Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11216) Geryson


Geryson
addikt

Tegnap akkorát multiztunk egyszerűen kimondható nevü társunk: Bradzje :) és Szabodavid társaságában, hogy az csak na. Egy olyan szobába mentünk be ahol kb. 30-an voltunk és nem volt Friendly Fire plusz mindezt a reptéren. Hát nem akarom ecsetelni, de az egyetlen cél az autó (vagy bármilyen jármű) és a gázolás volt, mindezt szerencsére teljesen "korrekt" módon semmi komolyabb cheat vagy ilyesmi (legalábbis nem olyan ami zavart volna bárkit is). Tulajdonképpen ha egy pár percre megállt az ember egy gép törzsén és lenézett, akkor az életéért futó játékosok tömegét látta. A pláne az az volt, hogy senki nem mert odamenni a helikopterekhez, ugyanis induláskoz azonnal 4 különböző irányból repülő rakétát kapott az arcába az illető - így teljesen felesleges próbálkozás volt felszállni. Az is jópofa volt, hogy a rakétavető birtoklása és védelme úgy zajlott, hogy rakétával lőttél bele a közeledő játékos előtti betonba, hogy az a robbanástól elszálljon a francba. Volt olyan gyerek akit 4x pattogtattam így, majd kifogyott a lőszerem és én kaptam tőle és a társaitól. Egy szó mint száz: tényleg nagyon jó móka volt és valahogy most egyszer sem fagytam ki végre.

kokoato: Simán, ha visszaolvasol sztem csak dícsérik és én is azt teszem!

antento: Apám, azért Te mindig alkotsz amikor megjelensz itt a fórumon...

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.