Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) mad1 válasza mazda626 (#550) üzenetére


mad1
veterán

mert nem legalis ami abban van ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#552) icons


icons
addikt

Gondolom, már majdnem midnenki megtalálta, de ha vki nem tette volna meg: A Ph! cikk az GTA4ről.

(#553) mad1


mad1
veterán

Michellel tegnap este elmentunk 1 barba,azutan ugy berugtunk,hogy alig birtam hazavezetni,ezutan felhivott a lakasara es xxx.csak ugy jajgatott.
ez volt az elozo 5percben :C

Ne szemetelj ! = Steam

(#554) mad1


mad1
veterán

miutan vlad ot kinyirtam,romant meg nicot elkaptak...miutan elengednek mit kell csinallni?a terkep nem jelol semmit...meg felhivtam mar mindenkit. :O

Ne szemetelj ! = Steam

(#555) mazda626 válasza mad1 (#551) üzenetére


mazda626
addikt

A SA videók tartalma is gyilkolás, gázolás, rendbontás, mégsem törlik.

(#556) keIdor


keIdor
titán

Ma újra kezdtem a játékot PS3-on. Megvettem, mert Boxon nálam valamiért hülye volt a game, szerintem azért, mert ez vinyó nélküli verzió és nem tudott hova telepíteni.
Most egyébként épphogy újra belekezdtem a küldikbe, általában Michellel lógok, vagy éppen striptíz bárban töltöm az időmet! :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#557) mad1 válasza keIdor (#556) üzenetére


mad1
veterán

arcade vagy premium volt?mert nekem a core val nincs bajom semmi,
szerencsere :DD

Ne szemetelj ! = Steam

(#558) CJ3


CJ3
senior tag

Jó aki már tud játszani én meg várhatok hogy kijön e pc re :((( már gondolkozok hogy eladok valamit és veszek egy PS3 at :DDD Persze amellé még kéne egy batár tv is...

Crypto

(#559) icons válasza CJ3 (#558) üzenetére


icons
addikt

Nekem TVvan, csak az TV adás nézésére van, és általában nézünk is vmit, úgyh be kellene egy másik LCDt újítani, egy X360ast, és egy GTA4et :D

(#560) keIdor


keIdor
titán

A Biliárd nagyon jó lett benne, elvittem Michelle-t és megvertem 3x egymás után.:D

mod: Michelle-t elvitte már valaki striptíz bárba? Hogy viseli? ;]

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#561) keIdor válasza mad1 (#557) üzenetére


keIdor
titán

Arcade...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#562) icons


icons
addikt

Itt van néhány cikk: Gamerankings
és itt egy másik úgyszint a Gamerankings-ról.
Azt írják kb 30 óra a játékidő. Namost a SA mennyi körül volt? Sajna tippem sincsen, hogy ez mennyi kb... Ha azt nézem, hogy nagyon elkezdek vele játszani, az napi 3 óra, akkor 10nap alatt végzek, az elég sok. Mondjuk remélem PCn hosszabb lesz. Tehát ez mennyinek számít?

[ Szerkesztve ]

(#563) dui


dui
aktív tag

vmi új info hogy mikor jön ki PC-re?

(#564) west válasza dui (#563) üzenetére


west
őstag

valami novemberrol beszelt bwoay a konzol forumban...bar ezt nem naon hiszem el...

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#565) AMD Power válasza west (#564) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem már az is nagyin messze van. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#566) Drift_Elek23 válasza AMD Power (#565) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

én úgy tudtam h októberben jön

A tuning a lelke mindennek

(#567) west válasza Drift_Elek23 (#566) üzenetére


west
őstag

hol olvastad? :F

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#568) Drift_Elek23 válasza west (#567) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

itt

A tuning a lelke mindennek

(#569) AMD Power válasza Drift_Elek23 (#566) üzenetére


AMD Power
titán

Ha egy hónap múlva jönne nekem már az is késő lenne. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#570) west válasza Drift_Elek23 (#568) üzenetére


west
őstag

:R legyen igazad

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#571) .:Kristian:. válasza AMD Power (#569) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Ezzel én is így vagyok :(

mellesleg hivatalosan még mindig nem jelentették be a pc verziót, szóval nem fix az október.

(#572) Darth_Revan válasza Drift_Elek23 (#568) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az nem csak találgatás a szerint,hogy az eddigi GTA-k PS és PC megjelenése közt mennyi idő telt el kb?
Meg amúgyis, amig van még ez a csak a GTA miatt vesz Boxot vagy PS3-at láz, addig nem is fognak a PC verzióról mondani semmit...hülyék lennének ha megtennék :U

[ Szerkesztve ]

(#573) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

Kis ízelitű a GTA-ról:[link]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#574) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sziasztok!

Volt alkalmam megnézni, játszani a GTA4-el ps3-on, grafika csodálatos, irányitás nagyon jó, szóval király az egész játék csak egy negativumot találtam, hogyha sok kocsi ütközik meg lövöldözés van, vagy valami nagyobb akció...stb beszagatt az egész játék és ez elég zavaró tényező volt nálam remélem majd pc-n ilyen nem lesz...

(#575) keIdor válasza B-L-A-C-K (#574) üzenetére


keIdor
titán

Jaja az FPS nagyon le tud esni, de ez az X360-ra is igaz. :(

Egyébként én meg azt olvastam, hogy a Rockstar azt mondta egy nyilatkozatban, hogy nem tervezik a játékot PC-re.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#576) west válasza Darth_Revan (#572) üzenetére


west
őstag

szerintem is ezert van ez a nagy titkolozas :))

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#577) icons válasza B-L-A-C-K (#574) üzenetére


icons
addikt

Hi!
Én nem játszottam vele, de az eddigi infók alapján azt is a negatívumokhoz mondanám, hogy állítólag túl könnyű lett a játék.

Ha X360on beszaggat, akkor az PCn érdekes lesz (mondjuk grafot lejjebb lehet venni persze, de akkoris).

HDR renderin: nagyon kösz a videót, de ha visszaolvasnál, láthatnád, hogy én már belinkeltem ennek az eredeti videóját....

[ Szerkesztve ]

(#578) B-L-A-C-K válasza keIdor (#575) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elméletileg ősszel lesz pc-re és nem hiszem hogy ne lenne mivel ez üzleti szempontból nekik nem lenne jó ha nem adnák ki pc-re mert szerintem több példányszábban fogyna mint xbox360-on illetve Ps3-on...-

(#579) mazda626 válasza B-L-A-C-K (#578) üzenetére


mazda626
addikt

PC-n többen nyomnák jóval, de a játékosok 60%-a warezolna. :DDD

(#580) icons válasza B-L-A-C-K (#578) üzenetére


icons
addikt

Konzolra mindig is jobban megérte kiadni egy játékot... Ezért mondják egyre több játékra, hogy nem is fejlesztenek PCre, illetve ezért jósolják a PC halálát...

(#581) keIdor válasza B-L-A-C-K (#578) üzenetére


keIdor
titán

PS3-on és X360-on nagyon megszedték már most magukat... egy PC port több pénzt elvinne, mint amennyit visszahozna a PC-s verzió. Én a hivatalos infónak hiszek, azaz, hogy a Rockstar nem gondol már a PC-re. Ennek az októberi pletykának semmi alapja nincs a másik verzió meg hivatalos hír. De legyen igazad én is örűlnék pl. a szebb grafikának. (PC)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#582) Darth_Revan válasza keIdor (#575) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Leesik az FPS? nem úgy volt, hogy R* célja az, hogy mindenhol ugyanannyi FPS legyen :F

(#583) keIdor válasza Darth_Revan (#582) üzenetére


keIdor
titán

Tényleg leesik a FPS mind a két konzolon.. méghozzá valahol akár 15-re is. :F

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#584) Gyusz válasza keIdor (#581) üzenetére


Gyusz
őstag

PC verzió több pénzt elvinne, mint amennyit visszahozna? Ez hülyeség, főleg egy GTA esetében, ráadásul boxról főleg nem nagy munka átportolni. Meg lehet nézni, hogy mennyi idő alatt estek a GTA árak PC-n, mindig nagyon nehezen akart 4k alá becsúszni, és nem azért mert nem vitték. A Mafia 2 is jön PC-re, a GTA esetén is csak játsszák a szokásos játékot, előbb-utóbb előrukkolnak vele erre a platformra is.

(#585) Darth_Revan válasza Gyusz (#584) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Egyet értek :K

(#586) keIdor válasza Gyusz (#584) üzenetére


keIdor
titán

Legyen igazad... viszont jó lenne akkor valami hivatalosat is látni... ennyi erővel én azt mondom, hogy holnap jön a PC verzió, elhiszi valaki?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#587) Darth_Revan válasza keIdor (#586) üzenetére


Darth_Revan
veterán

De még nem mondhatnak hivatalosat, hisz akkor csökkenhet azon emberek száma aki csak GTA 4 miatt vesz konzolt :) Majd 1-2 hónap múlva tippre.

(#588) icons válasza keIdor (#586) üzenetére


icons
addikt

ÉN ELHISZEM!! Már nagyon várom, csak akkor még ma be kellene ruháznom egy új gépre... Na mind1, azért örülök a hírnek.

Konzolról PCre portálás télleg ilyen gyors lenne? :S az azért fura

(#589) Darth_Revan válasza icons (#588) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Szemét minőségben gyorsan át lehet portolni :D De R* nem szokta elsietni a portolást...szerencsére :)

(#590) dui


dui
aktív tag

tiszta gáz...már tavaly novemberben kellett volna kijönnie, erre csúszik egy évet... :W :(((

(#591) Gyusz válasza keIdor (#586) üzenetére


Gyusz
őstag

De könyörgöm minek jelentenék be most hivatalosan? Épp az a lényeg, hogy a konzolosok vegyék most minél többen, akik meg nem tudnak várni azok meg vegyenek egy konzolt, hogy játszhassanak és tovább növeljék a felhasználói bázist.

A Bioshock is milyen szépen fogyott PC-n, persze a konzolos eladásokból több folyt be, de ha minimális befektetéssel a PC is hoz bevételt, akkor miért hagynák ki? Különben meg a GTA III óta mindig később jött a PC-s verzió...

(#592) keIdor válasza Gyusz (#591) üzenetére


keIdor
titán

Elöző GTA részeknél már ilyenkor rég tudni lehetett, hogy jön PC-re... GTA3, Vice City, San Andreas mind a háromnál tudtuk, hogy lesz. Nah csak nehogy pofáraesés legyen a vége... :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#593) .:Kristian:. válasza keIdor (#592) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Egyszerű, nagyot akarnak fogni a konzolosokkal.
Ha nem jönne pc-re akkor azt már hivatalosan is bejelentették volna.

[ Szerkesztve ]

(#594) Darth_Revan válasza .:Kristian:. (#593) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Valóban. Ezzel kapcsolatban utólag is nem mondták ki közvetlenül, hogy "Nem lesz PC-re", csak azt mondták, hogy "Nem biztos" ... :D

(#595) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

mindenki azzal jön, hogy portolás, portolás...
gyerekek... ez multiplatform, optimalizálni kell a kódot a különböző hardwarekhez és nem a felét átírni egy teljesen más nyelvre... :U

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#596) Fittipaldi72


Fittipaldi72
tag

ebben a játékban van belül nézet?

Mindhalálig Rock N Troll!

(#597) icons válasza Sh4rKy (#595) üzenetére


icons
addikt

Ha én ebből értenék is valamit ;) .
Tehát szted egyszerűbb, mint amit mi emlegettünk eddig? (én konkrétan semmit se konyítok a progamozáshoz...)

(#598) .:Kristian:. válasza icons (#597) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

neeeeeeeeeeeeeeem :D

pont az, hogy nehezebb, nem 2 nap mire csinálnak egy pc verzsönt.

(#599) Sh4rKy válasza icons (#597) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

nem azt mondom hogy egyszerű, de nem is olyan brutálisan nagy meló, hogy a fél játékot újra kelljen írni, hiszen az összes textúra és szinte minden ugyan az, mint a két verziónál...

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#600) keIdor


keIdor
titán

Na végre eljutottam a középső szigetre. :D Nagyon emlékeztet a GTA3-ra ez a sziget... ott is ugyanilyen volt a középső.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.