Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6201) Kassadin válasza mocsanisi (#6187) üzenetére


Kassadin
addikt

Nm láttam tőled semmiféle 80kg-s fekvenyomást, de elhiszem neked, hogy ment anno. :K

Szerk: Ha nyomod végig becsülettel, biztos vagyok benne, hogy "hamar" visszajön az.

[ Szerkesztve ]

(#6202) Jojo5 válasza Kassadin (#6201) üzenetére


Jojo5
őstag

Az jó, hogy te elhiszed neki... de mi nem, szóval fail akarom mondani EPIC FAIL :D

;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6203) Kassadin válasza Jojo5 (#6202) üzenetére


Kassadin
addikt

Mármint neki vagy nekem? :DDD

(#6204) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

:F 80 kilós fekvenyomásokon mi hihetetln? :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#6205) nepszter1 válasza BÁ Nutrition (#6204) üzenetére


nepszter1
addikt

én 100kg-mal nyomok nem sokan nézik ki belőlem :U

Kassadin szard le , csak a hülye gyerek megkérdezi hőőő te gyursz látom mennyivel nyomsz fekve ? mekkora a karod de bezzeg azt sose kérdezik mennyivel gugolsz és mekkora a combot ésstb.. Ami a másik én sokkal jobban érzem az egykezesekkel a fekvenyomást mint a rúddal.

[ Szerkesztve ]

(#6206) Manitou válasza BÁ Nutrition (#6204) üzenetére


Manitou
addikt

Mondjuk ezt én se értem :DDD
Igaz nem lehet mindenki ufó, van akinek a 80-at is nehéz elérni.

[ Szerkesztve ]

(#6207) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#6204) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem az a hihetetlen hanem h ki nyomja :D

(#6208) macikos válasza ForexGuru (#6199) üzenetére


macikos
addikt

sztetoszkóp

Kassadin: Most hány kiló vagy?

[ Szerkesztve ]

(#6209) Kassadin válasza Manitou (#6206) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem a hetvenet is nehéz elérni... :U
De telibe sz*rom, úgysem érzem(és ami a rosszabb, többet dolgoznak a segédizmok), akkor meg minek erőltessem.

Macikos: Még mindig 60.

[ Szerkesztve ]

(#6210) BÁ Nutrition válasza Manitou (#6206) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én meg 65 kilós egykezessel de még azt se nézik ki belőlem hogy valaha sportoltam :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#6211) macikos válasza BÁ Nutrition (#6210) üzenetére


macikos
addikt

Neb*sszáfel! Azt hogy? :Y

(#6212) Jojo5 válasza Kassadin (#6203) üzenetére


Jojo5
őstag

már neked is, hogy magyaróráról lógtál 2. osztályban... ;]

BÁ Nutrition: mindjár megsajnállak a 2 métereddel és a 120kg-oddal együtt... :N :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6213) Kassadin válasza Jojo5 (#6212) üzenetére


Kassadin
addikt

Kicsit fáradt vagyok meló után, nem otthon verdestem magam a földhöz egész nap, nézd el nekem. ;) Moderátornak már szóltam, majd átírja.

Más: Ilyen fehérje mérőkanalat honnan lehet venni? Mármint nem a shop builderesre gondolok, mert az borzalmasan drága.

[ Szerkesztve ]

(#6214) kovsol válasza macikos (#6211) üzenetére


kovsol
titán

hármakat nyom bemelegítés nélkül és egyszerre csak az egyik oldalon :DDD vagy az nem BÁ ? ;]

May the Force be with you!

(#6215) Jojo5 válasza Kassadin (#6213) üzenetére


Jojo5
őstag

Te kajak hülye vagy ha emiatt szóltál 1 modinak... :DDD

Én azért szóltam, hogy a tantusz nem esik le neked(félreértelmezted amit írtam), hogy neki "fail", de látom még mindig nem esett le és csak a helyesírási bizbaszért szóltál... :DD

Szerk: Én meg a helyesírás 2 külön világba teremtődtünk sajnos... a nyelvtanom mindig is sz@r volt :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6216) Kassadin válasza Jojo5 (#6215) üzenetére


Kassadin
addikt

Te meg grammar nazi vagy. Tudom, hogy bírod a búrám, de most túl messzire mentél. :N :DDD

(#6217) BÁ Nutrition válasza kovsol (#6214) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

de az én vagyok :W :(((

Maci: mit hogy? feladják ha arra gondolsz [link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#6218) kovsol válasza BÁ Nutrition (#6217) üzenetére


kovsol
titán

a borsó evő barátunk az tudom jól :D

May the Force be with you!

(#6219) Ijk válasza Kassadin (#6209) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nembaj, nekem is volt egy időszakom amikor elhittem hogy azzal a 100kg-al amit csinálok az fekvenyomás;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6220) Kassadin válasza Ijk (#6219) üzenetére


Kassadin
addikt

:DD
Több ember itteni véleménye alapján nyomok ferdepados fekvenyomást, meg egykezes fekvenyomást egyenes padon, meglátjuk, lesz-e eredménye. Mondjuk annyiból biztosan jobb, hogy edzés vége felé már szokott fájni(jólesően persze). Ezt eddig sima fekvenyomással sose sikerült elérnem.

[ Szerkesztve ]

(#6221) Jojo5 válasza Kassadin (#6220) üzenetére


Jojo5
őstag

nah, az a vicc, hogy én sem nyomok 80 kilónál többel szerintem és edzés végére a cickóm szétreped kategória és még az 5 kilós egykezesekkel se tudnék rápumpálni annyira fáj...
3-5 napig általában izomlázas, mégse fejlődik :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6222) Ijk válasza Jojo5 (#6221) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor fejlődik, ha jobban meghajtod. Ehhez pedig lélekben kell erősnek lenni. Valószínűleg nem nézel elég motivációs videót.

#6223: Kokszolj:D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6223) Jojo5 válasza Ijk (#6222) üzenetére


Jojo5
őstag

jobban meghajtó ? Ez nem a hajtány, hogy hajtani kelljen... :DDD

Viccet félretéve akárhogy szétszaggatom egyszerűen nem bír edzések után már többet :U
Az egyetlen olyan testrészem ami annyira sokat kap 1 edzésen, hogy 5 napig betud "állni" :(

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6224) Kassadin válasza Jojo5 (#6221) üzenetére


Kassadin
addikt

Lehetetlen.:DDD
Ez valami megmagyarázhatatlan jelenség.

(#6225) macikos válasza BÁ Nutrition (#6217) üzenetére


macikos
addikt

Azt hogy, hogy neked miért megy annyival, nekem meg miért nem?! :D

Na jól van, most rendesn felhúztál ezzel. Alig várom a hétfői edzést! :D

(#6226) mocsanisi válasza Kassadin (#6201) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Jah, azthittem Freddy-be láttad. Na mind1 akkor, ha újra elérem a szintet, akkor majd levideóztatom, ha ennyire hihetetlen.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6227) Jojo5 válasza Ijk (#6222) üzenetére


Jojo5
őstag

ami késik nem múlik... ;)

Attól még nem tudom megérteni mi a szarért nem fejlődik... pedig tényleg annyit kap, hogy az már több mint fájdalmas... sok féle módszert kipróbáltam és sz@r... :( :O

Kassadin: te inkább értelmezd a mondandóm és ne üsd bele a "nagyok" dolgába az orrod... köszi... :U

;]

kovsol: erre gondoltam én is, de kb. a 2. nyomás után durran még kis súlynál is a mellem és mivel mindig maxon szeretem odatenni magam elég hülyén nézne ki ha mondanám, hogy ácsi nem szabad erőltetni :U Aztán lehet igazad van és ez lenne a helyes út számomra...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6228) kovsol válasza Jojo5 (#6227) üzenetére


kovsol
titán

lehet azt kellene kipróbálnod, hogy nem ölöd meg ennyire hanem csak lazán átmozgatod, de azt mondjuk egy héten 2x is

May the Force be with you!

(#6229) Ijk válasza Jojo5 (#6227) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem se fejlődik semmi, pedig nem igazán tudnám magam jobban szétszaggatni az edzéseken. Mondjuk az utóbbi hónapban mindig volt valami egészségügyi bajom.

Megálltam a fejlődésben, de mivel már így is fantasztikusan jó formám van, így leszarom.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6230) Kassadin válasza Jojo5 (#6227) üzenetére


Kassadin
addikt

Sajnos, nincsen más lehetőség akkor, koxhoz kell nyúlnod. :( ;]
Mit szoktál nyomatni? Próbáltad már azt a magas ismétlésszámú edzést?

[ Szerkesztve ]

(#6231) Jojo5 válasza Ijk (#6229) üzenetére


Jojo5
őstag

Mocsok nehéz látható növekedést produkálni minőségben... :((

Amúgy gondolkoztam már én is azon, hogy mi a fasznak edzek az átlagot így is toronymagasan verem... :C erről megbizonyosodtam a tegnapi ruhavásárlás alatt... :K

Csak tudod engem még hajt a dolog, hogy nagyobb és izmosabb legyek... :(
(értelme már nincs ha reális dolgokat nézek... ez csak ilyen saját hülyeség, hogy még nagyobb még izmosabb) :U

Kassadin: most ferdepaddal kezdek és 12-4 ismétlés alá még "maximális" súly mellett sem megyek be...
szóval: ferde,sima pad>tárogatás>és 1 kezesekkel rápumpálok még

Woodslave: sajnos igaz, hogy néha a több kevesebb és fordítva... de basszus, hogy néz már ki, hogy lemegyek 1 lightos tinglitangli edzést csinálni :F ilyenkor megkérdezném magamtól, hogy akkor mi a f*sznak mentem le egyáltalán, ha meg mást csapok mellé akkor meg kinyírom az adott izmot az biztos és túl is edzem :(

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6232) Woodslave válasza Jojo5 (#6223) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lehet az a baj... :U

ja Kovsol már írta

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6233) God Vazzeg válasza Jojo5 (#6231) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ki nem szarja le a 4 napos izomlázat? Besavasodtál, na és? nem ettől fogsz nőni, hanem ha minél jobban lerombolod az izmot, és erősebbet épít. Ezt meg nem a 12 ismétléssel fogod elérni hanem a 4-6 ismétléses getzi nagy súlyos edzésekkel. próbáld ki 2 hónapig, és láss csodát :K

(#6234) BÁ Nutrition válasza Jojo5 (#6223) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lehet hogy pont az a baj. próbáld meg hogy 6 ismétléseket nyomsz és máshogy építed fel az edzést. nem feltétlen az a jó ha kinyírod az izmot. azt kell elérned hogy stimuláld a növekedésre

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#6235) Kassadin válasza Jojo5 (#6231) üzenetére


Kassadin
addikt

Azt nem vágom, hogy ugye nem tegnap kezdted és akkor se fejlődött? Mármint, amikor elkezdted.

#6236: Buta kérdés, de rá is koncentrálsz? Meg rá is feszítesz végponton?

[ Szerkesztve ]

(#6236) Jojo5 válasza God Vazzeg (#6233) üzenetére


Jojo5
őstag

Az elején minél nagyobb súlyra másztam rá 4-8 ismétlésen belül, de nem vált be, de lehet akkor még negyed ennyire se nyomtam szabályosan és sokat segített más izom...

BÁ Nutrition: és az a határ kinél hol van vajon ahol nem nyírja ki csak bedurran és stimulálódik az izom ? mert nekem a mellnél még nem sikerült rájönnöm... :(

Kassadin: alapból nagyon zsíros volt a mellem amikor elkezdtem, de a mellnél léptem felfele a legkevesebbet használt súlyok terén akármilyen edzésmóddal is próbálkoztam... :((
Most mondjuk edzés végére mintha már jó formája kezdene lenni, meg mintha 1 kicsit nőtt volna, de ennyi :U
nem azt mondom, hogy az évek alatt nem változott, de a testem többi izmához képest látványosan el van maradva...
szerk: próbálok rákoncentrálni igen... eskü mintha nálam az agy-izom kapcsolat ennél a testrésznél hibádzana... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6237) BÁ Nutrition válasza Jojo5 (#6236) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

sokféleképp lehet nyomni. nem biztos hogy neked a "szabályos" a legjobb. ill váltogatni is kell néha, főleg ha nem nősz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#6238) BÁ Nutrition válasza Jojo5 (#6236) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ott hogy lehet hogy sok sorozatot és ismétlést csinálsz rá. mondjuk 3*6al tuti nem fogod túledzeni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#6239) God Vazzeg válasza Jojo5 (#6236) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én úgy nyomom hogy:

60-80-100 x 12 - ez a bemelegítés
120x6
135x6
145x4-6 amennyi megy
155x1-2 amennyi megy
rövid pihi majd:
120x amennyi megy
80x amennyi megy

30 fokon:
50x12
80x12
100x10-12
120x6
130x2-4

utána már csak áthúzás megy 4-5x10-es ismétléssel, bedurrantás jelleggel, ilyen 45kg körül.

(#6240) Jojo5 válasza BÁ Nutrition (#6238) üzenetére


Jojo5
őstag

És akkor a súlyokat hova lőjem be? maximumra és szakadjak meg a 3x6 alatt, vagy próbáljam be a maximumhoz közel, de bele ne pusztuljak azért ?

God Vazzeg: én most úgy tolom, hogy ferdével kezdek pár hete... eddig egyenessel kezdtem

ferdén van bemelegítés rúd+2db 10es 20 isméltés
aztán megy még 3-4 széria 12-18as tartományba
sima pad ugyanez
tárogatás 4x12
majd egykezessel nyomás amennyi megy beszakadás jelleggel

amikor nagy súlyra törekedtem akkor is bemelegítettem ugyanígy csak annyi, hogy gyorsabban pakoltam és 12-8-6-4 így voltak a szériák

Bubee82: hova kell érte menni ? :U még azt is lek@ksizom, ha 10 kilóval se megy majd a fekve nyomás csak tudjam rendesen leedzeni a mellem :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6241) Bubee82 válasza Jojo5 (#6236) üzenetére


Bubee82
őstag

Gyere, eddzél egyet velem, aztán megtanítom h kell ezt csinálni :)

(#6242) BÁ Nutrition válasza Jojo5 (#6240) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

neked kell kitapasztalni mitől fejlődsz
nálam pl mellre
fekpad
60x20
100x10
140x6
160x4
döntött padon:
60x6
100x6
140x4
egykezes döntött padon
40-45x6
50-55x6
60-65xamennyi megy erőtől függően
csigás keresztezés :F
3-4 sorozat 6-8 ismétlés

de néha fordítva csinálom

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#6243) ForexGuru válasza BÁ Nutrition (#6242) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

volt rólad fent vmi kép ? szép súlyokkal dolgozol :R

ui: remélem a befőtteid... ;]

(#6244) Tamoo válasza Kassadin (#6213) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Minek neked mérőkanál? Nem mindegyik fehérjének ugyanakkora a súly/térfogat aránya. Én mérlegen mindig lemérem az aktuálisat, hogy hány evőkanál aztán azzal adagolom.

(#6245) Kassadin válasza Tamoo (#6244) üzenetére


Kassadin
addikt

Digitális mérleged van gondolom. Nekem is be kellene invesztálni egybe.

(#6246) Tamoo válasza Kassadin (#6245) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Aha, nem tudom mennyibe kerül, de 2-3e Ft-ért már biztos lehet kapni, sokszor jól jön.

(#6247) Laczik


Laczik
tag

Debrecenben nem akar valaki a Myproteintől rendelni? Vagy nincs olyan fórumozó, aki itt árulná a Myproteines cuccokat?

(#6248) BÁ Nutrition válasza ForexGuru (#6243) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nézd meg penenét, olyan vagyok én is :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#6249) ForexGuru válasza BÁ Nutrition (#6248) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

mikor duplázta meg penene a testsúllyát :Y

(#6250) Bubee82 válasza Jojo5 (#6240) üzenetére


Bubee82
őstag

Mosonmagyaróvár vagy Tata

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.