- Flashback: Építsünk PC-t akciós alkatrészekből, lassan. upd: 05.28
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- GAI: Poor Volta...
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Yutani: YRHA - Yutani Retró HAngkártyái: IBM mWave
- Rap, Hip-hop 90'
- Szevam: Mennyire tipik Z-gen viselkedés? Tipizálható-e egyáltalán?
-
LOGOUT
Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Danika256
aktív tag
válasz
inf3rno #38453 üzenetére
Az a baj, hogy azt a problémát is valami okozza, hiába szünteted meg a gyulladást, ha a kiváltó ok állandóan elő fogja idézni amint elkezdesz edzeni..
Nyújtás, hengerezés, masszírozás, hideg-meleg terápia meg kenceficék a tünetekre! De mindenképpen rá kell jönnöd magadtól, vagy egy ortopéd szakember segítségével, hogy mi a probléma gyökér oka..
Megfelelő cipő, talpbetét, futóstílus. Más nagyon nem lehet.. Nem okoskodás, de ez van, én is már jó ideje benne vagyok..
Persze lehetne mondani, ha a magam bajával nem boldogulok, akkor minek dumálok, csak én tudom mi a bajom a talpammal, gond csak, hogy azt nehéz megszüntetni..A túlsúly meg csak kaja, de persze igen, edzés nélkül nem lehet tartani egy sportolói étrendet. Amíg nincs megoldás, a tekerést tudom ajánlani, az is karban tud tartani rendesen, ha keményen csinálod!
Amúgy már picit megnyugodtam, 2 órát edzettem, bírta a ketyegőm, igaz a vörös zónát nem erőltettem, meg csak lassan emeltem a terhelést. Nem éreztem problémát, bár be- beszurkált, de ha van energia, meg jó a pulzus, akkor gondolom nem ott van a bibi. Valami dögrovás is kerülget, a torkomban is érzem, lehet a levegővételnél van gondom, vagy a mellhártyám szurkálódik nem tudom, De most már talán túlélem..
Mindenesetre jól meg voltam ijedve.. A javasolt vizsgálatokat meg mihamarább megcsináltatom, amúgy is meg kéne, már rég meg kellett volna..
Új hozzászólás Aktív témák
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Formula-1
- Pécs és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Villanyszerelés
- Gyúrósok ide!
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- LEGO klub
- Nagyrobogósok baráti topikja
- Flashback: Építsünk PC-t akciós alkatrészekből, lassan. upd: 05.28
- Samsung Galaxy Z Fold6 - ugyanaz, sarkosan fogalmazva
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i9 9900KF 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad E550 - i5-5GEN I 8GB I 256SSD I DVDRW I 15,6" HD I CAM I W10 I Garancia
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G2 - i5-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF B365M i7 9700F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- ÁRCSÖKKENTÉS Lenovo ThinkPad P51s, P52s, T570, T580 eredeti Lenovo, belső akkumulátor eladó
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest