Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- GoodSpeed: Segway-Ninebot F3 E elektromos roller.
- droidic: Videó letöltés yt-dlp-vel (profi módszer)!!!
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- mefistofeles: Az újkori csalók...
- eBay-es kütyük kis pénzért
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
Aktív témák
-
szőröscica
addikt
válasz
Kassadin #46199 üzenetére
Ja, az alkar gyenge, ennél még az enyém is vastagabb. Van rá valami hasznos gyakorlat egyébként? Mert bani azt mondta, hogy nehéz súlyokat kell emelni, szorítani, az erősíti a legjobban. A csuklóvonogatást meg hülyeségnek tartja, én meg eddig csak azt a gyakorlatot ismertem.
Holnap szobabiciklizés, ma váll-hát volt, fájt a fejem, rossz volt.
-
Zomb€€
őstag
válasz
szőröscica #46188 üzenetére
Próbáltam már Hydroxycut, Lipo-6, Animal Cuts. Az utsó 2 nagyon jó.
Mani: A felsoroltak beltartalmával vesd össze, a tiednek nincs márkája vagy mi?
-
Manitou
veterán
válasz
Zomb€€ #46187 üzenetére
Elvileg ezek vannak egy adagban amit kinéztem:
Calcium
(from calcium carbonate)
118 mg
Chromium
(from chromium polynicotinate)
200 µg
Proprietary Herbal Extract
(standardized for 60% free-b-ring flavonoids and 10% flavans from baical skullcap root and black catechu bark)
125 mg
Cocoa Seed Extract
(standardized for 10% theobromine, as well as, caffeine, tyramineand phenylethylamine)
315 mg
Green Tea Extract
(standardized for 45% epigallocatechin gallate and 6% caffeine)
315 mg
Caffeine
(from caffeine anhydrous, green tea leaf extract and cocoa seed extract)
220 mg
L-Carnitine
(from l-carnitine l-tartrate)
13 mg
Cayenne Fruit Extract
50 mgAzt látom, hgy L carnitin az vicces mennyiségben van csak benne, a többiből meg nem tudom mennyire jók ezek az értékek.
-
Manitou
veterán
Termogenikus zsírégetőkkel kinek van tapasztalata? Jóaznekem?
-
Herczi
senior tag
Attól még nem jó
-
Tipo16V
aktív tag
-
Herczi
senior tag
Lövök már én is egy képet, nem a legjobb de ezután lemerült a telefonom, a szokásos tükörbe fordulós.
78 Kg amúgy. Kicsit behíztam most, ez van.
-
nepszter1
addikt
-
Atomgeszi
nagyúr
Haverom azt mondta 3 év alatt eljut idáig. [link] Persze most atomzsírdisznó(92 kiló körül van). De ő fogadni akar.
Ja meg edz 1 hónapja.
-
mokus1
addikt
Fiúk.
én először visszaakarom kapni azt a 10est ami lement azt normális edzéssel evéssel elérem. De utánna szeretnék kicsit ugrani.És nem nem csak magam miatt.járnom kell boxedzésre mivel néha meg kell védenem magam...És egy 95-100Kg-os emberbe nehezebben kötnek beléd mint amugy.Sajnos -
Tipo16V
aktív tag
válasz
macikos #46150 üzenetére
aztakúúú vannak tricepszek
mokus1 ugyanonnan, ahonnan a többi ilyen káros, és drága és hasztalan szert! rossz helyen jársz fater, itt mindenki naturál off corse, és mélyen elitéljük a koxot
a másidok hszed alapján, hogy mit egyél, meg mit csinálj, mennyi idő még visszajön a hús, biztos hogy kell neked az ana? -
dnelb
veterán
Ki volt ez ? Vallja be
-
mokus1
addikt
Kis segítség kéne.
183cm 88kg voltam. és nem dagadt
Most bekaptam két virus 1 hónap hasmenés korház. -10kg ment le.Télen kreatin fehéérje kombot toltam.Most újra naponta kondizgatok ahogy birják az izmaim.Mennyi idő amig ugy 7-8kg visszajön? Mit egyek ? Szedjek most még vmit mert gondolom most azért elég hamar visszaépül nem? -
macikos
addikt
Kis kar: [link]
Még jó hogy csak "gyógyulgat" a sérüléséből
-
Ijk
nagyúr
Engem az a veszély nem fenyeget hogy a bőröm nem tudja követni az izomzat növekedését.
-
gaborbol
őstag
E vitamin es kollagenes krem.
Az E vitamin az ekcémára is jo, nem csak a bőrrepedezésre.
Az a baj a bor repedessel, hogy ha egyszer megtoretenik akkor nem nagyon fog elmulni, halvanyodni fog, de nem lesz az igazi soha, jobb megeleozni.
Sajat tapasztalatom szerint foleg azonaknal jon elo akik "dobnak valami", es a bor nem tudodtt annyit noni-nyulni amennyit az az izom novekedese miatt kelett volna, kiveteles esetek persze itt is vannak.
-
Kassadin
addikt
válasz
God Vazzeg #46145 üzenetére
Komolyabb eredmények még odébb vannak, csak kíváncsi voltam. Így is van ekcémám, már csak a bőrrepedezés fog hiányozni.
-
Kassadin
addikt
válasz
God Vazzeg #46141 üzenetére
Mindenki írja ezt a bőrrepedezést, ez mindenkinél jellemző vagy csak aki hajlamos rá?
-
14adam
addikt
válasz
God Vazzeg #46141 üzenetére
ma bemegyek a gyógyszertárba és veszek egy olyan kenőcsöt amivel a terhesek szokták a hasukat kenni. hátha segít valamit. vagy megmutatom a gyógyszertárosnak és valamit okoskodjon ki rá
-
14adam
addikt
bőrrepedezéssel,hogy álltok? mivel érdemes kenegetni. A kezemen nagyon előjött de még hátul a tricepsznél is. A bicepszemen 8x5cm-es foltba kirepedezett. Esetleg tolok fel róla képet ha nem hiszitek el
elég undorító. Mivel érdemes kenegetni? jelenleg aloe verával kenem
-
csigacska
tag
Kovsol-tol meg bocs, elírtam az előző hsz-ban a nevedet, bocs ZS.
-
csigacska
tag
Nagyjából 1 éve edzek, kosvol kollégával szoktunk lejárni, de most ő ugye elment Székesfehérvárra.
Így 1 év alatt igen szar kajával, 0 edzésmúlttal elértem a 75 kg-t fekvenyomásban, 37,5 kg 2 kezes egyenes rudas bicepszben, 17,5 egykezes scott-padon (vagy mi a neve), saját súllyal tolódzkodás 4*12, + egyéb apróságok. A vállam az ami igen szar.
Tudom nem nagy dolgok, de a kajám igen szar, nem élek csirkerízsen nap mint nap, ezen jó lenne javítani az tény és akkor talán jobban menne.Ezek mellett heti 5x tekerek itthon 45 percet + kosárlabdázom, így vagyok 175 cm és 75-80kg között ingadozom (kicsit el vagyok hízva)
(#46135) Ijk: A 200-nál már én is szépen fújtattam, a térdem is érezte rendesen a súlyt, szépen lassan talán majd tudok növelni, de nem akarok mindenáron, sérülést nem szeretnék összeszedni. Gugolni nem merek még, annak van egy technikája, amit nem sajátítottam még el szépen, majd ha már megy a lábtoló jobban, akkor esetleg.
-
csigacska
tag
válasz
nepszter1 #46125 üzenetére
Max kiműtik, nem akkora para, csak nehogy bent maradjon a vatta és úgy varják össze, mint az ismerősnél, akinek az szépen elfertőződött és utána egy jó ideig antibiotikumon élt.
Amúgy tegnap lábtológépen kiment a 200kg+ ugye a keret, tudom nem nagy cucc, de igen büszke voltam magamra
-
nepszter1
addikt
Bölcsesség foggal mit lehet kezdeni ? Most kezd kinőni vagy mit tud csinálni . Még nem fáj
maci: a legjobb amikor egy zsák krumplihoz lehet legjobban hasonlítani
-
mokus1
addikt
Anadrol 50-et szeretnék szedni. Tud valaki szerezni innen?köszi.
-
Ijk
nagyúr
Olcsóságot tekintve remek karbantartás otthon hetente legalább 3x csinálni fekvőtámaszt, felülést, guggolást. Mellette futás vagy úszás és már az átlagból kiemelkedő kinézetű testtel bír az ember. Nyilván a kajára is oda kell figyelni.
Persze ez nem opció az itteni izomdiszmorfiás topiklakóknak.Kassadin: Tessék csak betenni azt a képet, hogy megkapd az oltást. Még maciról nem láttam mióta itt vagyok, de neki elnézzük, mert nincs panoráma üzemmód a telefonjában
-
Kidus
őstag
válasz
macikos #46102 üzenetére
Annyibol biztos, hogy sokkal olcsobb, nem kell hozza semmi csak egy gumivicc meg egy rud. Bar ennyi erovel mar akkor kitalalod magadnak is, ingye, hogyan bohockodsz otthon egy orat. Vagy elmesz futni. Vagy normalisan eszel es nem csinalsz semmit, mar attol is jobb
Most hogy igy jobban beleneztem ez kb. olyanoknak van kitalalva, akik sose csinaltak semmit, viszont jo koverek es lustak. Kezdesnek biztosan segit sokaknak. Belerazodni egy normalisabb napi rutinba, mozogni, odafigyelni.
Uff -
natë
nagyúr
Szoláriumos, bujkálós. 96,7 kg....
-
Boxer001
veterán
válasz
szőröscica #46098 üzenetére
Miért már nem a napfényes Erdélyből üdvözölsz minket?
Aktív témák
- Samsung Galaxy Z Fold6 / 256 GB / 12 GB RAM / 1év Garanciával / Gyári Független
- Samsung Galaxy Z Fold5 / 512 GB / 12 GB RAM / 1év Garanciával / Gyári Független
- Samsung Galaxy Z Flip6 / 256 GB / 12 GB RAM / 1év Garanciával / Gyári Független
- Apple iPhone 14 Pro Max / 256 GB / 88% akkumulátor / 1év Garanciával / Gyári Független
- Apple iPhone 15 Pro / 128 GB / 100% Akkumulátor / 1év Garanciával / Gyári Független
- AKCIÓ! MSI Z690 i7 12700K 32GB DDR4 1TB SSD RX 6800 16GB Phanteks P600S Cooler Master 750W
- Apple iPhone 14 Pro Max 128GB,Újszerű,Adatkábel,12 hónap garanciával
- AKCIÓ! Gigabyte H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1070 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- magyar bill. - Lenovo ThinkPad Z13 G1 - AMD Ryzen R7 Pro 6850U, 13.3" 2.8K OGS érintőkijelző
- DELL, HP gyári töltők, sok db. 7,4x5mm - 4,5x3mm + USB-C/Type-C 65W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest