Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) .:Kristian:. válasza Fittipaldi72 (#596) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

ööö én nem játszottam vele, de sztem nincs, különben írták volna a tesztbe :F
de majd valaki megerősít.

(#602) .:Kristian:. válasza keIdor (#600) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

anno mikor játszottam vele, és mikor át lehetett menni a leguccsó szigetre ott volt egy alagút ami le volt zárva, azzal mivan? :F
Lehet arra menni? Olyan volt mintha lenne +1 sziget, de nem lehetett átmenni. :(

(#603) keIdor válasza .:Kristian:. (#602) üzenetére


keIdor
titán

Így most pontosan nem tudom hol van már az a hely. :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#604) icons válasza Sh4rKy (#599) üzenetére


icons
addikt

Akkor jól értettem.. Ez elég jó hír akkor, viszont sajna még mindig az a probléma, hogy nem akarják kiadni PCre... DE legalább ha ki akarják, gyorsan (khm) meg tudják csinálni.

(#605) mad1 válasza icons (#604) üzenetére


mad1
veterán

kijon az csak jovore szvsz.bar johet hamarabb is kicsivel.

Ne szemetelj ! = Steam

(#606) .:Kristian:. válasza keIdor (#603) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Majd teszek fel egy képet, úgy hátha beugrik

(#607) .:Kristian:. válasza keIdor (#603) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

gta3 gta3

így ismerős?

(#608) shaggy


shaggy
aktív tag

ALig várom hogy kijöjjön PC remélem kifog :D

Imádom a GTA-t :C

(#609) keIdor


keIdor
titán

Esetleg valaki tapasztalt hasonlót?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#610) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Sziasztok.

Tudtok valamit a pc-s megjelenésről? Lesz egyáltalán pc-re? :F

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#611) west


west
őstag

Valaki nem tudja hogy kell pénzt csinallni ebben a játékban?
kéne fegyverre cash mert fegyver nélkül nem tudok küldetéseket teljesíteni...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#612) .:Kristian:. válasza LordAxwell (#610) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Hivatalosan mi se tudunk még semmit. :(

(#613) mad1 válasza LordAxwell (#610) üzenetére


mad1
veterán

csak talalgatnak...oktober-november...karacsonyt is hallottam mar.

Ne szemetelj ! = Steam

(#614) Darth_Revan válasza LordAxwell (#610) üzenetére


Darth_Revan
veterán

persze, holnap jelenik meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#615) Gaboo007


Gaboo007
aktív tag

Megrendeltem a 20GB-s Wincsit, remélem winyóval rendesen fog menni. Egyébként kell valamit telepiteni a wincsire boxon, vagy létezik telepithetö változat?

(#616) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Én valahol olyat hallottam, h május 29-30.-án yön, lehet h nagy hülyeség? :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#617) Drift_Elek23 válasza Fittipaldi72 (#596) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

asszem nem raktak bele. sajna...

A tuning a lelke mindennek

(#618) AMD Power válasza LordAxwell (#616) üzenetére


AMD Power
titán

Túl szép lenne ahhoz ,hogy igaz legyen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#619) Darth_Revan válasza LordAxwell (#616) üzenetére


Darth_Revan
veterán

és hol volt az a valahol? :D

(#620) Kiskokó válasza Darth_Revan (#619) üzenetére


Kiskokó
veterán

:F :F [link]
bár én remélem igaz

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#621) Gyusz válasza Kiskokó (#620) üzenetére


Gyusz
őstag

Az októberi dátumot már ezer éve emlegetik, nem ártott volna linket is betenni, hogy honnan az infó, mert ez így nem bizonyít semmit.

Szerk.: Látom a topikban te is kb. ugyanezt írtad.

[ Szerkesztve ]

(#622) .:Kristian:. válasza Kiskokó (#620) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Sztem hülyeség, kerestem de nem találtam ilyesmit.

Viszont ilyet igen: Legyen GTA 4 PC-re, petíció! ;]

(#623) Darth_Revan válasza .:Kristian:. (#622) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Bioshock CE petíciót kivéve még nem láttam petíciót aminek let volna eredménye is :P

(#624) Darth_Revan válasza Kiskokó (#620) üzenetére


Darth_Revan
veterán

és te hiszel egy lelkes újoncnak aki bármilyen forrás megjelölése nélkül írta ezt? :P

(#625) .:Kristian:. válasza Darth_Revan (#623) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

hátha mégis ;] :D bár én se fűzök hozzá sok reményt.

Először is kezdjük azzal, ami a cikk nevének elején olvasható. Az IGN.COM számítógépes ága kiadott egy új hírt, melyben olyan aljas, rejtett mondatokat tettek közzé, hogy ha egy hétköznapi ember olvassa el, már szinte a keze alatt tudhatja a GTA IV PC-s verzióját. Ezen felbuzdulva kezdtem el én is kicsit kutakodni, ám a már említett utalásokon kívül hivatalos tényeket nem tettek közzé. Az egész IGN cikket nem fordítottam le, mert felesleges lenne, de elhoztam egy linket, melyen az angolul jól tudó vendégeink nagyon jól tájékozódhatnak. Ez lenne az: [link]

Ezt találtam még :F
[link]

(#626) west válasza Gaboo007 (#615) üzenetére


west
őstag

nem,a winyot automatikusan érzékeli.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#627) Kiskokó válasza Darth_Revan (#624) üzenetére


Kiskokó
veterán

olvasdel amoda a topikba mit irtam...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#628) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Megy a vita a PC megjelenésről, úgy gondolom, hazánkban ez indította el a lavinát.

(#629) Gyusz válasza mazda626 (#628) üzenetére


Gyusz
őstag

Ez csak hab a tortán, az embereknek elég annyi, hogy meglássanak egy konzolexkluzív (még ha csak időlegesen is) játékot. Rögtön kezdődik a vita, hogy jön, nem jön, de valaki mást olvasott, hülye konzolok, hülye PC, mindenki hülye...
Egyébként kétlem, hogy biztosabb információval rendelkeznének, néha még biztosan csak konzolokra készülő játékról is olvasni ott előzetest, pedig tudtommal nincs is külön konzol rovat, vagy csak régen olvastam az újságot. No meg amilyen komoly hardverteszteket lehet ott olvasni, szerintem csak egyszerű figyelmetlenség miatt emlegeti így a PC verziót e kedves cikkíró.

(#630) mazda626 válasza Gyusz (#629) üzenetére


mazda626
addikt

Így, van hiába sokan csak legyintenek a Gamestar színvonalára.

(#631) athomi válasza mazda626 (#628) üzenetére


athomi
veterán

Nem tudom honnan szedte ezt a Gamestar és miért ír ilyen konkrétan róla, mikor sztem fingjuk sincs nekik sem lesz e vagy sem PC-re.

[ Szerkesztve ]

(#632) viktor82


viktor82
őstag

Láttam már más oldalon is őszi megjelenést!
[link]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#633) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

GTA IV: rekord eladások 24 óra alatt

Örülhet a Sony és a Microsoft, mostmár jöhetne pc-re. :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#634) CJ3


CJ3
senior tag

Hát én már gondolkozok egy XBOX 360 on, mindig is nagy GTA s voltam lehet ennyit megérne meg manapság a jó játékok is konzolra jönnek ki pl: Burnout Paradise

Crypto

(#635) mad1 válasza .:Kristian:. (#633) üzenetére


mad1
veterán

nah az ilyen peldan durranhatott el a crytek feje :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#636) alien_ válasza CJ3 (#634) üzenetére


alien_
őstag

Ez a baj, hogy annyi egy xbox360, mint egy normális videókártya... Mellé egy 22" körüli widescreen tft, amit amúgy is megvennék pc-hez... Oké, játékokat meg kell venni, de... úgyis tudjátok.

Swarm is coming.

(#637) mindfreak


mindfreak
őstag

Szvsz, PC-re is meg fog jelenni, mert megéri nekik. Főleg, hogy 1 hét alatt mi pénzt zsebeltek be vele konzolon. :U

(#638) keIdor


keIdor
titán

Nah beszéljünk már valami másról is ne csak arról, hogy jön-e PC-re...
Ki hol tart benne?:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#639) icons válasza .:Kristian:. (#633) üzenetére


icons
addikt

Akkor 26dollárt ajánlottak a részvényekért, most ez lehet vagy 30, vagy még több is. Ez engem igazán érdekelne :) . Egyébként azért ez nem kis szám, hogy mennyivel múlta felűl, és az előző is az SA volt. Mondjuk csak a UKt nézték, pl németben, vagy amcsiban sokkal többet lobbiznak a GTA ellen, tehát lehet, hogy ott nem volt a sok begyöpösödött miatt (arányában mondom, szám szerint USAban nyilván sokkal több fogyott).

Keldor papa: sztem ne, maradjunk a PCs résznél :P

(#640) keIdor


keIdor
titán

Egyáltalán van itt valaki, aki játszik a játékkal, vagy mindenki a talán nem is létező PC verziót várja? :U Ne már... egy Xbox360 nem is drága már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#641) Gyusz válasza keIdor (#640) üzenetére


Gyusz
őstag

A konzolos topikok elég kihaltak errefelé, a játékról leginkább valamelyik gamepodos cikk kapcsán beszélgetnek. Xbox 360 meg nem drága, de kell a francnak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#642) Drift_Elek23 válasza Gyusz (#641) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

mennyi is egy xdoboz360?

A tuning a lelke mindennek

(#643) B-L-A-C-K válasza Drift_Elek23 (#642) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkár már inkább PS3

(#644) Gyusz


Gyusz
őstag

Az Arcade X360 50 000 Ft körül kapható. Játékkínálat és a multiplatform játékok minősége miatt X360-at vennék, de exkluzív címek miatt inkább a PS3 felé húzna a szívem. Azt viszont nem tudom, hogy az európai 40 GB-os PS3 hogy áll a PS2 kompatibilitással, mert én egy csomó régebbi játékkal játszanék még. Ezért is nézegetem néha a PS2 akciókat. Egy biztos, Wii-t nem vennék, hiába létezik rá néhány szenzációsan jó játék, az inkább valami partykonzol. PSP-m van, DS játékkínálata szintén nem vonz. Na, csak elmeséltem röviden a konzolokról a véleményem.

Szóval én azt olvastam, hogy a GTA IV 2 hét múlva jön PC-re: ismerek valakit, aki hallotta valakitől, szóval ez már 100% :DDD

(#645) mad1 válasza Drift_Elek23 (#642) üzenetére


mad1
veterán

50arcade
65premium
90elite
110ps3
mindez forintban merve ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#646) mad1 válasza Drift_Elek23 (#642) üzenetére


mad1
veterán

B.L.A.C.K:
miert eppen az?dragabb es kevesebb is a jatek kinalat...szerintem
Gyusz:gta4 :C lol,kar hogy nem igaz...

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#647) mazda626 válasza keIdor (#640) üzenetére


mazda626
addikt

60k egy box, hozzá a játékok 15k környékén kaphatóak. Jó, van warez, de nincs live abban az esetben. Próbáltam már konzolt, az irányítás katasztrófális számomra, nem is értem hogyan tudnak FPS játékot játszani rajta. GTA4-ben is autó célzás. Nem sok élményt nyújt úgy, manualon meg sokat kell a kontrollerrel bénázni. Wii-féle távirányító + next gen konzol okés. De így.
Nem vagyok HC gamer, valamint PC fan. :) ;] :D

(#648) keIdor válasza Gyusz (#644) üzenetére


keIdor
titán

Hát azért az Xbox360 se jobb sztem multi ügyileg, mint a PS3... a Multiplayer az még mindig a PC-n az igazi... lásd pl. CoD4!
Viszont PS3-ra sokkal jobb játékok vannak és a konzol is minőségibb sztem.

Xbox360 Arcade-t nem érdemes venni, mert nekem volt és nagyon hiányoltam a vinyót. Jobb helyeken 60-70k már az Xbox360 Premium azt kell venni, de inkább tényleg PS3!

mazda626: FPS az nálam is PC only... én se tudok lőni joyyal! :D De Gran Tourismo 5-nél már nagyon jó a joystick, sokkal jobb, mintha billentyűzettel játszanék. Jó tudom, hogy PC-re is van joystick, de engem az NFS és társai 2-3 éve nem érdekelnek, TDU meg nem köt le, szóval nem tudok ott mivel versenyezni, mert csak a GT5 köt le.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#649) Zsolti0609 válasza Gyusz (#644) üzenetére


Zsolti0609
tag

Ha két hét mulva kijön a GTA4 én elmegyek papnak!!!!4

(#650) mazda626 válasza keIdor (#648) üzenetére


mazda626
addikt

Így vagyok én is, joyjal FPS-t nem tudok irányítani. Ahan, az autós játékokat imádom rajta, Burnout sorozat a kedvencem, azt iránítani is tudom, mászkálós és verekedős játékok szintén nem tetszenek, autósok miatt meg nem veszek csak konzolt. Bátyám tervezi egy konzol vásárlását, unja a notit, hogy nem tud játszani, talán úgy szüleim is játszanának, mivel csak be kell kapcsolni és mehet a móka. Régen a család elnyűtt pár piaci T2 "nintendót". :D Na de ez már nagyon off. :DDD

LOL. Új hír: November 30 (ez sem 100%-as, csiripelték a madarak) -> GTAGaming, GTAPlace

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.