Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) mazda626 válasza keIdor (#500) üzenetére


mazda626
addikt

Tudom, de ha ebben a részben minden második szó a realizmusról szól... :F :)

(#502) Fittipaldi72 válasza mazda626 (#498) üzenetére


Fittipaldi72
tag

bocs :B azt hittem h meg van!Emugy a gta 4-re gondoltam!

Mindhalálig Rock N Troll!

(#503) icons válasza mazda626 (#501) üzenetére


icons
addikt

Hát ezaz! Eddig minden GTA a szabadságról szólt, kevés realizmussal, ez pedig pont hogy az ellentéte lesz... Nemtudom hogy csinálják meg, de ha télleg reális lesz, nem lesz sok köze az eddigi GTAkhoz.

(#504) Zsolti0609


Zsolti0609
tag

Hello!Tudom,hogy besincs jelentve a GTA4pc-re,de kiváncsi lennék,hogy hozzáértők szerint milyen alap gép kell majd,hogy élvezhetöén játszunk a játékal?,KÖSZI

(#505) Gaboo007


Gaboo007
aktív tag

Valaki játszik már vele? Nálam csinál furcsa dolgokat, késöbb rakja ki a texturákat, és néha elöttem épül fel a pálya... Elég érdekes!

(#506) KrAt


KrAt
veterán

Elmondja nekem vki, hogy lehet már játszani a gémmel? :)

(#507) keIdor válasza KrAt (#506) üzenetére


keIdor
titán

Egyelőre nem legális úton... remélem ezzel mindent elmondtam... a hogyan meg nem az oldalhoz tartozik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#508) Gaboo007 válasza KrAt (#506) üzenetére


Gaboo007
aktív tag

X360-on már elérhető...

(#509) mazda626 válasza Gaboo007 (#505) üzenetére


mazda626
addikt

Úgy látszik ez a problma megmaradt itt is. Összes GTA-ra jellemző, nem emlékszem pontosan m, de az lassabban karcol a kelleténél. Szerencsére elég ritka hiba. Vagy itt nem? :F
Mai bejelentés alapján nem is lesz PC verzió. :O

(#510) athomi válasza mazda626 (#509) üzenetére


athomi
veterán

Át is lehet helyeztetni a topikot a konzoljátékok közé.
Amúgy akár hogy is szeretnék, csak ezért a játékért (meg még egy-kettőért) nem fogok venni konzolt!

(#511) KrAt válasza keIdor (#507) üzenetére


KrAt
veterán

privi :)

[ Szerkesztve ]

(#512) Gyusz válasza mazda626 (#509) üzenetére


Gyusz
őstag

Megnézném azt a bejelentést. Nyílt titok, hogy előbb-utóbb lesz PC-re.

(#513) keIdor válasza athomi (#510) üzenetére


keIdor
titán

Pedig simán megéri szerintem... najó, mondjuk nálam már most van 10 game PS3-ra, ami kell és nincs PC-re...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#514) AMD Power


AMD Power
titán

Én már holnap akarom látni a PC-s verziót. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#515) icons


icons
addikt

Az összes ingame videót leszedette a Take2 a youtube-ról...
This video is no longer available due to a copyright claim by Take 2 Games
Eddig egyet láttam, ami megy is.Ez az, sztem siessetek a megnézéssel ;)

(#516) Gyusz válasza icons (#515) üzenetére


Gyusz
őstag

Mivel ez a videó egy tesztből származik, ezért teljesen legális és nem is szedethetik le, maximum ha az IGN kért. Egyébként tegnap én is megnéztem, de nem találtam túl izgalmasnak, persze legalább látni ingame jeleneteket. A Gametrailers szerintem jobb review-kat készít.

(#517) mad1 válasza AMD Power (#514) üzenetére


mad1
veterán

melyik honap? :DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#518) CJ3


CJ3
senior tag

Durva lenne ha nem lenne pc re .Akkor veszek egy PS3 at mert most már minden jó játék Xbox 360 meg PS3...

Crypto

(#519) icons válasza Gyusz (#516) üzenetére


icons
addikt

Jaham, köszi, így már minden világos :) .
Nekem tetszik, maga a videó is, persze a játék miatt, a fedezékbe húzódás (mondjuk azt nézd meg, amikor RPGval lő. Egy picit érdekes, mennnyi erő és gyorsaság rejlik ebben a hapiban ;) ), a robbanások, az emberek, és az éjszakai város, na meg a beltér (amennyit lászik), az se rossz.
Csak jönne ki PCre már...

(#520) Gyusz


Gyusz
őstag

Megérkezett a Gametrailers review, HD verzió itt.

(#521) icons válasza Gyusz (#520) üzenetére


icons
addikt

11 perc körül van. Nemrossz :D

(#522) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Eh... kezd elegem lenni a sok pöts cégből.
Állandóan előnyt élveznek a boxosok / ps3-asok. Mikor jön el az az idő amikor előbb jelenik meg valami pc-re mint konzolra?

Uuuuuuuuuuuutálom. :((

(#523) glutamin válasza .:Kristian:. (#522) üzenetére


glutamin
őstag

Lesz az PC-re is csak várrni kell pár hónapot. Annak idefjén PS2- volt kiváltságos helyzetben. Na ez a játék lesz, ami miatt gépet fejlesztek majd.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#524) glutamin válasza mazda626 (#509) üzenetére


glutamin
őstag

De bizonyára lesz, csak ezzel is konzolvásárlásra akarják uszítani a népet. Bolondok lennéek kihagyni egy ekkora piacot, csak várnak addig, míg kifut a konzolos lendület és akkor robbantanak a pc-s változattal. tehát egy fél-egy év késés várható.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#525) Gyusz válasza .:Kristian:. (#522) üzenetére


Gyusz
őstag

Ez kb. soha nem fog már eljönni, hacsak nem megy csődbe a Sony a Microsoft és a Nintendo együttvéve, és senki nem óhajtja folytatni a munkásságukat. Fix hardverre egyszerűbb fejleszteni, a warez sem olyan nagy mértékű, a játékok is drágábbak, és több játékot is lehet eladni. Egyelőre örüljünk, hogy még mindig van sok jó játék PC-re, még ha néha várni is kell.

(#526) athomi válasza glutamin (#524) üzenetére


athomi
veterán

1év múlva ez már nem biztos, hogy robbanna, annyit nem várhatnak...ha egyáltalán lesz.

(#527) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

PC-re azért nem adnak ki sok játékot mert a sok warezos elrontja a bevételüket nem?
Consol-os gamerek meg "mind" eredeti gameval nyomják nem?
Hallottam azt is,hogy kisem jön PC-re a 4.rész de sztem ez kivan zárva!!!

TDI POWER

(#528) mad1 válasza Süni 1985 F (#527) üzenetére


mad1
veterán

pedig kijon,de ez csak az en velemenyem...csak idovel...

Ne szemetelj ! = Steam

(#529) athomi válasza mad1 (#528) üzenetére


athomi
veterán

Nekem azért gyanús, hogy semmi infó a PC-s verzióról, hivatalosan pedig csak a konzol van megjelölve. :)

(#530) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Mondjuk ha nemjön ki PC-re nem leszek öngyilkos!
Mi ujat tudnak már ebbe a játékba beletenni???
Max a grafikát kihegyezik,ésmég?:S
Szeretem a GTA-t nem szolom le erről szó sincs de a történet kezd már uncsivá válni számomra:(

TDI POWER

(#531) Gyusz válasza Süni 1985 F (#530) üzenetére


Gyusz
őstag

Nem tudom minek parázik annyi ember a PC verzió miatt, majd ha a Rockstar kijelenti, hogy nem lesz, akkor lehet kezdeni aggódni, addig tök fölösleges.
A tesztek nagyon dícsérik a történetet is, a játékmenet is fejlődött az előző részekhez képest, a szabadság pedig még nagyobb, mint eddig bármikor. Szóval a stílus alapjait lerakták, de bőven van még hova fejlődni, és a Rockstar szerencsére nem ült a babérjain. Lehet kezdeni kötni a fogadásokat, hogy hány év játéka címet zsebel majd be a játék...

(#532) glutamin válasza Gyusz (#531) üzenetére


glutamin
őstag

Nagyon ott lesz a szeren. Én a San Andreassal kezdtem a GTA pályafutásomat (na jó még régen a GTA1-gyel és a 2-vel is játszottam), de rengeteg ideig lekötött. A videó amit meg erről láttam. Beszarás! Már várom a PC-s verziót. Sztem fél-egy év csúszással kijön az is.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#533) .:Kristian:. válasza Gyusz (#531) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Az előző részekben az volt az idegesítő, hogy ha volt egy kocsid és kiszálltál belőle, hátat fordítottál a kocsinak és woálá, eltűnt. Ezt még David Copperfield is megirigyelné.
Remélem ezt is kijavították.

(#534) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Kétséges a PC-s verzió.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#535) .:Kristian:. válasza N4r4ncs (#534) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Bármennyire is szeretem a gta sorozatot, ez miatt nem fogok venni konzolt. Kíváncsi vagyok rá, kipróbálnám, de annyit nem ér.

(#536) glutamin válasza .:Kristian:. (#535) üzenetére


glutamin
őstag

Aki türlemetlen az vegyen nyugodtan konzolt emiatt. Már konzolhoz is van egér, azzal meg már el lehet bohóckodni. Nekem a gémpad az kiábrándító. (se célozni, sem autótvezetni nem kívánok vele).

A PC-s megjelenést nyilván nem propagálják. nehogy legyenek már olyanok akik kivárnak.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#537) icons válasza Gyusz (#525) üzenetére


icons
addikt

Így van, viszont ha nem csinálnának Pcre játékokat, akkor a sok PCs szerintem ugyanúgy szedné le a játékokat, csak PC helyett konzolra. Nem vagyok valami jó konzolban, de úgy tudom, ott is lehet játékot másolni, és a legtöbb profi PCs, tehát akkor szépen átmennének konzolra.
Egyébként meg melyik cég mondana nemet egy aranyos kiss csekkre mindössze annyiért, hogy előbb fejlesszenek konzolra? Egyébként arra meg sokkal nehezebb, a bonyolultság, és a sok mag miatt, viszont legalább összesen 2 fajta hardver összeállítás van (PS3, X360)...

[ Szerkesztve ]

(#538) icons válasza Gyusz (#531) üzenetére


icons
addikt

Tudnál cikk linket küldeni? Magyart preferálom, de az angol is elmegy azért.
És jó videókat, vki? Eddig ezt találtam, nem egy rossz darab, de jó hosszú.
Tehát ha vki talál vmi érdekességet a játékkal kapcsolatban, plz linkelje be!
Előre is thx!

(#539) Gyusz válasza icons (#538) üzenetére


Gyusz
őstag

Színvonalas magyar írásokra szerintem még várni kell, de angolul itt érdemes nézelődni (ez az X360 verzióhoz tartozik, PS3-as itt található). Videókkal holnap tele lesz már szerintem a Youtube és a Gametrailers is, szvsz azt nem kell keresgélni, persze érdekesebb darabok linkje jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#540) glutamin válasza icons (#537) üzenetére


glutamin
őstag

XBox-on már rég megoldották ezt a másolós dolgot. PS3-on még úgy tudom nem, bár csak az is idő kérdése. Tehát hosszú távon ez nem lesz mentség.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#541) athomi válasza glutamin (#536) üzenetére


athomi
veterán

Mondjuk konzolon az egerek olyanok is...

(#542) icons válasza glutamin (#540) üzenetére


icons
addikt

Ja, télleg, emlészek, hogy beharangozták X360ra a feltörhetetlen védelmet, és ha jól tudom a konzol publikálása előtt már fel volt törve... És az is csak idő, ha majd a hackerek áttérnek arra, nem fog sokáig kitartani :).

gyusz: Thx, a linket, azt elfelejtettem leírni, hogy, igen színvonalasabb cikkek érdekelnek, és persze videóbó is csak azok.

(#543) Polacheck válasza Gyusz (#539) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Épp ebben a pillanatban érkeztem a hivatalos bejelentésről. Hamarosan elég sok helyen lesz hazai cikk, igyekszünk mi is ráugrani a dologra.

less qq more pewpew!

(#544) alien_ válasza athomi (#541) üzenetére


alien_
őstag

Pl. PS3-ra nem lehet simán bármilyen usb-s egeret/bill-t rákötni?

Swarm is coming.

(#545) keIdor


keIdor
titán

Sajnos az X360-as verzió elég bugos (lehet a vinyó hiány miatt) de sebaj, holnap kijön hivatalosan és végre meg tudom venni PS3-ra. Izgatottan várom, Xbox-on sajnos nem a legjobb valamiért...:(

Irányítás téma: Szerintem a Joystick-ok csak FPS-nél használhatatlanok, én legalábbis ott teljesen használhatatlannak tartom... GTA, Autós játékoknál vagy RPG-knél sztem még jobb is, mint a bill+egér kombó... bár stratégiát se tudnék konzolon játszani szvsz... :D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#546) Tomics


Tomics
addikt

GTA Újpesten
hatalmas :C

PH! addikt since 2004

(#547) Drizzt válasza Tomics (#546) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én is most néztem. :D:D:D

I am having fun staying poor.

(#548) wesker24 válasza Tomics (#546) üzenetére


wesker24
senior tag

Hát ez nagyon hatalmas !! :C :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#549) mad1


mad1
veterán

a time of day nem gyors 1 kicsit?
meg tulrealizaltak az auto mozgasat...
amugy nem rosz jatek,tegnap elkezdtem ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#550) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Miért törli még mindig a Rockstar a Youtubes videókat? Ma már hivatalosan is megjelent. Nem értem. :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.