Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) icons válasza Mr.Grincs (#299) üzenetére


icons
addikt

Mire?

(#302) munky válasza Mr.Grincs (#299) üzenetére


munky
őstag

mi lesz akkor??

(#303) Daweee válasza Mr.Grincs (#299) üzenetére


Daweee
őstag

PC/X360/PS3/Wii? tényleg Wiin is nagy lehet irányítani :K

(#304) C@rbon válasza Mr.Grincs (#299) üzenetére


C@rbon
senior tag

Micsodaaa :Y :Y :Y
December 7-én még 2007ben itt a GTA4??? :Y

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#305) icons válasza C@rbon (#304) üzenetére


icons
addikt

Nem tudom Grincs miről beszél, de 2008ban jön vmikor konzolra, és tudtom szerint Pcre még mindig be sincs jelentve...
Tehát miről is beszélünk Grincs?

(#306) medvegy


medvegy
aktív tag

a gta4 marad ps exkluzív v kijön boxra is?

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#307) Hassan B válasza Mr.Grincs (#299) üzenetére


Hassan B
csendes tag

De jó is lenne... az az egy probléma van, hogy abból a 23-ból még vagy 300 is lehet. :))

(#308) Type-R válasza medvegy (#306) üzenetére


Type-R
őstag

jön x360ra is 2db letölthető extra tartalommal

(#309) ent


ent
őstag

Én úgy tudom, hogy jövő héten csak egy extra trailert kapunk. Nem így van?

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#310) Hassan B válasza ent (#309) üzenetére


Hassan B
csendes tag

Én is ezt halloattam, megjelenésről szó sem volt.

(#311) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

#286
#287
#288
#293
#295
#296
#297
#298
#299
#300

Szal a lényeg az, hogy Grincs a télapóról beszélt...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#312) icons válasza TESCO-Zsömle (#311) üzenetére


icons
addikt

Igazad lehet, csak AMD Power az első hszában nem írta mire gondol, mikor jön, de Grincs télleg a télapóra gondolt... :(

(#313) ent


ent
őstag

Akkor nem ismeri az off fánksönt? ;]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#314) ent


ent
őstag

(#315) ent


ent
őstag

VÉGREEEE! A Rockstar állta a szavát és Mikulásuk valóban elhozta nekünk a puttonyában rejtett harmadik trélert.

[ Szerkesztve ]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#316) Unbaised-Ben válasza ent (#315) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

Esetleg egy Linket kaphatnék?? :B

(#317) ent válasza Unbaised-Ben (#316) üzenetére


ent
őstag

http://www.rockstargames.com/IV/trailer_splash.html

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#318) Unbaised-Ben válasza ent (#317) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

Köszi...gondolhattam volna végülis..sry :B

(#319) icons válasza ent (#317) üzenetére


icons
addikt

Nekem nem mond túl sokat a trailet. Meg vhogy sztem nincs benne GTAfeeling, ergó színes, fura textúrák, meg hasonló, olyan komor, profizmusra utaló...

(#320) Remington


Remington
őstag

sztem baromira jó a trailer, igazi gta feeling:)) alig várom a játékot

esetleg nem tudja vki mi annak a zenének a címe ami a trailer közepén csendül fel?:R

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#321) mazda626


mazda626
addikt

GTA... Hmm, mindig elfogult leszek a név hallatán! :R Nagyon várom a 4-et, a graifka jól néz ki, de szépnek nem nevezném -- sohasem a grafika miatt szerette, a GTA-kat (meg úgy a játékokat) amit nagyon várok, hogy láthassam az Euphoria Enginet élőben működni. GTA-ban fizika!!! ESZMÉLETLEN! :D Ott dobtam egy hátast, mikor Nico? ráesett a terepjáróra és szépen összetört a teteje. :K Mielőtt ejakuálnék, még még :DDD kibököm, hogy jövőre jön a Mafia 2 is! Mi lesz itt emberek? Talán csak ezekért veszek konzolt? Kjúb? Free gameplay. :D

(#322) (Kolombusz) válasza icons (#319) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Számomra sem volt túl meggyőző, de bizok a rockstaros srácokban.
Nekem a gta2 és a 3 nem tetszett.

Az 1 nagyon jó volt, utána meg a vice city és a san andreas is nagyon tetszett, de a középső kettő nem. Remélem, hogy ebben sem kell majd csalódnom.
Mindenesetre amint megjelenik, beszerzem xboxra.

(#323) icons válasza (Kolombusz) (#322) üzenetére


icons
addikt

A 3 sztem elég szar volt, a többi nekem bejött.

vki előtte: nekem meg pont a feeling hiányzik belőle...a grafika meg sztem nagyon szép, már-már túl, tök olyan, mintha nem is erről beszélnél mert ez sztem pont az ellekezője annak, amit mondasz. Nekem,..

(#324) westlake


westlake
félisten

GTA Delays Could Put Take-Two in Financial Trouble

It looks like the delays involved in developing GTA IV could be causing some financial trouble for publisher Take-Two interactive. Grand Theft Auto IV, which is the latest instalment in the company’s most successful series of games, was originally scheduled to be released in October this year, however it has since been pushed back to next year to give Rockstar Games (the division of Take-Two responsible for developing GTA) enough time to finish it. At the start of the year, Take-Two had around $138.15 million in cash, which had fallen to $61.62 million by the end of July. However, last month the company increased its five-year revolving credit facility up from $100 million to $140 million, and given the rate it’s been losing money it could soon find itself drawing upon that facility. As a result, GTA IV is being hinted at as a make-or-break game for Take-Two, so the company will be hoping for no more delays.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#325) ent válasza westlake (#324) üzenetére


ent
őstag

:Y

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#326) Mr.Grincs válasza icons (#305) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ha visszaolvasnál és számolnál akkor megtudod hogy a mikulás jött december 6.án, és ő az aki jön és hoz mindent vagyis amit kértél:):d Esetleg hardvert:) Egy szóval sem mondtam hogy kijön addigra a gta4

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#327) Mr.Grincs válasza icons (#312) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Látom rájöttetek:) De most a jézuska van a soron:) Most tőli is lehet kérni bőven:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#328) Reaper válasza ent (#317) üzenetére


Reaper
őstag

Hú bakker nagyon durva! Most hogy birom ki amig megjelenik??? :W
Még mindig tolom a San Andreas-sal amikor csak úgy kedvem támad egy kis randalirozásra :DD

(#329) icons válasza Mr.Grincs (#327) üzenetére


icons
addikt

Látom off rajongó vagy, leszokthatnál, vagy MOD gomb? Én szívesen kérnék, de nekem nem ad olyan dolgokat, ami kellenének úgyigazán... :O

Voltam külföldi SA szereveren, és ott közölték, hogy PCre ugye még nincs bejelentve, eddig X360anról és PS3ról tudnak, tehát nem mi vagyunk rosszul informálva...

(#330) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

GTA az egyetlen, amiért hajlandó volnék konzolt ragadni, de ettől függetlenül nem szivesen tenném...

Bízzunk a legjobakban!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#331) Mr.Grincs válasza icons (#329) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

VAn úgy hogy elfelejtek ezt azt beleírni, amúgy meg ismerem a mod gombot, csak a sulis gép annyira le van fokozva, hogy egy honalpot képek nélkül tölt be és emlékezetből tudok ide oda kattingatni. A rendszergazdát és az anyukáját emlegetik nagyon sokszor. Remélem azért nincs harag.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#332) icons válasza Mr.Grincs (#331) üzenetére


icons
addikt

Nincs harag, csak néha idegesítő, hogy vki egymás után ugyanarra a dologra ír több hszt, de azért hamar túl tudok lépni a dolgon ;) , csak gondoltam szólok, hogy a mod használata javasolt. Sztem ne suliból netezz :)
zsömle: csak kijön már PCre, a GTA mindig is arra volt...

(#333) Zsolti0609


Zsolti0609
tag

Ki kell,hogy jöjjön PC-re,mert ha nem akkor GEBASZ

(#334) kari:16r válasza Gouseppe (#1) üzenetére


kari:16r
csendes tag

lessz ps2-őn? különben te beteg vagy? 2006...

aztán bocs ha tévedek! de ez érdekes

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#335) Senhi válasza kari:16r (#334) üzenetére


Senhi
aktív tag

Esélytelen... ps3, x360 (next gen) only, egyelőre. Majd pc-re megjelenik 1-2 év múlva.

(#336) icons válasza kari:16r (#334) üzenetére


icons
addikt

Könyörgöm, 2005. 8hóban mondta!! Talán akkor még akkora mondták... Ne az első hsz-t nézd, az már elavult.
Tuti csak nextgenre jön, és talán PCre.

(#337) ent válasza TESCO-Zsömle (#330) üzenetére


ent
őstag

Én még ezért se. Konzol a nyomorékoknak jó csak, bár bocsánat ha van köztünk ilyen!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#338) icons válasza ent (#337) üzenetére


icons
addikt

Why do u think this?

(#339) TESCO-Zsömle válasza ent (#337) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Minap átmentem két régi cimborámhoz, karácsony alkalmával hogy köszöntsem őket.

Mit áld isten leültönk X-doboz elé. Betolták FarCry-t, hogy múlassuk az időt... Még olyan borzalms dolgot, mint gamepad-on FPS-t nyomni nem csináltam!

Azért mind az 5 menetet nyertem, pedig kedvenc fegyverem a sniper gyakorlatilag használhatatlan volt...

Mindezek ellenére nem értek egyet kijelentéseddel! A konzol nagyon is jó! Egészen addig, amíg az ember játékon kívül semmire sem akarja használni! Odáig kenterbe veri PC-t!

Olcsóbb, kevesebb a probléma/bug, és elég 1x megvenni a full-HD LCD-TV-t, amin onnantól kezdve filmeket is élmény nézni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#340) ent válasza TESCO-Zsömle (#339) üzenetére


ent
őstag

A választ a hsz-odban kell keresnek! ;]
1 fő dologra találták ki a konzol gépeket és ennek a funkciónak az irányítása nem pc usernek való, azaz árnyaltan de kijelenthető: egér után a joy használhatatlan. Te magad írtad!

mod: mivel ezen téma felvetése abból indult ki, hogy egy pc használó akar e venni konzolt vagy sem...

[ Szerkesztve ]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#341) TESCO-Zsömle válasza ent (#340) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Dehogy használhatatlan!

Játszottál már Repülő-Szimulátorral??? Na azt billentyűn nyomni sem piskóta!

Gamepad, kormány, joy nagyon is jó, de nem mindenre! Nidegyiknek megvan a maga felhasználási területe...

"ennek a funkciónak az irányítása nem pc usernek való" vagyis kijelented, hogy a Pc-user nem játszhat??

Mert ebből és az előző hsz-edből meg az derül ki, hogy "csak" a nyomorékok játszanak...

U.I.: Engedélyt kérek elsántikálni XD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#342) ent válasza TESCO-Zsömle (#341) üzenetére


ent
őstag

Kiforgatod a szavaimat :P , tudod te, hogy mit akartam mondani vele, nem vagy te hüle ;] .
De van egy 100 asom, hogy max láttál vagy esetleg kipróbáltál egy konzolt és soha nem vennél!

offnak vége, folytassuk a pc vs konzol totyban... (van ilyen? :B )

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#343) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nem tudjátok, hogy mikor jelenik meg PS2-re vagy PC-re?
Ha PC-re megjelenik, nagy lesz a rendszerigénye?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#344) icons válasza Makaveli (#343) üzenetére


icons
addikt

Nemtudjuk, még egyikre sincs időpont, PS2re nem jön, PCre sem ígérték, de nemtudni, arra csak jön majd késéssel. Még pár év. Nem tudni pont ezért mennyi, de nem lesz kicsi, az tuti (a grafikát látva)

(#345) Makaveli válasza icons (#344) üzenetére


Makaveli
senior tag

Csak kijön PS2-re... Vagyis remélem! :(

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#346) Unbaised-Ben válasza Makaveli (#345) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

Hát szerintem 100% hogy nemjön ki ps2-re :( ...pedig jó lenne!!
Lehet hogy annak is örülhetünk hogy kijön PC-re...

(#347) Mr.Grincs válasza Unbaised-Ben (#346) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Egy honalpon láttam, ott csak a XBOX360 ra írták és PS3 ra, hogy kijön. De pcre még nem volt hivatalosan. A www.amazon.com on is csak ez a kétféle verzió volt fent, de még nem megvehető formában.
Itt a link: [link]
Szerintem ez elég megbízható oldal.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#348) icons válasza Makaveli (#345) üzenetére


icons
addikt

Sajna PS2re nem fog kijönni. De a nagy kár, hogy PCre se biztos...

(#349) TESCO-Zsömle válasza icons (#348) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mire kijön, addigra PS3 emulátor!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#350) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Azért az érthető hogy ps2 re nem jön ki. De pc re nagyon remélem, hogy kijön, ez üzlet, csak megéri pc re is kidobni nekik főleg tudván azt hogy minden idők legsikeresebb és legjobban várt gta része lenne és vinnék mint a cukrot.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.