Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) janeko válasza marinea2 (#1549) üzenetére


janeko
őstag

örülök, hogy ilyen nagy egyet értés jelentet amit mondtam :P :D
szegény cNpowa irogat privibe, hogy hol lehet letölteni a 4-et :W nem vágja a poént :))

(#1552) slein válasza janeko (#1551) üzenetére


slein
tag

mond meg neki úgy, hogy nov 21-én bemegy a boltba az azt mondja: "kérek egy doboz GTA IV PC-t". :)

[ Szerkesztve ]

(#1553) T.Peter


T.Peter
őstag

(#1554) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Az első részletek a PC-s GTA 4-ről.

mod: Ez a videófelvétel nem tudom minek kell, arra ott a Fraps... :)

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#1555) TESCO-Zsömle válasza $p@rr0w (#1554) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát én nagyon örülök, és remélem, hogy a játékvezérlők támogatása egyet jelent a tengelyek szabad konfigurálhatóságával, mert engem idegesített, hogy a 4-tengelyes joy-on csak 2 műlödött.

Bár nem egy krájzisz, de a képek alapján sokkal szebb lessz PC-n. Belegondolva hülyeség is lett volna részükről nem kihasználni a sok új (és bivalyerős) VGA rejtette lehetőségeket. Ennek ellenére azért bízok benne, hogy optimalizálják annyira a játékot, hogy az öregebb vasakon is zökkenőmentesen futkosson.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1556) Romvr


Romvr
őstag

nemrégen linkelt cikkből:

"Továbbá a játék támogatni fogja a hagyományos egér+billentyűzet kombinációt..."

Még szerencse. Szépen nézne ki PC-n úgy hogy csak kontrollerrel játszható. Persze, árukapcsolás címen, ha leszerződtek a kontroller gyártókkal, de akkor is milyen lenne már, hogy mondjuk a M$ Flight Simulator, csak egy M$ márkájú repülőgép szimulátor ketyerével használható (kabin, amit mozgatnak hidraulikusan...teccenek tudni.), de azért PC-re írják (Gémsz fó Vindőz) :DDD :DDD :DDD

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1557) west válasza Romvr (#1556) üzenetére


west
őstag

az auto aim miatt igencsak mindegy... :)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1558) Romvr válasza west (#1557) üzenetére


Romvr
őstag

Sose értettem mire jó az "ótóéjm". Elveszi a játékélményt. Hiszen mit csinálsz: Leragasztod a "Fire" gombot aztán csak az irányvezélőket kell klattogni és kész. Hú de nagy játék. Az lesz az első amit kilövök. Még telepítés előtt :DDD

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1559) west válasza Romvr (#1558) üzenetére


west
őstag

ki lehet kapcsolni?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1560) Romvr válasza west (#1559) üzenetére


Romvr
őstag

Ha nem akkor meg se veszem. Jericho-ba csak assisted-aim volt de attol is a falra másztam. :W Szerencsére ki lehetett kapcsolni. :K

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1561) janeko válasza west (#1559) üzenetére


janeko
őstag

mit? most nem vágom miről beszéltek, valaki felvilágosítana? :U

(#1562) west válasza janeko (#1561) üzenetére


west
őstag

automata celzas. ;)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1563) slein válasza west (#1562) üzenetére


slein
tag

ki lehet kapcsolni. (SA-ban sőt a VC-ben is volt ilyen funkció és ott is ki lehetett kapcsolni)

(#1564) $p@rr0w válasza Romvr (#1556) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Be is baszna ha gamepaddal lehetne csak tolni (mint a trágya Kane & Lynch coopot... :((( ).

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#1565) janeko válasza west (#1562) üzenetére


janeko
őstag

aham köszi, én a sa-ba se vettem észre :U

(#1566) Romvr válasza janeko (#1565) üzenetére


Romvr
őstag

Fura mert én sem. Lehet alabbol OFF-on van? :F

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1567) west válasza Romvr (#1566) üzenetére


west
őstag

nem kizart hogy pcn igen. :K

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1568) athomi


athomi
veterán

Csak konzolon van egy kis aimbot beállítva, PC-n nem kell aggódni emiatt.

(#1569) Romvr


Romvr
őstag

Ez a szerencséjük. Különben megveszem és elégetem, miközben táncolok a lángok körül és kecskét áldozok...stb... Majd mikor jön a rendörség ráfogom hogy a GTA 4 borítóján láttam mindezt egy elrejtett üzenetben, és a R* a hibás mindenért! :DDD :DDD :DDD

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1570) west válasza Romvr (#1569) üzenetére


west
őstag

ha megeri neked :))

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1571) Romvr válasza west (#1570) üzenetére


Romvr
őstag

Tudod ha PC-m van akkor biztos teli vagyok dellával is... bővebben lásd: konzol vs pc topik

Amúgy van ilyen topik? :F

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1572) janeko válasza Romvr (#1569) üzenetére


janeko
őstag

hoztad a formád.. :U gratulálok :DDD nekem van egy jobb ötletem, ide adod a cd-ket a dobozt meg ott hagyom, azt égetheted, nekem meg meglesz-nek a cd na :F
;]

(#1573) Romvr válasza janeko (#1572) üzenetére


Romvr
őstag

Nem jó ötlet. Az egész lényege hogy a CD jó kormosan ég, és meglátszik majd a plafonon évekkel később is a nyoma. :DDD
Meg hát azok a kellemes mérges gázok amik akkor szabdulnak fel... ááá...te nem értesz a finom dolgokhoz :( :DDD

Amúgy olvastam hogy PC-re felnyomják a grafikát is. Részletesebb texturák, szebb effektek. Ez jó meg minden, csak így nem lesz nagyobb a gépigény?

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1574) slein válasza Romvr (#1573) üzenetére


slein
tag

igazából engem hót nem izgat a gépigény (mondván, hogy úgy is az egész gépet újítani kell) szóval a grafika csak legyen minnél szebb.

(#1575) Romvr válasza slein (#1574) üzenetére


Romvr
őstag

Hát akinek fussa rá. Nekem csak egy csóró konfigom van amin a crysis éppen hogy eldöcög high-ban 4xAA-val 25 FPS-t... :U [kamuzikámvigyázzvele]

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1576) west válasza Romvr (#1575) üzenetére


west
őstag

kamuzik hát :DDD

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1577) slein válasza Romvr (#1575) üzenetére


slein
tag

azért remélem tisztában vagy vele, hogy nem félévente cserélem le a teljes konfingot :))

(#1578) TESCO-Zsömle válasza slein (#1577) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Negyed?? :F :Y :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1579) slein válasza TESCO-Zsömle (#1578) üzenetére


slein
tag

omg ;]

(#1580) janeko válasza Romvr (#1573) üzenetére


janeko
őstag

nem baj, akkor meg lemásoljuk majd az eredetit és mikor nem figyelsz oda, a tokba a másoltat teszem az eredetit meg becsúsztatom a zsebembe és kész :C :P

(#1581) janeko válasza Romvr (#1575) üzenetére


janeko
őstag

hát eldöcög a 8800gt-vel :W
amúgy meg nem kavarodnak a ramok? :U

(#1582) busii


busii
csendes tag

Hali!Xbox360-on nyomom a GTA-t és utolso küldimnél járok semmi baj nincs addig amig nem kell felugratni a helikopterre és fel kell huznom magam...Akárhogy probalom mindig leesek!Probaltam mar gyorsan lassan mindenhogy nyomni az A gombot de nem huzza fel magat!Valaki tudna segíteni mert már kb.10x csináltam de mindig leestem.Előre is köszi

(#1583) slein válasza busii (#1582) üzenetére


slein
tag

spoiler-ról hallottál már? nem akarok bunkó lenni, de van aki még nem játszotta végig.
keress valakit aki igen és max pm-ben írj neki.

(#1584) busii válasza slein (#1583) üzenetére


busii
csendes tag

Szerintem annyira sokat nem árultam el de ne haragudj ha megbántottalak de mégis honnan tudnám h ki jáccotta már végig?????

(#1585) busii


busii
csendes tag

Akkor felteszem a kérdést:Ki jáccotta már végig a GTA IV-et?Aki végigjáccotta az kérem irjon nekem...

(#1586) Bomc


Bomc
aktív tag

Tök jó! GTA4-ben ingyen lehet telefonálni :D :DDD :D :DDD

(#1587) Romvr válasza janeko (#1581) üzenetére


Romvr
őstag

Nem kavarodnak szerencsére, csak ha 2,4-re húzom a procit nem szeretik a dolgokat.

Amúgy meg tök szépen elmegy a krájzisz 1024-ben 2xAA-val 25-35 FPS-t nálam. Sajna nagyobb felbontáson már kezd játszhatatlan lenni. De a régi 7900-asomhoz képest ég és föld :DDD

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1588) janeko válasza busii (#1584) üzenetére


janeko
őstag

nem tudom, hogy egy szokott-e lenni a pc és a többi platform küldetése - játékmenete, de ha igen legalább ha ilyen kérdezel írd ki nagybetűkel, hogy SPOILER!! köszi ;)

(#1589) janeko válasza Romvr (#1587) üzenetére


janeko
őstag

aham mindegy, ne offoljunk.. csak én is most akarok 2x512 mellé 2x1gb és mondom ne kavarodjon de már írtam más topikba.. ez nem a nagy ramos topik ;] :W

(#1590) west válasza busii (#1585) üzenetére


west
őstag

privi ment...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1591) janeko


janeko
őstag

hopp eszembe jutott egy kérdés.. kutyák meg macskák vannak a játékba? :U

(#1592) Gebriel válasza janeko (#1591) üzenetére


Gebriel
veterán

Nincsenek....

Hírek szerint választható szerverek lesznek pc-re nem úgy mint a konzolokon. :) :(((

(#1593) west válasza janeko (#1591) üzenetére


west
őstag

meg biciklisek sincsenek :( ....

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1594) janeko válasza Gebriel (#1592) üzenetére


janeko
őstag

az jó, most, hogy rákaptam a neten játszani vele igaz most a sa-megy, akkor meg az fogom :K

(#1595) janeko válasza west (#1593) üzenetére


janeko
őstag

szerintem úgy még élvezetesebb lenne a játék, ha tényleg a valóságra hasonlítana :U
Pl. a Central Park-ba kutyák szaladgálnak vagy a környékén sétáltatják. Akkor jó pár háznál lehetne a kerítés mögött kutya. Vagy a külvárosba akár macskák is szaladgálhatnának néhol.
Meg megcsinálhatnák már szerintem a benzint is, hogy elfogy menni kell tankolni stb.. szerintem ha ezt megcsinálnák.. az eddigieknél is többet kaszálnának, mivel így élethű lenne, még jobban :U :D

(#1596) Gebriel válasza janeko (#1595) üzenetére


Gebriel
veterán

Sőt ha vírtuális sisakot és kesztyüt is lehetne használni hozzá az lenne az igazi. ;]

(#1597) janeko válasza Gebriel (#1596) üzenetére


janeko
őstag

ja a motorosnak tényleg :C ;]

(#1598) Gebriel válasza janeko (#1597) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem teljesen erre gondoltam,de ez sem rossz :DDD :D :D

(#1599) janeko válasza Gebriel (#1598) üzenetére


janeko
őstag

;] ez a szmájli nem véletlenül volt ott :P

(#1600) janeko


janeko
őstag

újabb hülye kérdés lehet úszni a gta 4-be? :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.