Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Gyusz válasza keIdor (#648) üzenetére


Gyusz
őstag

Én nem a multipayert említettem, engem nem igazán izgat a multi, örülök, ha minden engem érdeklő single játékot végig tudok játszani. Most is újrakezdtem két játékot és az egyiket a vége felé, a másikat meg rögtön az elején abba kellet hagynom, mert épp eléggé elfoglalt vagyok (pedig a Rainbow Six Vegas első része és a Bioshock sem olyan hosszú). A multiplatform címekről beszéltem, amik mindkét konzolon, esetleg PC-n is megjelennek, szóval ezek a játékok általában valamivel jobban néznek ki boxon esetleg hibamentesebbek, vagy stabilabb a framerate. Ez a programozók sara (talán a PS3-ta nehezebb fejleszteni vagy csak nem ismerik még eléggé), meg a PS3 késése is szerepet játszott ebben, talán ez a trend már változóban van. Szerencsére vannak játékok, amelyek mindenhol ugyan jók.

(#652) keIdor válasza mazda626 (#650) üzenetére


keIdor
titán

Nekem csak az FPS nem megy, de a többi műfaj jöhet joyyal. (najó stratégia nem:DDD)

Gyusz: Ohh, akkor én értettem félre. :R Igen PS3-ra nehezebb optimalizálni a Cell miatt.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#653) icons válasza keIdor (#652) üzenetére


icons
addikt

Így van, a PS3ra sajna sokkal nehezebb játékot írni, ezt a kijövetel után mondta elég sok nevesebb játékfejlesztő is, ha jól emlékszem, Peter Molyneux sem gyengéden bírálta a fejlesztői környezetet.

(#654) CJ3


CJ3
senior tag

A Premium sztem is jo lenne én ugy se mennék Live ra nem is játszottam nagyon még de nem bánom pl GTA -t azt azért kiprobálnám. A PS3 drága,nehéz játékot szerezni hozzá meg kellene egy batár tv hozzá ami nem két forint:) Ha jol hallottam akkor az XBOX 360 at rá lehet kötni monitorra egy Samsung 226BW -m van nem értek ehhez ezért kérdezem,PS3 is ráköthető?

A másik dolog meg nézzétek meg hogy kijött a PS2 hány évig jötek ki rá a játékok sőtt még jönnek is és még mndig elég sok játék van aminek szép a grafikája és jó játék is és pár éve az is 60 körül volt tehát az ilyen dolgokba egyszer beruházol aztán visszahozza ő neked azt a pénzt bőven...Most veszel egy VGA -t 40 ért Most kijönnek az új játékok beleértve a GTA IV et is szted elég lesz neki egy 8800GT nem hinném a max grafikához az már kevés lesz (Mafia 2,Alan Wake L.A Noire) és társai tehát a mi Pc s kis életünkben mindig is ez lesz, hogy havonta jönnek ki az új cuccok amit persze megveszünk mert nem 800x600 ba szeretnénk élvezni a játékot :DDD Aki meg vett most egy PS3 at vagy XBOX 360 at az még szerintem jövő nyáron is el lesz vele és nem is költött rá csak a "játékra"
De akkor is a PC grafika a legjobb,de azért egy konzolon is gondolkozok :DD

Crypto

(#655) mad1


mad1
veterán

nagyon lool micsoda koppintott verdak,vannak itt a gta ban chrysler300c vel nyomultam az iment,amit mellesleg a chrysler ceg a burnout revenge videojatek egyik modellerol tervezte. :C

Ne szemetelj ! = Steam

(#656) keIdor


keIdor
titán

Azért kicsit idegesítő, hogy már 5x-re bukok el egy küldetést, mert megdöglik a társam... (Packie) Most mit csináljak vele, hogy ne dögöljön meg? :F :O A játék meg annyira optimalizálatlan, hogy akad... franc essen bele! :W

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#657) idiot válasza CJ3 (#654) üzenetére


idiot
tag

Egyetértek veled.De azér sajnos nem csak itt van a probléma hanem a játék íroknál is.
Ha fejlesztenének olyan motort ami kihasználja 2 v. több magos rendszereket,akkor
elég lenne a GTA 4-hez Alan Wake-hez a profilomban szereplő konfig is.És így
nem kéne havonta fejleszteni csak fél évente. :D :U

alter

(#658) icons válasza idiot (#657) üzenetére


icons
addikt

Az a fránya optimalizálás :P .

mad1: De végre mai időkben játszódik, tehát rendes autók is vannak benne (nem mintha az Honda NSX, alias Infernus ne lett volna olyan jó), és nagyon szépen néznek ki.
Mi volt eddig a legjobb autó, amit láttatok benne? (valós névvel, de ha képet adtok, az is jó :) )

(#659) B-L-A-C-K válasza idiot (#657) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez igy van,de tudnának olyan játék progikat is irni a fejlesztők amihez elég lenen fele olyan telejesitményű gép mint ami most neked van, de ebben nem lenne semmi üzlet ezért irnak olyanokat hogy kénytelenek legyünk venni ujabb és ujabb hárdvereket....

(#660) B-L-A-C-K válasza icons (#658) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem a legjobban az az izomauto tetszik aminek a motorháztetője kidudorodik a beömlötöl csak nem tudom mi a neve... :U

(#661) mad1 válasza B-L-A-C-K (#660) üzenetére


mad1
veterán

az nem az old ford mustang turbo turbinaval? :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#662) idiot


idiot
tag

Ha nem jelenik meg pc-re akkor hajlok egy ps3 megvételére. :W
Most is a gta3-mal nyomulok megint.El ne felejtsem a filinget.de azér jobban mutatna
gta 4 grafffal. :)

alter

(#663) west válasza idiot (#662) üzenetére


west
őstag

:)) 1játék miatt?jön pcre csak idővel :))

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#664) CJ3


CJ3
senior tag

Most 114 000Ft a PS3+GTA IV :DDD
[link]

Crypto

(#665) icons válasza B-L-A-C-K (#660) üzenetére


icons
addikt

Ha mad1 nek igaza van, akkor egy Ford Mustang lehet, '63-'67 es évjáratig. Ha küldesz képet, megmondom, az évejáratot nem biztos, mert majdnem minden évben jött ki új, kevés változtatással.
De ha ez, akkor nemcsodálom, az egyik legszebb autó (lsd. Elenor, lsd. Gone in 60 sec. (Tolvajtempó)).

idiot: mér mindenki PS3as ennyire, BL miatt, vagy mi? Vagy címek miatt? X360 sokkal olcsóbb, és a hardver nem számít, mert ugyanakkor jön ki az új, tehát egyszerre futnak, egy szinten.

[ Szerkesztve ]

(#666) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

csináljátok azt amit én... felraktam GTA3-at, Vice Cityt meg SA-t aztán végigviszem az összeset szépen sorjában... amire végzek az összessel arra meg úgy is kijön a gta4... de azér b*szki... akár 2002-es a gta3, és akár milyen oldschool a grafika, k*rvayool le tud kötni még most is :DDD

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#667) keIdor válasza icons (#665) üzenetére


keIdor
titán

Én címek miatt vettem PS3-at. Xbox360-on semmi se érdekel és gyakoribb a meghibásodás is!

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#668) icons válasza Sh4rKy (#666) üzenetére


icons
addikt

Hát nekem SA egy hét talán, ha keveset játszom, akkoris, ha nagyonkeveset, akkor 2 hét, és a WC meg a 3 összesen van max ennyi sztem :D. 3-at meg meg se szereztem, mert a térkép hiánya idegesített, de most, hogy mondod, lehet, hogy beszerzem :D. És akkor még 1, 2, Londont mellécsapjuk, azoknak télleg szar a grafikája, de amikor az 5 pixeles emberke 2pixeles fegyójával lövöd a 3pixeles emberkéket, annak is van hangulata. De nem kicsit, bár már sajna régen próbáltam...

(#669) Sh4rKy válasza icons (#668) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

gta 2 ingyenesen letölthető (legálisan ;]) és az aztán egy két haverral multiba kegyetlen nagy party :DDD
amúgy jogos, hogy nem tartanak sokáig, de én pl érettségi korszak miatt délelőttönként amúgy se vagyok itthon, máskor meg alszok :DDD
hétvégéket meg nem szokásom gép előtt gubbasztva tölteni... szal nekem ez így jó lesz egy 2 hónapra, főleg hogy most jön a Grid demoja, amivel egy hónapot megint csak elleszek sztem... :DDD

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#670) fpeter07 válasza Sh4rKy (#669) üzenetére


fpeter07
veterán

én anno a 2. a tescoba vettem pár ezer forintért, eltudtunk vele játszani :)

(#671) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

sziazstok! Pc-re mikor jön ki??És valaki nem tudja véletlenül milyen gépigénye lessz???

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#672) manutdzoli válasza [HUN]-Kisa (#671) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Pc-re nem biztos hogy kijön,ha kijön akkor október fele.Gépigényről még nincsennek hírek.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#673) Drift_Elek23 válasza manutdzoli (#672) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

pedig jó lenne tudni h mit kell fejleszteni a gépen.... :O

A tuning a lelke mindennek

(#674) icons válasza [HUN]-Kisa (#671) üzenetére


icons
addikt

Óó, pont most beszéltük: május 10én jön ki PCre, és várható gépigény:
P4 2Ghz, 512MBit RAM, mindenképpen DX7es vidkari, SM1.1, és 120kB szabad hely a wincsin, egyelőre ennyit tudunk csak :(

(#675) n-tek


n-tek
aktív tag

Hali.

A PC-s megjelenésről én az egyik weboldalon ezt találtam:

Ezt maga a Rockstar Games írta még nem is olyan régen: „A Grand Theft Auto IV nevű játék PC-re való portálása nagyon kétséges. Jelenleg az új generációs konzolokra próbálunk összpontosítani. Valószínű, hogy a számítógép rovására”

na hogy ez most igaz vagy nem az jó kérdés. az én kérdésem az lenne h vki tapasztal már GTA fagyást vagy vmi hasonlót PS3-on vagy XBOX360-on? és megéri-e ps3-t venni ha nincs hdtv-m?

Escape is Just the Begining

(#676) Sh4rKy válasza n-tek (#675) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

rálehet kötni monitorra...

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#677) B-L-A-C-K válasza n-tek (#675) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Fagyást nem de ha valami akció van vagy több kocsi megy egymásba beszagatt ami engem nagyon idegesített...

(#678) n-tek válasza Sh4rKy (#676) üzenetére


n-tek
aktív tag

rákehet kötni a monitorra, erről hallottam és van ilyen HD Fury csatlakozó amivel még 1080i-t is el lehet érni de hol a hang? mert a hdmi kimeneten jön a hang és a video egyben de a monitor csak a videot kezeli és nincs hang. hm?

Escape is Just the Begining

(#679) Sh4rKy válasza n-tek (#678) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

rca-n kitudod vezetni a hangot

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#680) B-L-A-C-K válasza n-tek (#678) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha a monitotn van hdmi csati akkor kell lenne hangszórónak is 120 ezerért már lehet venni 26" colos samsungot...(Full HD)

(#681) west válasza n-tek (#678) üzenetére


west
őstag

nincs rata hangszoro?kis jack?valami?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#682) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

khm: [link]
[link]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#683) fpeter07 válasza Drift_Elek23 (#673) üzenetére


fpeter07
veterán

amúgy milyen géped van? profilba belehet írni a cuccokhoz ;]

(#684) mad1 válasza fpeter07 (#683) üzenetére


mad1
veterán

biztos vagja,csak valtozik neha.nekem is van ilyen korszakom,surun cserelek hardvert,mondhatni... :))

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#685) fpeter07 válasza icons (#674) üzenetére


fpeter07
veterán

512Mbit memória nehezen, shader model 1.1 és 120kb hely durva lenne :DDD

(#686) Kiskokó válasza LordAxwell (#682) üzenetére


Kiskokó
veterán

már lasan fél éves videók.. lehet kaormég kairták adni pcre .. mostmár nem mavgy kitudja.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#687) pH érték válasza Kiskokó (#686) üzenetére


pH érték
aktív tag

Ez a játék játszható lesz több játékos, multiplayer módban pl a neten keresztül? Mert az előző verziókból kihagyták ezt a featuret.

(#688) west válasza pH érték (#687) üzenetére


west
őstag

van multija,tudtommal... :U

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#689) Zsolti0609 válasza [HUN]-Kisa (#671) üzenetére


Zsolti0609
tag

Szerintem,hogy azért üssön a játék, minimum olyan 8600GT,GTS fog kelleni a game alá,2GB ram,és azért erősebb proci is!Csak adják ki!!!

[ Szerkesztve ]

(#690) fpeter07


fpeter07
veterán

Elég durva játék lehet; értékelések: 95-100% ;]

(#691) idiot


idiot
tag

Már alig várom a pc-s megjelenést. :K :U

alter

(#692) idiot


idiot
tag

A videók alapján év játéka gyanús. :B :U

alter

(#693) idiot válasza icons (#665) üzenetére


idiot
tag

Nem BL miatt.Hardver miatt,de ha te azt mondod hogy nem számít a hardver akkor
elhiszem.Mer nekem sose volt konzolom. :U

alter

(#694) pH érték válasza idiot (#691) üzenetére


pH érték
aktív tag

Lesz vagy 20 ezer forint.

(#695) west válasza pH érték (#694) üzenetére


west
őstag

annyi azért mégse legyen már :O

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#696) Sh4rKy válasza idiot (#692) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

tegnap játszottam vele boxon... kiakadtam... az a látványvilág ami ebbe volt, az valami keggyetlen...
szépen szólva se tudok jobban fogalmazni... az, hogy minden apróság hogy kivan dolgozva... kiütheted az ablakot mielőtt kilőnél az autó ablakán és még sorolhatnám... amikor részegen méssz az valami hihetetlen, percekig sírva röhögtem :DDD
ha tényleg kijön PC-re én leszek az első aki beszerzi :DDD
és ebbe tényleg nem az a lényeg, hogy küldetéseket végignyomasd, hanem hogy élvezd egy kicsit, közbe egy-egy küldit végigtolj, aztán csak élvezd az egészet... nagyon le tudja kötni az embert... :R

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#697) .:Kristian:. válasza west (#695) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Nem hiszem, hogy lesz annyi. Konzolra 18K a játék, pc-s sztem olcsóbb lesz kicsit.13-14-15K körül alakul majd.

az biztos, hogy meg fogom venni origibe ha kiadják..

(#698) fpeter07 válasza pH érték (#694) üzenetére


fpeter07
veterán

Akkor Mo. nem sokat adnak el :D amúgy sztem 8-10k lesz

(#699) Zsolti0609


Zsolti0609
tag

Na gyerekek ezt találtam most nézzétek meg:::
http://www.progamingshop.sk/grand-theft-auto-4-games-for-windows-p-35749.html
LINKELJETEK!!!!!!!!!4

[ Szerkesztve ]

(#700) Zsolti0609


Zsolti0609
tag

Rendesen megütött amit láttam ,csak nehogy kamu legyen!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.