Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6301) jericho69 válasza tzahola (#6298) üzenetére


jericho69
tag

Én kb. 1 hónap alatt letoltam azt a 4kg szójás szutykot. Egy életre elég volt belőle...
Zomb€€: 182-183cm

(#6302) tzahola válasza kovsol (#6299) üzenetére


tzahola
csendes tag

Szerintem ebben a topikban senki sincs azon a szinten, hogy a különböző márkájú proteinek nettó fehérjetartalmának 2-3%-os szórása nagyon visszavetné a fejlődésben :D :D

jericho69: én voltam olyan hülye, hogy egyből két vödörrel is vettem :D az első vödör csokisat még csak-csak betoltam, de fél éve itt rohad a banános :D:D:D De lassan csak elfogy...

[ Szerkesztve ]

(#6303) kovsol válasza tzahola (#6302) üzenetére


kovsol
titán

na látod azért van az én fagyasztóm tele hússal inkább :D mondjuk akad még itt úgy 1.5kg myproteines fehérje is, azt már csak edzés után tolok be egy adagot

May the Force be with you!

(#6304) Jimy83 válasza tzahola (#6302) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Nekem is volt hozzá szerencsém , fingató por :DDD
Van egy 1 kilós valahol itthon , de messzire kerülöm .

(#6305) Tamoo válasza Shummo (#6296) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A power proteinnel engem ki lehetne üldözni a világból, a szagától is hányok :DDD Myproteines az adja.

(#6306) wertigo1984


wertigo1984
őstag

sziasztok! szerintetek jó választás a nitro pure protein gold+cre-ator+brutal pack multivitamin?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#6307) Shummo válasza Tamoo (#6305) üzenetére


Shummo
aktív tag

Köszi a sok választ. De engem elsősorban az érdekelne, hogy melyiknek jobb a hatása, hatásfoka. Ha szar az ize, szaga, majd csak megoldom valahogy, max befogom az orrom és nyelek egy nagyot. :D:D:D

(#6308) Tamoo válasza Shummo (#6307) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Egyértelműen a myprotein, mivel az tejsavó, a másik meg egy kevert szójás szar, szóval minden tekintetben jobban jársz.

[ Szerkesztve ]

(#6309) Pukii válasza wertigo1984 (#6306) üzenetére


Pukii
senior tag

Creator egy rakás... semmi. Drágán eladott nagy 0.

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#6310) wertigo1984 válasza Pukii (#6309) üzenetére


wertigo1984
őstag

köszi. :R pedig azt próbálta a gyerek rám tukmálni a boltban. és a másik 2?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#6311) nepszter1


nepszter1
addikt

Kell nekem focizni egy fejelés közepén a gyerek alám jött én meg rosszul estem és a derekamnak nyekk . juhéjj... Pont kezdtem kiheverni hogy becsípődőtt a hátam már jókat is edzetttem erre meg ez .. :W

(#6312) Pukii válasza wertigo1984 (#6310) üzenetére


Pukii
senior tag

A fehérje szerintem nagyon nagyon finom, szinte minden izben, a vitamin pack is okes.

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#6313) wertigo1984 válasza Pukii (#6312) üzenetére


wertigo1984
őstag

:R :R :R még jó hogy nem vettem a crea-t akkor meg... :K tejszínes-banános a fehérje, nekem kicsit Gabi fogkrém íze van, de finom. köszi! :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#6314) SzlobiG válasza wertigo1984 (#6313) üzenetére


SzlobiG
félisten

Gabi fogkrémíz?:D

(#6315) wertigo1984 válasza SzlobiG (#6314) üzenetére


wertigo1984
őstag

aha... :B gyerek fogkrém...

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#6316) Jojo5 válasza Ijk (#6291) üzenetére


Jojo5
őstag

jó neked... :DDD

A karom nekem is csoffadvány 43-4 fele van... :(

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6317) szőröscica válasza Jojo5 (#6316) üzenetére


szőröscica
addikt

Ez feszítve, vagy kinyújtott karral méritek?

(#6318) Jojo5 válasza szőröscica (#6317) üzenetére


Jojo5
őstag

feszítve há' :D

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6319) ForexGuru válasza Jojo5 (#6318) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nem edzettem 9 napja, hidegen 39 ;]

igaz nekem nincs lediétázva szval forma nulla

[ Szerkesztve ]

(#6320) Jojo5 válasza ForexGuru (#6319) üzenetére


Jojo5
őstag

nekem meg szép eres és van formája... :P de legalább kicsi... mármint a karom :DDD

Más: Valaki szokott innen úszni járni ? mert én ma voltam és azt tapasztaltam, hogy régebben amikor kövérke voltam igenis jobban bírtam mint most... :(
Kb. 2-3 hossz után már durrantam befele meg feszült a felsőtestem és nem bírtam valami legényesen... mondjuk 3-4 éve nem voltam úszni, de akkor is siralmas :U

Bubee82: mert alapból a testem több izmot tartalmaz mint akkor, ergo tovább kéne bírnom az akkori zsírtorony formánál... vagy rosszul következtetek ? :U
(amikor kövér voltam akkor se jártam rendszeresen úszni)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6321) Bubee82 válasza Jojo5 (#6320) üzenetére


Bubee82
őstag

Ezen miért csodálkozol?

(#6322) wertigo1984 válasza Jojo5 (#6320) üzenetére


wertigo1984
őstag

nem vagy egyedül, én is gyorsan fáradok úszásnál, bár rajtam pici zsír is van.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#6323) Tamoo válasza Jojo5 (#6320) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

3-4éve az úszógumi még fenntartott :DDD

(#6324) Jojo5 válasza Tamoo (#6323) üzenetére


Jojo5
őstag

amúgy az is vicces, hogy most már a vízen se tudok lebegni akkor bezzeg ment :DD

Ijk: én gyorsat szoktam meg mellett és ma is legalább 1,5 órán át szenvedtettem magamat, de éreztem, hogy nem az igazi :U Az az igazság, hogy rendszeresíteni kéne úszást mert nem rossz dolog...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6325) Ijk válasza Jojo5 (#6320) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szoktam minden héten egyszer 2000-et, bár csak mellúszni tudok. Szerintem túl gyorsan indultál, 4-5 hossz nálam lassabb bemelegítés.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6326) Woodslave válasza Pukii (#6309) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K egy dobozt benyomtam. A második alkalommal pirosodtam, égtem stb. mondom qrva jó a cucc, aztán kiderült, hogy csak a niacintól. Semmi hatása nem volt, legalábbis nem az amit írtak. Még egy csodaszer kipipálva, mondjuk valami 2300,-Ft volt egy havi adag---

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6327) Ijk válasza Jojo5 (#6324) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nehéz az úszás, ha elszoktál ne is csodálkozz. Majd megszokod, de melegíts be, mert tényleg beáll minden izmod.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6328) Kassadin válasza Ijk (#6276) üzenetére


Kassadin
addikt

Én mondjuk pont lesz*rom, hogy ki mire edz, de annak örülök, hogy lábazni imindig tudok, nálunk se állnak sorba... Fárasztó meg fájdalmas, nem csodálom. :))

(#6329) Woodslave válasza Kassadin (#6328) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R mennyivel különbek vagytok a sok terembe járó köcsögnél

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6330) Jojo5 válasza Ijk (#6327) üzenetére


Jojo5
őstag

Oké, megpróbálok én is heti 1 alkalmat rendszeresíteni legalább :K

Woodslave: most arra gondolsz aki lemegy ugatni és baszik bármit is normálisan csinálni ? mert azoknál mindenki különb szerintem a topikból :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6331) Kassadin válasza Woodslave (#6329) üzenetére


Kassadin
addikt

Elöszőr irónia hangját véltem felfedezni, de remélem, hogy nem az.:DDD
Nem vagyok különb, de a testépítés arról szól, hogy arányosan izmos legyél mindenhol, ne csak nagy legyen a karod meg a melled. Arányos felépítés jobban néz ki szvsz. És állítólag a lábedzéstől jobban is fejlődik az ember. Meg lábazni szeretek a legjobban, nem is lehet kérdés ez, hogy kimaradjon. :N

[ Szerkesztve ]

(#6332) macikos válasza Kassadin (#6331) üzenetére


macikos
addikt

Tehát akkor egy arányos 60 kilós fizikum a cél? ;]

(#6333) Pukii válasza Woodslave (#6326) üzenetére


Pukii
senior tag

Nem probáltam, csak az összetételt néztem, ilyenek szoktak lennia Muscletech es cucok is, mindegyikben van 1-2 hatoanyagbol 1 rakat (pl coffein,kreatin,taurin), ezek mind tuti kiprobált dolgok, amik érnek is valamit, aztan meg belerakni 1000 fele dologbol 1 mg os adagokat, amik igy semmit sem ernek, szepen becsomagolják, esetleg jo finomra is megcsinaljak, es eladjak :-)

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#6334) ForexGuru válasza Pukii (#6333) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

én AAKG + koffein + taurin edzés előttit kevertem magamnak régebben,nagyon odabaszós volt, semmi a no xplode hozzá képest durranásilag, de aztán leáltam vele mert nem érte meg a edzés után is még órákig tartó szívdobogás stb

(#6335) Tamoo válasza ForexGuru (#6334) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szűk pénztárcájúaknak marad az edzés előtti motivációs videó :( :DDD

(#6336) Woodslave válasza Kassadin (#6331) üzenetére


Woodslave
nagyúr

természetesen irónia volt.. 60 kiló vagy, gondolom nem egy szálkásabb Bubi kivitel. Ami nem is baj, ha januárban 50 kilóról indultál... Mennyire lettél arányos?
Egyébként meg te is csak azt csinálod amit a legjobban szeret, akkor mennyivel vagy jobb mint aki karozni szeret?

Jojo: nem, a lábelitistákra gondoltam....

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6337) Jojo5 válasza Woodslave (#6336) üzenetére


Jojo5
őstag

jah, én aszittem' általánosságban a hozzáállásukra... bőven az is dícsérendő... :)

Az biztos, hogy a lábazás egy külön életforma még a testépítésen belül is... :K

Amikor 20 kilóval próbáltam guggolni igaz, hogy majd befostam úgy fájt már a bal térdem, de mégis bedurrant a láb mint az állat :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#6338) ForexGuru válasza Tamoo (#6335) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

kb 200 ft \ adag nem vészes , még nem próbáltam

(#6339) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

szombaton lenyomtam össz vissz 4 sorozat fekvőtámaaszt amennyi ment és lő izomláz :Y
ugy látszik 2 év alatt se szokott hozzá a testem a terheléshez :DDD
nem gond legalább nem stagnál a növekedés ;]

(#6340) Herczi válasza ForexGuru (#6338) üzenetére


Herczi
senior tag

Nem éreztem tőle semmit, mondjuk nekem a dym xpand se csinált semmit, eddig egyedül a yohimbe hatott, de azt soha többet, azt hittem meghalok :DDD

(#6341) ForexGuru válasza Herczi (#6340) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nekem a creatin ilyen, kb mintha semmit se csinálnék

(#6342) szőröscica


szőröscica
addikt

Ebédre csirkemellet ettem rizzsel és sok zöldséget, viszont most letoltam egy kis pizzát. Vétkeztem. :(

De holnap váll-háton majd odateszem magam.

(#6343) BÁ Nutrition válasza szőröscica (#6342) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez a két étkezésed volt? :F
:C

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#6344) Manitou


Manitou
addikt

Mell kar volt , adta. Durrantam keményen :K :D Most csak egy leheletnyivel voltam erősebb, illetve volt amiben nem :( :)

(#6345) Pukii válasza Herczi (#6340) üzenetére


Pukii
senior tag

1 adagal ensem ereztem töle komolyabb beduranast, max az elsö adagoknál dobogot picit a szivem, most rááltam 1,5 adagra, igy nagyon jo, ritkán szoktam termékekre azt irni h jo, de ez tényleg az, Hot Blood 2 adagal is szar volt amikor 2 adagot ittam + energiaital, de ugyse volt valami jo, csak izadtam töle, az meg a coffein miat.... Ja Nano Vaport kihagytam.. azt is probáltam 2 adagal(bár irta, h késöbb lehet 3 is ) de azt is csak azért éreztem mert alapból sok benne a coffein, se beduranás, se semmi, felébredtem töle enyit tudott.

[ Szerkesztve ]

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#6346) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Lassan kezdem azt érezni, hogy aki tol egy kemény lábedzést, az már nagyonfaszagyerek. Komolyan túl van ez ragozva... Most mennyivel jobb egy olyan ember, akinek böhöm nagy lábai vannak, mellé meg semmi felsőtest. Persze a láb se elhanyagolható, de ha valakinek alapból túlfejlett, meg alapból erős, az minek eddzen rá? Ott van például G.Ogre, ha emlékeztek rá, vagy hogy közelebbi példát mondjak Jojo, akiknek alapból rohadt nagy lábuk van. Eddzen rá hogy ne találjon magára farmert? Minek? Meg azért szedjük már külön az eddzek hobbiból hogy mozogjak, testépítek, meg versenyző vagyok kategóriákat. Az meg még1 dolog, hogyha valaki úgy érzi jól magát, hogy nagy a felsőteste és kicsi a lába akkor mivan? Ha ő úgy érzi jól magát, pont telibe fogja szarni hogy mit gondolnak mások. Azt hiszem el lett felejtve az a dolog, hogy mindenki magának eddz, és kezd átmenni abba hogy kritizáljuk ott a másikat ahol lehet. Terembe is van egy srác, akkora állat hogy nem igaz, sose eddzet lábat, mégis akkora a combja is mint egy ház. Majd pont érdekelni fogja hogy egy 60-70kg-s gyerek odamegy hozzá mikor 150-be nyom, hogy figyi haver tök gáz vagy hogy nem lábazol... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6347) Ijk válasza mocsanisi (#6346) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem kell háborogni, csak mert te sem lábazol. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6348) szőröscica válasza BÁ Nutrition (#6343) üzenetére


szőröscica
addikt

Naná. Nem kétszer kell enni egy nap sokat? :P

(#6349) mocsanisi válasza Ijk (#6347) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Én lábazok, mert sajnos nincs nagy lábam alapból. Vádlit meg inkább hagyjuk is. De nem szoktam vele "emberkedni" hogy én lábazok. Az az én dolgom :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6350) BÁ Nutrition válasza szőröscica (#6348) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem, egyszer :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.