Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5451) ForexGuru válasza Tamoo (#5448) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

:DDD

(#5452) Manitou válasza Tamoo (#5450) üzenetére


Manitou
addikt

Az economit az árra értettem. Jelenleg teljesen megfelel a heti 2 edzés, és mint a mellékelt ábra mutatja, minden héten erősödök, és a forma is kezd alakulgatni :K . Ha 3x edzenék, az csak + egy lábnap lenne.

[ Szerkesztve ]

(#5453) Boxer001 válasza Manitou (#5452) üzenetére


Boxer001
veterán

Úgy könnyű, hogy a lábat nem edzed...nekem is elég lenne akkor 2 edzés, meg elég sok patkánynak. :D

(#5454) Kassadin válasza Manitou (#5452) üzenetére


Kassadin
addikt

Akkor búcsúzunk tőled is kedves Mani, légyszíves fáradj ki a vastestvériség fészkéből. Lábat csak a gyengék nem edzenek. ;]

(#5455) szki válasza Boxer001 (#5453) üzenetére


szki
őstag

Tudtommal hegyi-kerékpározás a lábedzés neki.
Nagy áttéttel mászáskor lehet lábizmot növelni.

(#5456) pok.tom válasza Kassadin (#5454) üzenetére


pok.tom
aktív tag

meg azok akik küzdő sportoznak pl karate, de te ezt nem értheted ;]

(#5457) Tamoo válasza szki (#5455) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Alföldön lakik :DDD ;]
Én meg pörgetek, hogy ne nyúljon a drága lánc. Úgyhogy kénytelen vagyok olykor lábazni is mellette :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5458) Kassadin válasza pok.tom (#5456) üzenetére


Kassadin
addikt

Eléggé el vagy tévedve akkor, nem 1 küzdősportot próbáltam már. Attól még, hogy kempon szétrúgták a combom és alig bírtam hazavánszorogni, nem lett izmosabb, itt meg ez a cél.

[ Szerkesztve ]

(#5459) pok.tom válasza Kassadin (#5458) üzenetére


pok.tom
aktív tag

Én konkrétan a karatét emeletem ki, mert arról van tapasztalatom.Nem a szétrúgásra gondoltam, hanem a láberősítésre ami ott megy, azok után te még betervezel egy lábedzést valamelyik napra akkor állat vagy!

(#5460) Kassadin válasza pok.tom (#5459) üzenetére


Kassadin
addikt

Valószínűnek tartom, hogy nem mennék utána lábedzésre.:DDD

Azt hiszem, hogy valamelyik mma-s emberke motivation filmjében voltak olyan gyakorlatok, amit a testépítők használnak, szóval attól még hogy küzdősportolt, súlyzózott is mellé. Szóval a kettő nem zárja ki egymást, csak együtt csinálni mindkettőt maximumon én nem tudnám.

[ Szerkesztve ]

(#5461) pok.tom válasza Kassadin (#5460) üzenetére


pok.tom
aktív tag

szvsz. elég az a lábnak amit karate edzéskor kap, nekem ez a kifogásom ami még hihető is. :D

(#5462) Kassadin válasza pok.tom (#5461) üzenetére


Kassadin
addikt

Jah, hogy ez kifogás. :( ;]

(#5463) mokus1


mokus1
addikt

Sziasztok!
Van valami betegség a végtagjaimban amitől az ereim ,,gyűrődve" vannak.Ezáltalál mintha szűkőlet lenne hajlamos elfagyni.Nincs gyógymód rá!
Mit gondoltok ha szednék omega 3-at az valamivel segíthet?

(#5464) Kassadin válasza mokus1 (#5463) üzenetére


Kassadin
addikt

Testmozgás se segít rajta?

(#5465) mokus1 válasza Kassadin (#5464) üzenetére


mokus1
addikt

Minden délután 8-10kmeket futok de erős szél vagy 15fok alatt a kezeim elfagynak a lábam 20fokos szobában zokni nélkül is hideg. Szóval igazából akkor abban a pillanatban és utánna
amíg keringésem van akkor segít de például vizisportoknál nem. ott közbe is rossz.

Az orvos szerint ez 40-50éves nőknél fordul elő én 20 éves srác vagyok.Nyugalmi pulzusom 40-45 körül alakul szóval edzem is napi 3-4 órákat ezért is furcsa

[ Szerkesztve ]

(#5466) Kassadin válasza mokus1 (#5465) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem is sz*r a keringésem(nyáron is jéghideg kéz,láb) akár, szóval nem azt mondom, hogy átérzem a problémád, de azért sejtem, mondjuk a tiéd kicsit brutálisabbnak hangzik. Én inkább olyan testmozgásra gondoltam, ami a "jó meleg" szobában/teremben van, szobabringa, taposógép stb, vagy akár testépítés is. Abban is ki lehet melegedni elég rendesen. ;]
Triviálisnak fog hangzani(és az is), de nekem az orvos azt mondta anno, hogy mivel vérnyomásnövelő tabit nem fog adni nekem ilyen fiatalon, kesztyű meg zokni mindig legyen rajtam, hát mondom köszi szépen. Szóval próbáld ki a több zoknit otthon is, kint a hidegben meg próbálj meg beöltözni, hátha jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5467) mokus1 válasza Kassadin (#5466) üzenetére


mokus1
addikt

Ez 4-5 éve van nálam lábra kézre jobban nem tudok beöltözni ha akarok se:p
Kiprobálom hátha segít valamit ez az omega3.
Kérdés gyógyszertárba vegyem vagy valami kiegészítőként?

(#5468) Kassadin válasza mokus1 (#5467) üzenetére


Kassadin
addikt

Pont kérdezni akartam, hogy miért vagy ennyire ráállva erre a zsírsavra, meg is találtam a választ rá: "Az omega-3 és omega-6 zsírsavak segíthetnek megelőzni az érelmeszesedést, szív-érrendszeri problémákat, csökkentheti a gyulladásos folyamatokat és ezekkel kapcsolatos jelentkező fájdalmakat, és ez az EPA-ra különösen igaz."

Ez például szvsz nem is drága, de majd a tapasztalat pateszok mondanak jobbat úgyis, ha van.

(#5469) mokus1 válasza Kassadin (#5468) üzenetére


mokus1
addikt

Hát körülnéztem mi segíthet esetleg ezt találtam :)
Mellette animal packot szedek folyamatosan

(#5470) szki válasza mokus1 (#5467) üzenetére


szki
őstag

Omega3, flavonoidok, stb megoldható természetes úton is. Én diót nyomok erre.
Hideg kezű, és lábú férfi tényleg elég ritka. Azt hittem ez női jelenség (főleg frigid női:) ).

(#5471) Tomics : tessék: Cobo hegyimenő a Vueltán mászáskor
Picit olvass utána a hegyi bicajozásnak, vagy a hegyi futások szerepének, hogy igenis izomerőt növel, azaz a rövidtávú, de nagy erőkifejtésre képes izomrostokat. Nekem is elég erős a lábam a sok bicajtól, pedig főleg országúton tekerek (62-es comb, 42-es vádli).

[ Szerkesztve ]

(#5471) Tomics válasza szki (#5455) üzenetére


Tomics
addikt

nézz meg egy tour de france versenyzőt, szerintem nem nagy az izomtömege a lábán.
amiről te beszélsz az kőkemény kardió

PH! addikt since 2004

(#5472) mokus1 válasza szki (#5470) üzenetére


mokus1
addikt

És elég szar is...Szenvedek vele rendesen.Egyrészt néha hátráltat edzéseken, vagy ha sétálok az utcán.Vagy amikor a barátnődnek télen megfognád a kezét de tudod hogy lefagyasztod a kezeddel az övét...
Jó lenne valami megoldás rá.El is felejtettem mi a neve de valami Ryndox szindróma vagy valami ilyesmi

(#5473) Manitou válasza Kassadin (#5454) üzenetére


Manitou
addikt

Nem akarok izmosabb lábat a mostaninál ;] Végre kezd már arányos lenni a felsőtestemhez képest. Mindig túlfejlett volt a felsőtesthez képest, főleg emiatt is kezdtem el annó edzeni. A jelenlegi állapotot meg fennt tudom tartani más módon is.
Amúgy szerettem lábazni amikor csináltam, de nem attól lett akkora amekkora.

(#5474) mokus1


mokus1
addikt

Valaki tud linkelni oldalt ahol tudok venni Bluetooth-os ,,pulzusmérő öv"-et? Köszi

(#5475) ForexGuru válasza mokus1 (#5474) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

hat másodperc volt ki guglizni , neked nem menne?
[link]
erre szoktam mondani hogy retardált :U

[ Szerkesztve ]

(#5476) Tipo16V válasza mokus1 (#5474) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

de miért kell arcoskodni? miértnemjó a sima pulzusmérő óra? venne a rák 20ezerért....

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#5477) szki válasza mokus1 (#5474) üzenetére


szki
őstag

Ha olyan sok a napi aerob, akkor tényleg érdemes beruházni rá. De lehet elég egy 5eFt-os pulzusmérő óra is. De például telefonhoz Polar öv itt is van: [link]

(#5478) mokus1 válasza Tipo16V (#5476) üzenetére


mokus1
addikt

Forexguru: én is egy az egy polar-t találtam.Gondoltam van több féle.

Nem arcoskodom napi 2x használom így inkább legyen jó.
Vettem 1,5 éve egy RS400-at szerintem az is arcoskodás Neked?Mert kell a sporthoz.
Csak sajnos ennek az órája nem BT-s.

(#5479) Tomics válasza ForexGuru (#5475) üzenetére


Tomics
addikt

Ne trollkodj pókerfész, bannolnak megint ;]

PH! addikt since 2004

(#5480) Kassadin válasza Tomics (#5479) üzenetére


Kassadin
addikt

Majd regel másikat, nem probléma.

(#5481) Tamoo válasza mokus1 (#5467) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Mega Omega Oil
Ez viszonylag gazdaságos ár/"hatóanyag" tekintetében. Nekem is ilyen van jelenleg, olykor-olykor büntetem vele magam ha eszembe jut :DDD
Ha érdekel keresd laci06-ot, valószínűleg tud segíteni a beszerzésben.

[ Szerkesztve ]

(#5482) szki válasza Tamoo (#5481) üzenetére


szki
őstag

Tényleg ennyire a táplálék kiegészítőkről szólna a mai világ? Ha kell valami táplálék összetevő, akkor biztos csak a vegyileg agyonkezelt mű cuccok jöhetnek szóba?
6 szem dióban benne van a napi Omega3 szükséglet. Plusz flavonoidok tömkelege, energia, fehérje, vitaminok.

(#5483) Eagl3 válasza szki (#5482) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem unod még ezt a diózást?

(#5484) mokus1 válasza szki (#5482) üzenetére


mokus1
addikt

Nálam pont arról volt szó hogy hátha segít a keringésemen. :)

(#5485) Tamoo válasza szki (#5482) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Akkor rágjad a diót, én sajnos kipattogok tőle mint a sz@r.
Azzal vitatkoznék, hogy mennyire "vegyileg agyonkezelt mű cucc" amit linkeltem... szerintem semennyire, mivel "halolaj"

[ Szerkesztve ]

(#5486) szki válasza Eagl3 (#5483) üzenetére


szki
őstag

Nem, hisz egy komplex táplálék. A lakosság nagy része kertes házban él, és nem 10 emeletes panelben valamely füstös kerületben. A kertekben hagyományosan van jól termő diófa. Tehát egy könnyen elérhető táplálék a dió a lakosság nagy részének!

(#5485) Tamoo: a halolaj meg persze csak úgy kijön a halból, és örökké eláll tartósítás nélkül. A hal meg steril tengervízben élt, ahol nincs se kőolaj, meg semmilyen szennyezés. Akkor inkább maradok a kiskertben megtermelt élelmiszereknél!

[ Szerkesztve ]

(#5487) mokus1 válasza szki (#5486) üzenetére


mokus1
addikt

Dió sincs az év minden évszakában :)
Ahova persze a ,,tiszta" eső esik :)

[ Szerkesztve ]

(#5488) Tamoo válasza szki (#5486) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Feltételezem te sem csak gyűjtögető életmódot folytatsz. Úgyhogy kár ezen rugózni, hogy mi mennyire mesterséges és mi nem.

(#5489) mokus1


mokus1
addikt

Visszatérve a témához! Patikában vegyek omega3at vagy valamilyen kiegészítő boltban?

(#5490) szki válasza mokus1 (#5487) üzenetére


szki
őstag

Pfff. Guglizz, meddig áll el héjasan!
Vegyél halolajat 4000 Ft-ért! Az biztos, mert rá van írva az üvegére!
Tényleg hova jutott ez a világ!?

(#5488) Tamoo: Persze, megeszek minden szart. Pl. párizsi a fő húsételem. Már 30 éve is "parizer huszár"-nak hívtak, mert annyira szerettem:)

[ Szerkesztve ]

(#5491) Klemens


Klemens
őstag

Holnap újból kondi. :D
Mik az ajánlatok?
Tegnap volt fekvenyomás (bár...mellre nem sokat éreztem belőle), bicepsz, tricepsz és pici felülés.
Holnapra ezeket terveztem:

Fekvenyomás (hátha lesz belőle mellizom is), ez egyenesben is és 45 fokban is pluszban.
Tárogatás
Áthúzás egykezes súlyzóval

Mellhez húzás széles fogással
Nyakhoz húzás hátgépen
Hiperhajlítás
Hiperhajlítás oldalfordítással

Felülés
Hasprés

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#5492) mokus1 válasza szki (#5490) üzenetére


mokus1
addikt

Arra guglizz mekkora a légszennyezés ebből mennyi jut vissza a földbe belőle.

Arra mit mondasz hogy néha napján eszem diót, vagy mogyorót amibe nincs olyan sok de azt elég sokszor,mégis ilyen a kezem lábam. :U

(#5493) szki válasza mokus1 (#5492) üzenetére


szki
őstag

Ööö. Te találtad ki, hogy Omega zsírsav hiány miatt hidegek a végtagjaid. Ezután kerestél Omega zsírsav forrást, és arra kaptál tippeket. Ettől még egyáltalán nem biztos, hogy igazad volt a diagnózis felállításban.

A légszennyezés külön téma. Tényleg ennyire be vannak butítva a mai 20 évesek, vagy mi van már?!

[ Szerkesztve ]

(#5494) ForexGuru válasza szki (#5493) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"butítva" mire gondolsz?

(#5495) mokus1 válasza szki (#5493) üzenetére


mokus1
addikt

Nem de ezt is kurvára elmondtam. Ha nem azt mondanád folyton ,,egyél diót és egészséges leszel" talán nem siklanál át fölötte hogy különféle orvosok nem tudnak erre a betegségre megoldást találni. Olvasgattam az interneten és fenn akadt a szemem az omega3-n hogy kedvező hatással van az érrendszerre.Gondoltam kiprobálom nagyobb mértékben.
Én elhiszem hogy Te hiszel valamiben én ebben hiszek.Gondolhatod hogy a 4-5 év alatt kipróbáltam ezt azt hátha segít valószínűleg ha jobb lenne most nem írnám ezt végig.
Az orvosok ezzel szemben tehetetlenek mivel nem érszűkület hanem egyfajta gyűrődés több féle módszert javasoltak már.Szedtem Trental-t az kicsit javított rajta de csak amíg szedtem pár óráig.
Egyébként mégegyszer megértem ha hiszel valamibe de nem kell erőszakosan ráerőltetni a másikra ha ő is elhatározott már valamit.

(#5496) Kassadin válasza szki (#5486) üzenetére


Kassadin
addikt

Az vágod, hogy a diófa annyira szétb*ssza a talajt, hogy utána kb. semmit sem tudsz rajta megtermeszteni?

"Akkor inkább maradok a kiskertben megtermelt élelmiszereknél!"

Amire hullik az ónos és/vagy savas eső a rengeteg szmog miatt, és felszívja a zöldség/gyümölcs a talajból...:U Az hogy nálatok vidéken mi van, meg itt pesten, nem hiszem, hogy összehasonlítható lenne. És mellesleg vannak olyanok, akik nem bírják a diót/az olajos magvakat, kipattogzanak tőle, nem hiszem, hogy nekik annyira jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#5497) szki válasza Kassadin (#5496) üzenetére


szki
őstag

Pfff. Ónos eső :DDD Jól van fiam!
Na léptem majd 20 év múlva beszélgetünk a komoly dolgokról!

(#5498) Kassadin válasza szki (#5497) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem vagyok a fiad, te összetévesztesz valakivel.

(#5499) Ijk válasza Kassadin (#5496) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Ónos eső":C

Annak nagyon magas az ón tartalma, ami elektronikai cégek mellett keletkezik a sok forrasztás miatt:DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5500) Kassadin válasza Ijk (#5499) üzenetére


Kassadin
addikt

Utánaolvastam, jó nagy faszságot írtam. Szimplán kevertem azzal, hogy régen a benzinhez ólmot adtak az oktánszám növeléséhez, ami károsítja a környezetet. Este van na, megesik. :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.