Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Mr.Grincs válasza gamer0101 (#400) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát ha bele is merték rakni és ez utóbb derül ki akkor lehet, hogy botrány lesz belőle, a hozzátartozók miatt. Amerikában minden előfodulhat.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#402) gamer0101 válasza Mr.Grincs (#401) üzenetére


gamer0101
aktív tag

...ez viszont jogos! :U

(#403) Mr.Grincs válasza gamer0101 (#402) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát speciel engem nem zavarna, de azokat akik a hozzátartozójukat vesztették el és a gyerek játszik vele...és beszámol anyunak apunak hogy némmá anyuuuuu ez nem a WTC ahova a repcsi ment bele? De de.... és akkor nagy zokogás és felháborodás majd tüntetések és tiltakozások lennének..., hogy vonják be a játékot mert kegyeleti dolgokat sért...Ez az RG nek sem tenne jót.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#404) icons válasza gamer0101 (#400) üzenetére


icons
addikt

Napjainkban.

És abból talán nem lenne probléma, hogy nem rakják bele? Talán elferdíjtuk a valóságot, ejjejj, akkor itt per lesz. Mellesleg ha nagyon napjaink, akkor nem rakják bele.
Az óceánon túl biztos, hogy bármelyik verzió miatt lesz felszólalás. Az unalom teszi...

(#405) feka007 válasza icons (#404) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát ha napjainkban játszódik, akkor nem ferdítik el a valóságot, már egy jóideje nem állnak ott... De amúgy ja, úgyis találnak majd vmit, amiért perelhetnek...

(#406) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ha nincs benne azért ha benne van azért. De erre azt tudom mondani, hogy akinek rengeteg idője meg pénze az pereskedjen nyugodtan. Ami megtörtént már azon nem tudunk változtatni, ha a seggünket a földhöz verjük akkor sem.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#407) icons válasza Mr.Grincs (#406) üzenetére


icons
addikt

Márpedig ott mindkettőből sok van. ;)

(#408) gamer0101


gamer0101
aktív tag

Ezekkel egyetértek. Igazából ennyi erővel egy csomó épületet vagy epület komplexumot elferdíthetnének vagy eleve be sem kéne rakják...elvégre nem csak a WTC volt ami NY-ban eddig összeomlott vagy kár érte. :U
Az valóban nem lenne nyereséges, ha ebből pereskednének...bár aki nagyon ráér úgyis fog. :(

(#409) Fittipaldi72 válasza icons (#399) üzenetére


Fittipaldi72
tag

köszi!azt hiszem h a miénken el fog indulni mert nekünk 2 gb-s ram van!

Mindhalálig Rock N Troll!

(#410) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Biztos, hogy lesz a játékból valami szájtépés, ha nem a WTC miatt akkor emberi jogok vagy a szinesbőrű kissebbség miatt, de a brutalitás is szerepelni fog a porondon, ahogy egy pár játékot is betiltottak vagy nem nézték jó szemmel hogy kijött. Postal 3 ra is lesz egy két gyenge idegzetű akinek rengeteg idője lesz tüntetni a játék ellen, de ez üzlet és nem arról szól, hogy kinek nem tetszik, hanem arról, hogy kinek igen.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#411) icons válasza Mr.Grincs (#410) üzenetére


icons
addikt

És akkor ott vannak az oroszok... Aligha fogják őket is jó színben feltüntetni...

(#412) mazda626


mazda626
addikt

Elrajtolt a hivatalos oldal Tele eddig nem látott képekkel, videkkel. Ne csodálkozzatok, az oldal kicsit túlterhelt. Vajon miért... :D

(#413) Drift_Elek23 válasza Fittipaldi72 (#409) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

remélem a milyéneken is...(veszek 2gb-t)

A tuning a lelke mindennek

(#414) Fittipaldi72 válasza Drift_Elek23 (#413) üzenetére


Fittipaldi72
tag

lehet h 512 mb-n is elindul de naon fog akadni! ;)

Mindhalálig Rock N Troll!

(#415) Drift_Elek23 válasza Fittipaldi72 (#414) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

honnan tod h 512-m van? már 1gb van a gépben :U
de aszthiszem kéne mégegy!
mod:még nem is biztos h lesz pc-re xD

[ Szerkesztve ]

A tuning a lelke mindennek

(#416) feka007 válasza mazda626 (#412) üzenetére


feka007
nagyúr

Mert szar a szerverük :DDD

(#417) icons válasza mazda626 (#412) üzenetére


icons
addikt

PC itt sincsen kiírva sehol sem, ha jól látom. Azt hiszem ennyit a GS-ről...Itt van az, hogy hova jön, de X360 és PS3 van csak írva, április 29re.
És télleg szar a szeró, azért lassú. ;)

(#418) Mr.Grincs válasza icons (#417) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igen ennyit róluk. Unalmukban irnak valami kamut ezért is utálom nagyon, egy igazi gta4 őrült nem ujságot vesz hanem a neten keresgél utánna..és állitom többre jut mintha az ujságot venné meg. Ők is ugyanott keresgélnek, mint mi....

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#419) athomi válasza mazda626 (#412) üzenetére


athomi
veterán

Ahogy elnézem az oldalon lévő kép alapján az ikertornyok nincsennek benne.

[ Szerkesztve ]

(#420) mazda626 válasza icons (#417) üzenetére


mazda626
addikt

Én azon vagyok, hogy mindenképp jönni fog PC-re a GTA ott az igazi, és ekkora címet nem hagynak ki. Pl. nem úgy volt eleinte, hogy ONLY X360 lesz? Erre tessék, jön PS3-ra is...

athomi: A játék 2008-ban játszódik, lehet azért nincs.

(#421) icons válasza athomi (#419) üzenetére


icons
addikt

Hmm. Én nem tudom pontosan a város felépítését, de igazad lehet, mive akkor itt elől kellen lennie, a felhőkarcoloknál. Ergó üzleti negyedben, vagy nemtom igazából miez.

(#422) icons válasza mazda626 (#420) üzenetére


icons
addikt

Nemhiszem. PS3ra mindenképpen 1. körben jön, mert a Sony fizet azért, hogy ő kapja meg először (tudtom szerint).
Nem hagynák ki, de télleg az a gáz, hogy kisebbek lesznek a bevételek, mivel sokkal többen másolják...

(#423) Drift_Elek23


Drift_Elek23
aktív tag

remélem ebben a részben is lehet majd úszni! :DDD
de a repcsiért tényleg kár :O

A tuning a lelke mindennek

(#424) Fittipaldi72 válasza Drift_Elek23 (#415) üzenetére


Fittipaldi72
tag

csak tippeltem h 512-d van!

Mindhalálig Rock N Troll!

(#425) icons válasza Drift_Elek23 (#423) üzenetére


icons
addikt

Úszni tuti lehet, repcsit meg még ki tudja.
A honlapjuk még elég szegényes, alig van rajta valami, de jó lenne majd a járművek listája, meg hasonlók.

(#426) Fittipaldi72


Fittipaldi72
tag

hello belló!azt nem tudjátok h hol lehet azokat a képeket megnézni amilyen a modern mod V2?

Mindhalálig Rock N Troll!

(#427) Fittipaldi72


Fittipaldi72
tag

bocsánat!ezt a hsz-t a san andreashoz akartam írni!

Mindhalálig Rock N Troll!

(#428) Mr.Grincs válasza icons (#425) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem repülőt is lehet majd vezetni mint a SA-ban. De gondolom, jóval komplikáltabb lesz majd a repcsi beszerzése. Szerintem nem lesz majd olyan nagy gépigénye, de azért nem árt az óvatosság.
Akkor 8,5gb os DVD9 lemezen adják majd ki?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#429) Fittipaldi72


Fittipaldi72
tag

ezt a játékot má kiadták PS3-ra?

Mindhalálig Rock N Troll!

(#430) icons válasza Fittipaldi72 (#429) üzenetére


icons
addikt

Nem vagy elég lelkes...
Olvass vissza kb 10hsz-t és kiderül, hogy ápr. 29edikén jön ki...

(#431) icons válasza Mr.Grincs (#428) üzenetére


icons
addikt

Hát az előzetes hírek szerint nem lehet. Ez ugye csak egy város, tehát nem is lesz 1nél nagyon több reptere, ergó értelme sincsen nagyon). SAban azért volt más, mert ott 3város is volt, itt elvileg heli lesz a leggyorsabb közlekedési eszköz, de persze még nem tuti.
Mi az, hogy nem lesz?? Láttad már a grafikáját? És aligha fognak az optimalizálással sok időt eltölteni, HA kijön PCre. És akkor igen DVD9esre jön majd nagy eséllyel.

(#432) athomi


athomi
veterán

Inkább arra vagyok kíváncsi hogyan oldották meg a pálya határait. :)

[ Szerkesztve ]

(#433) Drift_Elek23 válasza icons (#430) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

hát ennek télleg nincs lelke. xD
amúgy 18k-ért meg lehet rendelni :D

A tuning a lelke mindennek

(#434) Mr.Grincs válasza icons (#431) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

San andreas is csak úgy jó hogy feltettem a modern modot és akkor ezrrel lehet repülni ide ode Hungarian Airlines Boeing géppel:) Mély tiszteletem annak aki csinálta, mert gyönyörű lett. De úgy poénból biztos jólenne repkedni felfedezni a várost felülről. Aki ült repülőn tudja milyen szép látvány kitekinteni a repülőből, főleg éjszaka.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#435) icons válasza Drift_Elek23 (#433) üzenetére


icons
addikt

PS3 és X360asra, ugyebááár?

(#436) Drift_Elek23 válasza icons (#435) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

igeeeeeeeeen(kár h nem pc-re :P )

A tuning a lelke mindennek

(#437) Fittipaldi72


Fittipaldi72
tag

ez a JÁTÉK MIKOR JÖN KI PC-RE?

Mindhalálig Rock N Troll!

(#438) Drift_Elek23 válasza Fittipaldi72 (#437) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

ezt még hányszor kérdezed meg? az se biztos h kijön!

A tuning a lelke mindennek

(#439) Fittipaldi72 válasza Drift_Elek23 (#438) üzenetére


Fittipaldi72
tag

még meg sem kérdeztem!

Mindhalálig Rock N Troll!

(#440) feka007 válasza Fittipaldi72 (#437) üzenetére


feka007
nagyúr

Amikor a Microsoft meg a Sony megengedi... :K

(#441) icons válasza Fittipaldi72 (#437) üzenetére


icons
addikt

Óh, istenem, hogy lehet valaki ilyen hülye???
Nemrég mondtam, hogy olvass vissza kb 10hszt, ez már nem lustaság, ez annál sokkal rosszabb...

(#442) Drift_Elek23 válasza icons (#441) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

hát ez így van ;)
amúgy jó az aaláírásod!

A tuning a lelke mindennek

(#443) icons válasza Drift_Elek23 (#442) üzenetére


icons
addikt

Nézel SPt?

(#444) Drift_Elek23 válasza icons (#443) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

mi az a sp? nem PS?

A tuning a lelke mindennek

(#445) illusiON válasza Drift_Elek23 (#444) üzenetére


illusiON
őstag

nem, az legrosszabb esetben is SP, south park... az idézet meg 3. évad asszem, az őserdős epizód, kurvajó rész :P

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#446) Drift_Elek23 válasza icons (#443) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

ja igen nézek!

A tuning a lelke mindennek

(#447) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Azért jön ki áprilisban mert éjjel nappal ezeket a játékokat írják és csomagolják, hogy a felhasználók ezerrel megvegyék:) Szerintem már csak az utcsó simítások vannak hátra doboz tervezés ilyesmi, meg a sokszorosítás....De szerintetek ebből lesz vajon demo pc re?
Mert a san andreashoz sem volt, sajna anno.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#448) icons válasza illusiON (#445) üzenetére


icons
addikt

Így van! :D
Elek: na azért!

(#449) BOBO6 válasza Mr.Grincs (#447) üzenetére


BOBO6
aktív tag

Én nem a demót várom, hanem a végleges verziót.. :U

(#450) AMD Power


AMD Power
titán

Mikor jön a game?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.