Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#651) mrbig25 válasza DeFranco (#650) üzenetére


mrbig25
őstag

MM-ben nem találtam csak Speedlink-et, meg Trust-ot...pedig van külön Logiteches részleg, de gamepad nincs :(
S már nincs Debrecenben. EW-be elnézek majd, hátha.

...

(#652) kenwood3 válasza Zebu (#647) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem teljesen értem a kérdésed de ha azt kérdezed , hogy van 1 ilyen vevőd karral és veszel hozzá 1 sima vezeték nélküli kart ami a boxhoz való amin nem szerepel a " windows " felirat azzal fog-e menni akkor a válaszom igen fog menni vele ! A linkelt eszköz azt hiszem 4 karral tud bánni egyszerre :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#653) Zebu válasza kenwood3 (#652) üzenetére


Zebu
addikt

Köszi, ez volt a kérdés lényege, és ezt a választ vártam!

(#654) kenwood3 válasza Zebu (#653) üzenetére


kenwood3
őstag

Akkor jó :) A haverom is az xboxából maradt 2 karhoz vett 1 ilyen vevőt és azóta is használja minden probléma nélkül őket :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#655) nagyjojo


nagyjojo
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon vennék egy Nyko Air Flo EX controllert, lakótársamnak ez van, és a Logitech Rumlepad 2-met simán túlélte, és nagyon gyorsan és pontosan reagál, ráadásúl hűt is...
Az a baj, hogy ő tavaly az Electro Worldben vette, viszont ott már nem lehet kapni.
Nézelődtem neten, de sehol nem találok, csak vidéki Online kereskedésekben..
Valaki meg tudja mondani, hol lehet venni boltban Pesten???
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#656) kenwood3 válasza nagyjojo (#655) üzenetére


kenwood3
őstag

Én se találtam olyat sehol , de miért nem rendeled meg a vidéki boltból ha máshol nem kapható ! ?

Mi az az ekezet dragasag??

(#657) nagyjojo válasza kenwood3 (#656) üzenetére


nagyjojo
csendes tag

Közben találtam itt egy srácnál, 2-t is árul. Egyiket megveszem tőle. Azért nem rendelek, mert rendelési költséggel együtt már drága lenne. Meg jobban szeretem megnézni a dolgokat mielőtt fizetek érte. Lehet hogy régebbi típus csak az új képével, vagy ilyesmi.
Ez amugy nagyon franko Controller. Egy PES meccsen 2 góllal legalább eredményesebb vagyok vele, mint egy másikkal :)

(#658) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Segítsetek dönteni. Eredetileg egy chillstreamet szerettem volna venni, de elvitték az orrom elől az utolsó darabot, és már nem tudnak hozni. Tehát focira, és hack&slash játékokra használnám leginkább a gamepad-ot. A kérdés Logitech F-310, 510, vagy 710, vagy Xbox 360 vezetékes kontrollert vegyem meg.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#659) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Apropó, ez lemaradt. Még egy alternatíva, mégpedig a Razer Onza ([link]). Tapasztalat?

Köszi

battletag: bossi#2666

(#660) kenwood3 válasza bajtokarpi (#658) üzenetére


kenwood3
őstag

Nekem csak az xbox gamepad-al van tapasztalatom , de azt nyugodt szívvel ajánlom. Minden játékkal kompatibilis (vagyis még nem találkoztam olyannal amivel ne lett volna) és nagyon strapabíró :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#661) bajtokarpi válasza kenwood3 (#660) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm. Vagy xbox, vagy onza lesz. Erről az onzáról, ha igaz amiket írnak, akkor eléggé ütős kis cucc.

battletag: bossi#2666

(#662) drr


drr
őstag

Sziasztok!
Van e köztetek SpeedLink XEOX tulaj? A napokban vettem ilyet, RaceDriver GRID-hez. A W7 ugyan felismerte gamepadnak, de feltelepítettem a gyári lemezről a drivert.
A GRID nem ismerte fel, de be lehetett konfigolni. Aztán egy kis kutakodás után találtam hozzá való XBOX konti emulátort, amit a játék könyvtárába kell másolni. Eztán már XBOX360-as vezérlőnek ismerte fel a játék és minden gombot be is rakott szépen, ahogy az járja.
A gondom: a kis mini joy nagyon érzékeny! Már a játékban is próbáltam többféle beállítást, de nem hozott sikert. Ha fordulni akarok jobbra vagy balra, nem fokozatosan fordul, ahogy tolom a joyt, hanem hirtelen, finom mozdulatokat nem tudok vele csinálni, szépen íven tartani a kocsikat egy elnyújtott kanyarban rángatás nélkül pl.
Azon túl, hogy szoknom kell még a cuccot, létezik erre valamilyen beállítás:F Ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném :R

[ Szerkesztve ]

(#663) #40835072


#40835072
törölt tag

helo van egy speedlink strike 2 joysticom és fifa 11 et játszanék vele csak a sprintél RT t kéne nyomni de ha nyomom nem sprintel ahnem belép e menübe és össze ivssza ugrál !

mit csináljak?

(#664) peti878


peti878
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Xbox 360 controllerem vezetékes, tökéletesen működik minden játéknál amelyiknél meg nem arra ott az Xpader jó kis progi. Na de arra lennék kíváncsi hogy hogy kell bekapcsolni rajta a rezgőt vagy pc alatt ezek egyáltalán nem működnek ? Létezik valami olyan program amivel a rezgőket lehet tesztelni ?
Előre is köszi a válaszokat!!

(#665) kenwood3 válasza peti878 (#664) üzenetére


kenwood3
őstag

Én még nem találkoztam ilyennel . De miért akarod tesztelni a rezgést ?

Mi az az ekezet dragasag??

(#666) peti878 válasza kenwood3 (#665) üzenetére


peti878
csendes tag

Hát ,hogy egyáltalán működik e benne a rezgő nem e gyári hibás .

(#667) kenwood3 válasza peti878 (#666) üzenetére


kenwood3
őstag

Játék közben nem rezeg ? Ha be van kapcsolva a játékban a rezgés és ott sem működik akkor lehet hibás :U

Mi az az ekezet dragasag??

(#668) peti878 válasza kenwood3 (#667) üzenetére


peti878
csendes tag

Hát ez az én egyik játékban sem látom hogy hol lehetne bekapcsolni :D
Azt hittem ez alapból rezeg! :)

(#669) kenwood3 válasza peti878 (#668) üzenetére


kenwood3
őstag

Miket tolsz ? Elvileg alapból minden játékban be van kapcsolva a rezgés ha gamepaddal tolod de vannak kivételek .

Mi az az ekezet dragasag??

(#670) peti878 válasza kenwood3 (#669) üzenetére


peti878
csendes tag

Általába Cod4 ezek de GTA4 meg ilyen hasonlókkal :)
De néztem beállításokba olyat ,hogy rezgés be/ki kapcsolás egyik játékba sem látok!
Segítenétek ?:)

(#671) kenwood3 válasza peti878 (#670) üzenetére


kenwood3
őstag

Sajnos én egyik játékkal se játszottam így nem igazán tudok segíteni de keress olyat a játékok menüjébe , hogy " vibration " és ha találsz azt kapcsold be .

Mi az az ekezet dragasag??

(#672) peti878


peti878
csendes tag

Valami ilyesmi tesztre gondoltam ... [link]
jó lenne a nevét tudni.

(#673) kenwood3 válasza peti878 (#672) üzenetére


kenwood3
őstag

Szerintem ez nem eredeti xbox kar mert a középső gomb aminek világítani kellene teljesen más és azért tudja ezt kipróbálni vele. A régi fajta noname gamepadomhoz is volt ilyen progi amivel lehetett tesztelni a rezgést de az csak azzal a karral működött amelyikhez kitalálták .

Mi az az ekezet dragasag??

(#674) sith7


sith7
nagyúr

SF4 - hez milyen strapabíró gamepad - et ajánlotok ?

(#675) kenwood3 válasza sith7 (#674) üzenetére


kenwood3
őstag

Én xboxossal nyomtam kb 2-3 napig nekem jól bírta a strapát , más fajtával nincs tapasztalatom :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#676) sith7 válasza kenwood3 (#675) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi :R

(#677) Big Bopper


Big Bopper
tag

milyen gamepadet érdemes venni 5 ezer forint alatt főleg emulátorokhoz?
hamar rájöttem hogy ps2 emu billentyűzettel nem az igazi
meg jó lenne ha snes, megadrive játékokkal is menne remekül

(#678) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,
nagyjából végigolvastam a fórumos hsz.ok utolsó pár oldalát, de nem tudok dönteni :)
Szóvak egy wireless gamepad kellene nekem. Amit néztem az a logitech f710, meg ugye az xobox360-as wireless.
Szóval az f710 designja jobban bejön, viszont az xbox-os kmpatibilitása jobb? Találkoztatok már olyan programmal ami nem kezelte egyiket másikat viszont igen?

(#679) mrbig25 válasza -conrad- (#678) üzenetére


mrbig25
őstag

Szia!

Mivel a Logitech is támogatja az XInputot (a DirectInput mellett), így ami megy az Xbox-os gamepaddal, az a Logitech-el is menni fog.
Innentől kezdve ár és személyes benyomás kérdése, hogy melyiket veszed.

...

(#680) -conrad- válasza mrbig25 (#679) üzenetére


-conrad-
addikt

Remelem van itt vki, a boltbol irok. :) szoval talaltam fekete xbox 360 wirelesst 9k-ert, de nem for windows, ilyenkor mi van? Jo hozza a regi bluetooth vevom is vagy az nem? Ugye ebben nincs ilyen.. Koszi!

[ Szerkesztve ]

(#681) drr válasza -conrad- (#680) üzenetére


drr
őstag

Az akkor lehet nem PC-hez való...

(#682) kenwood3 válasza -conrad- (#680) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem jó hacsak nincs ilyened hozzá [link] . Más vevőegységgel nem működik !
(#681) drr Jó az is pc-hez ha van 1 olyan vevőegysége mint amit linkeltem :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#683) drr válasza kenwood3 (#682) üzenetére


drr
őstag

De ha nincs, akkor az újabb költség... :U

(#684) kenwood3 válasza drr (#683) üzenetére


kenwood3
őstag

Pontosan :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#685) -conrad- válasza kenwood3 (#684) üzenetére


-conrad-
addikt

Köszi a segítséget, hoztam egy olyat amihez van vevő, most telepítem stb. :)
Még az lenne a kérdésem, hogy most, hogy van egy for windows-os verzió vevővel, szóval most már lehetne mellé egy vevő nélkülit csatlakoztatni, fogad több gamepadot egyszerre?
Ha asszonynak is bejön akkor lehetne egymás ellen játszani vele, ha műxik. :)

(#686) kenwood3 válasza -conrad- (#685) üzenetére


kenwood3
őstag

Tudomásom szerint egyszerre 4 gamepadot tud kezelni , de kettőt azt tuti tud mert a haveromnál is kettőt kezel mikor együtt játszunk, Szóval igen tud :)
mod : Jól tudtam 4-et kezel [link]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#687) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Van olyan Gamepad, ami Jó PlayStation-höz és PC-hez is? Vagy van vmi átalakító erre a célra?

Üdv: RR

mod: Találtam egy ilyet ez működik?

Milyen PS "kart" kéne vennem? A konzolos cuccokhoz nem értek, ha PC-hez vennék akkor Logitech F310 vagy F510-közt vacillálnék, de ez más...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#688) kenwood3 válasza RootRulez (#687) üzenetére


kenwood3
őstag

Szia
Igen léteznek olyan gamepadok amik jók pc/ps2/ps3-hoz de egyikkel sincs tapasztalatom, itt meg tudod őket nézni [link]

Mi az az ekezet dragasag??

(#689) -conrad-


-conrad-
addikt

Üdv megint.
A wireless xbox 360 kikapcsolása milyen módon lehetséges? Tegnap kikapcsoltam a gépet, erre folyamatosan kereste a kapcsolatot a vevővel... visszakapcsoltam, rákerestem és írták, hogy 5 mp-ig kell nyomni az xbox gombot, akkor felkínálja a kikapcsolást, sikerült is. Ma játszottam vele, és játék után viszont hiába nyomtam nem jött be az a kis ablak ami tegnap, pedig semmit nem telepítettem fel azóta hozzá.
Egy idő után magától kikapcsolt csak zavaró, hogy nem tudom ezt én irányítani.. mert mi van a game után egyből kapcsolnám ki?
Az elemeket tuti, hogy nem fogom ki-be rakosgatni, minden távirányító hátulja ebbe a ki-be szarakodásba ment tönkre sajnos, ezt nem akarom ennél is eljátszani.
Valami ötlet/tapasztalat tulajdonosoktól?

(#690) RootRulez


RootRulez
félisten

És ha jó lenne "eredeti" PS kar egy átalakítóval, gondolom az megbízhatóbb... Abból milyet vegyek? :)

═════════════════════════════════════════

(#691) inkubator válasza RootRulez (#687) üzenetére


inkubator
tag

Szia!

A konzolos cuccokhoz én se értek, de ha pc-hez veszed és XBOX.hoz is jót akarsz akkor alap vezetékes sima USB portos Xbox kontroller az 576 boltból a Fórumban.

Amúgy olyat hogy PC és PS kontroller is egyszerre.... olyat még nem láttam. Mondjuk ha a Te helyedben lennék én vennék Pc-hez egy Logitech xbox 360 utánzatot ami a Média Markt-ban 6500 ft. NEM a kontrollerek között találod a sarokban, hanem azon a soron van ahol az egerek is vannak meg azok a nagy rácsos akciós tárolók (ezzel letudva a PC rész) és használtan netről meg egy PS kontrollert (szerintem annyiba lenne mint a 3000 ft-os átalakító), esetleg újonnan a Miklós utcáról a Play Box üzletből.
Így van 2 kontrollered és ha az egyik kuka akkor is ott van a másik, de ha van 1 kontroller meg egy átalakító és meghal a kontroller, akkor az átalakítóval csak kötözős szexet az asszonnyal vagy pórázas kutyasétáltatást játszhatsz.

De ugyanez a példa azokra a videómagnókra amikbe DVD olvasó van. Meghal valami és kuka 2 rendszer ami külön külön is annyiba karült volna mint egybe az egész. :Y

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#692) RootRulez válasza inkubator (#691) üzenetére


RootRulez
félisten

Elgondolkodtattál... F310 is jó lenne, nem? F510 csak rezeg, annyival tud többet...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#693) -conrad- válasza -conrad- (#689) üzenetére


-conrad-
addikt

Próbálom a battlefield2-höz bekalibrálni de nem megy... csak egy analóg kart érzékel, a d-padot meg a másik kart nem is. A két "ravasz" ugyanazt a funkciót kapja, plusz ha lövésre állítom nem is lő vele. Így nem az idazi, az WASD megy karral, de a másikkal kellene az egér funkcióit csinálni, de nem engedi... :S
Célozni nem tudok így vele.

(#694) kenwood3 válasza -conrad- (#693) üzenetére


kenwood3
őstag

Mi baj volt az eredeti kiosztással ? :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#695) -conrad- válasza kenwood3 (#694) üzenetére


-conrad-
addikt

Semmi, tekintve hogy nem volt beállítva semmi :)
Magyarul van 3 fül - keyboar - mouse - joystick, és üres volt a joy. Na most oda beállítottam de nem tudok minden funkciót kitölteni mert nem ismer fel minden gombot / kart.

(#696) kenwood3 válasza -conrad- (#695) üzenetére


kenwood3
őstag

Ja értem :)
Sajnos nem tudok ebbe segíteni mert én nem játszottam ezen a játékon a gamepadomal :(

Mi az az ekezet dragasag??

(#697) Big Bopper


Big Bopper
tag

akkor másképp teszem fel a kérdést :)
olcsó gamepad kéne 5 ezer alatt, a következőket találtam, akik dualshock-szerű controllert gyártanak: Saitek, Speedlink, Media-Tech, Trust, Genius, Kraun, Gembird
ezek közül melyik hulladék melyik nem?
vagy létezik-e ezeknél jobb amiről nem tudok

(#698) RootRulez válasza Big Bopper (#697) üzenetére


RootRulez
félisten

Logitech Gamepad F310 ez 5K felett van kicsivel, de elég jó. :K

═════════════════════════════════════════

(#699) RootRulez válasza inkubator (#691) üzenetére


RootRulez
félisten

Szal mit értettél Logitech x360 utánzat alatt: Esetleg egy ilyen F310 olyan?

A konzolhoz meg veszek egy ilyet...

═════════════════════════════════════════

(#700) -conrad- válasza -conrad- (#689) üzenetére


-conrad-
addikt

Erre valaki? :O
Tegnap már le kellett töltenem egy programot amit egy magyar srác írt, hogy ki tudjam kapcsolni, csak idegesítő, hogy külső progi kell hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.