Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Sirandrish válasza janeko (#1900) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát azért egyszer-egyszer tuti eltolják majd:)
Nincs az az isten hogy az első dátum bejöjjön:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1902) janeko válasza Sirandrish (#1901) üzenetére


janeko
őstag

igen.. valószínű, hogy fog valamennyit késni.. de szerintem tuti be fog férni november-be :K

(#1903) Sirandrish válasza janeko (#1902) üzenetére


Sirandrish
legenda

reméljük nem a karácsonyfa alá szánják majd:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1904) janeko válasza Sirandrish (#1903) üzenetére


janeko
őstag

én is remélem... kíváncsi vagyok a többi "nagy nevű" játék amik elvileg november-be jönnek mennyit csúsznak vagy egyáltalán csúsznak-e :U

(#1905) Gebriel válasza janeko (#1904) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem meg biztos a nov.21 ha már hivatalosan is bejelentették. :K

(#1906) Sirandrish válasza Gebriel (#1905) üzenetére


Sirandrish
legenda

és akkor mivan?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1907) Sirandrish válasza janeko (#1904) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát mondjuk ezt nem értettem sose...miért kell minden nagy címet évvégén kiadni...mindenki a karácsonyra hajaz de az nem jut eszükbe hogy 4-5 konkurens is akkor lesz a piacon és hogy azok elveszik a vevők nagy részét?
nemhinném hogy sokan veszik 5ösével a játékokat...lehet nyerőbb lenne kiadni mondjuk szept-be vagy mittomén...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1908) janeko válasza Gebriel (#1905) üzenetére


janeko
őstag

hát reméljük, de azért pár nap késéssel számolni kell :(

Sirandrish: szerintem meg június-ba is ki lehetne adni egy-egy nagy nevet.. mert akkor azért többen ráérnek :U (mármint nyáron)

[ Szerkesztve ]

(#1909) Gebriel válasza Sirandrish (#1907) üzenetére


Gebriel
veterán

Mondasz pár olyan címet amit a közeljövőben terveznek kiadni és a GTA vetélytársa lehet :F

Szerk: Egyébként engem nagyon hidegen hagy, hogy megjelenik-e vagy nem én már rég játszom vele :P

(#1910) Sirandrish válasza Gebriel (#1909) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jahj én nem erről beszéltem..de mivel Janeko megértette ezáltal arra enged következtetni hogy értelmesen írtam..így nem irom le érthetőbben...talán olvasd el mégegyszer a hsz-em:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1911) Sirandrish válasza janeko (#1908) üzenetére


Sirandrish
legenda

persze..meg diákmunka ezerrel stb stb...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1912) Gebriel válasza Sirandrish (#1910) üzenetére


Gebriel
veterán

Jah értelmesen írtad...csak ez egy saját véleményed volt mindenfajta alátámasztás nélkül. :U
Mert hát valljuk be nyáron a kocka fejűek ülnek a gép előtt.. a többiek a strandon vannak, és a szabadban.. :P Szeptemberben meg ott az iskola kezdés.... :Y
És talán karácsonykor és... á de mind1 hiába mondom. :U

[ Szerkesztve ]

(#1913) Sirandrish válasza Gebriel (#1912) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah...2szer annyi ember hajlansó játékot venni karácsonykor mint pl nyáron..csak karácsonykor kb 10szer annyi játék jön ki (pont ezért)...csak arra senki nem gondol hogy ok hogy fele annyi ember vesz olyankor játékot..de annak a 80% ezt venné meg mert nincs más értelmes játék hanem csak az van hogy huu 2szer annyi ember vesz játékot aminek a 10%a veszi meg a miénket..érted már?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1914) Gebriel válasza Sirandrish (#1913) üzenetére


Gebriel
veterán

Én értem,de a GTA egy olyan név ami mellett ez nem nagyon számit mert a...
GTA tarol és romba dönt :DDD
Peace :DD

(#1915) janeko válasza Sirandrish (#1911) üzenetére


janeko
őstag

igen, de ha úgy nézed ami bejön pénz, abból is tudnak erre költeni... mert amikor suli van, lehet nem lenne erre is :U

Gebriel: valóban, azért a gta egy alap game.. :K

[ Szerkesztve ]

(#1917) Bomc


Bomc
aktív tag

Elég gyenge lett az MI gta4-ben... odaállok kocsival egy rendőr-terepjáról mellé, kib*szok egy kézigránátot, hátratolatok, a zsaru meg csak ott áll és aztán felrobban ;] bezzeg a taxisok úgy menekülnek hogy tarolnak mindet a kocsijukkal :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1918) west válasza Bomc (#1917) üzenetére


west
őstag

nem tokéletes...de mi ami az? :))

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1919) Gebriel válasza Bomc (#1917) üzenetére


Gebriel
veterán

Terepjáróból nehezeben látsz ki lefelé mint a taxiból..taxis közelebb van a gránthoz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1920) janeko válasza Gebriel (#1919) üzenetére


janeko
őstag

ez jó érv :DDD :D

[ Szerkesztve ]

(#1921) Bomc


Bomc
aktív tag

nagyon kivi leszek pc-n hogy oldják meg a célzást...gondolom ugy mint SA-ban

(#1922) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

* Dual Core processzorral (minimum Pentium D)
* 2 Gb memória
* DirectX 10-es (esetleg DirectX 9-es) videókártya 512 Mb memóriával
* 18 GByte szabad hely a merevlemezen
* minimum SP2-es Windows XP
* Dual-layer DVD ROM
Ez a gépigény nemtudom mennyire igaz,állitólag ez a minimum,nekem amint látjátok adatlapomban 256 os X1950 pro m van,de odaveri némelyik 512 est hasonló árban,szal nemtudom hogy akkor nekem menni fog ez vagy sem,valaki esetleg ötlet?

Köszi.

Minden szinten,szinte minden.

(#1923) Bomc


Bomc
aktív tag

nehogy már 512-es videokártya kelljen hozzá... vagy annyira feltúrbózzák a textúrákat? azt megnézném

(#1924) janeko válasza m0rd0k (#1922) üzenetére


janeko
őstag

menni fog nálad is nyugi, ha máshogy akkor low graf de az 100% ;)

(#1925) west válasza Bomc (#1923) üzenetére


west
őstag

buffer nek kell,hogy ne legyenek fps drop ok.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1926) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

tehát akkor fölösleges legcserélnem a vgat,low grafon remélem nem fogg laggoljni merrt ha igen akkor csak kell vennem.

Minden szinten,szinte minden.

(#1927) Bomc


Bomc
aktív tag

vegyél inkább 1 gigás kártyát azzal tuti menni fog ;]

(#1928) janeko válasza Bomc (#1927) üzenetére


janeko
őstag

haha :D :(
de miért nem válasznak írtad? :U

(#1929) slein válasza m0rd0k (#1922) üzenetére


slein
tag

neki se tűnik fel, hogy valami nem stimmel...

"DirectX 10-es videókártya" + "Windows XP" :))

[ Szerkesztve ]

(#1930) janeko válasza slein (#1929) üzenetére


janeko
őstag

szerintem az átlagnak nem tűnik fel... nekem se tűnt fel elsőre.. :))

(#1931) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

nekem feltünt hogy nem válaszban irtam mert nem egy embernek válaszoltam :) mint most.

Minden szinten,szinte minden.

(#1932) Gebriel válasza slein (#1929) üzenetére


Gebriel
veterán

Ez az ajánlott gép igény nem... :F
Tehát
* Dual Core processzorral (minimum Pentium D)
* 2 Gb memória
* DirectX 10-es (esetleg DirectX 9-es) videókártya 512 Mb memóriával
* 18 GByte szabad hely a merevlemezen
* minimum SP2-es Windows XP
* Dual-layer DVD ROM

Ez így gondolom neked sem tünt fel :P

(#1933) Romvr válasza Gebriel (#1932) üzenetére


Romvr
őstag

Ezek még mindig csak találgatások. Senki sem tudja hogy pontosan mi a gépigénye. Lehet hogy kihoznak egy olyat a R*-rosok hogy leesik az állunk és értetlenül tátogjuk a "csak ennyi?" szavakat. De az is lehet hogy végül olyat hoznak ki hogy szívünket markolászva kapkodjuk a levegőt és fejben már számoljuk a sokszázezreket amit majd gépre kell költeni hogy játszhassunk. Emlékszem annó a HL2-nél mindenki hőbörgött hogy ehhez majd egy erőmű kell erre tessék... még egy DX7-es kártyán meg egy marék ramon és hercen is elfutott. Felesleges találgatni, majd úgy is kiderül. azt a 2 hónapot már kibírjuk nem? És előtte szerintem 2-3 héttel már tudni fogjuk mire készüljünk.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1934) Gebriel válasza Romvr (#1933) üzenetére


Gebriel
veterán

Igazából én nem találgatok csak arra írtam hogy Dx10+SP2 :U ;)

[ Szerkesztve ]

(#1935) marinea2 válasza Romvr (#1933) üzenetére


marinea2
addikt

Én nem bírom ki :( :DDD

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#1936) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

Ez valami vicc gyerekek???????????????????????????
[link]

Nem az én oldalam, nem én reklámozom,!!!!!!

kaptam emailben......

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#1937) butcher eu


butcher eu
senior tag

RESPEKT

nincs véletlen ennek a game-nek valami játszható demoja? jó lenne már kipróbálni, elég türelmetlen vagyok. :R

Hammon Serra: én nem próbálnám ki, szerintem lehúzás a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1938) Romvr válasza Hammon Serra (#1936) üzenetére


Romvr
őstag

Igen ez egy vicc. Az oldal készítői szánt szándékkal akarnak tőled pénzt lehúzni és a "Telhetsz a király" szavak után hamar rájön az ember hogy ez elsősorban a Vérpistiket célozza akik mindig a legmenőbbek akarnak lenni hogy "nekem má megvan... én má letöltöttem..." felszegett fejjel, lenéző tekintettel bámulnak mindenkire akik egyszerű halandók csak várnak a megjelenésre. Nekik apuci és anyuci megvette a legújabb Nokia "űbermegahiper" telefont és hozzá a 2 éves előfizetést és ha a kis csemetéjük 60 ezer forintos számlát visza haza csak legyintenek hogy "Azért mert sok barátja van, mindenki szereti." Így ezt kihasználva magyarország lakosságának nagy hányadából lehet 1800 forintot (mert valójában annyi az a 240Ft+Áfa másik forum szerint) kipréselni. És most gondolj bele. Csak 10 ember elküldi az SMS-t már is van 18000 forintjuk. Ha egy hónapban 100 SMS-t kapnak máris több pénzük van mint amennyi fizetést én kapok. És csak csináltak egy oldalt HTML-ben (10 perc) vettek egy domaint (évi 5000 forint). Okos húzás annyi szent, és aki be is dől nekik az meg megérdemli. Én inkább megvárom a hivatalos megjelenést.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1939) Hammon Serra válasza butcher eu (#1937) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Isten ments, hogy befizessek ide.!!!

CSak gondoltam szólok másoknak is, hogy vigyázzanak vele:-)

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#1940) TESCO-Zsömle válasza Hammon Serra (#1936) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hogy nekem miért nem jutnak ilyenek eszembe... :W :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1941) janeko válasza TESCO-Zsömle (#1940) üzenetére


janeko
őstag

ja, aki ezt csinálta biztos keres 20-40 ezret.. sok hülye el is hiszi :( :W
amugy meg nekem is ez jutott elsőnek eszembe, hogy miért nem birok én is ilyet csinálni? :W beírnám 100ft+áfa tartalomnak meg feltöltenék egy fájlt és kész ;] ha már 10k-t keresnék az is jó lenne 2gb ram :DDD

(#1942) Hammon Serra válasza TESCO-Zsömle (#1940) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Azért mert talán van egy kis eszünk és elgondolkodunk a következményeken.
MIndenki lenyomozható.
És nagy lóvénál már megkeresik a Ludas Matyit :DDD

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#1943) janeko válasza Hammon Serra (#1942) üzenetére


janeko
őstag

"És nagy lóvénál már megkeresik a Ludas Matyit :DDD" ez tetszett :C :D

(#1944) TESCO-Zsömle válasza Hammon Serra (#1942) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A vicc az, hogy NAGY lóvénál sose találják meg a Ludas Matyit...

Hányszor olvastál már olyan szalagcímet, hogy "Rács mögött a milliárdokat sikkasztó politikus!" ?? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1945) Hammon Serra válasza TESCO-Zsömle (#1944) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Ez több sebtől is vérzik.

Aki milliárdokat nyúl le, az nem így csinálja.
a 2. a politikus.NA Ő sosem lesz ludas MAtyi :DDD

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#1946) janeko válasza TESCO-Zsömle (#1944) üzenetére


janeko
őstag

az is kérdéses itt, hogy kinek mi a nagy pénz :U

szerk: mert azért 60-70k már nagynak számit legalábbis nálam, ha netes pénz keresésről beszélünk

[ Szerkesztve ]

(#1947) Romvr


Romvr
őstag

Úgy látom átváltottunk politikai, üzleti topikká.
Amúgy valóban... én még nem hallottam olyat hogy Gipsz Jakab 30 milliárdott sikkasztott ezért sitten van. Vlaahogy ez kimarad a közéletből mert ide is csúszik belőkle, oda is és hopsz, senki semmit nem látott, vagy éppen 50 ember állítja hogy akkor az illető pont vele volt a buliban és söröztek egy jót.
Ismeritek a mondást gondolom: Aki keveset lop börtönbe megy, aki sokat király lesz.

u.i.: Elnézést kérek minden Gipsz Jakab nevű egyéntől, ez nem nekik szólt csupán a John Doe magy megfelelőjeként használtam.
u.i.2.: Elnézést kérek minden John Doe nevű személytől.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1948) Bomc válasza Hammon Serra (#1936) üzenetére


Bomc
aktív tag

igen, vicc :U

(#1949) marinea2 válasza Hammon Serra (#1936) üzenetére


marinea2
addikt

Kis Kamm :DDD

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#1950) .:Kristian:. válasza Hammon Serra (#1936) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Egyik haverom ma keresett meg ezzel kapcsolatban..
Kapott egy mailt tőlük és sms-t is küldött, mivel nem tudta, hogy kell letölteni (ftp-t kapott) ezért nálam néztük meg.. mondanom se kell mi lett a vége.. kamu az egész, nem hozott be semmit.
Kezét lábát eltörném az olyanoknak akik ilyeneket reklámoznak. :(((

mod: ezt írja: Kapcsolathívási hiba.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.