Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12335) madgie válasza nesa (#12331) üzenetére


madgie
titán

SLP negyven alatt elhozható szvsz, mivel használt darab. Kézbe vettem, nem tűnt ordas sz@r darabnak, de bedugni nem mertem, 5-6 év kihagyás után rá azt sem tudtam hirtelen, mi hol van rajta :))

A ragasztott nyaka lepett meg eléggé, azt hittem, ilyen árú gitárnál csavaroznak. Mondjuk ha elhozok valami görbe lomot, akkor elég mérges leszek magamra :D Nem hiszem, hogy az volna, a hangszerboltos ismerős, fel is ajánlotta, hogy ha érdekel, akkor rak nekem rá egy garnitúra tízes húrt (most valami sima jazz-izé húrok voltak rajta), meg belövi az oktávot hozzá, húrmagasságot, ahogy kívánom, stb. Igazából az egész boltban csak ez az egy LP testű cucc volt, Fender/Ibanez szerű gityóból bezzeg volta vagy két tucat. Azt mondta, hogy még megnézi, hogy a másik boltban van-e más LP-szerű cucc, meg természetesen ha az Epiphone kell, akkor azt is lerendeli.

Megmondom őszintén, hiába tett elsőre jő benyomást az SLP, itthon megrémültem, mikor beütöttem a google-be és még gyártói oldalt se hozott föl.

Szerk: ja és kösz a tanácsot! Jó volna egy használt Vintage is, de a közelemben kifogni... nem egyszerű :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.