Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Romvr válasza janeko (#1696) üzenetére


Romvr
őstag

Az hagyjám, de beállok a kereszteződésbe mint úttorlasz, körbefordulok és már más kocsik vannak ott, ha egyáltalán vannak. Remélem azért a GTA4 emlékszik még hogy kb fél másodperce még milyen járművek voltak tőlem 2 centire, ha nem akkor megy a levesbe. SA-ban nagyon utáltam ezt. Megláttam egy jó sportkocsit elhúzni mellettem, és mire visszafordultam már nem is az volt ott.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1702) west válasza Romvr (#1701) üzenetére


west
őstag

hat igen ez akkor idegesito amikor megyek 300al 1auto sincs a kozelbe.
beblokkolok tolatok,mert tulmentem a kanyaron....erre ott terem a verda es bele is sikerul mennem... :W
a sportkocsik utan lehet eredni ;) az nem tunik el.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1703) TESCO-Zsömle válasza Romvr (#1701) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez -kvázi- lerágott csont. Azért tünedeztek el a kocsik meg az emberek, mert a motor embertelen mennyiségű memóriát evett, amit a konzolok nem bírtak. Ez volt a kompromisszum, ami -sajnos- megmaradt portolás után is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1704) west válasza TESCO-Zsömle (#1703) üzenetére


west
őstag

ott a rendszermemo 512ddr3.
de mondjuk nem is vista.viszonnt a pck mar tobbet tudnak.pl32gb. ;]
de kinek van ennyi.szerintem a gyors winyo inkabb letszukseglet lesz.
csitosz vagy raptor 15k rpm el ;]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1705) Senorito


Senorito
csendes tag

ti találtatok tuning műhelyt?vagy nincs bben?:/

(#1706) Romvr válasza Senorito (#1705) üzenetére


Romvr
őstag

Két hibát vétettél:

1.) Ez a PC-s GTA 4 topikja, tehát mi legközelebb november 21-én tudunk játszani vele. Ha addig tudsz várni megmondjuk majd.

2.) A GTA 4-ben nincs tuning lehetőség. Csak kocsimosó, meg festő műhely van. :DDD

3.) Térdig érő szembeszélben ne kaszálj baracklekvárt, mert mákos lessz a lecsó.

Boldog Karácsonyt!

:C

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1707) slein válasza Romvr (#1706) üzenetére


slein
tag

kiegészíteném azzal, hogy spec ez nem kimondottan a GTA IV PC topic hanem úgy általánosan a GTA 4..

a másik meg, hogy tuningolt kocsit max találni találni lehet, viszont a készítők azt ígérték nem csak a multiplayer módot hanem egyéb apróságokat is továbbfejlesztenek a PC-s verzióban... szóval ki tudja mi lesz még.

[ Szerkesztve ]

(#1708) janeko válasza Romvr (#1701) üzenetére


janeko
őstag

igen ez volt a zavaró, reménykedek, hogy ezt nem lesz így már a 4-be ;)

(#1709) Romvr válasza slein (#1707) üzenetére


Romvr
őstag

"kiegészíteném azzal, hogy spec ez nem kimondottan a GTA IV PC topic hanem úgy általánosan a GTA 4.."

Akkor ez mi a bánatos nyavaja?

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1710) .:Kristian:. válasza Romvr (#1709) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

De mivel konzol részlegben nincs ilyen topik ezért elfér itt is.. szerintem. :U
meg amúgy se tudom miért baj ha valaki segítséget kér.. elvileg itt többen is játszanak konzlon.

(#1711) west válasza Romvr (#1709) üzenetére


west
őstag

:C

_
Kristian:en is :K

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1712) janeko válasza Romvr (#1709) üzenetére


janeko
őstag

:D :C ;]

(#1713) Senorito


Senorito
csendes tag

értem..köszi:)

(#1714) Gebriel válasza slein (#1707) üzenetére


Gebriel
veterán

"viszont a készítők azt ígérték nem csak a multiplayer módot "
Ha már csak ez meg fog változni attól boldog lehet az összes pc-s :K
Mert konzolon egy hányadék :O :O

[ Szerkesztve ]

(#1715) Romvr


Romvr
őstag

Westnek és Kopasz Néger Barátomnak:

Hogy azt a réten mászkáló, kaszát lengető paraszt bácsi pöndörödő bajszát már! :O :W
Mikor 2 éves voltam volt egy játékom. Egy fa tábla rajta háromszöggel, körrel, meg négyzettel. És hozzájük a megfelelő térbeli testek. A játék lényege azt volt hogy át kellett tuszkolni a térbeli testeket a fa tábla megfelelő likán. No akkor... van a konzol ami most a háromszög, meg van a pécé ami meg a kör. Tehát akkor a háromszöget az életben nem tuszkolod át a körön, és fordítva (ha nekem most előhozakodik valaki a háromszög köré írható körrel akkor leharapom az orrát.). Teccenek érteni a LÓgikámat elvtársak? És mint tudjuk a PC-s játékoknak amúgy sincs jövője mert a kozol az mindennél jobb. ;] És különben is: Éljen és virágozzon az örök és megbonthatatlan szovjet-magyar barátság! :DDD :DDD

Tehát tessék csak tapsikolni, mert úgy is nekem van igazam, és különben is... :C

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1716) Kiskokó válasza Romvr (#1715) üzenetére


Kiskokó
veterán

:F :O :( achmöff

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1717) Romvr válasza Kiskokó (#1716) üzenetére


Romvr
őstag

Robituszin! :DDD

[ Nincs szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1718) Gebriel válasza Romvr (#1717) üzenetére


Gebriel
veterán

:DDD :W

[ Szerkesztve ]

(#1719) janeko válasza Romvr (#1715) üzenetére


janeko
őstag

:C
most örülsz? :U :D ;]

(#1720) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

[link]Életet mentett a GTA IV!!!

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#1721) Romvr válasza janeko (#1719) üzenetére


Romvr
őstag

Kicsihuszár, ne kötekedj!

És igen. Mérhetetlen boldogság járja át szívemet!

Sósperec: Ekkora marhaságot. Már mindent a GTA4-re fognak de komolyan.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1722) kanYe válasza west (#1044) üzenetére


kanYe
tag

A R* hivatalosan is bejelentette, hogy NOVEMBER 21.-én megjelenik PC-re is a GTA legújabb epizódja.

:D :C :K :K :) ;] :K

Forrás: pcguru

[ Szerkesztve ]

(#1723) west válasza kanYe (#1722) üzenetére


west
őstag

juli15.en meg mi sem tudtuk.viszonnt augusztusban mar minden kiderult.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1724) kanYe válasza west (#1723) üzenetére


kanYe
tag

Bocsi, benéztem egy picit a dolgot.
Nem vettem észre, hogy van még vagy 500 hozzászólás.

:B

(#1725) Romvr válasza kanYe (#1724) üzenetére


Romvr
őstag

Semmi gond! Bárkivel előfordúlhat. :K

Velem is napjában 3x legalább :DDD :DDD :DDD

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1726) Gebriel válasza sosperecek18 (#1720) üzenetére


Gebriel
veterán

Ráadásul még ha igaz is lenne a hír, mi köze a GTA IV-hez?
Mert ott ha felborul az autó nem gyullad ki ;] :U

(#1727) TESCO-Zsömle válasza sosperecek18 (#1720) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azé borítson már föl nekem vki úgy egy kocsit (amibe egy gramm robbanóanyag sincs), hogy az felrobbanjon... :U :W

Nesze b+ hollywood... Ha minden felborult kocsi robbanna, akkor a mentősöknek kevesebb dolguk lenne... :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1728) Romvr válasza TESCO-Zsömle (#1727) üzenetére


Romvr
őstag

Aknára borításról még nem hallottál? :DDD Egy rossz mozdulat és utána felrobban a kocsi. Bizony bizony. :K
Amúgy hálivúd szerint ha egy fokpiszkálóval megkarcolod a kocsi visszapillantóját fel tud robbanni.
A hírben a legjobb: 11 éves kisjány játszik már régóta egy 18+-os játékkal. Khmm-khmm családfelügyeletet kiküldeném hozzájuk hogy körmére nézzen a szülőknek.

Én tegnap felléptem a járdár egy kocsi elől. A GTA4-ben láttam hogy lehet ezt, tehát a GTA4 mentette meg a testi épségemet. A különbség a két eset között? Én nem írtam meg a blikk-nek. :C

Szánalmas hogy miket nem találnak már ki. :O

8 éves gyerek házilag készített robbanóanyagot, elkötött egy kisbuszt, teletömte vele, majd nekivezette a parlamentnek. És mikor megkérdezték hogy miért csinálta azt mondta hogy a GTA4-ben látta hogy kell. A sok felháborodott ember azonnal betíltatja a GTA4-et ebben a galaxisban. Igaz hogy a bűneset egyetlen mozzanata sem szerepelt a játékban de valamire fogni kell hogy a gyerek hülye. És hát persze hogy nem a szülő a hibás! Miért is lenne? Hiszen ő csak megvette a játékot a gyereknek (amin másfél méteres betükkel és számokkal fel van tüntetve hogy 18 éven felülieknek), leültette a gép elé és rászólt hogy kussba legyél amíg nézem Eszmeralda kalandjait. :( Akit egy képdoboz és egy virtuális tér nevel fel, mert a szülei "mondern szülők" és tesznek a gyerek szellemi és lelki fejlődésére az tuti hogy nem lesz százas.
Ha engem is a márió nevelt volna én is teknősökre meg gombákra ugrálnék miközben a fejemmel téglákat ütök a felugró arany érmékért. :DDD :DDD :DDD

Nem kell válaszolni.... ez olcsóbb volt mint egy pszichológus ;]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1729) janeko válasza kanYe (#1724) üzenetére


janeko
őstag

nem baj, már úgy is megszoktuk a hülyeséget.. a kék gyíknak már rég nem volt egy értelmes hozászolása se :( :U ;]

(#1730) janeko válasza Romvr (#1728) üzenetére


janeko
őstag

te vazz az jutott eszembe, neked blog-okat kéne írni ;)
néha (10/2 ;] ) egész jól sikerül :D

(#1731) Romvr válasza janeko (#1729) üzenetére


Romvr
őstag

a kék gyíknak már rég nem volt egy értelmes hozászolása se

Mért volt valamikor? Biztos be voltam rugva ha igen :DDD

Ez a blog dolog meg nem fekszik nekem. Nem tudnék napi rendszerességgel írni hogy:
- Felkeltem, fogat mostam, kitöröltem a csipát a szememből...bla bla bla bla... lefeküdtem, horkolok, nyáladzom.
- Másnap felkeltem...stb...
Szóval ez nem az én világom. Néha rámjön az agymenés és akkor mindig ide írok. Amíg meg nem jelenik a játék addig úgyse tudnánk miről vartyogni. Én beírok valami eszement marhaságot ti meg 2 oldalon keresztűl hüjéztek. Nekem is jó, nektek is jó :DDD :DDD :DDD

Te Kopasz Néger Napszemcsis!!! A nyári nap melegében verejtékező, kertje végében almát szedegető öreganyád bötykös öregujja, az a kék gyík! Te... te... te Kopasz Néger!!! ;]

MégOFFabb: Gógli Krómban nem jelenik meg hogy az egész off, vagy témába vág (mondjuk nekem felesleges is, de sajnos nem az off van alapból :DDD )

Giga OFF: És még csak elküldeni sem tudtam az üzenetet :F Éljen az Opera :C

Egy kis ON: Szerintetek kibírom majd a Fár Kráj 2-vel addig míg meg nem jelenik a GTA 4, vagy inkább rakjam fel a Sánándreászt? :DDD

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1732) TESCO-Zsömle válasza Romvr (#1731) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem csak az fáj, hogy szarrá OFFolod a totyikot.

Hol van mág a FarCry2... Warhead elöbb kint lessz.

Addig meg MassEffect+TDU :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1733) Romvr válasza TESCO-Zsömle (#1732) üzenetére


Romvr
őstag

Far Cry 2 Október huszonikszedike, tegnap olvastam. Warhead mikor? Mert akkor tényleg el lehet lenni GTA 4-ig. Mass Effect már megvolt 5x is. TDU meg nem izgat. Bár lehet addig még egyszer 2x kitolom a DMC4-et meg az AITD-t. De a SA-n nagyon elgondolkoztam. Már csak ha autókázok amolyan városnézőként úgy is el lehet lenni jó sok ideig.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1734) Gebriel válasza TESCO-Zsömle (#1732) üzenetére


Gebriel
veterán

Pedig jók az OFFjai :D
Igazad is van.
De jelen esetben szerintem míg a pc megjelenés odébb van elfér,ha nem akkor Modik úgy is kitakarítják. :R

[ Szerkesztve ]

(#1735) west válasza Romvr (#1733) üzenetére


west
őstag

azert nem lesz olyan hosszu a warehead. ;]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1736) Kiskokó


Kiskokó
veterán

nem akarok kötekedni söt egy két OFF-ja téleg poénos... de mostmár kezd sok lenni. ne várjátok már meg mig jön egy moderátor...

on: nekm még mindig az a dolog jár a fejemben hogy mi az hogy alig van ruhabolt? igaz valaki modnta ohgy makkos cipő me öltöny lehtveni nekem meg potn az kell szal nem panaszkodok annyira :D
am kiváncsi leszek a fizikára..
ja tényle valaki konzolos... milyen hangjuk vannak az autóknak ? ugyanolyan "monton" gyorsulós ? emlékszem sa-ban meg a többiben mész full gázon amit tud meni a kocsi. elenegded egy pilre a gázt visszanyomod uyganugy suhan az autó fullon de a hang az kezdödik elölröl mintha gyorsulnál rendesen fel XD az de gáz remélem ebbe nem olyan

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1737) west válasza Kiskokó (#1736) üzenetére


west
őstag

nyugi kisse itt mar elternek a motorok hangjai..a fizika hibatlan szinte...csak a kocsi toresek meg nem realisak.asszem 5ruhabolt van ossz.
be fog jonni garantalom..minden jatekot ut. ;]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1738) Romvr válasza west (#1737) üzenetére


Romvr
őstag

Néztem egy videót jutúbon hogy kamionnal összetört egy kocsit. Hát kicsit néztem csak mikor kiszált és a kocsi mögé ment. Kb harminc centisre préselte a kasznit. Szóval a törés ilyen szempotból szerintem durva lett. Mármint hogy már a kasznit is lehet deformálni nem csak az ajtót, motorháztetőt...stb. Bár azért a kobra11-es rommázúzzuk egy ütközéssel dolog még messze van. De már nem annyira. Talán majd a GTA 5-ben. Vagy a GTA 4 - Vice City-ben :-)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1739) west válasza Romvr (#1738) üzenetére


west
őstag

javits ki ha rosszul tudom,de a 4ben van vice is tudtommal. :U
gondolom jobban ezert nem dolgozzak ki azt a varosreszt.
a kaszni jol torik,de nem realis.egy hummeral nekimentem 1 busznak az elszallt a busz hummeren 1 karc nem volt :D ...300c vel mentem 300al frontalis karambol utan megtort ugyan az eleje de nem total ra.en erre ertettem :B

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1740) Romvr válasza west (#1739) üzenetére


Romvr
őstag

A sebzések tényleg hülyén néznek ki. Nekem az nem tetszik benne hogy 300-al ütközöl, lefejeled a szabadság szobor kezében a lángot, majd onnan lezuhansz és felállsz, de egy lada elsodor és belehaltál. Ezek szerint ilyen van a járművekkel is. Próbáltad hogy hummerral nekitolatsz egy póznának? Lehet kettévágja a kocsidat :DDD

szerk.: Hán a Vice-ot nem tudom. elméletileg csak akkora a térkép mint 3 városrész az előző részekben. De úgy tudom hogy az egészet Liberty City-nek hívják. De lehet én vagyok a hülye. :F

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#1741) TESCO-Zsömle válasza west (#1739) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem akarok kötekedőnek tűnni, de NewYork kicsit messze van Miami-tól... :U

Mert távolságban kb anyi a különbség Liberty és Vice között. :K

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1742) janeko válasza Romvr (#1731) üzenetére


janeko
őstag

mi ez a megkülönböztetés? csak azért mert én nigger vagyok, te meg gyík? vigyázz a szádra mert hívom a tesokat :(((
gyík :D ;]

(#1743) janeko válasza west (#1739) üzenetére


janeko
őstag

1 kérdés.. honnan tudod, hogy mennyivel mész? van óra vagy mi? :U
hummer is van benne? sa-ba nem volt ha jól emléxek :((

(#1744) slein válasza janeko (#1743) üzenetére


slein
tag

van.

(#1745) janeko válasza slein (#1744) üzenetére


janeko
őstag

ez a kép nagyon szép, ez már hasonlít az igazihoz.
itt már a valós kocsik vannak vagy még mindig a "kitalált" kocsik vannak a game-ba? :U

(#1746) west válasza janeko (#1745) üzenetére


west
őstag

valos kocsik mas neven...ezert imadom a 300c t benne :DDD
pcn szebb lesz.ez konzol kep. ;)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1747) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

janeko:
1 - SA-ba is van Hummer, csak be kell menni érte a katonaságra! ;)
2 - Továbbra is csak kitalált nevek vannak, mert sokba kerülne ennyi verdát licenszelni, ráadásul csomó gyártó egyszerűen nem adja a licenszt, ha törik a kocsi a játékban. Ezért voltak "kamukocsik" CrashDay-ben is. :K

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1748) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Hali,
Valakinek nincs ötlete, hogy mi lesz a GTA 4 nek a minimális és az ajánlott gépkövetelménye? Mert hallotam olyan meredek dolgokat is amit nagyon nem akartam elhinni. Előre is köszi. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1749) janeko válasza Mr.Grincs (#1748) üzenetére


janeko
őstag

nincs még hivatalos, csak találgatnak mindenhol ;)

(#1750) janeko válasza TESCO-Zsömle (#1747) üzenetére


janeko
őstag

ja, majd megkeresem :D
a sa-ba nem csak a nevek voltak kitaláltok, hanem a kocsik is, legalábbis szerintem nem hasonlítottak nagyon a valós kocsik-hoz :((

west: mi az a 300c? vagy is melyik kocsi?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.