Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22240) harry válasza Bubee82 (#22236) üzenetére


harry
veterán

Érdekelnének majd a részletesebb tapasztalataid is :)

Én úgy vagyok az egész sporttal/életmóddal, hogy egy alap tervet szeretek fenntartani (heti 2-3-4 edzés, meglegyen a reggeli turmixom és a fél kiló husi és az épp aktuális rizs, meg némi vitamin), de ha nincs, akkor sem fog összedőlni a világ, ez nekem csak hobbi, úgy csinálom, ahogy élvezem, nem fogok berendelni havi 50k kieget, mert fölösleges, nem szeretnék rá sokat költeni, csak a fent említett alapokat. Ha épp van rá lehetőségem, vagy úgy adódna, akkor esetleg kipróbálok valami extrát, de utólag mindig elgondolkodtat, hogy megérte-e (még többet enni, még pontosabban kajálni, jobb és több kieget venni, stb). Szóval próbálom ilyen 'átlagos' keretek között tartani.

Diétánál kicsit más a helyzet, ez számomra majdnem olyan, mint egy próbatétel, így ezt komolyabban veszem, itt inkább az önfegyelem játszik, és a pontosság, ez nem kerül semmibe, mégis, sokat számít, bár persze lehet nem olyan hatékony, mint a zsírégetők, még több fehérje, bcaa meg gluta, stb, de jelenleg úgy érzem, jól haladok...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.