Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) icons válasza PazsitZ (#197) üzenetére


icons
addikt

Kár, hogy nincsen a PCs verzióról még mindig semmi hír...

(#202) .:Kristian:. válasza icons (#200) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

pc guru, gamestar... tök m1 :U

(#203) fpeter07 válasza icons (#201) üzenetére


fpeter07
veterán

2008 nyár előtt sztem nem jelenik meg a pc-s verzió :(

(#204) icons válasza fpeter07 (#203) üzenetére


icons
addikt

Sztem sem, ha még be sem jelentették, akkor elég sokára jön. Pedig nyárra lehetne egy szórakozás azért...
Egyébként a SA PS2es és PCs verziója kiadása között mennyi idő telt el?

(#205) Remington válasza icons (#204) üzenetére


Remington
őstag

ps2-re 2004 novemberben jelent meg, pc-re meg 2005 júniusban, szal k, fél év

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#206) icons válasza Remington (#205) üzenetére


icons
addikt

És mikor jelentették be PCre, azaz mennyivel a PS2es bejelentés után? Úgy kb.

(#207) Remington válasza icons (#206) üzenetére


Remington
őstag

ne látod ezt nem tudom:)

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#208) icons válasza Remington (#207) üzenetére


icons
addikt

Nonemgond, reméljük, most is elég lesz ennyit várni (vagy jóval kevesebbet). :U

(#209) Remington válasza icons (#208) üzenetére


Remington
őstag

nagyon remélem :))

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#210) icons


icons
addikt

Van valami újabb hír, vagy kép róla?

(#211) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Remélem egyszerre jelenik meg ps2-re és pc-re is.Nem szeretnék várni még egy félévet

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#212) icons válasza manutdzoli (#211) üzenetére


icons
addikt

Öööö...izé nem PS3ra jön? :U Nemtudom, csak gondolom
Tuti nem egyszerr jön, ez 100%, de reméljük minél kevesebbet késik (PCre még ha jól hallottam, be se nagyon jelentették, PS3mra pedig igen).

(#213) ent válasza icons (#212) üzenetére


ent
őstag

Dede. És mint a többi gta rész esetén is a ps3 verzió legalább 3-4 hónappal korábban jön mint a PC s verzsön.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#214) zsulboy


zsulboy
senior tag

Április környékén fog valoszinüleg megjelenni Ps3 -ra és X360-ra.
De ez még változhat mert eddig is a PS3 miatt csúszik a játék,kicsit nehéz rá játékot fejleszteni! ;] Gondolom a Sony letett egy kis pénzt a RockStar-nak hogy ne adják ki elöbb 360-ra!(mert akkor nem nagyon vennének már idén PS3-at!) :DDD
Szerintem PS2-re ez már megsem fog jelenni,mint ahogy a PC-s verzió is elég kérdéses. :F

(#215) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

zsulboy: Gondolom a Sony letett egy kis pénzt a RockStar-nak hogy ne adják ki elöbb 360-ra!

Ahogy Microsoft is letett egy kis pénzt azért a két-három exkluzzív kiegészítőre, ami csak 360-ra lesz elérhető... :))

Én nem attól félek, hogy fél évvel később jön ki PC-re, sokkal inkább attól, hohy nem jön ki!

Még csak nem is az a pofátlanság, hogy akkor konzolt kéne vennem, ha konzolok egy fokkal is jobbak lennének PC-nél!

De mégis! Milyen konzolt vegyen az ember?? PS3-at, ami még ki sem jött igazán, mert vmit elszúrtak, ezért gyengélkedik a hardver, vagy XboX360-at, ami a 20-30 csúcsüzem után eldobja az agyát*??

*A Microsoft eddig 3Millió dollárt költött legújabb konzolja garanciáztatására. A probléma oka a nem megfelelő nyáklemez, és a processzor forrasztása. Egy ilyen processzor nagy igénybevétel esetén akár 45-50°-ot is krodukálhat deltaT-ben! A probléma lényegében, hogy a nyáklemez ezen hő hatására tágul, méghozzá olyan mértékben, hogy 20-30 ilyen alkalom után eltörnek/elszakadnak a processzort a deszkával összekötő forrasztások, igy működésképtelenné válik a hardver.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#216) icons válasza TESCO-Zsömle (#215) üzenetére


icons
addikt

Azért sztem ki fog jönni PCre is. Nem ismerem a SA bevételeit, de biztos vagyok benne, hogy a PC is nagy részt kaparintott meg magának (persze nyilván nagyon sokat másoltak, de nem ismerek számokat :F ), tehát sztem jövedelmező lenne kiadni.
Az egy másik kérdés, hogy tudnak annyit fizetni, hogy inkább ne adják ki, de azért...tehát a Sony kipenget min. annyit (MIN, különben nemhiszem hogy megtennék, hiszen nekik se lenen jövedelmező), az nem kis kiesést jelent neki (nem kicsit...azt hiszem azért érezni lehet mennyit), főleg, hogy a PS3 egyáltalán nem úgy fogy, ahogyan azt várták...
Szerintem a Microsofttal is ugyanez van, bár ők azért sokkal jobban állnak (nem mintha a Sony a PS3miatt nem állna azért valami jól...).
Tehát szerintem mindenképpen megéri, maximum azzal lehetne lebeszélni őket (lebeszélni.... :((( ), hogy vmivel olyan ajánlatot adnak, amit nem lenne jó visszautasítani (ergó zsarolás, persze pénzben gondolom), de ez már nem a mi pályánk :U .

Mellesleg PCre sem sokkal lehet nehezebb fejleszteni (igaz, hogy sok a különöző hardver, főleg most DX10, hasonlók, de úgyse ment soha mindegyiken tökéletesen...), de nemhiszem, hogy jóval nehezebbe lenne, mint a nemtom hány magos konzolokra...
Meg egyébként is, nemkevés tapasztalatuk van a PCre való fejlesztésben, eddig is mindegyiket arra (is) adták ki.

Az mondjuk nem kétséges, hogy pénzzel lehet húzni a megjelenést, de may húzni, különben nem érné meg a húzónak.

Ha idáig eljutottál, azon kevesek között vagy, akik végigolvasták ezt a hosszú hszt :P .

(#217) hanka


hanka
tag

Úgytudom csúszni fog ez is 2008 elejére.... :O Hallottatok erről?

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#218) icons válasza hanka (#217) üzenetére


icons
addikt

Csúszni nem fog addigra, mivel jelenleg 2008áprilisánál tartunk PS3mra és X360asra...

(#219) hanka válasza icons (#218) üzenetére


hanka
tag

Jó akkor megnyugodtam :) ez is csak rémhirek lehetett. Már nagyon várom.
Bár ahogy elnézem eléggé bika gép kell majd hozzá... :Y legalábbis videokari
Esetleg nem tudsz valamit a min. rendszerkövetelményről? :U

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#220) .:Kristian:. válasza hanka (#219) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

mai játékok alá szinte már mindenhez bika gép kell..

(#221) hanka válasza .:Kristian:. (#220) üzenetére


hanka
tag

Csak azért mondom, mert a SanAndreas -hoz elég volt a P3 gépem is. :) :) persze lebutítva a grafika.
1Ghz, Integrált Intel 64Mb videokari, 512ram.
Ezen fog menni ez is lebutítva? vagy elindul? Szerintem igen. :D

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#222) icons válasza hanka (#221) üzenetére


icons
addikt

Nem :D .
Indulj ki abból, hogy konzolokra csinálják először, tehát a grafika azokhoz lesz mérve. És akkor nézd meg egy konzol adatait, és amiket írtál ;) . Persze nyilván el fog indulni egy konzolnál gyengébb gépen, különben senki nem tudna kijönni PCre, de azért egy 2,8Ghzes P4 vagy egy 2Ghzs c2d minimum (!) fog sztem kelleni neki, nem beszélve 1G ramról, és min 256os videókariról. Sztem kb ennyit fog kérni, de persze ez messze tipp, mivel ha jól tudom, még mindig nincs hír arról, hogy jön PCre is.
Ergó lehet, hogy csúfosat tévedek, és elnindul a te gépeden is, vagypedig ki se adják Pcre. Tipp, tipp, tipp ;)

(#223) ent válasza .:Kristian:. (#220) üzenetére


ent
őstag

Sőt, olyan hardver kell, ami még nincs is piacon (lsd crysis)

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#224) TESCO-Zsömle válasza ent (#223) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

2008 decemberéig ráér kijönni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#225) .:Kristian:. válasza hanka (#221) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Szerintem ne nagyon reménykedj :D

(#226) Xewwwman válasza .:Kristian:. (#225) üzenetére


Xewwwman
csendes tag

Elképzelhetőnek tartom hogy mindhárom platformra egyszerre adják ki.
A másik lényeges dolog fő az optimizmus.

(#227) icons válasza Xewwwman (#226) üzenetére


icons
addikt

Az az első. ;)
Nemhiszem, a Sony mindig megcsinálja, hogy előre fizet a sajátjáért, most meg főleg, hogy a PS3 durván megbukott (nyilván nem úgy, hogy teljes csőd, de a várthoz képest ez kb teljes bukás), így még többet fog költeni arra, hogy ez is neki jöjjön ki először.
Mellesleg még PCre be sem jelentették ;) . Bár fő az optimizmus.

(#228) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Háát gyerekek!

Mire kijön PC-re, addigra már boltokban lesznek ATI és nVidia Nextgen VGA-i, valamint kopogtatni fog a 8 magos proci, szal aki akkor épít egy középkategóriás gépet, annak sikerülhet kenterbe vernie PS3-at. Egyedül a Blu-Ray meghajtó okozhat fejfájást...

mod: Ja, és a driveres támogatás :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#229) icons válasza TESCO-Zsömle (#228) üzenetére


icons
addikt

Kivéve, ha a harmadik nextgennél tartunk, és a 64magos procit dobjuk ki éppen...
Bár fő az optimizmus. Vki tud vmi új hírt?

(#231) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Háh. :) Ti a GTA4-re vártok én meg még mindíg arra, hogy még lejjebb menjen a San Andreas ára (most 4 rongy :DDD ), nameg arra, hogy legyen egy olyan gépem, amin el is fut. :U
Talán 2012-ben lehet szó a GTA4-ről is. ;]

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#232) icons válasza JetiRulez (#231) üzenetére


icons
addikt

Hát 'csak' egy vidkártyát kellene cserélned ;). Vehetnél használtat, vagy vmi gyengébb AGPset, 4e pedig nem olyan drága, és ennél már nem lesz olcsóbb (max illegális utakon...).

(#233) JetiRulez válasza icons (#232) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nincs sok kedvem fejleszteni már ezt az ócskavasat. Inkább elpasszolom a p****ba és kérek jövő karácsonyra egy csúcskonfigot, hogy legalább 5 évig ne kelljen cserélni megint. :) Csak a fatert kell meggyőznöm, hogy verje már ki a fejéből azt a rohadt PS3-at meg X360-at. :U

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#234) icons válasza JetiRulez (#233) üzenetére


icons
addikt

És azok miért nem jók neked? Igaz, hogy drága rá a játék, de egyébként mi velük a gond? Vagy csak szimplán PCpárti vagy?

(#235) JetiRulez válasza icons (#234) üzenetére


JetiRulez
őstag

Erősen PC párti. Engem valahogy nagyon idegesítene, ott a TV állványon egy beltéri egységre hasonlító fekete doboz, aminek még kijelzője sincs. Szóval nem jó. :P

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#236) icons válasza JetiRulez (#235) üzenetére


icons
addikt

Sztem azért egy PS3 nem olyan csúnya, vagy egy fehér X360anas elég jól néz ki, de az, hogy valaki PCpárti mondjuk elég jó indok :) .

(#237) ent


ent
őstag

Igencsak depis színvilágú ez a pár új szrínsot, de állat lesz.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#238) icons válasza ent (#237) üzenetére


icons
addikt

Ezek nekem nagyon Blood Moneyra emlékeztető képek...

(#239) Mr.Grincs válasza JetiRulez (#233) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én is PC párti vagyok, a konzol számomra nagyon idegen és idézőjelben nagyon buta....pedig biztos jó. Akartam XBOX360at venni de annyi problémát hallottam róla, és olyan sokba kerülne a megcsináltatása , hogy jó legyen, hogy abból egy jó PC-t lehet venni. Meg kiflashelni, meg eredeti jáűték ha nem, szóval feneketlen kút, nah meg aki konzolt vesz ahhoz egy nagyon combi TV is kell. Ami nem 29990, hanem sokkal több értelemszerűen.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#240) gery dee válasza ent (#237) üzenetére


gery dee
aktív tag

szerintem ez a színvilág kissé hasonlít a most wanted-éhoz ;] vagy nem? :U

egyébként csak kiadják pc-re mert asszem eddig mindig megjelent minden gta pc-re is :U

Abban a pillanatban aláírás.

(#241) Mr.Grincs válasza gery dee (#240) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igen tényleg hasonlít rá. De ha emlékszetek a San Andreasnak sem volt demoja és lehet hogy ennek sem lesz hanem egyik napról a másikra fogják kidboni. De szerintem is még kell rá várni. Mondjuk a SA is késéssel jött.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#242) gery dee válasza Mr.Grincs (#241) üzenetére


gery dee
aktív tag

volt valaha valamelyik gta-nak demója? ;]

Abban a pillanatban aláírás.

(#243) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ez jön PC-re? vagy csak konzol?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#244) athomi válasza Sirandrish (#243) üzenetére


athomi
veterán

lesz PC-re is :)

[ Szerkesztve ]

(#245) gery dee válasza Sirandrish (#243) üzenetére


gery dee
aktív tag

hát csak kiadják pc-re is. mert ugye csak többen használnak egyenlőre pc-t mint konzolt, de lehet hogy ez a taktika. hogy mindenki vegyen konzolt a gta4 ért ;]

Abban a pillanatban aláírás.

(#246) Sirandrish válasza athomi (#244) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mikor?:)

Gery: nekem van konzolom de arra nem venném meg..PC-n se veszem meg csak kiváncsi lennék rá:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#247) gery dee válasza Sirandrish (#246) üzenetére


gery dee
aktív tag

hehe akkor te majd csak gondolatba játszol vele ;]

Abban a pillanatban aláírás.

(#248) Sirandrish válasza gery dee (#247) üzenetére


Sirandrish
legenda

PC-n azért kipróbálm a virágbolti verziót de pénzt nem adok GTA-ért..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#249) gery dee válasza Sirandrish (#248) üzenetére


gery dee
aktív tag

aham. akkor majd én megveszem a gémet és kölcsön adom neked. ok? :K
vagy ingyenes verzíód lessz? ;] remélem ez még nem warez ;]

[ Szerkesztve ]

Abban a pillanatban aláírás.

(#250) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Szerintem épp a GT4 lesz az amit már érdemes lesz megvenni. Amúgy ha PS3 ra kint valahol amcsiföldön ott BLU RAY lemezen van. És ha trükközni akar a rockstar games akkor pcre is BLU RAY lemezre adja ki, így másolni sem fogják olyan gyorsan meg olvasóra is be kell majd ruházni.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.