Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#751) spawn82 válasza DeFranco (#747) üzenetére


spawn82
tag

No tényleg kelett picit állítgatni,de végül csak összejött. Nagyon cuki is játék. Kell benne stratégiázni, és harcolni is. :R :R :R :R Köszönöm a tippet.

(#752) DeFranco válasza DeFranco (#750) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szerk: nem a vizesbolt, a judo-s.

(#753) Tothgera30 válasza DeFranco (#750) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Még átgondolom, legszívesebben úgy venném kinek van Logi kupon és fel akarja használni, akkor én is beszállnék, az úgy olcsóbb lenne, és Logi garancia is van.

#754 DeFranco: Ilyen: [link] - keress rá...

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#754) DeFranco válasza Tothgera30 (#753) üzenetére


DeFranco
nagyúr

MI ez a logi kupon?

(#755) zseko válasza spawn82 (#748) üzenetére


zseko
veterán

Rumblepad2? M/N: G-UF13? Ha igen, akkor azzal nem is fog menni a Darksiders, és elszomorítalak, több másik sem, főleg az újabbak. Például a Mirror's Edge is fordítva működik. Nekem is olyan volt, az még csak dinput rendszert tud. Olyan gamepad kell, ami xinput módot (is) ismer.

HR24.hu

(#756) zseko válasza spawn82 (#748) üzenetére


zseko
veterán

Azt hiszem kidobom az egerem mostmár, néha duplakattot nyom, néha meg a jobb gombot utánozza :W

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#757) Tothgera30 válasza DeFranco (#754) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Bizonyos százalékú árengedményt biztosít a vásárláshoz. Tehát ha van egy 50%-os kuponod, akkor a Logitech honlapján beírod a kódot és 50%-al olcsóbban veszed a terméket.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#758) DeFranco válasza RootRulez (#710) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Na, mik a tapasztalatok egy hónap után? :)

@Tothgera30: annyit én is leszűrtem, inkább a miért, honnan, hogyan volt kérdés :)

[ Szerkesztve ]

(#759) Tothgera30 válasza DeFranco (#758) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ezekre a kérdésekre pikk-pakk nem tudok válaszolni, elég annyi hogy nekem egyszer úgy adtak egy 15%-osat hogy mikor gariban elromlott az MX518 és cserélték, jött hozzá a kupon. Hardveraprón hirdettek 50%-osakat is, ha esetleg lenne valakinek összeállhatnánk egy közös rendelésre és olcsóbb lenne mindenkinek.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#760) DeFranco válasza Tothgera30 (#759) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Logitech garis topicban próbáltad már?

(#761) Tothgera30 válasza DeFranco (#760) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Még nem, kösz hogy mondod!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#762) spawn82 válasza zseko (#755) üzenetére


spawn82
tag

Elszomorító a dolog. Akkor hagyjak is fel a játékok keresésével? Vagy csak az újabb játékokat hanyagóljam? Ezek után a válasz egyértelmű. Igen M/N: G-UF13 :O
Pedig az a game nagyon tetszett. Igazából valami olyasmire vadászok. Imádom a démonos lovagkori mágusos játékokat. Valami diablo helyettesítőt kerestem, ami megy gamepad -dal.

(#763) GyéBen


GyéBen
tag

Sziasztok,

beszereztem egy M-Tech MT2021-est, és van egy problémám.
Egyik rokonomnál tesztelem a gamepad-ot (XP SP3 alatt), bedugom, felismeri, és már rögtön játszhatok is vele.

Itthon azonban (XP SP2 alatt) sokszor nem ismeri fel, de ha mégis, feldobja az Új hardver ablakot. Na most az a gond, hogy semmilyen formában nem adtak hozzá drivert, és ezek szerint a gépen sincs alap Windows-os.

Leírása: elől van négy-négy gomb (azaz nyolc közvetlen gomb), plusz felül 2-2 (PS2 mintájára), azaz összesen 12 gomb. Emellett van 2 analóg kar, egy SELECT, egy START, egy TURBO, egy CLEAR, és egy analóg/digitális mód között váltó gomb. Ehhez milyen driver kellene? Ha valaki tudna adni egy linket, azt megköszönném. :R

(#764) DeFranco válasza GyéBen (#763) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tedd fel az sp3-at, ne félj, nem harap, max nem csinálnak zombit a gépedből, de még inkább állj át win7-re, az minden szempontból jobb.

Ne szutykolj sp2-vel, csak bajod van vele, és biztonság szempontjából is elavult.

(#765) spawn82 válasza zseko (#755) üzenetére


spawn82
tag

Lenne itt még valami. Gondoltam kicsit körül nézek, hogy milyen gamepadok vannak most, és mennyit ér az enyém. Mit kéne ráfizetni egy olyanra, amivel már tudnék játszani. Arra jutottam, hogy olyan 4 k körül mozog az én gamepadom. Ha nem jó már semmire miért ilyen drága?

(#766) spawn82 válasza DeFranco (#764) üzenetére


spawn82
tag

Ez a win7 kérdés mindenkinek más. Én kb 1 hónapja pucoltam le a gépemről. Nem valami nagy találmány. Csak a gondom volt vele. Ha valami nem megy sp2 alatt, akkor én inkább az sp3-at ajánlanám. Az tényleg jobb.

(#767) GyéBen válasza DeFranco (#764) üzenetére


GyéBen
tag

Tudtam, hogy ez fog jönni. :DDD
A SP3 melyik drivert használja? (Mi a fájl neve, verziója, stb.)

(#768) kenwood3 válasza spawn82 (#765) üzenetére


kenwood3
őstag

Mert a márkát fizeted meg inkább nem a gamepadot :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#769) DeFranco válasza spawn82 (#766) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nézd, ha valami rattyadék vérpistike editiont használsz, amin több a lyuk, mint a bit, akkor ne csodálkozz, hogy gond van vele. Ezek gyakorlatilag nyilvános WC-t csinálnak a gépedből. Tessék rendes operációs rendszert felrakni.

Ha nem érint a dolog, akkor ne vedd magadra, nem kifejezetten neked szól, de tele van a hócipő már a havonta-windowst-cserélek-mert-kijött-az-enkóron-az-új-riliz gyerekekkel, akik utána meg ide jönnek sírni, hogy szarawinfosch

@GyéBen: SP3

(#771) spawn82 válasza DeFranco (#769) üzenetére


spawn82
tag

:DD Nem veszem magamra. NEkem egyébként csak annyi volt a gondom, hogy akaratos volt a vin, és egy 64 bit-essel próbálkoztam. Kb 10 prog mondta, hogy hova mehetek a 64 bit-es oprendszeremmel, vagy a win 7-emmel. Ezért pakoltam vissza az xp-t. Sajna nem látja a 4 GB ramot :(( De nincs olyan progi ami nem akarna futni rajta, és nem olyan kötözködős.

(#772) DeFranco válasza spawn82 (#771) üzenetére


DeFranco
nagyúr

4G ram van a gépemben, de 32 bites win7-et használok. Természetesen csak kb 3,3-at lát belőle, de nem érdekel, ez is elég bőven :) Azért vettem a +2G ramot mert olcsó volt.

Nekem a 7-essel semmi nem akadt össze, semmi nem nyavalygott, sőt, gyakorlatilag egyszer kellett next-next-next-finish-t nyomni, és azóta megy. Mint az álom.

Neked mi nem csipázta a 64 bitet?

[ Szerkesztve ]

(#773) spawn82 válasza DeFranco (#772) üzenetére


spawn82
tag

MEgmondom őszíntén megfogtál. Egyet tutira tudok, ami azt mondta, hogy nem akar futni, és fontos lett volna. A heroes 6 béta kijött már, és nagyon ki akartam próbálni. Teljesen legális, szal nem a törés lehet a gond. Win 7 alatt folyamatosan kifagyott, és villogott a kép. Azt hittem kifolyik a szemem tőle. Azon túl csak kisebb progik voltak. Öregem küldte, hogy nézzem meg mert jópofa, de nem akart futni. Mire kiderült, hogy neki xp van fenn. Végül is azért volt fenn a win7, mert abból van 64 bit-es. Xp-ből elég nehéz szerezni.
Ami még nem tetszett benne, hogy mire egy file-t töröltem a hajam kihullott. 2-szer kérdezett rá a tc, és 2-szer a win. No meg ami az usb-t illeti. Nem állt a helyzet magaslatán. Pedig pakoltam fel drivereket gazdagon, hátha az a gondja.

[ Szerkesztve ]

(#774) zseko válasza spawn82 (#765) üzenetére


zseko
veterán

Ha el akarod adni akkor csak jó, ha még mindig drága :D Én megtartottam, semmi baja, csak az új játékok nem szeretik :(

Win7-ről meg csak annyit tudok mondani, nekem lassan egy éve lesz fent a 64 bites és alig volt gondom vele. De nem valami összegányolt, hanem sulitól kapott eredeti verzió.

HR24.hu

(#775) Monyos


Monyos
aktív tag

Sziasztok!

Egy "Xbox 360 Controller for Windows"-om van már pár hónapja, és a napokban vettem észre ezt a "hibát". Korábban egyik játéknál sem vettem észre ,hogy gond lenne az irányítással, sőt nagyon meg voltam vele elégedve.
Viszont a napokban nosztalgiázni akartam ,ezért felraktam az NFS Pro Street-et és itt jött elő az a hiba ,hogy a Gamepad-on a "D-pad"-nak van valamennyi holtjátéka, ahonnan nem löki vissza magát alap helyzetbe. Pl. kisebb kanyarban ,1 miliméteres korrigálásnál úgy marad , és az autó húz oldalra. Most akkor vagy a Pro streetnek túl nagy az érzékenysége vagy a Gamepad selejtes... :F

Hogy jobban látszódjon a különbség , a "nyers adatok" :

[link]
[link]

Mind két eset "középen" állt a D-pad. :(

Várom a véleményeket.

(#776) kenwood3 válasza Monyos (#775) üzenetére


kenwood3
őstag

A nyers adatok nálam is ilyenek de én nem találkoztam a nálad levő problémával. Szvsz ha csak annál az egy játéknál észrevehető akkor annak a játék az oka :U

Mi az az ekezet dragasag??

(#777) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ti melyiket vennétek és miért?

RAZER Nostromo
Logitech G13
Belkin n52te

E három között vacillálok. Főleg FPS-hez kéne.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#778) spawn82 válasza zseko (#774) üzenetére


spawn82
tag

Megmarad. Nem szórakozok a cserével. Ha kijön a Heroes 6, úgyis csak a szekrénybe kerülne szegény. HA meg netán a diabló 3-ig kiadásra kerül ( utóbbi gondolom még vagy fél év ) akkor szintén. Addig is játszok tovább a trine nevezetűvel. Nem egyszerű, de ötletes, és gyönyörű. Nagyon leköt.

(#779) spawn82


spawn82
tag

Üdv ismét. Egy kicsit elrugaszkodott kérdéssel fordulok most a szakértőkhöz. Adott ugye a rumble2 gamepad. Vagy bármi, ami kapható a piacon. Bár egyenlőre maradjunk az alapnál, ha lehet. Létezik olyan szoftver, ami egeret csinál az egyik joystik-ból? Pl win alatt, vagy bármely játék alatt?

(#780) kenwood3 válasza spawn82 (#779) üzenetére


kenwood3
őstag

Azt hiszem az xpadder nevű progival megoldható, vagyis úgy rémlik ezzel csináltam ilyet anno :U

Mi az az ekezet dragasag??

(#781) spawn82 válasza kenwood3 (#780) üzenetére


spawn82
tag

Köszi. Ki fogom próbálni.

(#782) kenwood3 válasza spawn82 (#781) üzenetére


kenwood3
őstag

Szívesen, nincs mit :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#783) choorka


choorka
csendes tag

Hali!
Mivel tönkrement a mostani Saitek p480-am (szerencsétlen nem bírta a földdel való ütközést, mely valamivel gyorsabban történt, mint azt a gravitációs gyorsulás megkövetelné (ergó földhözvágtam^^)), ezért keresnék egy újat. Fórumon olvasgatva láttam hogy ajánljátok a logitech f310-et, én meg már régen kinéztem a chillstream-et. Kérdés lenne hogy a kettő közül melyiket ajánlanátok? Használtan előbbi 4.5k utobbi 4k.

(#784) choorka


choorka
csendes tag

Még lehet szóba kerül az xbox kontroller is. Ami vezetékes az mind használható pc-vel is?

(#785) kenwood3 válasza choorka (#783) üzenetére


kenwood3
őstag

Inkább az f310-et ajánlanám mert az xinputos míg a chillstream tudomásom szertint nem . Az xboxossal kapcsolatban meg igen a válasz mert, minden vezetékes xbox kar pc kompatibilis :K
Az meg, hogy melyiket választod az f310-et vagy a boxosat azt rád bízom mert mind a 2 jó választás :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#786) spawn82 válasza kenwood3 (#782) üzenetére


spawn82
tag

:R :R :R :R :R Nagyon köszi. Tökéletesen működik. Még finomabb beállításokra szorúl a dolog, de nagyon szépen haladok vele :DD

(#787) kenwood3 válasza spawn82 (#786) üzenetére


kenwood3
őstag

Azért ne számíts olyan irányításra mint egérrel, de azért el lehet vele szórakozni :)
Ja és próbálj meg kevesebb smiley-t tenni a hsz-edbe mert ezt a moderátorok nem igazán díjazzák :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#788) spawn82 válasza kenwood3 (#787) üzenetére


spawn82
tag

Okés.Igyekszem. Játék alatt is megy? Vagy azt nem próbáltad?

(#789) kenwood3 válasza spawn82 (#788) üzenetére


kenwood3
őstag

Megy játék alatt is mert, ott is egérként fog funkcionálni :K
mod: De olyan játékba ami alapból felismeri a gamepadod nem érdemes ezt használni, csak akkor, érdemes bekorrigálni játékra ha, az adott játék nem ismeri fel és emiatt nem tudsz gamepaddal játszani.

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#790) spawn82 válasza kenwood3 (#789) üzenetére


spawn82
tag

Hibátlan. Még egyszer nagyon köszi.

(#791) choorka válasza kenwood3 (#785) üzenetére


choorka
csendes tag

Van bármi különbség a sima Xbox controller és az xbox controller for windows között?

(#792) kenwood3 válasza choorka (#791) üzenetére


kenwood3
őstag

A vezetékes verziónál annyi a különbség, hogy ha újonnan veszed akkor a simához nem kapsz semmit. A windows-os verzióhoz kapsz 1 driver lemezt, de nem nagyon szükséges hozzá, mert a netről is le tudod szedni hozzá a drivert. A vezeték nélkülinél meg 1 vevőegységet.
Ilyet

(#793) DeFranco Jól tudod így van :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#793) DeFranco válasza choorka (#791) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tudtommal nincs, a vezetékes megy a PC-vel is, de a vezeték nélkülihez kell egy külön elég drága adapter. De ez csak egy tipp, nézz be az Xbox topicba, ott tudnak neked többet, okosabbat mondani.

A chillstream egyébként legjobb tudomásom szerint xinputos, de a nyakamat erre sem tenném. Az F310 a chillsrteam és az X360 pad is jó választás egyébként, nagyjánól azt kell eldönteni, hogy neked melyik forma jön be.

Nekem F310 van, teljesen meg vagyok vele elégedve. Van akinek az CS és X360 elülső joy-a jobban kézre esik, ez ízlés dolga. Az X360 pad D-Padja viszont sokak szerint elég ratyi, ezért esett ki nálam.

Én F310-et vennék, de a kezed döntsön, mi esik jól neki.

szerk: ja az F310-ben nincs rezgő, de X360 áron megkapod az F510-et is, amiben viszont van, és talán az F710-et is, ami meg pluszban vezeték nélküli is. Nekem egyik sem hiányzik, vibra nekem nem ér annyit, az elemet meg nem akarom cserélgetni, elég hosszú a vezeték. Media Marktot, Tesco-t ilyesmit kerüld, ott marha drága.

[ Szerkesztve ]

(#794) zseko válasza DeFranco (#793) üzenetére


zseko
veterán

A chillstream xinputos, unokatesómnak olyan van, járt nálam kipróbálásra.

HR24.hu

(#795) kenwood3 válasza zseko (#794) üzenetére


kenwood3
őstag

Na ebben én sem voltam biztos itt [link] :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#796) Manson^


Manson^
tag

A chillstream igenis xinputos, az volt az első nem xbox360 gamepad ami az. És ahogy egy kolléga is írta, a forma döntsön (és az ár). Ha az f310 formája jobban bejön, nincs kérdés. Ha a box-os forma tetszik jobban (nekem személy szerint az), akkor dönteni kell. Az xbox-os sokkal masszívabb, tartósabb anyagokból van, a chillstream most már viszont jelentősen olcsóbb (ha jól tudom). Xbox kontrollerben van rezgés (nekem nem hiányzik), chillstream-ben van kézhűtés. Ezt nagyon sokan nem szeretik, de szerintem hasznos funkció. A kezed ugyanúgy izzad, de kellemesen hűti, komfortos érzés. Innentől Tied a döntés.

(#797) cannibal


cannibal
senior tag

Hy! A zavvin 17.85 font a vezeték nélküli xbox360 kontroller gondoltam rendelek hozzá ebay-ről 10 dolcsiért egy adaptert a PC-hez. Szerintem így nem olyan drága párosítás.

(#798) DeFranco válasza cannibal (#797) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha mindketto eredeti, akkor ez igen csak best buy annak, akit nem zavar a bizonytalan d-pad, meg hogy mivel vezetek nelkuli, toltogetni kell. Ehhez mondjuk hozza tartozik az is, hogy az ismerosom akinek adok a velemenyere eskuszik ra hogy az x360 d-padjanak semmi baja.

(#799) cannibal válasza DeFranco (#798) üzenetére


cannibal
senior tag

Gondolom az, mert ami nem "made in china" az mind hamisítvány :DDD Amúgy ha megközelíti az eredeti minőségét már oké. Nem sokat játszom, de amikor szeretnék akkor tudjak kényelmesen és jól.

[ Szerkesztve ]

(#800) DeFranco válasza cannibal (#799) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A zavvi-s az biztos az, ha rá van írva, azok nem szórakoznak hamisítvánnyal. Az ebay-es 2 dolláros vevő viszont gyanúsan hamis, abból lehet gondod. De persze a te döntésed :)

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.