Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5151) God Vazzeg válasza Manitou (#5149) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Aztatot :D

(#5152) ForexGuru válasza God Vazzeg (#5148) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

tényleg mondanak ilyet?

(#5153) God Vazzeg válasza ForexGuru (#5152) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen, az orvosok ilyen "okosok", a fehérje de főleg a kreatin az "méreg" a szemükben, leáll tőle a veséd, lerohadnak a heréid, illetve impotens leszel ezektől, csak hogy tudd :K Nekem legalábbis ezt mondták :D

(#5154) SzlobiG válasza God Vazzeg (#5153) üzenetére


SzlobiG
félisten

Biztosan így is van hiszen ők orvosok csak tudják. ;]

(#5155) God Vazzeg Receptre írnák fel a szteroidokat. :D

[ Szerkesztve ]

(#5155) God Vazzeg válasza SzlobiG (#5154) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Képzeld el mi lenne ha nem értenének hozzá :Y :DDD

(#5156) LOTR válasza God Vazzeg (#5153) üzenetére


LOTR
addikt

én azt mondom válts orvost, aki ennyire nincs tisztában ezzel, az a gyógyítás egyéb területein is nagy valószínűséggel erős hiányosságokat tud felmutatni, de hogy elmaradt a korral és a technikával az biztos
nekem a régi háziorvosom pár éve nyugdíjba ment, a praxisát ilyen 30as fiatal srác vette át, amikor először vizsgált meg akkor tőlem!!! (186/86 voltam akkor kb) is kérdezte, hogy milyen kiegészítőket használok, meg hogy ugye nem doppingolok, aztán felsoroltam a kiegeket, de mondta, hogy "jólvan ezek csak táplálékkiegészítők, de szteroid nem megy ugye?" persze nem, aztán ezzel le is rendeztük - tehát szerencsére van aki képben van

One Ring to rule them all

(#5157) Jojo5 válasza LOTR (#5156) üzenetére


Jojo5
őstag

nekem 50 körüli dokinőm van, de hála égnek segítőkész... még mondta, hogy ha valamit akarok nyomni és nem vagyok tisztába vele inkább szóljak neki mert utánaolvas nekem, és ha gáz van beadni is segít pl. a szurit, csak mondta kész szándékokkal álljak elé oda... :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#5158) Manitou válasza Jojo5 (#5157) üzenetére


Manitou
addikt

Én meg nem járok orvoshoz ;]

(#5159) Tipo16V válasza SzlobiG (#5154) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

jó is lenne ;)

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#5160) Ijk válasza Manitou (#5158) üzenetére


Ijk
nagyúr

Felesleges is, csak ha már tényleg úgy érzed hogy gáz van.

Itt van pl. nekem most a nátha. Ha szedek rá minden szart, akkor két hétig tart, ha meg semmit akkor 14 napig.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5161) Manitou válasza Ijk (#5160) üzenetére


Manitou
addikt

Pontosan. Kb ugyanezt tapasztaltam eddig én is.

(#5162) Tipo16V válasza Jojo5 (#5157) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

jó neked, én orvosom nemtudom hogy áll az ilyen dolgokhoz, korai is még, de remélem segít majd ;]
mell volt ma utána meg HAS :Y és egy kis aerob/cardio, de 8 perc futás után úgy beállt a vádlim mint kuttya.

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#5163) LOTR válasza Jojo5 (#5157) üzenetére


LOTR
addikt

na ez mondjuk elég modern gondolkodás, szerencséd van akkor
bár valóban ezek az ilyen 40-50es dokinénik a leganyáskodóbbak

One Ring to rule them all

(#5164) Jojo5 válasza LOTR (#5163) üzenetére


Jojo5
őstag

Jujj anyáskodást ne is mondd... múltkor voltam benn nála... rögtön jött, hogy én fogytam meg anyum, hogy van mert vele nagyon jóba van már 1-2 évtizede lassan :DDD

Aztán szóba jött az "addikció" faktor a szteroidoknál és, hogy ezért félt engem a legjobban illetve, hogy nehogy szart vegyek egyébként nem zavarja...(persze jött még azzal, hogy van-e értelme még erőszakolnom a testem, de végül is nem az elutasító paraszt állat módjában hanem rendes volt és normális...)
Erről kaptam 1 fejmosást és mondta, hogy anyuval küldjem be akkor a kúrát amit gondoltam és átnézi nekem aztán továbblépünk ez ügyben...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#5165) ForexGuru válasza Jojo5 (#5164) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

anyukád támogat a roidban? ha már igy felhoztad :DDD

(#5166) Yeffy válasza Jojo5 (#5157) üzenetére


Yeffy
veterán

ehh, az keméény... :D nekem sosem volt ilyen dokinőm... :( :DDD

amúgy sok sikert a kiúthoz.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#5167) macikos válasza ForexGuru (#5165) üzenetére


macikos
addikt

"Muter, a fasírtot!" helyett: "Muter, a sustanont!"

:D

(#5168) ForexGuru válasza macikos (#5167) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"kérhetek rá még egy kicsit több szószt" helyett: "még egy milit létszi" ;]

(#5169) Sotho válasza Jojo5 (#5164) üzenetére


Sotho
őstag

Dokinő alig várja hogy bekoxolj aztán 'kész szándékkal állj 'előtte. :DDD

(#5170) ForexGuru válasza Sotho (#5169) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

macikos 2 , aki bárkivel(bármivel) bármikor bárhol :DDD ;]

(#5171) Kassadin válasza Jojo5 (#5164) üzenetére


Kassadin
addikt

Most már csak a szteroidon jár az eszed, te koxmátyás. Hihetetlen vagy. :( ;]

(#5172) Jojo5 válasza ForexGuru (#5165) üzenetére


Jojo5
őstag

a roid az egyetlen dolog amibe nem ad pénzt... :U (persze ha olyan van szerintem kisegítene.. inkább koxoljak be mint cigizzek piáljak stb stb)
Ja, és természetesen mind2őjük félt mint állat... :K

Kassadin: Nem... csak szóba jött a doki és ezért is írtam, hogy milyen "mákom" van az enyémmel...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#5173) headhunter válasza Ijk (#5120) üzenetére


headhunter
addikt

2 hétig csonthártyagyulladás...

Nekem is újra előjött a bal sípcsontnál. :W

Minek akarok "Arnold vádlit"?! :U

(#5174) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Na, fiúk-lányok, szerda óta én is beálltam a gyúrósok táborába. :D
2 edzésen vagyok túl, finom izomlázam van.
Egy edzéstervet kellene összeállítanom, mert így nem lesz jó amit most csinálok. Ami eszembe jut azt a gyakorlatot végzem. 1. hsz-ban levő linkeket bújom, hogy valami értelmes tervet ki tudjak dolgozni.
Az első alkalom nagyon furcsa volt, kislányos zavaromba azt sem tudtam mihez nyúljak. :D
Mellettem egy forma kb. egy dupla kerekes Rába tengelyt dobált én meg ott akartam lefosni a padot a 40kg alatt. Elég tré a 40, de valahol el kell kezdeni, lesz jobb is. :)
Van pár cél amit kitűztem, szépen lassan véghez is akarom vinni őket. Az elsőre rászántam magam, azaz elkezdtem kondizni. A következő az lenne, hogy a kondi közötti napokon eljárjak futni, tehát kedden, csütörtökön és mondjuk vasárnap. Utána meg jöhetne az, hogy lerakom a cigit. A cigi árából megtudnék venni 1-2 port/tabit ami segítene a fejlődésben, de jelenleg még nem is tervezem ilyen szerek használatát meg nem is lenne rá pénzem. Igyekszem minnél több csirkehúst enni és rizst.
Sorry a hosszú hsz-ért, nem leoltani. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#5175) paye válasza Klemens (#5174) üzenetére


paye
tag

Először a cigit hagyd el... :W

(#5176) szki válasza Klemens (#5174) üzenetére


szki
őstag

Ez komoly dolog, azaz ekkora változtatást meglépni!
Hajrá!

(#5177) nepszter1 válasza paye (#5175) üzenetére


nepszter1
addikt

Nálunk van egy srác aki cukor beteg oké lejár edzeni minden tiszteletem az övé de , edzés előtt egy szál cigi , aztán edzés közbe kimegy mégegyszál cigi miután végzett még egy szál cigi .

(#5178) Sotho válasza nepszter1 (#5177) üzenetére


Sotho
őstag

Egyébként a cukorbetegség elkerülésére az egyik legjobb dolog a rendszeres edzés, növeli az inzulinérzékenységet.

(#5179) Jimy83 válasza Klemens (#5174) üzenetére


Jimy83
aktív tag

A cigit érdemes hanyagolni de nem csak az ára miatt . Tapasztalat mivel 3.5 évig cigi mellett edzettem , elég jól visszafogja a teljesítményt . Főleg lábedzésnél fulladt be a gép :DD .
Ja és ha bagzol érdemes nyomni a C vitamin 1-2 g , mivel csökkenti a szervezet C vitamin mennyiségét .

(#5180) runner 125 válasza Klemens (#5174) üzenetére


runner 125
nagyúr

..csak nem dobott a csajod / vagy még nem jött össze komoly?! ;]

Vicc nélkül, jó kis cél ez, hajrá.
De, én is amellett vagyok, h a dohányt rakd le. Az legyen a legelső lépés.
Azt viszont nem írtad, h most milyen alkat vagy, de ettől függetlenül, én a futást nem erőltetném. :D

..gondolod végig, milyen képet fest az, ha edzés előtt és után az az első, h elszívsz egy bagót. Ez kb. olyan, mintha a mikulás a helyi teszkóból nyúlná az ajándékait.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5181) Klemens válasza paye (#5175) üzenetére


Klemens
őstag

Igen-igen, az lenne a legsürgősebb igazából.

szki: 22 évig nem csináltam semmit, már unom és változtatni akarok!

Jimy83: Hmm... ezt nem is tudtam. Köszönöm az informésönt.

runner 125: Nem, nem dobott a csaj meg ilyen, van barátosném (bár... kérdéses meddig :D ).

Jelenleg olyan 178cm és 93Kg vagyok. A futás rámférne, mert fogynom is kellene meg a futás egészséges. :)

Amúgy én furcsa dohányos vagyok. Az egyik munkahelyemen sokat cigizem, 2x8 óra alatt kb. elszívok 1 doboz cigit. Amint kilépek a portán, alig gyújtok rá, utána 0-3 szál amit elszívok, de inkább a 0. A másik melóhelyemen meg megint alig gyújtok rá, pedig 24-ben vagyok. A múltkor cigi nem volt nálam, meg sem hatott, most egy full doboz nálam van, de gyújtóm nincs, nem vág földhöz. Partykon megy általában az 1 doboz cigi.
Próbáltam azt, hogy nem gyújtok rá, 2. után már kicsit agresszív lettem, össze is vesztem egyik kolegámmal, pedig csendes típus vagyok, de ott üvöltöttem vele.
Kondi előtt közvetlenül nem cigizem, sem közben vagy utána.
Aki kondi vagy bármilyen sport közben kimegy füstölni az úhy hülye ahogy van. Tény, már alapból hülye, mert dohányos, de ilyen esetben meg főleg.

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#5182) runner 125 válasza Klemens (#5181) üzenetére


runner 125
nagyúr

Azért akad akkor zsír.
A helyedben először diétáznék. A futás szvsz azért nem előnyös túlsúlyos embernél, mert a térdízületeket könnyen szétverheted. Tekerj, 4000ft egy használt szobabicikli. Minden 2. nap 45 perc tekerés és megindul a zsír.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5183) Ijk válasza Klemens (#5181) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kitartást kívánok csak. A legtöbben pár hét-hónap után abbahagyják, vagy az edzések átmennek délutáni klub programba.
Ha odateszel az edzéseken a cigi magától le fog morzsolódni, a szervezet ugyanis egy sportoltsági szint felett csak korlátozottan képes befogadni a szart.
Nem lenne hátrány ha az elején megfizetnél egy személyi edzőt, aki alaposan megkínoz, és felügyeli hogy biztos szabályosan végzed a gyakorlatokat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5184) Kassadin válasza Klemens (#5174) üzenetére


Kassadin
addikt

Cigi mellett hosszútávon nem fogja bírni a tüdőd, de majd te is tapasztalni fogod. :P

(#5185) Klemens válasza runner 125 (#5182) üzenetére


Klemens
őstag

Nem vagyok az a kimondottan kövér, de van hasam.
Igen-igen, főleg betonon. 4K-ért szobabicikli? Még lehet vennék is egyet.

Ijk: Köszönöm!
Igen-igen, ezt a délutáni klubbos dolgot én is látom. Többen is vannak akik bejönnek "edzeni", de javarészt beszélgetnek vagy a telefonjukat nyomkodják... :W
Személyi edzővel az a bajom, hogy nincs rá pénzem. Válság van nálam még mindig. :W

Kassadin: Ezért akarom letenni.

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#5186) runner 125 válasza Klemens (#5185) üzenetére


runner 125
nagyúr

Pl.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5187) ForexGuru válasza Klemens (#5185) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

1500 pénz egy óra személyi edzés nálunk pedig a legdrágább terem egerbe

(#5188) Ijk válasza Klemens (#5185) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pedig érdemes megfizetni, inkább spórold meg a cigi árából:P
Amikor fogalmad nincs hogyan kell használni a gépeket, sőt ami még rosszabb, szabad súlyokkal kezdesz el bohóckodni és szabálytalanul csinálod (mert biztosan úgy fogod, senki nem született úgy hogy tudja ezeket), akkor egyrészt a megfelelő fejlődést hátráltatod, és ami még rosszabb, a rosszul "beidegződött" gyakorlatokkal hosszútávon fogod szétnyírni az ízületeidet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5189) Márk01 válasza runner 125 (#5186) üzenetére


Márk01
tag

Na az pl.még annyit sem ér. :(

===============================================================

(#5190) Eagle16


Eagle16
addikt

Na most bepótoltam a tegnapi hát-váll edzést. Szar volt, de legalább megcsináltam :D

Vettem Penny-s zabpelyhet, teljesen olyan mint a SPAR-os meg a LIDL-s, szóval jó vétel, pár napig még 150 Ft /csomag. A zabpelyhes keksz szerintem nagyon cukros, nagyobb mennyiségben nem ajánlom.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#5191) szki válasza Klemens (#5185) üzenetére


szki
őstag

22 év kihagyás sok idő! Akkor üdv a senior klubban! :DDD
Javasolom, hogy a testsúlyod mellett a haskörfogatot, és/vagy derekadat is mérjed mérőszalaggal havonta. Sokkal több infot ad, mint a testsúlyod!
Saját példa: 2,5 évvel ezelőtt 89 kg voltam 97-es derékkal (8 hónapja meg 106 kg, kb 106-os derékkal). Ma 86 kg vagyok 86-os derékkal. Több izom van rajtam, és kevesebb zsír. Persze még mindig van fejlődési lehetőség :D
Helyesen futni nem is olyan egyszerű, mint amennyire annak tűnik. Nagyon megterhelő az ízületeknek a futás. Szerintem is jobb a bicaj/szobabicaj helyette, vagy néha kiváltani a futást bicajjal.

[ Szerkesztve ]

(#5192) Kassadin


Kassadin
addikt

Mell-kar atta, természetesen most is tele volt a terem bohócokkal, de hát mikor nem... :))

(#5193) Sotho válasza Kassadin (#5192) üzenetére


Sotho
őstag

Amikor kijössz. ;]

(#5194) Kassadin válasza Sotho (#5193) üzenetére


Kassadin
addikt

HAHA.

(#5195) Tomics


Tomics
addikt

Hajrá Lilák! ;]

PH! addikt since 2004

(#5196) ForexGuru válasza Sotho (#5193) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

:D

(#5197) Jojo5 válasza Tomics (#5195) üzenetére


Jojo5
őstag

Csak visszafognám magamat a helyedben... :U

;]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#5198) Klemens válasza runner 125 (#5186) üzenetére


Klemens
őstag

Nem is gondoltam volna, hogy ennyiért is lehet kapni szobabringát.

ForexGuru: Legyen 1500 pénz, de ha 2 órát vagyok, az már 3K és kell elméletileg 2-4 hét ameddig megtanulja az ember a gépek és mozdulatok helyes használatát/végrehajtását.
Ha csak a 2 hetet számolom, akkor az mindjárt 18 000 Ft és csak 2 hétről beszéltünk...

Ijk: Én ezt elhiszem, de aki ott a "főnök" vagy felügyelő vagy nem tudom minek hívjam, szerintem szólna, ha valamit nagyon bénán csinálna valaki. Ott sétálgat meg jön-megy.

szki: A 22 év kihagyást úgy kell érteni, hogy eddig még soha nem kondiztam vagy az eddigi 22 életévem alatt nem csináltam semmi olyat amit igazán fel lehetne mutatni.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#5199) szőröscica válasza Klemens (#5198) üzenetére


szőröscica
addikt

Írj Bunnynak, ő tuti szívesen segít, még ha bagóra is költöd a pénzed valami értelmes helyett.

(#5200) macikos


macikos
addikt

Szolgálati közlemény:

Írjátok be google-be "Jordan Carver" nevét és nézzétek meg a képeket.

:Y :B

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.