Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6501) Jimy83 válasza Kassadin (#6478) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Merre lehet tölteni/olvasni ?

(#6502) macikos válasza Jimy83 (#6501) üzenetére


macikos
addikt

(#6503) Kassadin válasza Jimy83 (#6501) üzenetére


Kassadin
addikt

"Edző válaszol oldalra felmész(ha nincsen fiókod, akkor regelsz), és le tudod tölteni pdf formátumban."

(#6504) tzahola válasza macikos (#6502) üzenetére


tzahola
csendes tag

Aztán vigyázzatok, nehogy izmosak legyetek tőle ;]

(#6505) macikos válasza tzahola (#6504) üzenetére


macikos
addikt

Én nem leszek, én már az vagyok ;]

(#6506) tzahola válasza macikos (#6505) üzenetére


tzahola
csendes tag

Akkor neked már késő... Ettől féltem :O

(#6507) ForexGuru válasza macikos (#6502) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"
-El vannak csúszva a hasizmaim egyik oldalon, mit tegyek?
Először próbáld meg kézzel visszatolni. Ha nem megy, próbáld meg gumikalapáccsal.

-Hogyan csináljam meg a tumixot/habzik a turmixom, mit csináljak?
A turmix megcsinálása rohadt bonyolult, talán még anyád se tudja. Mindnyájan
jobban jártunk volna, ha ugyan ezt nem is tudja, de tudta volna legalább azt, hogy
mire jó a koton. Ha habzik, ne csinálj semmit, csak nézd, amíg elfogy a hab. Addig
képzeld azt, hogy felnőtt vagy és sörözöl.

-Mennyire árt a cigi/pia/drog?
Nem foglalkozunk szellemi fogyatékosokkal, kérlek azonnal távozz, és kérj bocsá-
natot anyádtól. Esetleg beszélj meg vele egy utólagos abortuszt.

"

biztosan jó könyv ;]

(#6508) Manitou válasza macikos (#6505) üzenetére


Manitou
addikt

Testépítőt szed? :U

;]

(#6509) macikos válasza Manitou (#6508) üzenetére


macikos
addikt

Nem. Most napi 2x1 Justin Bieber-t fogok szedni hogy bejöjjek a csajoknak :D

Voltam kozmetikusnál, leszedte a szőröm. Röpke 3 óra alatt megvoltam :D Most már csak valami izom kellene rám, hogy jól is nézzek ki :D

(#6510) Boxer001 válasza macikos (#6509) üzenetére


Boxer001
veterán

Voltam kozmetikusnál, leszedte a szőröm.
Mi történt? Rájöttél, hogy nem elég a sok wallpaper?

(#6511) ForexGuru válasza macikos (#6509) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

jó hogy télen jösz rá :DDD

(#6512) Tomics válasza macikos (#6509) üzenetére


Tomics
addikt

fújbazme

PH! addikt since 2004

(#6513) Woodslave válasza macikos (#6509) üzenetére


Woodslave
nagyúr

képet :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6514) Jojo5 válasza tzahola (#6497) üzenetére


Jojo5
őstag

ezt ismerősömnek mond aki a vonat elé ugrott pár napja... :(
1 hónapja töltötte be a 18. életévét.... :W

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6515) Shummo


Shummo
aktív tag

Myproteines TAURINrol van valakinek véleménye tapasztalata? kb 10 ft / g körül jönne ki.

(#6516) Tomics válasza Jojo5 (#6514) üzenetére


Tomics
addikt

az szomorú.
előtte állt az egész élet. lehet tudni mi miatt?
a legnagyobb gyávaság ilyet tenni, és ezzel tönkrevágta a családját, barátait.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#6517) Bibby válasza Tomics (#6516) üzenetére


Bibby
addikt

Hja kérlek, a mai tizenéveseknek olyan problémái vannak hogy azt fel sem tudod fogni. :U

Ελευθερια η θανατος

(#6518) Jojo5 válasza Tomics (#6516) üzenetére


Jojo5
őstag

Senki sem tud semmit sajnos....FB-n kiírta, hogy "hát.. akkor viszlát" és ugrott... :(
Mindenki akivel beszéltem erről azt mondta, hogy a srác most élte kb. a fénykorát...
A szülei... khm úgy rendezték le, hogy "flegmán" dobtak 1 sms-t az ofőnek, hogy már nem fog iskolába menni mert meghalt... ha ez igaz akkor erről van 1 véleményem... :(((
Sajnos mindenki azt mondja, hogy a családjától elszigetelődött\sohase tartott jó kapcsolatot az elvált szüleivel...
Szóval mindenki értetlenül áll az események előtt... :(

Én az az ember vagyok aki el sem tudja képzelni azt az élethelyzetet, hogy ilyen dologra "vetemedjek"...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6519) szőröscica válasza Jojo5 (#6518) üzenetére


szőröscica
addikt

A szülőket meg lehet érteni valahol, nem valószínű, hogy egy ilyen tragédia után még az iskolába akarnak járkálni....

Szörnyű a dolog, de a srác hülye volt. Én egyetlen öngyilkost sem tudok igazán sajnálni.

(#6520) Boxer001 válasza szőröscica (#6519) üzenetére


Boxer001
veterán

Én se tudom őket annyira sajnálni, saját döntése volt, ennyi.

(#6521) Jimy83 válasza Jojo5 (#6518) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Mikor 18 voltam egy osztálytársam , szintén ugrott . Senki se tudta hogy vajon miért , állítólag ugyanúgy tanult olvasott még este . Reggel még elpakolta a sulis cuccokat a táskába , csak épp felfele indult el .
Meg nem lehet mondani hogy mi zajlott abba az emberbe is amiért ezt csinálta.

(#6522) Kidus válasza macikos (#1380) üzenetére


Kidus
őstag

Megneztem :U :)

Assuming Control

(#6523) Kassadin válasza Bibby (#6517) üzenetére


Kassadin
addikt

Ennyi.

(#6524) megint én


megint én
őstag

Egy kis segítséget kérnék...
Mitől van az, hogy szinte minden létező ízületem recseg, ropog amikor mozgatom? Legfőképpen a jobb térdem. volt olyan, hogy simán séta közben is minden egyes lépésnél kattant egyet. Pedig minden edzés előtt nagyon odafigyelek a bemelegítésre.

Ez az öngyilkosság amúgy szerintem csak a fejlettebb országokra jellemző, más a szociális értékrend. Ha kudarc, akkor halál. Egy olyan ember aki küzdött már az életéért az szerintem nem lesz öngyilkos. Persze vannak extrém esetek, pl egy katona aki ha nem lövi fejbe magát akkor az ellenség kezére kerül és megkínozzák, stb... De pl egy afrikai gyerek akinek a napi kajálása nincs megoldva, az nem fog azon töprengeni, hogy öngyilkos legyen. Ő benne sokkal jobban él az életösztön. (Legalábbis szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#6525) Woodslave válasza Bibby (#6517) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K de legalább időben kiszállt, mielőtt találkozott volna mondjuk a munkanélküliséggel, romló frankárfolyammal, (forintkamattal ízlés szerint) gyerekek nyűgével, lakás elvesztésével stb.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6526) Tamoo válasza megint én (#6524) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Mondjuk hogy hidegben edzel az sem tesz túl jót bemelegítés ide vagy oda. (bár én is ropogok sok helyen, ízületvédő se igazán változtatott a dolgon)

(#6527) megint én válasza Tamoo (#6526) üzenetére


megint én
őstag

Ja, azt én is észrevettem, minél hidegebb van annál jobban ropog minden, nyáron nem is volt bajom ilyen téren.

(#6528) ForexGuru válasza megint én (#6527) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nem sirni kéne hanem olyan helyen edzeni ahol nem anyi fok van mint kint :U

(#6529) megint én válasza ForexGuru (#6528) üzenetére


megint én
őstag

Te, hol edzel? Tudsz, vagy tud valaki a móricz környékén olcsó helyet? Az baró lenne. Csak amiket néztem itt azok 8.000 minimum... Olyan 5-6 ezerig bezárólag kéne / hó.

(#6530) God Vazzeg válasza ForexGuru (#6528) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nálunk is hideg van télen, melegítőben kell edzeni ennyi, minden megoldható :K Ami nem öl meg... :D

(#6531) becso13 válasza megint én (#6529) üzenetére


becso13
aktív tag

Schönherz v Kármán kollégium. BME koleszok. Fél évre 11-15.000 között vannak, de csak februártól tudsz oda menni, mert egész félévre lehet csak egyszerre bérletet venni.

(#6532) ForexGuru válasza God Vazzeg (#6530) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

de te nem panaszkodsz :K

még ;]

(#6533) God Vazzeg válasza ForexGuru (#6532) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem is vannak izületi gondjaim, derekam elég ramaty, alkarom meghúzódva, vállam is szokott fájni, de ezekkel már együtt tudok élni. Igazából ezek csak a korral és az edzéssel járó dolgok, nem kell velük foglalkozni, ameddig nem hátráltatnak jelentősen a mindennapi életben.. Direkt nem edzést írtam, mert abban hamarabb hátráltat a legkisebb fájdalom is :U

(#6534) ForexGuru válasza God Vazzeg (#6533) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nekem a térdem olyan szar már kis koromtól hogy nem tudom hogy valaha is fogok gugolni :U :(

(#6535) God Vazzeg válasza ForexGuru (#6534) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fáslizd be és guggolhatsz :K Próbáld ki :)

(#6536) ForexGuru válasza God Vazzeg (#6535) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

akkora lábam van igyis hogy nem csinálok rá semmit mint egy elefántnak :P (60)

ui:vagyis kondiba nem edzem, csak nyáron - tavasszal canga

[ Szerkesztve ]

(#6537) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Ne elolvastam a sárga kapszulát. Nemigazán mondott újat, kezdőknek ajánlható, de könyvnek nem nevezném. Mindenesetre jó, hogy van egy ilyen és ingyen elérhető...

[ Szerkesztve ]

(#6538) Jimy83 válasza Tamoo (#6537) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Elolvastam én is , ja jól le vannak írva az alapok érdemes kezdőknek elolvasni.
Olvastam napokban az x files-t is .

(#6539) Markgx10 válasza God Vazzeg (#6533) üzenetére


Markgx10
őstag

Bocs, hogy belepofázok (nemrég elkezdtem újra konditerembe is járni, szóval kicsit azért írhatok :D ), de ugyanez nálam is, míg huszonegykétévesen semmi gondom nem volt ilyen téren, most nagyon sok mindenem fáj, amivel szintúgy meg kellett tanulni együtt élni. Egyáltalán nem olyan a regenerálódás. Az elmúlt 4 versenyből, ahol voltam, 3 úgy ért véget, hogy verseny után mindenki bulizott én meg üldögéltem a sürgősségin a panaszaimmal (könyökem tört, fogsoromat rúgták szét stb.) és mindezt úgy, hogy ezen a három versenyen egy meccset sem vesztettem, mégis én jártam rosszabbul, mint a fiatal titánok, akiket szétütnek, szétrúgnak és este már semmi bajuk, ugyanez konditeremre lefordítva is működik. Szar érzés, hogy nem fiatalodok ;]

Zombee kolléga írt még múltkor, hogy biztos még mekkora vagyok stb. Már egyáltalán nem vagyok kicsit sem nagy az utolsó versenyre pont a nagyobb súlyból adódó ízületi problémák miatt lefogyasztottam egy egész súlycsoportot így most 93kg vagyok (utóbbi 6-7 év legkisebb súlya :D) karom 43, derekam 84 és úgy nézek ki, mint aki sosem sportolt (viccen kívül, ezt már mindenki mondogatja nap, mint nap) :D Fekvenyomásban 115-120-ba tudok nyomogatni, attól függően, hogy előtte lévő nap mennyire hajtottam ki magam a másik edzésen, de már abszolút nem nézem (pontosabban nézném, csak úgy csinálok mint aki nem látja, hogy milyen szar ;] ) a múlthoz képest fosgyenge vagyok de kevesebb is vagyok tizensok kilóval.
Egyébként felesleges volt fogynom, mert öt perccel a mérlegelés után közölték, hogy összevontak a nehézsúllyal, mert ott csak 4-en voltak ;] és ráadásul nem érzem, hogy a könnyebb súly jobb lenne az ízületeknek. Egy előnye volt, drasztikusan javult az állóképességem. A legundorítóbb hátránya pedig, hogy olyan gyenge vagyok (főleg földharcnál érezni) mint a hajnali harmat.

Most télre szeretnék egy pici erősödést és kreatint néztem ki hozzá, sima monohidrátot, régen emlékszem, hogy mindenféle tápkieget megvettem, ma már nem értem, hogy honnan volt rá pénzem ;] , vagyontalanodási vizsgálatot követelek magam ellen :D

+ rászoktam a nyáron a bicajozásra, azóta mindenhová biciklivel megyek, ez napi 15-20km amiből az első 4 a munkahelyemig az felfelé megy, hááát bazzeg, megtanultam tisztelni a kerékpározókat, első két hétben az életemért küzdöttem :D

Bocs, hogy hosszan írtam :B , bepótoltam az elmúlt 1 évet :D

(#6540) Woodslave válasza Markgx10 (#6539) üzenetére


Woodslave
nagyúr

maradjunk annyiban, hogy csak a számokat nézve statisztikailag még minidig jobban nézel ki mint én :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6541) God Vazzeg válasza Markgx10 (#6539) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Örülök hogy írtál, sajnos ez ilyen, nem leszünk fiatalabbak. Én is most súlyhatáros versenyre készülök, egyensúlyozgatok hogy 95kg alatt maradjak, meglátjuk :) 95+ már összevont "nagy" kategória, nem kellene elindulni benne :D (Vagyis el lehet, de esélyem se lenne :D ) Szerencsére annyira nem gátolnak a sérülések, egyedül a bicepszem nem akar gyógyulni, az kicsit odaver a nagyobb súlyokkal nyomásnak, dehát szegény ember vízzel főz :K

Az adatok amiket írtál nem rosszak, ha esetleg úgy határozol és rátömegelsz kicsit, még érdekes is lehet :K

(#6542) Ijk válasza God Vazzeg (#6541) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért vigyázzatok, nehogy 10-15 év múlva tényleg tönkre menjenek az ízületek.
Nekem sajnos eleve nem túl jók, ezért is tettem le elég hamar a relatíve nagy súlyokról, lábtolón éreztem leginkább hogy nagyon tudja nyírni a térdeimet.:(

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6543) szőröscica


szőröscica
addikt

Mejj kar vót, erősödtem, adta.

(#6544) #11527168


#11527168
törölt tag

Edző válaszol:

"más: vaterás témában megjött az eredmény, és az a srác, aki a témát felhozta nem tévedett, ez valóban nem tejsavó koncentrátum, hanem valószínűleg mezei savópor, 12% fehérjetartalommal. (miközben 80 van ráírva.)

Mint mondtam: BOLTBAN kell vásárolni, csakis komoly gyártótól. ebből cikk lesz!"

Gondolom sejtitek milyen termékről van szó. "WC8000" ha értitek ;]

(#6545) zoli1982


zoli1982
tag

Sziasztok!

Most fogom elkezdeni a gyúrmát tudtok ajánlani természetesen nem egészségtelen porokat, amik jól jönnek gyúrásnál? 185cm 85kg vagyok, szóval nem egy nagy állat. Igazából támpont kellene, hogy a hatákony edzés érdekében mit mikor kellene inni. Vagy ha linketek van, azt is megköszönném, elolvasnám.

Nem az a hülye, aki tudja, hogy az, hanem aki nem.

(#6546) Tomics válasza zoli1982 (#6545) üzenetére


Tomics
addikt

[link]

Szia! Kezdésnek olvasd végig ezt (több oldalas, a végén TOVÁBB link), aztán ha van kérdésed bátran tedd fel :K

PH! addikt since 2004

(#6547) tzahola válasza zoli1982 (#6545) üzenetére


tzahola
csendes tag

Én ezt a port tolom:

:DDD

(#6548) Tamoo válasza zoli1982 (#6545) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

regisztrálsz -> edző válaszol rovat -> "a saját sárga kapszulám letöltése" -> végigolvasod

(#6549) szőröscica válasza zoli1982 (#6545) üzenetére


szőröscica
addikt

A port nem inni kell, hanem szívni. Kérdezd csak Charlie Sheent.

(#6550) Yeffy válasza Jojo5 (#6518) üzenetére


Yeffy
veterán

mik történnek itt pár nap alatt, míg távol vagyok...
hát érdekes, én sem értem az ilyen tetteket, dehát ő tudja...

God fentebbi eszmefuttatásával egyetértek. mindenki csinálja úgy, nézzen ki úgy, ahogy jól érzi magát. felesleges itt vitázni lábazáson... elég teremben :D

Markgx: jól nyomod, gratulálok...

2 nap edzés, ma pihi, majd 2 nap edzés utána ismét... jeee...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.