Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) kReOn


kReOn
csendes tag

Hello! Egy barátom most vett egy nokia 6220 classic-ot, és panaszkodik a gyári fülhallgatójára, az a problémája, hogy nagyon halk. Nem tudtok olyan fülhallgatót hozzá, amivel hangosabban és szépen is szólna?
(Remélem nem tévesztettem topicot.)

(#5302) Neptunfű


Neptunfű
tag

Tudtok valami külföldi fórumot ahol fül és vagy fej hallgatókat tesztelnek?

as long as you don't choose everything remains possible

(#5303) BloodRay válasza Neptunfű (#5302) üzenetére


BloodRay
veterán

Pl: http://www.earphonesolutions.com/
http://www.headphone.com/products/headphones/all-headphones/ -ez egy bolt
illetve pl itt vannak tesztek: http://www.ilounge.com/index.php/accessories/

kReOn -> Mennyit szánna rá a barátod ez a legfőbb kérdés.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5304) Neptunfű válasza BloodRay (#5303) üzenetére


Neptunfű
tag

Köszi! :R

as long as you don't choose everything remains possible

(#5305) kReOn válasza BloodRay (#5303) üzenetére


kReOn
csendes tag

10k környékén szeretne rászánni.

(#5306) BloodRay válasza kReOn (#5305) üzenetére


BloodRay
veterán

Akkor Sennheiser CX55-t keressen, esetleg Sony MDR-EX85-öt ha talál valahol jó áron.
Ha ezek közül egyiket sem találtok jó áron akkor a minimum egy Sennheiser CX300.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5307) Vamp


Vamp
senior tag

A CX 500-ról.

Picit olvasgattam a fórumot, és látom sokan nincsenek tisztában azzal, amit írnak, vagy nagyon szeretnének csak tisztában lenni. Majd' fél éve foglalkozom a CX-500-asokkal. Ez alatt az idő alatt nagyon sokat megtudtam a gyártás menetéről, a hivatalosnak mondott dolgokról, illetve átnéztem vagy 100 féle online tesztet is.
Kezdeném kapásból azzal, hogy nagyon sokan azt hiszik, a fórumon hirdetett darabok árai azért ennyivel kisebbek a bolti árnál, mert csak és kizárólag hamis forrásból származhatnak. Ez badarság. A boltnak fel kell tartania magát, költségei és ráfordításai vannak, adózik, alkalmazottat fizet, stb. Valamint általában ott a kapzsi management, ami hatalmas hasznot vár el, és realizál. Ezek után sokan gondolják, hogy itt a fórumon árult 5-10E között mozgó áru fülesek mind egy szálig gagyik. Sokan az összehasonlító oldalakat böngészve jutnak arra a következtetésre, hogy bóvlit vettek, pedig nekem elhihetitek, ott sincsen minden rendben. Az összehasonlításokat általában ebayes nagyágyúk írják, akiket többnyire már inaktívként tartanak számon, pontosan azért, mert végülis ők is gagyit árultak. Számomra csak a bolti füles volt mindig is referencia. Füleseket millió meg egy helyről lehet szerezni, én több forrásból is megpróbáltam a kezdetek kezdetén, előbb ebayről, majd direkt a gyártótól is jöttek példányok, volt olyan, amit el sem mertem adni, mert ránézésre látszott, hogy abszolút sz*r hamisítvány. Tanulópénz volt az erre a célra kivágott összeg. Hogy összegezzem a tapasztalataimat:

-eredeti és eredeti között is van különbség, ez pontosan a tömeggyártás hibáiból adódik
-ugyanez a helyzet hamis és hamis fronton is, léteznek jobb és rosszabb hamisítványok is, a jobbakba jellemzően a Creative EP sorozat hangszóróját építik bele, és árulják OEM, azaz csomagolásmentes formában, pontosan azért, mert a csomagolásról ránézésre megállapítható, hogy eredeti, avagy hamis a cucc
-a Sennheiser viszont nem ad ki a kezei közül OEM verziót, pontosan a fentiek miatt, a hamis OEM ugyanott készül, ahol az eredeti, csak kisebb költséggel (ergo nagyobb haszonnal árulható)
-hangzásban az eredeti messze felülmúlja a Creative speakeres változatot


Készítettem egy eredeti-hamis tesztet, az eredeti a kínai gyárból, a hamis pedig az ebay-ről származik. Természetesen a fentieket akár személyesen is bemutatom minden egyes kétkedőnek!

[ Szerkesztve ]

(#5308) BloodRay válasza Vamp (#5307) üzenetére


BloodRay
veterán

Kössz a teszteket! :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5309) pete_21 válasza Vamp (#5307) üzenetére


pete_21
addikt

Tehát akkor aki OEM-et árul, az minden bizonnyal hamis?

(#5310) Vamp válasza pete_21 (#5309) üzenetére


Vamp
senior tag

Nem feltétlen, csak nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy eredeti lenne. Esélyt természetesen látok rá, de 100%ig meg lehetne mondani, ha együtt nyituk ki egy boltit egy olyannal. Éppen a csomagolás hiányosságait küszöböli ki az OEM verzió. Pontosan azért nem itt a fórumon vettem, mert nem akarom senkinek az üzletét elrontani. Viszont tudom amit tudok, és azt is, hogy hivatalosan nincs Sennheiser OEM. Maradjunk annyiban, hogy döntse el a vevő, mit vett, és hasonlítsa a boltihoz.

[ Szerkesztve ]

(#5311) kReOn válasza BloodRay (#5306) üzenetére


kReOn
csendes tag

Köszi a gyors választ! :)

(#5312) pete_21 válasza Vamp (#5310) üzenetére


pete_21
addikt

Értem, köszi a választ!
Viszont akinek nincs bolti, csak vett egy OEM-et, az nem tudja hasonlítani, de ha meg van vele elégedve, akkor nem számít :)
Egyébként akkor ha OEM-et veszünk akkor nagyobb az esély, hogy hamis, mivel a Sennheiser nem ad ki OEM-et...

(#5313) volbeat


volbeat
csendes tag

Sziasztok!

Az új AKG in ear fülesekről van valakinek valami tapasztalata?

[link]

[link]

MM-ben láttam ilyeneket és nagyon stílusos már a dobozuk is.

Köszi!

(#5315) 8E7Y4'R válasza volbeat (#5313) üzenetére


8E7Y4'R
csendes tag

akkor én próbálok vmi használhatót írni...
múlt héten vettem egy akg k340 -et, hírtelen felindulásból. (mindenhol csak rendelésre igérték ezt is, és a cx95-öt is. a saturnban meg belebotlottam pedig mást kerestem)
pofás darab, bár nem ez volt a lényeg. egy p324-et használtam és nagyon meg voltam vele elégedve. mivel ellopták rosszabbat nem akartam venni. drágább is volt, és ugye a 340 is több mint a 324..:)
...de nem tudom hogy jobban szól-e. sennh.-rem hasonlóban nem volt, és a kistesóval is emlékből tudom hasonlítani. a px 200-am szebben szól, ezt be kell látnom. utána kicsit tompának tünik ez, igaz mélyben erősebb. de gondolom ez a kialakítás miatt van. ja!: meglepő volt, de maga a hangszóró nagyobb mint az elődben.(már amire a gumiharangot ráhuzzuk).
először anyáztam is, mert baromira kényelmetlen. már az öncsonkításon gondolkodtam. de vagy kezdem megszokni, vagy a fájdalomköszöböm nő. :) kezd hozzá idomúlni a fülem, sztem.
mit írjak még? 1m-es kábel, nekem pont elég. hangerőszabályzó: kicsit gagyinak tünik, de jól használható, és télleg hasznos.
ha kérdés van szivesen válaszolok.
(lebeszélni senkit nem akartam róla, de én nem meggondolnám. főleg az ára miatt)

lelketlen újonc

(#5316) gelbelex válasza 8E7Y4'R (#5315) üzenetére


gelbelex
őstag

Köszönöm, jól jött az infó. :R Eccer majdnem vettem én is egy K340-et...
De már csak olyat vennék, ami jobban szól a PX200-nál... :U

(#5317) BloodRay válasza 8E7Y4'R (#5315) üzenetére


BloodRay
veterán

Kössz a tapasztalatokat! :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5318) szente


szente
addikt

hali fülest szeretnék venni a nokia n73-hoz.valami olyasmi kéne,ami jól kiszűri a külvilág hangjait,kényelmes,és picit jobban ki emeli a mélyet,vagy szép mély hangokat tud magából kicsikarni,de a többi hang se veszik el.olyan 5k-t szánnék rá.van ilyen?üdv

(#5319) Kleroo válasza szente (#5318) üzenetére


Kleroo
veterán

Szia!
Nekem is van n73-mam.
Nem egy nagy durranás.Én nem kötenék rá plusz fülesre.
De ha mégis költenél, és a zajkiszűrés a fontos, akkor mindenképp ep630.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5320) szente válasza Kleroo (#5319) üzenetére


szente
addikt

akkor szerinted inkább egy ad41+hs20 vagy ad 41+hs28 kombóval jobban járnék?ha igyen akkor melyiket?a hs20 az agybadugós,jobbnak tűnik...

(#5321) Kleroo válasza szente (#5320) üzenetére


Kleroo
veterán

Szerintem jó lesz az az ad41+hs20.
ad41-em van. Az frankó :)
a hs20 pedig elég a telóhoz, bár nem hallottam.
Régebben egy cx300al használtam a telót, de hát....nem az igazi.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5322) piqla


piqla
őstag

+1 pirospont az AKG K324p fulesenek. Zsenialis, csodalatos, szep es jo es elegedett vagyok. Je.

Szereted az állatokat?

(#5323) Roob16


Roob16
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,: hogy telefonhoz akarok venni egy fülhalgatót mert a gyári elég ramatyul szól. Arra lennék kíváncsi ha veszek egy jobbat garantáltan javul a hang minőség? Úgyértem nem az van hogy a telefon bír egy hangerőt/hangminőséget és én akár milyen fülhalgatót rakokrá az akkor is ugyanúgy szól?
(Am CX300 v CX500 at nézegettem. nokia 6300-ról van szó)

(#5324) Tendd válasza Roob16 (#5323) üzenetére


Tendd
tag

Jól látod a dolgot. Javulni fog a hangminőség biztosan (azt nem tudom mennyire), de a telefon határait nem tudod átlépni egy jó fülessel.Nem azt fogod majd hallani, amire képes a füles, hanem azt amit képes kihozni a füles a telefonból.

(#5325) Roob16 válasza Tendd (#5324) üzenetére


Roob16
csendes tag

Értem.
Éss őőő, lehet hogy most nagy hülyeséget kérdezek. Egy ilyen kis erősítőféleséget nem lehet kapni, amit a teló és a fülhallgató közé lehet rakni?

(#5326) Roob16 válasza Roob16 (#5325) üzenetére


Roob16
csendes tag

Bár mondjuk a hangerő nekem nem olyan fontos, inkább a hangminőség. Mondjuk gondolom a legtöbbünknek ez a fontos :D Meg alapjáraton én csak így utazás közbe, vonaton buszon hallgatom, csak rossz, hogy otthon ha hallgatom a zenét akk: úúú anyád dejó, a fülesbe meg .... semmi, mikor megszólal a basszusgitár mintha tücsökciripelés lenne...

(#5327) Tendd válasza Roob16 (#5325) üzenetére


Tendd
tag

Erösítő van fejhallgatókhoz, de kimondottan hordozhatóról nem hallottam még(majd valaki esetleg felvilágosít). A telefonokkal az a gond, hogy nem kimondottan zenehallgatásra vannak, így ne várj tőle csodákat, főleg ha egy 200 000 forintos hangfalszett nyújtotta élvezetre vágysz :DDD. Érdemesebb lenne egy jobb fajta mp3 lejátszót venni, ha fontos a hangminőség.(Ha van lehetőséged, akkor próbáld ki a telefont egy fülhallgatóval. Valamelyik haverodnak tuti van valami jobb fajta in-ear fülese.Úgy majd tisztábban látsz.)

(#5328) waccamár


waccamár
senior tag

helo mindenkinek!

segítségre lenne szükségem :)

barátnőmnek szeretnék karácsonyra venni egy Sennheiser OMX 52 fülhallgató-t...
http://www.edigital.hu/Fulhallgato/Sennheiser_OMX_52_fulhallgato-p30380.html?page=1
sehol semmilyen véleményt nem találtam róla... megéri az 5200ft-ot? ennél többet nem akarok rászánni... vagy ha esetleg ebben az árkategóriában akadna jobb is a fülre akasztható változatok közül, akkor szívesen veszem a tanácsotokat...

előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#5329) brumi1024


brumi1024
veterán

milyen fülhallgatót ajánlotok max 15 ezerért?ugyanis eltűnt az akg k324p-et, és hozzá hasonló vagy akár jobb minőségű fülhallgatót szeretnék. Néztem sennheiser cx500/cx95 vagy a shure-okról mondják még hogy jó.Szerintetek?

(#5330) p_adam válasza Neptunfű (#5302) üzenetére


p_adam
addikt

Sokáig a tesztekre támaszkodtam de most hogy kb. egy tucat fej/fülhallgató járt nálam, azt kell mondjam érdemes vigyázni velük ;)

(#5331) Termi16 válasza Roob16 (#5323) üzenetére


Termi16
őstag

Szia!

Én azt vallom, hogy telefonhoz max 3-4k-s fülest szabad venni, a többi már pénzkidobás.

Én próbáltam a Nokia N95-ön (nem kimondottan zenés teló, de mikor vettem, akkor ez volt a legjobb telefon, tehát annyira gagyi nem lehet...) a legolcsóbb, kb 3k-s sony fülest, egy sennheiser mx51-et, meg egy cx400-at is.

Azt kell mondjam, hogy kb a 3000ft-os sony van úgy a telóval, hogy pont azt tudja a füles megszólaltatni, amit a telefonról kap. Az mx51-el kicsit gyengébb volt, nem tudom miért.

A cx400 talán vmivel szebben szólt a sonynál összhatásban, de nem érte meg, mert alíg volt jobb és négyszer annyibe került. Próbáltam még Sennheiser HD202-es és 215-ös fejhallgatókkal is, ezekkel bénán szólt nagyon, nem tudta a teló meghajtani őket.

Szóval ha tényleg fontos a hangminőség, akkor vegyél egy normális mp3-lejátszót meg mellé egy fülest, abban nem csalódhatsz.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#5332) p_adam válasza Roob16 (#5325) üzenetére


p_adam
addikt

cx300 és hasonló dolgokhoz + telefonhoz teljesen felesleges, de ha mondjuk van egy jó forrás (értsd: minőségi lejátszó és lossless zenék) meg egy high-end fülhallgatód (mint pl. a napokban megjelent Westone UM3) akkor jól jöhet. Viszont drága és leginkább az USA-ban gyártanak ilyet, a dollár pedig az egekben van...
Ez egy viszonylag jó és olcsó erősítő: [link]

(#5333) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Üdv,

tudnátok ajánlani olyan fülhallgatót, amire rá lehet feküdni? Ami akár órákon át tartó ráfekvés után sem fogja nyomni a fület. Hangminőség szempontjából pedig egy nem túl jó hallású ember tudjon rajta komolyzenét hallgatni elfogadható minőségben. Ja és még valami, létezik vezeték nélküli fülhallgató?

Köszi.

(#5334) waccamár válasza waccamár (#5328) üzenetére


waccamár
senior tag

valaki ránézne erre a hsz-emre, amire válaszoltam? :)
közeledik a karácsony, és meg akarom venni páromnak...
vagy más fülre akasztható fülhallgatót ajánljatok, ami 5k környékén van...

(#5335) BloodRay válasza waccamár (#5334) üzenetére


BloodRay
veterán

Fülre akaszthatók közt ebben az árkategóriában ez teljesen jó.
Extra hangminőséget ezektől nem kell várni.
Öcsémnek Panasonicban van majdnem ugyan ilyen, az kicsit olcsóbb volt ha jól emlékszem, de igen harmatos a hangja...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5336) p_adam válasza DrGonzo22 (#5333) üzenetére


p_adam
addikt

Létezik, csak *** drága (bár vezetnéknélküli hangátvitelben valószínű ez az ami jó is): [link]. Valószínű léteznek olcsóbban is, de azok nem produkálnak igazi hangminőséget. Szerintem egy jó vezetékes in-ear fülhallgató simán megfelel az ágyba, csak mindenkinek más lehet kényelmes.

[ Szerkesztve ]

(#5337) DrGonzo22 válasza p_adam (#5336) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Köszi, azért lenne szempont a vezeték hiánya, mert a PC-n van összes zeném, viszont a mostani fejhallgatóm sem ér el az ágyig, a fülhallgatók pedig még rövidebb zsinórt szoktak kapni. Arra már rájöttem, hogy fejhallgatóra nem lehet ráfeküdni, gondolom ezek az in-ear fülhallgatók ilyen szempontból megfelelnének.

(#5338) p_adam válasza DrGonzo22 (#5337) üzenetére


p_adam
addikt

Vegyél egy Sansa Clip-et meg valami jó kis fülhallgatót és ezzel meg van oldva a dolog.

(#5339) DrGonzo22 válasza p_adam (#5338) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Végülis:) Azért így is marad egy-két probléma, TV-tuner hangja így sem oldódik meg. Mindegy, azért köszi a tippet.

(#5340) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Sziasztok!

Egy Cowon iAudio U5 mellé szeretnék fülhallgatót venni.
Azt olvastam a PH-s tesztben, hogy amit gyárilag adnak mellé, az nem az igazi.

Van egy SH HD 515-m, de azzal utcára nem megyek szívesen. :))
Szóval úgy 5-6 ezer forintért lehet valami értelmes fülhallgatót venni?
Csak agybadugósokkal lehet jó hangminőséget elérni? Nekem azok nem túl szimpatikusak, a hagyományos kialakítást inkább szeretem.

MM-ben venném.
Rock, poprock zenét hallgatok, illetve eurodance-t.

[ Szerkesztve ]

(#5341) F1DO válasza (Kolombusz) (#5340) üzenetére


F1DO
senior tag

Nézzél szét a Media Markt-ba, van kínálat bőven, én pl azt se tudom mi alapján válasszak..
Csodaszép panasonic, pioneer, Sennheiser fülesek vannak, jól néznek ki, stb.

Amúgy nekem is jól jönne valami hozzáértő!! technikai paraméter hogy mi micsoda és mit jelent egyáltalán..
(Input teljesítményfelvétel, jel/zaj arány, hangnyomás, stb..)

(#5342) F1DO válasza DrGonzo22 (#5333) üzenetére


F1DO
senior tag

Szintén media-ban láttam olyan füleseket - asszem sennheiser -ben - ami annyira pici 'bogyó' hogy én már - már attól félnék hogy az egész 'beleesik' a fülembe.. :)

Najó ez túlzás, de szerintem ha valami nem nyom fekvés közben akkor az egy ilyen méretű füles lehet. Hogy a hangminősége milyen lehet egy ennyire pici cuccnak az passz, mindenesetre nem a legolcsóbb kategória és márkásnak márkás..

Fekve zenét hallgatni - avagy bukósisak alá rádiózni.. :U - egyébként nem hülye ötlet, most elgondolkozva lehet nálam is szempont lesz ez..

[ Szerkesztve ]

(#5343) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a képen látható fülesnek mi a pontos típusa?

# A zárt fejhallgató-szerkezet erőteljes mélyhangvisszaadást és kiváló hangminőséget tesz lehetővé
# Karabínerrel ruhára vagy tartozékra erősíthető
# Teljesen visszahúzható zsinór – kompakt és innovatív megoldás
# A hihetetlenül kicsi, 9 mm-es meghajtóegység és a szilikonból készült, fülbe illeszkedő rész stabil, kényelmes viseletet eredményez
# 400 kj/m3-es nagy teljesítményű neodímium mágnes az erőteljes mélyhangvisszaadás és a tiszta magas hangok érdekében
# Puha szilikon gumi fülpárna kis, közepes és nagy méretben
# Fekete és fehér színben kapható

Mellesleg aki az Adidas-nál 15000 Ft értékben vásárol egy ilyet kap karácsonyi ajándékba.

(#5344) gizda válasza HXY (#5343) üzenetére


gizda
senior tag

engem a sony mdr ex-71-re emlékeztet [link]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#5345) BloodRay válasza F1DO (#5341) üzenetére


BloodRay
veterán

Ne az adatok alapján próbálj válogatni, mert nem jelentenek semmit. Mindegyik gyártó annyit hazudik azokban amennyit nem szégyenl. És nem túl szégyenlősek... :U
Olvass pár tesztet a kiszemelt fülhallgatókról neten, az több támpontot ad. ;)
Méhdiában egyébként én nem vásárolnék, mert nagyon drága. Arra jó, hogy megnézd mi tetszik. Ha mindenképp ott szeretnél vásárolni, sennheiser-ek és sony-k között keresgélj szerintem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5346) p_adam válasza DrGonzo22 (#5339) üzenetére


p_adam
addikt

Némelyik gyártó mellékel hosszabbító kábelt is a termékhez. Vagy valószínűnek tartom, hogy egy 'átlagos minőségű' fülhallgatónál nem rontja le a hangminőséget egy utólagos jack hosszabbító kábel használata. Pl. vicces hogy mind a Head-Direct RE1 fülhallgatómhoz, mint a Creative Aurvana Live! fejhallgatóhoz járt ilyen, de sose használtam (meg mostmár az RE1-et sem mert fülhallgatóra nincs is szükségem, ezért is eladó...)

(#5347) hanso


hanso
tag

Sziasztok,
Mivel gépezésiem alatt 90%ban fülest használok,azt szeretném megkérdezni,hogy a fülesembe jutó hangminőség(hangzás) függ-e az aktív hangfaltól ami kapcsolódik közvetlen a hangkártyához.Azért érdekelne mert kb 6 éves Quickshot márkájú olcsó kis hangfalaim vannak és upgradelni szeretném a fülesemet valami igényesebbre és hát akkor kellene upgradelni a hangfalat is.
köszönöm a választ
h

(#5348) Tristis


Tristis
őstag

Skacok szeretnék egy olcsó fülest:D Olcsó=3000Ft
Remélem ilyen árban is hozzá tudtok szólni és nem oltotok le. Előre is köszi!

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#5349) Tristis


Tristis
őstag

Mondjuk Sennheiser mx360? 2.100Ft-ért tudnék hozzájutni. Megvallom azért kérdezek, mert addig se kell tanulni holnapi szigorlatra :U

Jah, és még egy kérdés: Mit jelenthet az az edigitalban, hogy ilyen fülesre 2 év garancia van??? Elég furán néztem, amikor megláttam.

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#5350) BloodRay válasza Tristis (#5349) üzenetére


BloodRay
veterán

Abban az árkategóriában nem rosszak azok a kis sennheiserek.
Sennheiserekre 2 év garancia szokott lenni.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.