homeopátiás lószar :W Még jó hogy csak a 30 szemest vettem. Biztos fog használni...

[ Szerkesztve ]

(#6430) Tamoo válasza macikos (#6427) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Orvos azt mondta, hogy a májam nagyon odavan. Egyből megkérdezte: "szed valami testépítőt?"

az gáz... és mit "javasolt"?
Az még nem is furcsa szerintem, hogy tőled megkérdezte... Az már inkább, hogy tőlem is megkérdezte már vagy 3orvos akinél voltam, pedig én aztán relatíve sehol se vagyok... Amikor utoljára néztek vérképet valami fehérje érték volt magas, pedig az égvilágon semmi kiegészítőt nem használtam akkor és a húst se vittem túlzásba (értsd: csak ünnepnapokon ettem csirkemellet :D).

(#6431) Woodslave válasza Kassadin (#6423) üzenetére


Woodslave
nagyúr

majd te mondod meg hogyan kommunikáljak :K :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6432) Ijk válasza macikos (#6427) üzenetére


Ijk
nagyúr

Vigyázni kell a háziorvosokkal, mert ha meglátják hogy izmosabb vagy az átlagnál, akkor rögtön bekarikázzák a kartonod, hogy fokozottan veszélyeztetett. Nekem is azt mondta amikor utoljára voltam májusban, hogy nagyon jó ha valaki kétajtós szekrénynek néz ki (én esetemben ez a kijelentés már magában vicc kategória), de nem egészséges. Persze az hogy 6 emberből 5 bevonszolja az elhízott seggét, és nem sikerül egyetlen egészségügyi értéket úgy kimérni náluk ami megközelíti az előírást, az nem számít.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6433) nepszter1


nepszter1
addikt

Srácok most az izomláz akkor jó vagy rossz ? Mert mióta edzek a mellebe mindig van a tric is de elég gyakran szokott a hátamba is lenni a lábamról ne is beszéljünk 5napig van izomlázam . De gondolom már megbeszéltétek ezt de nem baj felrakom újra a kérdést . Mert elolvastam ez a srága kapszulát amit bunny írt érdekes azt mondom .

(#6434) macikos válasza nepszter1 (#6433) üzenetére


macikos
addikt

Annyiból rossz, hogy kellemetlen érzés (már akinek...), de egyébként nem kell vele foglalkozni. A baj akkor van, amikor sokan edzés után várják az izomlázat és ha nincs, akkor úgy érzik, hogy nem volt jó az edzés. Tehát legközelebb kétszer annyit fognak edzeni vagy pedig másnap lemennek és ráedzenek. Ez a ráedzés megy akkor is ha van izomláz.

(#6435) szőröscica válasza nepszter1 (#6433) üzenetére


szőröscica
addikt

Alapvetően nem rossz szerintem. Azt mondják, hogyha edzed a szív- és érrendszered, akkor csökkenhet az izomláz mértéke, hisz jobb lesz a keringésed.

Nekem kb. 2-3 napig szokott tartani.

Egyébként váll-hát volt ma, nagyon jó volt, rég edzettem ilyen faszát.

(#6436) SzlobiG válasza macikos (#6434) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nálam már sajna ez van nem érzek izomlázat másnap, vagy ha érzek is minimális régebben meg meghaltam főleg lábnál pedig erőltetem a súlyokat normálisan leedzek lehet itt az ideje megint a változtatásnak.:U

(#6437) Tomics válasza Kassadin (#6423) üzenetére


Tomics
addikt

Tajgetosz pozitív lettél... :)

PH! addikt since 2004

(#6438) headhunter válasza macikos (#6429) üzenetére


headhunter
addikt

Legalon 70, zöld dobozos?

Tavaly én is ezt kaptam, 100 szemet betoltam, utána határértéken belülre kerültek a *-ok. :Y

Koleszterin szinted, normál érteken belül van?

Pár link :

[link]
[link]
[link]

(#6439) mocsanisi válasza macikos (#6427) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Annó nekem is magasak voltak valamilyen májenzim értékek, illetve a kreatinin szint volt magas. Aztán nem tudom mi lett :D Majd lehet elnézek énis.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6440) Bibby válasza nepszter1 (#6433) üzenetére


Bibby
addikt

Miért, mit gondolsz mit tudsz tenni ellene? :)
És mit írt a mi jó bánnink? Mert én eddig a könyvről sem hallottam,de ha érdekes akkor mondd el nekünk is.

Ελευθερια η θανατος

(#6441) nepszter1 válasza Bibby (#6440) üzenetére


nepszter1
addikt

megedzett izmot másnap és akár még napokig érezni fogjuk, de ez nem feltétlenül
izomláz, ami van, hogy egy idő után már nem alakul ki, de nincs is jelentősége. Tévhit,
hogy izomlázra szükség van.

Igazából nekem semmi bajom nincs az izomlázzal . Csak egy kicsit kezdek kételkedni magamba haver kb 1év alatt elért annyit mint én de erőben ilyen kis zömök testalkatú de 100kg és a fekvenyomásba már 90kgnál tart én meg 100al nyomom egy kicsit aggaszt hogy ő oda se figyel a kajákra semmi , fehérje se megy edzés után . Kicsit zavar a dolog de nem tudok mit tenni ellene bár az vígasztal hogy felhúzásba sehol sincs még , a hát meg tök gyenge . Nade nem baj ez van motiváció a számomra.

(#6442) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Csak kar legyen, az a lényeg [link] (újabb semmitmondó kép, csak hogy ne lógjak ki a sorból :D )

(#6443) SzlobiG: Már nem nagyon van hova :((( nem erre tervezték a bőröm, de majd megreklamálom.

[ Szerkesztve ]

(#6443) SzlobiG válasza Tamoo (#6442) üzenetére


SzlobiG
félisten

Repedezel széjjel. ;]

(#6444) Jojo5 válasza macikos (#6427) üzenetére


Jojo5
őstag

Lol! :D
Amikor először mentem vérvételes+vizeletes cummóra nekem is rossz volt a GOT meg a GPT értékem minden más okés...

A dokim hápogott 2 hónap múlva újra... akkor már jó volt... megnyugodott én meg reflexből nah ez jó hír... akkor már hivatalosan is egészséges vagyok és koxolhatok ? :U :DDD

Ijk: vicces, de az én dokim még nincs ellene a gyúrásnak, de amikor elhintettem, hogy a tápkiegeken túl mást is kéne nyomni akkor olyan "agymosást" kaptam az esetleges addikcióról, hogy sohase lesz elég ha teljesítményt érek el meg miért kell "megerőszakolni" az emberi határainkat... azán

Tamoo: az előző képed jobb volt... :))

;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6445) Kassadin válasza Tamoo (#6442) üzenetére


Kassadin
addikt

Rohadjon meg a befőtted. :)

(#6446) kovsol válasza Tamoo (#6442) üzenetére


kovsol
titán

nekem a csuklyámnál is ki van repedve, sőt tiszta véraláfutás szokott lenni néha edzés után a csuklyámnál
de egy jó ideje leálltam vele, pedig már szépen ment a 15 ismétlés 150kg ba is vállvonogatásnál, de a vállam meg nem nő így igen szarul festene a dolog

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6447) Márk01 válasza macikos (#6427) üzenetére


Márk01
tag

Ebben az a poén,hogy ezeket a megemelkedett értékeket egy kemény edzés hatására kialakult izomszövet sérülés is kiválthatja,de pl.az is,ha zsíros,"szemetet" eszel.

===============================================================

(#6448) tzahola válasza Márk01 (#6447) üzenetére


tzahola
csendes tag

Lefogadom, hogy macikos edzésnap után ment a vérvételre - azért lettek magasabbak az értékei az átlagnál mert ilyenkor a májnak le kell bontania a vérbe került, terheléstől elroncsolódott izomfehérjéket.

Bár mondjuk nála a zsíros kaját sem lehet kizárni ;]

A vizelet kreatininszintje is magasabb szokott lenni; az pedig a magasabb fehérjetartalmú táplálkozás miatt van.

[ Szerkesztve ]

(#6449) Jojo5


Jojo5
őstag

(#6450) tzahola válasza kovsol (#6446) üzenetére


tzahola
csendes tag

Nekem is mindig véraláfutásos a csuklyám, de azért mert guggolásnál megnyomja a rúd recés része. Vállvonogatást meg nem szoktam mert így is elég vastag a nyakam, nem akarok Markus Rühl lenni :O ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.