Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6351) macikos válasza BÁ Nutrition (#6350) üzenetére


macikos
addikt

Akkor is csokit :D

(#6352) Manitou válasza macikos (#6351) üzenetére


Manitou
addikt

Vagy gumicukrot ;]

(#6353) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Kreatin feltöltésnél mennyre fontos az, hogy éhgyomorra menjen? Ha szétosztom 8-10 adagra akkor azt nemkönnyű megoldani.

(#6354) kovsol válasza Jojo5 (#6320) üzenetére


kovsol
titán

én 75 percet szoktam úszni, oda gyors vissza mell felállásban
mondjuk 10 év úszás és vizilabda múlttal eléggé szeretek úszni :B
míg csinálom tök pörgök, nem érzek fáradságot, majd mikor kiszállok a medencéből megérek hazavánszorogni :DDD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6355) Manitou válasza Blackhole13 (#6353) üzenetére


Manitou
addikt

8-10 adagra? Az kicsit soknak tűnik. Mennyivel töltöl fel?

(#6356) Jojo5 válasza kovsol (#6354) üzenetére


Jojo5
őstag

az igen... jó mondjuk akkora mellkassal nem is csodálkozom, hogy szeretsz úszni... :D

a lábam közepe begörcsölt 2x és szenvedtem vele mint a disznó... az miért lehet nem tudod ? :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6357) mocsanisi válasza Blackhole13 (#6353) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Éhgyomorra nem fogod tudni ez 100%, én inkább szénhidrátos étkezés mellé tolnám az adagokat, illetve edzés előtt 1, edzés utáni turmix 1. Reggel felkelés után is mehet 1. A többit oszd el.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6358) kovsol válasza Jojo5 (#6356) üzenetére


kovsol
titán

mióta tolom a magnéziumot nekem nem szokott begörcsölni, de egyszer úgy beszívtam régebben, hogy mind a két lábam egyszerre görcsölt be a hossz közepén :((( azt hittem ott halok meg, de szerencsére volt kötél ugye
és egy könnyed gimnasztikát tolhatsz előtte, itt se árthat amúgy

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6359) Blackhole13 válasza Manitou (#6355) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Nem akarok sokkal feltölteni, kb 25g, de Kozaróczy Tibi írta, hogy célszerű minél jobban szétosztani.
Akkor lehet nem veszem túl komolyan, megy mikor kaja van és kész.

[ Szerkesztve ]

(#6360) Ijk válasza Jojo5 (#6356) üzenetére


Ijk
nagyúr

Magnéziumhiány és a lábad elszokottsága ettől a fajta terheléstől. Régen én is szívtam vele, legtöbbször amikor a végén kimásztam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6361) Manitou válasza Blackhole13 (#6359) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem ha 5 fele osztod az is megfelelő lesz.

(#6362) Jojo5


Jojo5
őstag

kovsol&Ijk: Mennyi magnéziumot visztek be ? mert én nyomom ugye a multi pro-t + még ca-mg ből 1-2 szemet legalább ez olyan 4-600mg simán van... na most ez ennyire kevés lenne ? :U

Előjött ez a görcs, befejeztem a hosszt és amint a lábam visszafele erőltettem 1 kicsit el is múlt... :F

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6363) kovsol válasza Jojo5 (#6362) üzenetére


kovsol
titán

nem bírod ezt a terhelést, teljesen más az úszás, akár még izomlázat is tudsz vele csinálni
nekem amikor problémás volt akkor 1800mg -os adag ment, de most már csak 250-t szoktam és így sincs gond

May the Force be with you!

(#6364) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Sziasztok!
A helyes étkezésről szeretnék kérdezni.
Szálkásítani szeretnék, formásítani, a munkabeosztásom végett csak 17 órakor tudok nekiállni az edzésnek.
A kérdésem tehát, hogy mivel nem nagy izmokat szeretnék hanem csak formásabb, kidolgozottabb lenni mikor étkezzek?
Edzés előtt vagy edzés után?
Válaszotokat előre is köszönöm.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#6365) Kassadin válasza macikos (#6332) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem is zsírmalac.

Woodslave: Januárban is 60 kiló voltam, pedig mostanság még többet eszek mint anno, de ez is kevés sajnos, úgy látszik. Nem vagyok olyan szálkás mint Bubi(meg ne hasonlíts már hozzá ember, kettőnk között van egy kis különbség :U), de olyan formát szeretnék elérni, és nem vagyok dagi, ha erre gondoltál. Nekem muszáj lábazni, mert pipaszár lábaim voltak mindig is, én azokról az emberekről beszéltem eddig is, akik jó felsőtesttel rendelkeznek, és mellette semmi combjuk nincsen. Persze, mindenki azt csinál, amit akar a teremben, nekem aztán nem sok közöm van a másikhoz.

(#6366) Jimy83 válasza Gaboman (#6364) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Olvasnivaló : itt , vagy ez

(#6367) ForexGuru válasza Gaboman (#6364) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

vigyázz nehogy sok fehérjét vegyél be véletlenül mert akkor lőttek a "formásabb, kidolgozottabb" izmoknak mert egy kibaszott nagy hústoronnyá alakulsz mint macikos :O

(#6368) Jimy83 válasza ForexGuru (#6367) üzenetére


Jimy83
aktív tag

:DDD

(#6369) szőröscica válasza ForexGuru (#6367) üzenetére


szőröscica
addikt

Sajnos tényleg óvatosnak kell lenni, mert ha nem vigyázol, könnyen túl izmos lehetsz. :(

(#6370) God Vazzeg válasza szőröscica (#6369) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Te boldog ember vagy, téged ez nem fenyeget :D ;]

(#6371) szőröscica válasza God Vazzeg (#6370) üzenetére


szőröscica
addikt

Minden este imádkozom azért, hogy ez a tragédia elkerüljön. :DDD

(#6372) ForexGuru válasza szőröscica (#6371) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

én meg vétkezek amennyit tudok ;] hátha összejön :Y

(#6373) God Vazzeg válasza szőröscica (#6371) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jó leszel, megadom neked :DDD ;] Imádkozz sokat ;]
(csajodat küldd el mélytorkozni hozzám, sokat fog segíteni az előmeneteledben :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#6374) ForexGuru válasza God Vazzeg (#6373) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"megadom neked" .... adsz neki egy kúrára elég koxot :F

vagy most mi van :DDD
ő nem akar izmos lenni ezért imádkozik , te megadod neki hogy ne legyen izmos mivel te vagy a God XD
akkor meg elveszed a kajáját és edzeni se mehet?

[ Szerkesztve ]

(#6375) szőröscica válasza God Vazzeg (#6373) üzenetére


szőröscica
addikt

Tudhatnád, hogy a topikba írók többségéhez hasonlóan nekem sincs csajom. ;)

(#6376) Bibby válasza Kassadin (#6365) üzenetére


Bibby
addikt

Wood a maga szerény és kedves módján próbált arra utalgatni, hogy ha nem fejlődsz, addig felesleges mondani másoknak a lábazás fontosságát.

Egyébként meg az, hogy valaki egy izmos felsőtesttel rendelkezik, mellé meg olyan szinten nincs lába amit te sugallsz, kb olyan kategória mint amikor nem akar valaki túl izmos lenni: az átlag terembejárót nem fenyegeti/qrva messze áll tőle.

Ελευθερια η θανατος

(#6377) God Vazzeg válasza szőröscica (#6375) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én kérek elnézést :D

(#6378) macikos válasza God Vazzeg (#6377) üzenetére


macikos
addikt

Légy szíves többet meg ne próbáld itt gyanúsítgatni az embereket, hogy barátnőjük van! Nincsen! Buzi itt mindenki és kész ;]

(#6379) Tomics válasza macikos (#6378) üzenetére


Tomics
addikt

:DDD

PH! addikt since 2004

(#6380) Kassadin válasza Bibby (#6376) üzenetére


Kassadin
addikt

A fejlődés mértékét kilókban kell mérni? Az meg maga a slusszpoén, hogy ő megmondja, hogy fejlődök-e vagy nem, így láthatatlanban is. :)) Maga nem is a lábedzés, hanem a guggolás az(itt írta valaki és/vagy olvastam valahol), amitől jobban tudsz fejlődni máshol is, akkor ezt a ziccert miért kellene kihagyni?

"Egyébként meg az, hogy valaki egy izmos felsőtesttel rendelkezik, mellé meg olyan szinten nincs lába amit te sugallsz, kb olyan kategória mint amikor nem akar valaki túl izmos lenni: az átlag terembejárót nem fenyegeti/qrva messze áll tőle."

Nálunk akad ilyen nem is egy, de bizonyára kitalálom ezeket, mert élénk a fantáziám. :K

[ Szerkesztve ]

(#6381) Ijk válasza Kassadin (#6380) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lábazás vitával kapcsolatban, szerintem aki elspórolja, az egyrészt fél munkát végez, másfelől lusta megcsinálni, mert valóban rohadt fárasztó tud lenni.
Az hogy a láb majd magától fejlődik a felső testtel, miközben nem kap semmi terhelést az pedig csak a mesében létezik.
Lábazás alatt pedig nemcsak a klasszikus edzőtermi gyakorlatokat kell érteni, hanem mindenféle olyan mozgást ami kellőképpen leterheli.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6382) macikos válasza Kassadin (#6380) üzenetére


macikos
addikt

"A fejlődés mértékét kilókban kell mérni?"

:(

Ne sértődj meg, de a súlyod, ez a 60kg lóf*sz :D ;] Bocs, de tényleg. Anyám egy jó alakú, csinos, vékony nő és ő 72kg. Nem azt mondom, hogy legyél te is 130+kg, de azért egy 80 kilós súlyt azért csak el kellene érni, még ha zsír is jön fel. Ha vékony vagy még edzeni se tudsz rendesen. Nálam és másoknál is úgy van, tehát nálad is, hogy minél izmosabb az ember, annál jobban megy az edzés, mivel hogy annál jobban érzi az adott izmot, tehát jobban rá tud koncentrálni, jobban tud fejlődni.

(#6383) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Esetleg van valakinek tapasztalata, hogy milyen szobakerékpárt érdemes venni? Anyukámnak kellene, nem nagyon használná túl intenzíven. Valami jó ár/érték arányú kéne, ami nem esne szét hamar, meg akkor már olyan amit én is tudnék használni, ha télen hóvihar van és nem akarok kimenni cardiozni.

Most kezdtem csak olvasgatni, hogy milyenek vannak, de ha esetleg valaki vett már, akkor megoszthatná a tapasztalatait, hogy mire figyeljek.

(#6384) Jimy83 válasza macikos (#6382) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Azért az se mind1 hogy milyen magassághoz van az adott súly ;]

(#6385) ForexGuru válasza Jimy83 (#6384) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

kitéredekel :DDD

(#6386) Kassadin válasza macikos (#6382) üzenetére


Kassadin
addikt

80kg-t...Te csak viccelsz. Full ekto vagyok, hogy az istenben érnék el annyit ilyen gyors anyagcsere mellett? Arról nem is beszélve, hogy amikor dolgozom, annak a 90%-a fizikai munka... Tudom, hogy kevés, és sajnos bizonyos gyakorlatoknál ez hatalmas hátrányt jelent.

[ Szerkesztve ]

(#6387) God Vazzeg válasza LucifeI2 (#6383) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mágnesfékes legyen, erre figyelj, amúgy tök mindegy. Vaterán szoktak lenni 5k-tól már :K

(#6388) Ijk válasza macikos (#6382) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért? Mondjuk egy 156-160 centihez jó a 60kg.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6389) God Vazzeg válasza Kassadin (#6386) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lelassítod az anyagcseréd.. :U

(#6390) Tamoo válasza Kassadin (#6386) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Dugót raksz a seggedbe. :DDD

(#6383) LucifeI2: Nekem ~60körül is sikerült szart venni, úh inkább nem adok tanácsot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6391) ForexGuru válasza Tamoo (#6390) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

:DD

(#6392) Sotho válasza Kassadin (#6386) üzenetére


Sotho
őstag

Szerezz egy csajt magadnak aki hajlandó főzni is neked és eléd teszi a kaját +10-15kg garantált.
Tudom nehéz dolog , hisz macikos is mondta hogy itt mindenki buzi de a cél érdekében bármit. ;] :D

(#6393) Ijk válasza Sotho (#6392) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Szerezz egy csajt magadnak aki hajlandó főzni is neked és eléd teszi a kaját "

Hol élsz te? Mit gondolsz miért buzi mindenki?;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6394) szőröscica válasza Sotho (#6392) üzenetére


szőröscica
addikt

Vagy költözzön a szüleihez. Én is megfigyeltem, hogy Anyám főztje lenne a legjobb tömegnövelő, de csak ritkán szoktam náluk enni. :DDD

(#6395) kovsol válasza Sotho (#6392) üzenetére


kovsol
titán

nem azért, de arra nagyobb esélye van, hogy olyan csajt szerez aki azt se tudja mi az a konyha... nem hogy finoman főz ...

May the Force be with you!

(#6396) Jimy83 válasza Sotho (#6392) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Vagy a -15 garantált :DDD

(#6397) Bubee82 válasza macikos (#6382) üzenetére


Bubee82
őstag

Elfelejthetnéd már ezt a kibaszott ki hány kilós szarságot. Ezt most komolyan mondom.

Mellesleg valószínűleg fogalmad sincs még arról, mit is jelent az igazi izmosság.

(#6398) God Vazzeg válasza kovsol (#6395) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jaja, sajnos.. Ezért becsülöm meg a csajom, aki iszonyat jóóól főz :DD

(#6399) Kassadin válasza Sotho (#6392) üzenetére


Kassadin
addikt

Itt van anyám, baromi jól főz.:K
Csaj meg nem ártana, ez jogos.

(#6400) macikos válasza Bubee82 (#6397) üzenetére


macikos
addikt

:R

Igazad van. Én is mindjárt lefogyok 60 kilóra, csak hogy kockás legyen a hasam.

Az izmosság szerinted azt jelenti, mint ami a Superbody-n van, hogy a versenyzők 90%-a 80 kiló -mindezt persze eszméletlen koxolás mellett- aztán ők a nagy testépítők?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.