Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Dilikutya válasza Zenty (#150) üzenetére


Dilikutya
félisten

És itt a HD trailer: [link].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#152) Drizzt válasza Dilikutya (#151) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ugye ez pc-s lesz? És az október 16-os megjelenés sem kamu? :Y A grafikája egész hangulatos, de úgy néz ki, hogy nem túl gépigényes így ránézésre.

I am having fun staying poor.

(#153) Type-R válasza Drizzt (#152) üzenetére


Type-R
őstag

PCre még be sincs jelentve, egyenlőre csak PS3 és X360ra jelenik meg október 16.án, a PCs verzió talán fél évvel a konzolos verziók után jön.

(#154) Dilikutya válasza Drizzt (#152) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az sose baj, ha nem túl gépigényes:). Bár azt hiszem, ezt már nem fogja a kártyám elvinni, kevés lesz már a 64Mb videómemória. Első ránézésre egyébként az eddigi motor továbbpofozásának tűnik. Viszont olyan komor ennek is a hangulata, mint a GTA3-nak, a vidámabb hangvétel miatt még mindig a Vice City tetszik a legjobban az összes közül.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#155) Type-R válasza Dilikutya (#154) üzenetére


Type-R
őstag

Az eddig hazsnált motor (GTA3, GTA: VC, GTA: SA, GTA: LCS, GTA: VCS) a Criteriontól(Burnout sorozat) licenszelt Renderware volt, ami a GTA IV alatt fut az már a saját fejlesztésű RAGE.

Én is jobban szerettem a VC hangulatát, de ez az új Liberty City nem az lesz mint a 3. részben volt, ez már sokkal jobban fog hasonlítani az igazi New Yorkra mint a GTA3. Szerintem az egész játék sokkal komolyabb hangvételű lesz, mint az eddigi részek.

(#156) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Az új gta New York utcáin játszódik majd. [link]

A statisztikák szerint New York az Egyesült Államok legbiztonságosabb városa. Bloomberg polgármester 2002-ben lépett hivatalba, és tavaly óta az autólopások 58%-kal, az emberölések pedig 28 %-kal csökkentek.
Legbiztonságosabb város lett belőle :F , nem ilyeneket hallottam. :)

- http://pazsitz.hu -

(#157) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Én is nagyon várom mán a játékot. Remélhetőleg csak kiadják fél vagy 1 év után PC-re, de ha nem ''akkor vér fog itt folyni...de nem az én vérem'' ;] .

Zenty: Ahogy elnézm, ebben a trailerben az összes eddíg megjelent GTA összemixelése van. Jó is lenne, ha kiadnának egy ilyen részt. :) Én valami olyanban reménykedem, hogy valaki csinálni fog egyszer a VC-hez 1 módot, amibe hozzá lesz csatolva a városhoz Liberty City és San Andreas is. :))

TESCO-Zsömle: Részemről is respect. Kicsit irígy is vok. Elég jó anyagi helyzetben lehetsz, ha csak eredeti játékaid vannak. ;)

SZVSZ a fake trailerek nagy része jobb, mint az eredeti.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#158) TESCO-Zsömle válasza JetiRulez (#157) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

1.:Van/volt rá próbálkozás! A mod nevét már nem ismerem, de biztos, hogy volt ilyen hír!

2.:Csak a nagy kedvenceket vettem meg! (GTA, NFS, +egy-két apróság) Amit csak ki akartam próbálni, azt inkább ''kölcsönkértem''...

Szerk: Sztem GTA-nál arra lehet a leginkább gyúrni, ami a legnagyobb előnye: Valósághűség! Állítólag már lesznek az autókon működő index-lámpák is, ami valljuk be jól fog jönni egy-két menekülős résznél/száguldozásnál.

[Szerkesztve]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#159) zsulboy


zsulboy
senior tag

Jó lesz ez,már nagyon várom! :C


Tényleg ennél a résznél is kb. fél évet kell várni a PC-s verzióra??

[Szerkesztve]

(#160) matyiGo


matyiGo
aktív tag

[link]
[link]
[link]
[link]

lehet csemegézni, asszem szép kis grafika lesz!!! :C :C :C

(#161) P.Dude válasza matyiGo (#160) üzenetére


P.Dude
őstag

a képek ismerősök!

[link]

Erre nyitottam külön topicot 2 days to vegas néven mert akkor a gamespoton ezvolt a neve.

Akkor az lenne most az új gta?

Zoll

(#162) Dj Sügi válasza P.Dude (#161) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Szerintem a GTA-nak nem lesz ilyen grafikája az előző részekből itélve... :(

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#163) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Húú nagyon brutál a grafika!Nemtom mekkora gép kell alá,de 1giga ram kevés lesz sztem.Bekell vásárolni rendesen ha élvezni akarjuk a gamet!Mikor jön ki?

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#164) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Sajna még egy év!Ha kijön pc-re.Remélem kijön!

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#165) Gyusz


Gyusz
őstag

Új információk [link].

(#166) Dj Sügi válasza Gyusz (#165) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Várjuk és reméljük hogy jó lesz, de sajna még soká jön ki...

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#167) Type-R válasza P.Dude (#161) üzenetére


Type-R
őstag

Ezek a képek valóban a 2 days to vegasból vannak, ezeknek semmi köze nincs a GTA IVhez.

(#168) uratti válasza matyiGo (#160) üzenetére


uratti
tag

matyiGo

ha ezek a képek eredetiek akkor nagyon oda basz a játék

már bocs a trágár kifejezésekért

Aláírtam

(#169) uratti


uratti
tag

valaki olvasta ezeket a hireket?
[link]
nagyon oda vág amit irnak a gaméról

Aláírtam

(#170) uratti


uratti
tag

sztem ha mindazt amit leirtak vagyis ami terjeng a játékról meg valósitják akkor simán viszi a pálmát bármilyen játék elől a GTA sorozat legujabb tagja , na meg a rockstar is kicsit nagyobb népszerüségnek örvend majd
ezek után már csak pc-r dobják ki, ha nem akarják elvesziteni a piacon eladott hányaduk egy nagyobb részét.
[kép]
remélem ez arra utol hogy lesz PC-s változat !!!

Aláírtam

(#171) zsulboy


zsulboy
senior tag

Annak idején amikor a San Andreas kijött majdnem vettem egy PS2-öt hogy nyomhassam,
aztán láttam a boltban hogy milyen a grafika és inkább kivártam azt a fél évet.
Most nem kell várnom majd mert van 360-am,de akkor is egérrel és bill.-el az igazi! :DD


(#172) Zulfaim


Zulfaim
csendes tag

Remélem lesz benne szicíliai maffia.

(#173) uratti


uratti
tag

[link]

itt egy kis újdonság a GTA4 ről.

Aláírtam

(#174) uratti


uratti
tag

új képek is vannak!

Aláírtam

(#175) uratti


uratti
tag

új képek!![link]

és trailler!!!!
[link]

Aláírtam

(#176) ent válasza uratti (#175) üzenetére


ent
őstag

Nagggyon durva. Tetszik a színvilága, eddigi legjobb gta lesz. Mikorra írták a megjelenését?

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#177) ent válasza ent (#176) üzenetére


ent
őstag

Ok, megvan válasz: remélem még idén kiadják pcre...

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#178) Kasza08


Kasza08
őstag

Nem tom, nekem egy kicsit ( a színvilágtól eltekintve) egy kicsit a Getaway-re emlékeztet.
De ez sztem jó, végre egy GTA, ami nem mese grafikával bír.

(#179) icons


icons
addikt

Szerintem nagy kár, hogy kihagyták belőle az öltözködést. Persze, megértem hogy reálisra akarják majd, de az az öltközködés sztem kellett volna. Na és az új motorral milyen gépigénye lesz... Egyébként szerintetek lesz benne repülő? Merthogy városban nemtudom, nincs túl sok értelme. Heli az ugye tuti lesz, az a képeken is volt, de vajon repülő?

(#180) MaciG


MaciG
addikt

Jól néz ki, csak ne mtudom mért kell mindent GTA-t úgy kezdeni ,hogy a 60'-70 években...
Én pl. már nagyon unom azokat a verdákt... lehetne már egyszer olyan is hogy napjainkban...

BANZAII

(#181) ent válasza icons (#179) üzenetére


ent
őstag

Repülő nem lesz, heli lesz! gamekapcsos honlapon olvastam egy cikkben.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#182) icons válasza MaciG (#180) üzenetére


icons
addikt

Naigen, énis unom, hogy beszállok egy Ferrariba, végsebességre felnyomom 5mp alatt, és kilóméteróra: 200km/h...hát egy picit fura volt, mivel mostanában 300felett mennek jóval (nem beszélve akkor Bugatti, egyebekről).
De ha jól tudom, ez már napjainkban fog játszódni (egy régi cikkben olvastam, ami csak a képek alapján mondta, tehát nem biztos, de így tudom)

(#183) icons válasza ent (#181) üzenetére


icons
addikt

Akkor viszont lesz egy idő mászkálni a városban. Pont ezen gondolkoztam, hogy akkor a küldik miatt megtett utakat rövidebbre kell venniük, ha nem akarják, hogy szétunjuk magunkat.
SAban pl Harrier-rel nem volt sok idő bárhova eljutni, Spitfire-ral (asszem az a Rustler) már valamivel több volt. Helik közül Apaccsal még ok, de Maverick-kel nem szívesen utaztam, mivel repülni sokkal unalmasabb volt + soká értem oda (legalábbis ha városok közt repültem).
Hát hallod, ezen a honlapon vmit megtalálni rémálom, remélem nem fűznek hozzá szoros kapcsok, mert ez egy szar: a kereső nem működik, a cikkek nincsenek vhol cím alapján összegyűjtve, nincsenek rendesen elválasztva (tehát pl PH!n is rövid leírás van csak és Továbbb gomb pl, nem az egész cikk.) Vannak legkeresetteb játékok, de azok csak a kiadottak... Hát itt nem fogom megtalálni a cikket.

[Szerkesztve]

(#184) <cafat>


<cafat>
senior tag

ha ez a gta4 akkor a vice city, és a san andreas az csak ilyen mellék ág volt.... :(
a gta4 követi majd a gta3 story-át???
és 1 fontos ?: ez már dx10es v még csak dx9es lesz???

(#185) icons válasza <cafat> (#184) üzenetére


icons
addikt

Elvben lehet, hiszen ez is NYban játszódik, de nem hiszem, mivel jóval később van, de utalások biztos lesznek, R* nem hagyná ki, a régi szereplők gyerekei, vagy nemtom, maguk ők öregen, tuti lesz.

(#186) fpeter07


fpeter07
veterán

Infók!

- A HUD-on megjelenített térkép nem más, mint telefonod GPS rendszere, mely mindig a legrövidebb utat mutatja a célállomás felé, az útvonalat sárga vonallal jelölve.
- Fegyvert ezúttal kétféle helyen is vásárolhatunk: az egyik valószínűleg egy ''fekete'' eladó, Little Jacob, akinél nagyobb stukikat is beszerezhetünk majd gonosz célunk elvégzésére. A másik a már jól megszokott Ammu-Nation, ahol kisebb stukikat vehetünk (pl önvédelmi kispisztoly, vagy shotgun), és páncélt. Ami nagyon jólnak ígérkezik, az az, hogy ezúttal a páncél látható lesz rajtunk, ha felvesszük. (ha levesszük meg nem? lehet le-fel venni?)
- Mikor Niko feltöltötte a TW@ kávézóban az önéletrajzát a Goldberg, Ligner & Shyster weboldalára, az OXM szerkesztői meg tudták nézni a dokumentumot, melyszerint Niko részt vett a Balkán Békeszervezetben, és hogy remekül úszik (!), lő és bokszol. (Később a cikk még megemlíti azt is, hogy a Statue of Happiness-hez eljuthatsz hajóval és úszással is.) A Balkán Békeszervezeti tevékenykedése bizonyíthatja, hogy Niko nem orosz származású. Dan Houser azt mondta, hogy nem orosz, hanem kelet-európai, és Oroszország inkább Ázsiában van, mint Európában.
- Nikoval éjszaka házakba is betörhetünk egy társunkkal, úgy, mint a San Andreas-ban. Emellett üzleteket is ki lehet majd rabolni.
- Az Xbox360-as verzió már 86%-ban, míg a PS3-as csak 70%-ban van kész.
- Nikonak 3 másodpercébe tellett az ellopandó jármű kábelei segítségével beindítani a kocsit.
- A Games Aktuell szerkesztői a demóban Ferrarikat, Volkswagen Jettát, BMW-ket, Ford Mustangokat, SUV rendőrségi terepjárókat, Porsche Carrera-t (valószínűleg ez lehet a Comet), áruszállító teherautókat, és kukásautókat véltek felfedezni.
- A küldetés folyamán, melyben meg kell ölnünk Mr. Goldberg-et, egy kisebb beszélgetés zajlik le, mikor Niko előveszi a fegyverét. Goldberg a következőt mondja: ''I don’t fear guns. You know, guns don’t kill people - Videogames kill people.'' ami magyarul a következőt jelenti ''Nem félek a fegyverektől. Tudja, a fegyverek nem ölnek embert - A videójátékok viszont igen.'' (Nocsak, utalás Jack Thompsonra?)
- Az alap kameraállást, melyet autóvezetés közben tapasztalhatunk megváltoztatták. Egy kevéssel lejjebb és balra került a nézőpont, ugyanis így sokkal realisztikusabb a vezetés is. Persze még így is akadnak más kameranézetek.
- A taxizás nagy szerepet tölt majd be a játékban. Ha Niko 'A' pontból a 'B'-be szeretne eljutni, akkor egy gomb lenyomásával simán beszállhat egy taxiba, és pár másodpercen belül már meg is érkezik az adott helyre. Vannak különleges esetek is, amikor a taxisofőr a legközelebbi közszolgálati épületekhez visz minket, legyen az egy esetleges sérülés, vagy karakterünk éhes és máris a legközelebbi kórházban, vagy ebédlőben tudhatjuk magunkat. Fontos, hogy ez csak akkor lehetséges, ha nem köröz a rendőrség egy adott zónában! gamekapocs

(#187) ent válasza fpeter07 (#186) üzenetére


ent
őstag

Ez már annyira összetett gém lesz, hogy nehezebb lesz vele játszani mint otthon a 3,5 éves lányommal :DDD .

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#188) uratti


uratti
tag

Ez már tényleg nehéz lesz, de sebaj annál jobb legalább nem fogom 1-2 nap alatt végig vinni :DDD

Aláírtam

(#189) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Egyre realisztikusabb!

Jómagam nagyon hiányoltam eddig a taxizási lehetőséget, valamint azt is kicsit gáznak tartottam, hogy van a játékban limuzin, de akármennyi pénzem is van, csak sofőrként ülhetek be...

Az autós nézetről pedig csak annyit, hogy SA-ban is k*va lapos volt! Ha egy kicsit felgyorsítottam, a jármű kitakarta a képernyő közepét, amit ugye vezetés közben nem ártana látni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#190) icons válasza uratti (#188) üzenetére


icons
addikt

Valamelyik nagy játékfejlesztő cég vezetője azt mondta, hogy szerinte a jövő a rövid, izgalmas játékoké, nem mint pl az SA... Szerintem kijelenthetjük, hogy tévedett :U .

(#191) icons válasza TESCO-Zsömle (#189) üzenetére


icons
addikt

Igen, az engem is zavart :P .
Sztem jó volt a kamera az autóban is, de nagyon sokaknak nem tetszett...hozzá kell szokni. Egyébként kipróbáltam, és tök durva, mert ha úgy vezetek, hogy az egeret nem bántom, akkor sokkal jobban megy, mert tudok az útra koncertrálni, de akkor télleg szar a nézet, de nagyon jól lehet menni egyenesen. Amikor pedig az egérrel nézelődöm, akkor pedig jóval rosszabbul megy az irányítás, mert nem tudok annyi mindenre figyelni (egér + vezetés), ám sokkal jobban tudom, mi történik körülöttem, tehát pl be tudok nézni a következő utcába, stb stb.

(#192) TESCO-Zsömle válasza icons (#190) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sztem ez így ebben a formájában nem igaz! Nagyon is igaza van annak, aki ezt mondta!

Hiszen mi is a GTA??

Rengeteg rövid izgalmas játék egyben. Ha akarom autóverseny, a akarom lövöldözés, megintcsak, ha akarom tamagochi... És egyik sem tart tovább 20 percnél...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#193) ent válasza TESCO-Zsömle (#192) üzenetére


ent
őstag

Jójó, de minden öszefüggésben van... olyan mint az élet. Ezért látod folyamatosnak: Elmész 20 perce kakilni, utána elmész 20 percre kajálni. Külön missziók, de mégis egy és ugyanaz :DDD . Ez jó :DDD ...

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#194) TESCO-Zsömle válasza ent (#193) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na ja! De miután elmentél kajálni, és lenyomtál két versenyt, dönthetsz úgy, hogy hazamész, mentessz, és abbahagyod... Még egy komolyabb hosszú játéknál azt döntheted el, mikor hagyod félbe a küldetést...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#195) icons válasza TESCO-Zsömle (#194) üzenetére


icons
addikt

Értjük. Már bocsáss meg, de hagyd abba a szavaim kiforgatását. Nyilvánvaló, hogy mit mondtam, ezen nem érdemes vitázni, amit mondtam, úgy van, amit te úgy van.
Ha mégis szeretsz szőrszálat hasogatni: Arra gondoltam, hogy vki szerint olyan játékot éri meg tervezni, ami rövid, és nem olyan hosszú végigjátszani, mint az SAt. Az igaz, hogy vannak benne minijátékok, de a lényegen nem változtat, mégpedig, hogy ez egy játék.

(#196) icons válasza TESCO-Zsömle (#194) üzenetére


icons
addikt

Mellesleg nem ismerek olyan játékot, amit nem lehetne majdnem mindig abbahagyni (azaz nem játszom olyannal), pl Fable, NFS, mindegyikben van több lehetőség, SAban több van, ennyi, de attól még egy játék, egy összegért veszed a boltban az egészet.

(#197) PazsitZ


PazsitZ
addikt

2008-ra csúszik a Grand Theft Auto 4
az idei évről a 2008-as második pénzügyi negyedévre, ami február 1-én kezdődik náluk és értelemszerűen áprilisig végéig tart
[link]

- http://pazsitz.hu -

(#198) .:Kristian:. válasza PazsitZ (#197) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

legalább akkor valami infót adnának ki róla, vagy valami videó :(

[Szerkesztve]

(#199) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Gamestarból: [link]

bár ebből nem sok semmi derül ki..

(#200) icons válasza .:Kristian:. (#199) üzenetére


icons
addikt

Egy picit nagyon benézted, ez inkább PC Guru lesz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.