Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#101) cellpeti


cellpeti
veterán

Én ma gameltem az XBOXéval!!!

A konzol is bejön,meg a gamepad is ,vmi ilyesmi stilusú kéne!
Ár olyan 6-7k

Tigris, tigris, csóvafény...

(#102) Viktor77 válasza cellpeti (#101) üzenetére


Viktor77
titán

Hát akkor vegyél X360 gamepadot. PC-hez is jó. Persze a vezetékes.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#103) cellpeti válasza Viktor77 (#102) üzenetére


cellpeti
veterán

Igen???
És tuti jó hozzá???Az is remeg/rezeg? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#104) cellpeti válasza cellpeti (#103) üzenetére


cellpeti
veterán

Ez nekem sok!!
Valami olcsóbb kiadás ilyen XBOX360 style,pl Logitech?
Speed Link? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#105) cellpeti


cellpeti
veterán

Ahogy nézem mégis csak egy X360as vezetékes gamepadra lesz beruházva.
Tuti,hogy felismeri a PC?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#106) cellpeti


cellpeti
veterán

SZiasztok!

Vettem egy SpeedLink XBOX360 Style gamepadot!
Van valakinek itt ilyen??

Az lenne a gondom,hogy kéne hozzá driver,de a hivatalos oldalon nincs,meg vmiért nem rezeg. Lehet csak én vagyok béna!!! :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#107) Viktor77 válasza cellpeti (#106) üzenetére


Viktor77
titán

Ez az?

Ha nem, akkor legalább típust írj, vagy linket adj.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#108) cellpeti válasza Viktor77 (#107) üzenetére


cellpeti
veterán

Csak ez az egy van ilyen néven. De a drivert letöltöttem és most már rezeg is a kicsike,csak még meg kell vele tanulnom gamelni.

F1et nyomok most vele! :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#109) Dennispapa


Dennispapa
csendes tag

Sziasztok azzal a kérdéssel fordulok hozzátok,hogy vettem egy logitech joystickot.Precision™ Gamepad ezt a fajtát és az nhl 08 menüt megbolondítja plussz még a játék is sokkal gyorsabb mit tudok tenni,hogy jól lehessen vele játszani aki tud segítesn köszike szépen.

(#110) cellpeti


cellpeti
veterán

SpeedLink XBOX360 Style Gamepad eladó!!!!
Gondoltam itt is megmondom!!
3000 HUF + posta :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#111) warrior28


warrior28
aktív tag

Sziasztok!
Érdemes a GRID-hez gamepadot venni? Vagy elég hozzá a billentyűzet? Könnyebb ilyen játékban a gamepaddal játszani? Más játékokban hasznát venném? :)

(#112) munky válasza warrior28 (#111) üzenetére


munky
őstag

nekem gamepadel könnyebb volt irányítani (Logitech rumblepad2)

sok konzolátirat miatt jól jön néha a gemapad.

(#113) warrior28 válasza munky (#112) üzenetére


warrior28
aktív tag

Mennyire jobb? Megéri a vételt vagy csak kicsit jobb?

(#114) munky válasza warrior28 (#113) üzenetére


munky
őstag

Nekem megérte mert én 2004 óta minden autós játékot ezzel tolok.

Pusztán a Grid miatt nem éri meg szvsz. Hacsak nem akarod multiban tolni.

(#115) warrior28 válasza munky (#114) üzenetére


warrior28
aktív tag

Igazából még csak a demó, de néhol elég szenvedés... Még meglátom azért, hogy beruházok-e egyre, köszi a segítséget! :)

(#116) Pecc válasza warrior28 (#115) üzenetére


Pecc
őstag

Az analog joy-ok miatt mindenképp jobb mint egy bill.

(#117) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Van nekem egy SpeedLink XBOX360 Style gamepadom.
Olyan kérdésem lenne felétek,hogy szerintetek működik XBOX360 konzollal? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#118) bombadil


bombadil
tag

Sziasztok!
Van egy Genius G-12U gamepadom. Olyan próblémám van vele, hogy a Gears of War-ban forog körbe-körbe, mintha be lenne nyomva 1 gomb :F minden más játékban tökéletesen működik. Van valami öteletetek ezzel kapcsolatban?
Előre is köszönöm :R

"Véla i assaila umë polë cenë ilyë mettar."

(#119) Atti1112


Atti1112
aktív tag

Sziasztok !
Van egy gamepadom, de nincs hozzá cd.Csak a driver-jét találtam meg a neten.Kéne hozzá az a progi amivel a gombokat tudom programozni. http://www.asian-games.com.tw/Products/PC/14-Pro%20Grip.htm Erről lenne szó. Segítsetek már lécci, honnan tudnám lekapni a progit ?
Köszi.
Ui: nem tudok pontosan linket szerkeszteni...sorry

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#120) cellpeti válasza Atti1112 (#119) üzenetére


cellpeti
veterán

Nem tom! :B
De én is a netről szedtem le az enyémhez. A gombokat a játékokba tudod programozni,épp úgy,amire akarod használni.
Vagy próbáld meg a Start menü -> Vezérlőpult -> Játékvezérlők,de programozni csak a game tudod szerintem!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#121) Atti1112 válasza cellpeti (#120) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Azért gonoltam ,mert a haveromnak van egy ilyesmi gamepadja és ott pl. be lehet állítani a Firefoxra is a vezérlőt, hogy pl az 5-ös tűzgomb bezárja a lapot ,vagy a gamepad nyilaival lehet ide-oda lépkedni a megnyitott lapok között.stb.De minden progira be lehet állítani.Még Word-re is :) Meg persze a játékokra is és csak egyszer kell és azt el lehet menteni.Azért érdekelne a gamepadomhoz adott gyári CD-t honnan lehetne megszereni.

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#122) cellpeti válasza Atti1112 (#121) üzenetére


cellpeti
veterán

Értelek!
Te tudod,de ezek a dolgok sokkal gyorsabbak billentyű+egér kombival,mint gamepaddal sztem!
De kinek a pap,kinek a papné! :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#123) Pecc válasza Atti1112 (#121) üzenetére


Pecc
őstag

Engem is érdekelne, hogy lehet ezt véghez vinni.
Egy cordless rumblepad 2-m van és kényelmes lenne távirányitgatni vele mondjuk a wmp-t:) :))

(#124) Scytale


Scytale
csendes tag

Hi!

Van különbség az Xbox 360 controller normál és windows-os változata között?
A windows-os változatot meglehetősen kevés helyen árulják.
A konzolos kontrollert win-re dugva működik minden funkciója (analóg "ravaszok", analóg karok, rezgés)?

Üdv

(#125) DEJVID


DEJVID
őstag

sziasztok! nem sokára szeretnék vanni egy gamepad-ot. csak nem igazán tudom hogy melyiket. nagyon tetszik a saitek cyborg. vannak vele kapcsolatban tapasztalatok? esetleg vmi logitech? a chillstream nem nagyon tetszik. :(

(#126) DEJVID válasza DEJVID (#125) üzenetére


DEJVID
őstag

voltam a media marktban és szerncsére jó sok darab ki votl téve. nagyon úgy néz ki hogy a microsoft lesz a befutó.

(#127) DEJVID


DEJVID
őstag

microsoft lett :D
nagyon jó igaz eddig csak a pro streetben próbáltam. tökéletesen működik stb st stb :D
ha valaki kíváncsi a részletekre írok de úgy látom csak én nézegetem a topikot :(

(#128) Croissant


Croissant
aktív tag

nah srácok, végre itt is aktivkodik vki, akkor megkérdezem:
logi rumble 2 vezetékes, nem m1 vistan. sehogy. 5let?

(#129) PazsitZ válasza Croissant (#128) üzenetére


PazsitZ
addikt

Szedd le innen az új drivert [link]

- http://pazsitz.hu -

(#130) Croissant válasza PazsitZ (#129) üzenetére


Croissant
aktív tag

alapjában véve plug&play, és nem ismeri fel a rendszer, drivertelepítés után sem, 1000féleképpen próbáltam

(#131) PazsitZ válasza Croissant (#130) üzenetére


PazsitZ
addikt

Tudom, hogy plugplay, nekem is pont ilyen van. De én xp alatt használom.
Ha driverrel se megy vista alatt az érdekes, mert külföldi fórumokban azt olvastam, hogy a friss vistadriverrel működnie kellene.

- http://pazsitz.hu -

(#132) Croissant


Croissant
aktív tag

csak tájékoztatásul: akinek asus m2n alapú alaplapja van, az ne szenvedjen logi rumble2-vel, vegyen pci-os usb kártyát, mert máshogy nem működik :)

(#133) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

sziasztok!
tevezek venni egy gamepad-et, viszont nekem csak akkor érné meg, ha lehet a fifát nyomni egymás ellen egy gépen, azaz bill. vs. gamepad
ez lehetséges?

ha igen akkor esetleg tudnátok ajánlani egy megérős gamepad-et (ha van jó áron, a rezgős is érdekel)

a válaszokat előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#134) --Disztroj-- válasza --Disztroj-- (#133) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Senki nem tud ajánlani egy jó kis rezgős gamepad-et? :(

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#135) Croissant válasza --Disztroj-- (#134) üzenetére


Croissant
aktív tag

de, a rumble 2 az jó, nemrég vettem, nagyon jól lehet használni, bár sportjátékot nem játszok

(#136) cucka válasza --Disztroj-- (#133) üzenetére


cucka
addikt

Igen, lehet a fifát egymás ellen tolni.
Gamepadból nekem sima logitech van, elég jó. A lényeg, hogy legyen rajta 2 analóg kar. A rezgés fifánál annyit jelent, hogy kapufánál rezeg egyet a gamepad, szóval kb. nulla plusz élményt ad a játékhoz..

(#137) santiago26


santiago26
csendes tag

Hello!

Most vettem egy Manta Warrior Game Pad (MM816) USB-s , vibráló motorok, áttetsző kék házas gamepadot és az lenne a kérdésem hogy mi a véleményetek róla. És hogy van benne ez a vibráló motor ami működik mert a kalibrálásál van de a játékban nem veszem észre. Itt egy link http://www.users.hu/termekek/15524/Manta+Gamepad+Warrior+Game+Pad mindenki nézze meg és ha valaki tud segíteni mért nincs a játékban vibra az nagyon jó lenne. Lehet persze csak a játék miatt van akkor valami játéknév kellene ahol ki tudom próbálni! Köszönöm előre is!

(#138) -=DenniS=-


-=DenniS=-
csendes tag

Sziasztok! Nemrég vettem egy Logitech Rumblepad 2-t. Bedugtam Usb-be felraktam a drivert, stb. és kalibrálásnál vibrál is a gamepad, de játékban meg se rezzen pl. Devil May Cry 4 (a játékban pedig be van kapcsolva a vibráció...).Nah most akkor, hogy vibráljon kell hozzá valami külön szoftver vagy valamit még be kellene állítani :F Plz valaki help!

(#139) Pecc válasza -=DenniS=- (#138) üzenetére


Pecc
őstag

Talán itt tedd fel kérdésed, hátha tudnak segíteni.

(#140) peet88 válasza santiago26 (#137) üzenetére


peet88
csendes tag

Látom te is hasonló cipőben jársz. Én is vettem egy ilyen gamepadot és ugyanez a problémám. Viszont jutottam egy ilyen eredményre
Sztem (vagyis már kezdem azt hinni 3-4 óra próbálgatás után hogy) ez nekem nem fog rezegni :( de másnak se...

[ Szerkesztve ]

(#141) Vico87 válasza peet88 (#140) üzenetére


Vico87
tag

Sajnos vannak ilyen megtévesztő termékek. Én még régen vettem egy Genius gamepadet, ami "Vibration", vagy valami hasonló hangzatos szóval volt fémjelezve. Amikor felment a driver meg minden, akkor kiderült, hogy annyi a "vibration" tudása, hogy hozzá lehet rendelni gombokhoz egy-egy vibra funkciót néhány közül a profilozó progiban, de force feedback nincs. Ezeket a termékeket furcsálom, hiszen a motor benne van, annyi kéne a force feedbackhez, hogy egy tisztességes drivert írjanak hozzá :( .

(#142) Rekro válasza --Disztroj-- (#133) üzenetére


Rekro
aktív tag

Nekem az xbox360 gamepadja bejött pc-s használatra mind focis játékokra mind autóversenyekre azt használom már 1+ éve

(#143) gtasystem


gtasystem
őstag

elég kihalt a topik, de hátha valaki erre jár.. :)

melyik a jó gamepad, amelyiket nem kell programozgatni hanem egyből felismerik a játékok?

és elfogadható áron is van.. :)

eddíg úgy tűnik a microsoft xbox for pc vezet..de az 10 ropi körül van..és nem tudom hogy egyből felismeri-e a játék..vagy állítgatni kell azt is..?

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#144) Vico87 válasza gtasystem (#143) üzenetére


Vico87
tag

Manaspág minden játék felismeri a gamepadeket (kivéve a stratégiaiak :)) ).

Ha a gamepad USB-s, és a játék már a WinXP korszakában jelent meg, akkor tuti menni fog. Persze minden játékban külön be kell állítani az irányítást.

"Programozgatni" akkor kell, ha a játék nem támogat gamepadet, és akkor a gamepadhez adott progiban kell beállítgatni, hogy melyik gombhoz milyen billentyűt rendelsz (pl gamepad gomb 1 legyen billentyűzet Z).

Röviden : bármilyen USB-s gamepadet veszel, azt felismerik a nem túl öreg játékok.

(#145) gtasystem válasza Vico87 (#144) üzenetére


gtasystem
őstag

na ez jó hír köszi..azért kérdeztem mert egyszer már belefutottam logitech-nél ebbe a programozgatásba..azt például semmilyen játék nem ismerte fel..tény hogy olcsó fajta volt de akkor is..
de kösz..bepróbálok egy másik típust.

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#146) Tomate


Tomate
veterán

Ilyen gamepadot keresek a neten már egy egész napja, de csak az ország másik végében lévő kis vidéki boltokba, webshopokban találok (Debrecen, Nyíregyháza :((( ) Budapesten semmilyen boltot nem találok ahol kapni lehetne. Komolyan már alig hiszem el, hogy sehol nem árulnak. Ha valaki tudja hol tudok venni, vagy talál valahol nagyon megköszönöm! :R :R

(#147) TokLac


TokLac
senior tag

Továbbra is ő a best!

[ Szerkesztve ]

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#148) salba


salba
csendes tag

ha netán érdekelne vkit egy steelpad s&s az írjon nekem 4500Ft-ért adom (használt)Pécs/Budapest

(#149) Németh


Németh
csendes tag

Sziasztok!

valaki tudna segíteni, hogy hol tudok olyan autós játékot letölteni (persze ingyen :) ), ami gamepad-dal működik.

(#150) Vico87 válasza Németh (#149) üzenetére


Vico87
tag

Hello!

A Trackmania Nations Forever (a sima Trackmania Nations folytatása) ingyenes, a készítőktől letölthető innen. Szép grafika, jó játékélmény jellemzi szerintem, és azért beletelik némi időbe, mire meglesz az aranyérem minden pályán. A gépigénye sem túl nagy, akár 5-6 éves gépeken is fut (persze nem max grafikán :DDD ).

Van még az rFactor, amely innen tölthető le, a teljes verzió fizetős, a demoban pedig két pálya és kocsi van. Ez inkább szimulátor játék, főleg kormánnyal játsszák az igazi rajongói, de persze gamepaddel is megy.

Nyilván van még, hirtelen ennyi jutott eszembe az ingyenesek közül. Persze vannak fizetősök is, gyakorlatilag mind tudnak gamepadet kezelni.

És van a sötét oldal, amiről nem beszélünk. ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.